Twój login:
witousek


Twój dostep jest nieaktywny. Możesz korzystać tylko z wyszukiwania.
Aby otwierać teksty - zamów dostep.

Dostęp jednorazowy

wpisz kod dostepu:



Co zrobić gdy kod nie działa


Usługi
Środa, 14 maja 2008




 
Wielka Księga Maturzystów
WIELKA KSIĘGA MATURZYSTÓW nr 0 dodatek do GW Wrocław nr 14, wydanie wrw z dnia 17/01/2003 , str. 1

Bielawa

Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego

Klasa IV C

Wychowawca - Grażyna Andrzejczak

Piotr Bednarek, Magdalena Bińkowska, Iwona Celmer, Katarzyna Cieślik, Joanna Cios, Joanna Demczuk, Aleksandra Fałat, Anna Goleń, Adam Gulka, Ewelina Iłowska, Adrian Kawa, Magdalena Kiodawa, Łukasz Koselski, Patryk Kozubik, Rafał Kwaśny, Łukasz Łakomski, Monika Matyczyńska vel Matuszewska, Agnieszka Matyjasek, Marzena Nowicka, Magdalena Pawłowska, Monika Piec, Sebastian Radziemski, Katarzyna Stokłosa, Marta Strużyk, Tomasz Sycan, Michał Światłowicz, Karolina Walczak, Tomasz Wilczyński, Sylwia Zając, Agnieszka Zawadzka.

Klasa IV D

Wychowawca - Sylwia Laczyńska

Karolina Baczulis, Katarzyna Czekaj, Kamila Drelich, Maja Dziurok, Anna Kaleta, Magdalena Kisiel, Anna Krawiec, Anna Kwiecińska, Adrian Leśniara, Eliza Lewandowska, Dorota Mielczarczyk, Łukasz Niewiadomy, Marta Pazik, Łukasz Palimąka, Michał Radziemski, Aneta Rąpała, Michał Słota, Magdalena Szachniewicz, Mateusz Zuzewicz.

Bogatynia

Zespół Szkół Energetycznych i Ekonomicznych

Klasa IV A LE

Wychowawca - Renata Piątkowska

Marlena Bujak, Katarzyna Bury, Ewa Cierzniak, Ilona Flaja, Agnieszka Kopczyńska, Gabriela Kozłowska, Patrycja Kryjak, Małgorzata Kurantowicz, Katarzyna Kuraż, Justyna Nadolska, Marta Onyszko, Agnieszka Pasiukiewicz, Urszula Paustian, Barbara Pawłowska, Patrycja Petelicka, Agata Pietruszko, Małgorzata Piotrowicz, Małgorzata Rymarczyk, Katarzyna Sieczko, Małgorzata Stelmaszczuk, Diana Szklarek, Ewelina Szulc, Monika Tyburska, Jolanta Wieczorek.

Klasa IV B LE

Wychowawca - Bożena Kaszucka

Beata Bednarska, Anna Borysiewicz, Anna Chochół, Anna Choja, Katarzyna Chwalibota, Joanna Deszcz, Agnieszka Durakowska, Edyta Gałuszka, Justyna Gaszewska, Monika Glas, Marta Juziuk, Kamila Kaczmarek, Anna Kępka, Ewelina Kostecka, Joanna Kozakowska, Magdalena Maćkowiak, Małgorzata Marszał, Małgorzata Molka, Katarzyna Pietruszka, Małgorzata Raczyńska, Anna Rochatyńska, Joanna Sieczko, Marta Taranek, Monika Walaszko, Anita Zamościńska.

Klasa IV C LE

Wychowawca - Zdzisław Wielgus

Wioleta Buratowska, Piotr Drewniacki, Agnieszka Druszcz, Ewelina Dudzińska, Katarzyna Fandzioch, Anna Głusiec, Anna Kuczko, Magda Lenard, Izabela Matuszczyk, Paweł Motylewski, Urszula Pawlicka, Mariola Pawlisz, Katarzyna Połoczańska, Ewelina Ruszała, Adam Sawicki, Paulina Sigiel, Aneta Szczeblewska, Nikodem Szoda, Agnieszka Wadelska, Kinga Walczak, Marta Wenkler, Agnieszka Wer, Magda Wójcicka, Olga Zawada, Adam Żebrowski, Katarzyna Żonko.

Klasa V B TE

Wychowawca - Witold Jarosz

Remigiusz Bąk, Jarosław Dudek, Michał Kania, Marek Kulak, Radosław Marciniak, Jakub Mielcarek, Rafał Mikulski, Mariusz Mroczkowski, Wojciech Mulka, Radosław Nagajek, Paweł Szemerluk, Łukasz Walter, Piotr Wiśniewski, Robert Zdunek.

Klasa V TA

Wychowawca - Barbara Kamińska

Tomasz Brejwo, Aneta Bujnowicz, Bartłomiej Burdziak, Michał Burdzy, Joanna Ciceń, Kamil Flis, Konrad Fugiel, Sylwester Ignatowicz, Artur Jaworski, Piotr Kaczkowski, Marcin Kaczmarczyk, Artur Kiślak, Łukasz Kołodziej, Sławomir Konieczny, Piotr Kotowicz, Krzysztof Mieciecki, Maciej Mogilnicki, Aleksandra Posłuszna, Magdalena Rączka, Anna Rutkowska, Piotr Rymarczyk, Agnieszka Starzec, Marta Stefaniak, Marcin Tchórz, Maria Wereszczyńska, Przemysław Winiarski, Marcin Wojewódka.

ZSZ Liceum Zawodowe

Klasa IV

Wychowawca - Małgorzata Hacia

Łukasz Andrzejewski, Piotr Antas, Damian Czarniecki, Elżbieta Figas, Wioleta Floria, Maja Grądowa, Dariusz Jabłoński, Grzegorz Kaczmarczyk, Maciej Kania, Marlena Karolik, Paweł Mielnik, Tomasz Olejarz, Paweł Opoń, Bartosz Paździor, Edwin Podgórski, Marek Rybak, Daniel Serafin, Kamil Smardzewski, Piotr Szulc, Łukasz Terpiłowski, Andrzej Urbanowicz, Daniel Utan, Bartosz Wcisło, Agnieszka Wiśniewska, Robert Zaustowicz, Dariusz Zychowicz.

Boguszów-Gorce

Zespół Szkół

Klasa IV A

Wychowawca - Aldona Ławniczak

Dorota Cąpała, Magdalena Chłodnicka, Magdalena Chwalińska, Anna Czajor, Anita Durczak, Aleksandra Gmurek, Wioleta Grabowska, Izabela Grobelna, Monika Guściora, Barbara Hotloś, Katarzyna Januszewska, Wioleta Kania, Barbara Knap, Marta Kościelniak, Ewelina Kwiatkowska, Adriana Malisz, Marta Policht, Marzena Sergiel, Magda Siwoń, Kamila Szczechowicz, Katarzyna Szwan, Karolina Tobiasz, Ludwika Wiącek, Patrycja Wnuk.

Klasa IV B

Wychowawca - Artur Ciempa

Marcelina Bernacka, Michalina Bochenek, Agata Dziemba, Magdalena Hermanowicz, Mariusz Iwański, Kamila Jargieło, Kinga Krac, Agnieszka Krycia, Magdalena Kulikowska, Patrycja Kuriata, Julian Kwit, Lucjan Kwit, Karolina Oleksy, Sylwia Pawłowska, Anna Pych, Piotr Rosłon.

Bolesławiec

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych

Klasa IV TZ

Wychowawca - Ewa Dmuchowska

Michał Ambroziewicz, Justyna Baczewska, Beata Becla, Magdalena Filipek, Wojciech Janyga, Filip Krakowiak, Małgorzata Kwaśniak, Małgorzata Majbroda, Sylwia Maleńczak, Sylwester Małek, Piotr Marchel, Tomasz Mikołajewski, Celina Myśków, Piotr Pieczarka, Kamila Pilna, Grzegorz Pławiak, Małgorzata Różnicka, Arkadiusz Rzepecki, Dorota Troszczyńska, Justyna Wątorek, Adrian Wołoszyn, Beata Wójtowicz, Iwona Zawrotniak, Barbara Zielińska, Tomasz Żukrowski.

Społeczny Zespół Szkół Zawodowych "STUDIUM"

Klasa IV LE 4

Wychowawca - Jolanta Smolińska

Marcin Kijański, Paweł Lech, Daria Marut, Karolina Miżdal, Sylwia Osip, Ewelina Repa, Kinga Sagalara, Agnieszka Staniszewska.

Klasa IV LE A

Wychowawca - Aneta Opała

Michał Boćko, Ewa Czelatka, Emil Janiec, Dariusz Kowara, Izabela Opała, Daria Pikus, Michał Sajewicz, Aleksandra Skwarek, Kamil Stempak, Izabela Stępień, Magdalena Szeremeta, Izabela Tasior, Beata Tomczyk, Jolanta Wiszniewska, Joanna Wojnowska, Monika Wojtkiewicz, Agnieszka Zarembecka, Jacek Zawadzki, Paweł Ziółkowski.

Klasa IV LE B

Wychowawca - Barbara Smoleńska

Aneta Artymowicz, Łukasz Bałuch, Iwona Chrząstowska, Karolina Durda, Katarzyna Górak, Piotr Jędrej, Katarzyna Klich, Marzena Miżdal, Karolina Olszewska, Patrycja Stempniewicz, Arkadiusz Stępień.

Klasa V TH

Wychowawca - Jolanta Rzeźwicka

Ewa Białoskórska, Justyna Bień, Marta Iwanowska, Małgorzata Jakubowska, Agnieszka Janusz, Kamila Klecha, Monika Kowalik, Anna Mikołajczyk, Urszula Pawlik, Marlena Redke, Sylwia Seneszyn, Magdalena Walczak.

Zespół Szkół Budowlanych

Klasa V

Wychowawca - Maria Andrusieczko

Agnieszka Andrukiewicz, Krzysztof Anioł, Paweł Bagłaj, Adam Bartusiak, Joanna Bednarska, Beata Burzawa, Krzysztof Chwaszcz, Maciej Dąbrowski, Wojciech Jadach, Sylwester Kraśnicki, Bogdan Kleszczyński, Piotr Korotusz, Krzysztof Kowalik, Adriana Kun, Grzegorz Lipski, Grzegorz Michalicki, Filip Opała, Iwona Orda, Łukasz Paprot, Przemysław Rasławski, Krzysztof Skiersinis, Tomasz Stadnik, Elżbieta Stempak, Jarosław Stupiec, Przemysław Szaja, Marta Szpila, Łukasz Szybowicz, Rafał Tomiak, Paulina Winiarz, Mariusz Zołotarski.

Zespół Szkół Handlowych i Usługowych

Klasa IV A TH

Wychowawca - Wiesława Gruszecka

Grzegorz Baik, Dawid Banaś, Daniel Bandziak, Damian Figura, Aneta Kiełbowicz, Marcin Kotylak, Ada Kubiak, Grażyna Lewandowska, Bartosz Liana, Marta Mach, Oliver Miljkovič, Urszula Pietruszka, Katarzyna Różycka, Kamil Sopko, Anna Szlempo, Łukasz Szwed, Wojciech Trojnar, Marzena Turecka, Przemysław Wesołowski, Dominika Wilk, Marta Zarembecka, Kamila Ziembikiewicz.

Klasa IV B

Wychowawca - Mirosława Tambur

Ewelina Andrzejczak, Paweł Błaszczyk, Joanna Dudzik, Katarzyna Gajewska, Małgorzata Giza, Ewa Gusta, Marta Karaban, Tomasz Karalus, Ewa Korczowska, Kamil Kowal, Sławomir Kowalski, Aneta Kozak, Izabela Kwaśniak, Barbara Majtyka, Piotr Markowski, Urszula Matonóg, Iwona Michalik, Piotr Potoczniak, Agnieszka Siekierska, Agnieszka Skóra, Katarzyna Soliło, Aneta Stachowska, Ewelina Szwed, Izabela Tofil.

Klasa IV C

Wychowawca - Renata Paszko

Sylwia Bachusz, Joanna Chochel, Katarzyna Gąsior, Bożena Hajduczek, Beata Jonko, Anna Kozłowska, Agnieszka Kuśnierz, Anna Lasko, Ewelina Malka, Justyna Matuszek, Daniel Milewicz, Urszula Piwowarska, Celina Polak, Ewelina Potoczna, Agnieszka Psiuch, Barbara Rylko, Agnieszka Wawężak, Katarzyna Wojciuk.

Klasa IV D TH

Wychowawca - Renata Świeca

Joanna Bandziak, Marta Becla, Katarzyna Chamier-Gliszczyńska, Aneta Czarnota, Ewelina Czarnota, Monika Domerecka, Krystyna Dul, Sylwia Gorczyca, Marta Górak, Monika Hałka, Barbara Herbut, Wiesława Jaskot, Iwona Konieczna, Joanna Koprowska, Marcin Kot, Sławomir Kot, Paweł Krysa, Iwona Majka, Karol Orlak, Adela Piaskowska, Marzena Potocka, Magdalena Rak, Katarzyna Rogowska, Natalia Serwatka, Małgorzata Wąsik, Agnieszka Wiżgała, Barbara Wojnowicz, Sylwia Zielińska.

Brzeg Dolny

Liceum Ogólnokształcące im. J.M. Ossolińskiego

Klasa IV A

Wychowawca - Beata Gryga

Mariusz Baranowski, Małgorzata Biernacka, Jakub Boksa, Małgorzata Caban, Paweł Chodkowski, Joanna Cisowska, Ewelina Dziurman, Tomasz Gliwski, Monika Iwaneczko, Anna Januchta, Agata Jaworska, Rafał Kotyrło, Anna Leśniak, Marcin Mazurowski, Robert Sawko, Piotr Serafin, Anna Setera, Paula Sidorska, Barbara Skrzyńska, Michał Szatkowski, Przemysław Szulc, Joanna Szymczyk, Łukasz Świercz, Krzysztof Tomaszewski, Jędrzej Wabiński, Łukasz Wątroba, Monika Wojciechowska, Paweł Wolski, Łukasz Zimka, Magdalena Zubik.

Klasa IV B

Wychowawca - Renata Pyc

Krzysztof Bienek, Konrad Cieśla, Radosław Czyżowicz, Sebastian Doliński, Kamil Drogoń, Maciej Drzewiecki, Beata Gad, Dagmara Kopczyńska, Adrian Kuczurak, Paweł Legierski, Meike Romano, Jarosław Watras, Marek Wróblewski.

Klasa IV C

Wychowawca - Danuta Markiewicz

Beata Chebes, Monika Chwasta, Kamil Gołębiowski, Katarzyna Hajduk, Karolina Jakubiuk, Krzysztof Kostecki, Alicja Kubiak, Anna Kunicka, Artur Lech, Marcin Matacz, Karolina Mogilińska, Barbara Skrzypiec, Sebastian Sługocki, Aleksandra Terech, Marta Topolska, Andżelika Zdechlik.

Klasa IV D

Wychowawca - Józef Ambroszko

Iwona Baszniak, Mateusz Białkowski, Małgorzata Cichowicz, Otylia Jacków, Rozalia Jacków, Katarzyna Jagielska, Małgorzata Janicka, Anna Janiewicz, Magdalena Jarmark, Katarzyna Kaczmar, Sylwia Kosin, Kamil Krawczyk, Izabela Kutera, Anna Leja, Agnieszka Łukojko, Paulina Majer, Marta Michajłów, Łukasz Nowak, Małgorzata Plichta, Małgorzata Rippel, Karolina Szpyra, Łukasz Śliwiak, Bartłomiej Tarnawski, Marcin Tryba, Jędrzej Wojtas, Emil Zieliński.

Bystrzyca Kłodzka

Zespół Szkół Ogólnokształcących Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich

Klasa IV A

Wychowawca - Małgorzata Ziemacka

Bartosz Będkowski, Paweł Biniek, Izabela Bodnar, Danuta Czubala, Anna Gacek, Wojciech Golec, Edyta Kaleta, Katarzyna Karkocha, Marta Korczak, Magda Lassota, Michał Lassota, Anna Łabowicz, Jakub Łuczaj, Marcin Łukasiewicz, Konrad Łuszczki, Anna Marzyńska, Karolina Mętel, Joanna Mikołajczak, Jacek Mossakowski, Grzegorz Pawlaszek, Tomasz Podlecki, Jacek Ruciński, Grzegorz Sługocki, Przemysław Szymczak, Zuzanna Świrska, Kamil Tobiński, Łukasz Wróbel, Żaneta Żarczuk, Agnieszka Żuchowska.

Klasa IV B

Wychowawca - Anna Jancewicz

Sylwia Bojda, Łukasz Chomyn, Anna Daum, Martyna Gacek, Ewelina Gałosz, Katarzyna Kamińska, Malwina Kusocińska, Krystian Kubas, Katarzyna Lechowicz, Piotr Lechowicz, Iwona Łukomska, Anna Mazur, Aleksandra Olejniczak, Eliza Pajdo, Małgorzata Płociniczak, Gabriela Rutowicz, Edyta Rychlewicz, Justyna Sarzyńska, Małgorzata Słyżewska, Anna Szafrańska, Izabela Sztalinger, Dariusz Szubryt, Agnieszka Szwed, Magdalena Świszcz, Anna Torla, Kamila Wisz, Elżbieta Wróblewska.

Klasa IV D

Wychowawca - Ewa Magierowska

Anna Bielecka, Radosław Bilaszewski, Iwona Bogdańska, Miłosz Budnik, Magdalena Cholewińska, Gabriela Ciepko, Łukasz Dmowski, Grzegorz Dołgoszyja, Anna Glanowska, Justyna Górna, Marta Hrycak, Anna Jania, Ewelina Krawczyk, Daniel Krzos, Mariusz Leszczyński, Agnieszka Łukawska, Sebastian Makowiecki, Małgorzata Mrówka, Paweł Ozdowski, Rafał Petrus, Agnieszka Pojasek, Katarzyna Różycka, Elżbieta Siluk, Dawid Siwak, Przemysław Smutek, Magdalena Surwiłło, Natalia Szeremeta, Piotr Świerkosz, Magdalena Taracińska, Arkadiusz Tymiński, Łukasz Wierzbicki, Piotr Wierzbicki.

Klasa IV F

Wychowawca - Beata Storostecka

Mariola Andrusiewicz, Natalia Bielecka, Ewelina Cisoń, Małgorzata Dereń, Piotr Dudka, Paweł Grasela, Amelia Iwańska, Katarzyna Kawińska, Urszula Kobryń, Aneta Kołt, Daria Kosior, Ryszard Łyp, Monika Matejko, Agnieszka Maziakowska, Krystian Piasecki, Robert Pojasek, Paweł Polaków, Magdalena Potoczna, Marcin Rowszar, Agnieszka Rucińska, Tomasz Scelina, Maciej Siwka, Joanna Sobieraj, Kamil Soboń, Kamila Sulikowska, Izabela Szeremeta.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. prof. Sylwestra Kaliskiego

Klasa IV D LZ

Wychowawca - Marek Rojek

Robert Bogdał, Elżbieta Galik, Mariola Galik, Agnieszka Hrynowiecka, Bożena Jutkiewicz, Ewa Kilian, Kamila Kiszka, Michał Koźmiński, Artur Mozgiel, Michał Nogaj, Magdalena Olmas, Krzysztof Piętak, Anna Rudaniecka, Joanna Saczywko, Magdalena Sapa, Marzena Sawicka, Ewelina Sobania, Anna Stępień.

Klasa IV LO

Wychowawca - Jolanta Bardzel

Marta Abelec, Bartosz Barwiński, Joanna Ciukaj, Dariusz Ciurlik, Anna Dombka, Marta Duma, Karina Dyl, Joanna Hołubko, Ewelina Lemiech, Marta Leszczyńska, Juliusz Ligęza, Irena Ławska, Justyna Matys, Ewelina Piechaczek, Michał Polaszczyk, Justyna Rydel, Tomasz Sikora, Krzysztof Skałowski, Marcin Słodyczka, Iwona Stępień, Alina Szczepańska, Krystian Śrutwa, Monika Świeboda, Aneta Tarnawa, Marta Turek, Agnieszka Twardowska, Monika Wojtyła, Agnieszka Woszczyk, Karina Woźniak, Grzegorz Zapotoczny, Magdalena Zielińska.

Klasa IV LT

Wychowawca - Beata Rydz

Paweł Bielski, Andrzej Boszko, Barbara Cybula, Agnieszka Czarnecka, Monika Dajczer, Gabriela Damian, Paweł Donbij, Małgorzata Jabłońska, Ewelina Jaworska, Agnieszka Kawka, Monika Kotrys, Magdalena Ledzion, Agnieszka Lenda, Andrzej Łukaszewski, Mariola Morawska, Justyna Orleańska, Katarzyna Sobolewska, Patrycja Sołodowczuk, Anna Surma, Angelika Szymańska, Marzena Wróbel, Bartosz Zaliński, Justyna Zarówna.

Klasa V LE

Wychowawca - Alicja Stupak

Jolanta Bałuch, Kornelia Bernatowicz, Sabina Biel, Grzegorz Bukowski, Karolina Czechowska, Robert Ćwik, Joanna Ganczarek, Sławomir Gomółka, Rafał Grochalski, Dorota Grzyb, Anna Koszara, Grzegorz Kucfir, Magdalena Łyszczarz, Monika Majewska, Rafał Makowski, Michał Marcak, Agnieszka Matła, Amelia Naszczyniec, Agnieszka Nędza, Barbara Nowak, Katarzyna Orłowska, Paweł Owczarek, Grzegorz Pięta, Aleksander Potocki, Szymon Serwinowski, Tomasz Siwek, Jarosław Walkowiak, Marzena Zdobylak.

Klasa V TZ

Wychowawca - Justyna Gajewska-Grelak

Krystian Dudajek, Łukasz Giera, Marcin Hryc, Michał Huta, Paweł Iwanicki, Błażej Jasiński, Tomasz Kudła, Artur Kurzeja, Lutosław Marchewka, Marcin Matusik, Bartosz Nalborczyk, Maciej Nogaj, Grzegorz Oleksy, Mariusz Sewastianiuk, Agnieszka Szymkiewicz, Wojciech Śliwka, Łukasz Wdowiak, Aureliusz Zdral.

Chojnów

Powiatowy Zespół Szkół

Klasa IV LA

Wychowawca - Magdalena Springer

Mariusz Budzan, Anna Dąbrowska, Anita Doniecka, Agnieszka Dragan, Sylwia Drzał, Joanna Dul, Tomasz Gorczyca, Monika Kern, Łukasz Kosiński, Gabriela Marciniak, Ewelina Meller, Marta Osińska, Iwona Perchaluk, Manolis Pliatsikas, Ewa Podobińska, Marzena Roman, Joanna Różycka, Ewelina Safin, Kamila Sobczak, Monika Solarska, Jolanta Sornat, Danuta Sumińska, Ewelina Wiśniewska, Beata Zielińska, Joanna Ziemiańska.

Klasa IV LB

Wychowawca - Jolanta Jurasz

Justyna Demiańczuk, Iwona Dobrucka, Dorota Dyczkowska, Ewelina Koziar, Dorota Krawczuk, Beata Kubiszyn, Małgorzata Lewandowska, Elżbieta Losek, Katarzyna Mietelska, Martyna Morys, Agata Nieradka, Anna Pater, Agnieszka Piotrowska, Ewelina Roztoczyńska, Magdalena Serafin, Arleta Solarska, Daria Szarek.

Powiatowy Zespół Szkół 3-letnie Technikum Rolnicze

Klasa III

Wychowawca - Ewa Piechna

Rafał Bienias, Tomasz Durachta, Aurelia Grabarczyk, Małgorzata Klimas, Grzegorz Kuhnert, Małgorzata Radwańska, Rafał Radziński, Lidia Rosół.

Powiatowy Zespół Szkół 5-letnie Liceum Agrobiznesu

Klasa V

Wychowawca - Adrianna Kapusta

Karolina Balcer, Dorota Bobik, Monika Bryłkowska, Agnieszka Domagała, Łukasz Dziadkowiec, Jacek Działo, Barbara Faltyn, Iwona Furman, Krzysztof Gołdy, Justyna Halikowska, Sylwia Jamicka, Ewelina Jasieńków, Jędrzej Karpowicz, Marzena Krawczuk, Katarzyna Langier, Marta Markowicz, Łukasz Mazurkiewicz, Katarzyna Motyka, Angelika Radzińska, Justyna Sidor, Magdalena Skalska, Monika Stępień, Małgorzata Sumińska, Katarzyna Traczyk, Agnieszka Wierzbicka, Żaneta Wilińska, Katarzyna Wojciechowicz, Magdalena Wolf, Weronika Zygadło.

Powiatowy Zespół Szkół w Chojnowie Technikum Zawodowe

Klasa V TZ

Wychowawca - Irena Urbaniak

Łukasz Adamowicz, Marek Anioł, Piotr Babij, Remigiusz Galar, Piotr Giebasimczyk, Radosław Grudziński, Marek Kanasiuk, Piotr Karpowicz, Jan Kłos, Łukasz Kłusek, Krzysztof Kraiński, Janusz Krasowski, Przemysław Malinowski, Marcin Piotrowski, Wiesław Podobiński, Marcin Sapa, Łukasz Władysz.

Dzierżoniów

Liceum Ogólnokształcące przy Zespole Szkół nr 1 im. Wilhelma Rotkiewicza

Klasa

Wychowawca - Iwona Gromadzik

Agnieszka Chlipała, Dorota Daszkiewicz, Ewelina Dudek, Anna Dudojć, Aneta Frydmańska, Łukasz Galeta, Andżelika Kierszko, Aleksandra Kopacka, Magdalena Krowicka, Marta Libera, Ewelina Majchrzak, Weronika Markulak, Katarzyna Murdza, Karolina Ostrowska, Małgorzata Piotrowska, Urszula Skowronek, Alicja Styś, Karolina Susło, Izabela Szymańska, Anna Tworek, Łukasz Weber, Dawid Weilandt.

Zespół Szkół nr 1 im. Wilhelma Rotkiewicza

Klasa E 5

Wychowawca - Bożena Penińska

Rafał Adamus, Rafał Baderko, Konrad Błach, Krzysztof Boczula, Krzysztof Butrym, Jacek Chorążyczewski, Łukasz Grzyb, Krzysztof Jabłoński, Paweł Kasprzak, Łukasz Klimuntowski, Jacek Kubisz, Grzegorz Kwiatek, Paweł Mazur, Rafał Piastun, Marcin Przybyłek, Dawid Rodak, Mariusz Żurawek.

Klasa K 5 A

Wychowawca - Mariusz Sutowicz

Łukasz Anioł, Marek Anioł, Michał Anioł, Tomasz Gicala, Jakub Głąba, Krystian Głogowski, Sebastian Jankowski, Paweł Jurewicz, Rafał Jurkowski, Grzegorz Kaczmarek, Łukasz Kowalski, Piotr Kwiatkowski, Łukasz Marcinowski, Grzegorz Matras, Piotr Miśków, Adam Nydza, Kamil Paluszkiewicz, Łukasz Pawelczyk, Seweryn Poniatowski, Paweł Popek, Marcin Skałuba, Adrian Urbaniec, Michał Wester, Sebastian Wilczyński.

Klasa K 5 B

Wychowawca - Stanisław Kuś

Marcin Bryl, Tomasz Chudzikowski, Tomasz Górski, Łukasz Gryś, Radosław Hołyst, Mariusz Jędraszczyk, Michał Kidziński, Krzysztof Lasota, Marek Matraj, Krzysztof Miara, Łukasz Osiadły, Marek Paczkowski, Wojciech Piasecki, Paweł Przepiórka, Kamil Rabiej, Marcin Sałata, Piotr Sarnowski, Piotr Skalny, Marek Szewczuk, Jan Witoń.

Klasa LE 4

Wychowawca - Stanisław Zielonka

Damian Balcerzak, Paweł Bukowski, Antonios Dais, Przemysław Fall, Przemysław Górniak, Sławomir Guzikowski, Tomasz Karasiński, Wojciech Kowalik, Paweł Łabuda, Piotr Melnyczuk, Bogusz Milcin, Piotr Murjas, Marcin Owczarzak, Arkadiusz Paluch, Andrzej Pieńsko, Łukasz Subocz, Krystian Ślusarek, Maciej Tarnowski, Adrian Wanke, Krzysztof Wiaderny, Paweł Woźniak, Jakub Żmuda- Trzebiatowski, Przemysław Żółtko.

Klasa LO 4 A

Wychowawca - Sylwia Szramowska-Oczko

Patrycja Balakowicz, Joanna Cebula, Urszula Chmielarczyk, Anna Czekała, Anna Czerkawska, Joanna Dziadosz, Katarzyna Hajdamacha, Kamila Joachimiak, Małgorzata Kaliska, Agnieszka Kowalska, Małgorzata Krężałek, Elżbieta Liburska, Monika Łożyńska, Anna Melnyczuk, Aleksandra Nowak, Marta Pasieka, Monika Rembisz, Aldona Sowa, Krzysztof Spychaj, Maria Suchy, Dorota Szachniewicz, Kinga Świder, Kamila Żurawicka.

Klasa LO 4 B

Wychowawca - Wiesław Kuczyński

Marcin Błaszkiewicz, Arkadiusz Bzymek, Lucyna Kraska, Tomasz Małolepszy, Kamil Moczko, Karol Nóżka, Tomasz Poleszak, Łukasz Popiel, Ewa Rzepka.

Klasa LT 4 A

Wychowawca - Maria Grefling

Barbara Antosz, Mariusz Besamania, Tomasz Chęciński, Andrzej Chwiałkowski, Marta Ciszewska, Wojciech Danis, Marcin Dziemieńczuk, Michał Faltyn, Jakub Ludwikowski, Maria Łuczak, Jacek Opaliński, Paweł Pleśniak, Marcin Rak, Waldemar Romanowski, Michał Strycharz, Daniel Stopyra, Beata Strzelińska, Jakub Szukała, Kamil Szydełko, Dominik Śleziak, Patryk Trzeciak, Adrian Wilczyński.

Klasa LT 4 B

Wychowawca - Janina Rząsa

Andrzej Bielecki, Dawid Chilarski, Kamil Czerkawski, Jacek Czerniawski, Marcin Gil, Michał Górecki, Marcin Janecki, Sławomir Kaczanowski, Łukasz Kozak, Konrad Kupis, Paweł Kuriata, Piotr Kuriata, Karol Kuśnierz, Wojciech Łuszczek, Tomasz Matuszczyk, Adam Stachi.

Głogów

II Liceum Ogólnokształcące

Klasa IV A

Wychowawca - Jarosław Napierała

Aneta Broczkowska, Angelika Budziak, Asma Chehade, Krzysztof Cichowicz, Monika Ciosek, Katarzyna Gmitruk, Celina Grześkowiak, Anna Jackowiak, Aleksandra Jażło, Kamila Kmiecik, Bartosz Koszów, Małgorzata Kotowicz, Konrad Kwiecień, Łukasz Maćkowiak, Justyna Malak, Damian Mirek, Łukasz Paśko, Adam Piechuta, Tomasz Pręda, Marta Ratkowska, Helena Ryczkowska, Agnieszka Sienniak, Dorota Sikorska, Karolina Słabkowska, Monika Sobecka, Piotr Stawniczy, Monika Szachniewicz, Piotr Tyzenhauz, Paweł Walczak, Karolina Winogrodzka, Rafał Zagrobelny.

Klasa IV B

Marcin Bednarz, Kajetan Darmach, Estera Drozd, Marta Gierakowska, Karol Gugała, Marcin Kardaś, Grzegorz Kopcza, Katarzyna Kubsik, Magdalena Lehman, Kamila Lizak, Małgorzata Malewicka, Katarzyna Marszał, Kamila Milecka, Bartosz Murak, Marcin Nowak, Maciej Nowicki, Martyna Parzyńska, Krzysztof Podejma, Jakub Rogowski, Magdalena Rudnik, Maria Sikorska, Dariusz Sypeń, Joanna Sznigir, Ewa Wanat, Klementyna Więckowska, Arleta Żak.

Klasa IV D

Wychowawca - Barbara Ochocka-Najgebauer

Mateusz Baranowski, Karol Bielski, Izabela Biskup, Paweł Brzózka, Joanna Gaik, Tomasz Hanaczewski, Sylwia Herman, Lucyna Kapała, Anna Kubiak, Adrian Mączak, Agnieszka Mikołajewicz, Tomasz Młyńczak, Kamila Nyk, Karolina Ratajaczak, Dorota Rokicka, Agnieszka Roszak, Damian Skibiński, Magdalena Soboń, Bartosz Stodulski, Marta Stróżycka, Bartłomiej Sybic, Piotr Szarek, Krystian Szczucki, Agnieszka Szpatowicz, Małgorzata Wasilewska, Bartosz Wojtkowiak.

Klasa IV E

Wychowawca - Anna Zembrzuska

Marta Antos, Paweł Bartosz, Marta Biernacka, Katarzyna Bochenek, Katarzyna Brzostek, Marta Ciesielska, Jakub Dengusiak, Paweł Fesz, Paulina Gola, Konrad Golęba, Krzysztof Knoblauch, Agnieszka Krawiec, Tomasz Majerski, Sabina Nowak, Piotr Pałka, Łukasz Pankiewicz, Monika Plekaniec, Karolina Popławska, Anna Różycka, Katarzyna Sierżant, Piotr Wasinkiewicz, Anna Wójcik, Anna Ziętkiewicz, Ewelina Żukowska.

Zespół Szkół im. Jana Wyżykowskiego Technikum dla Dorosłych

Klasa III aD

Opiekun - Anna Czerwińska

Marcin Boczula, Piotr Borsuk, Albert Czaja, Fabian Filipiak, Robert Gaś, Paweł Grzywacz, Damian Głowacki, Dariusz Jakubowski, Krzysztof Jarosz, Zbigniew Kapkowski, Krzysztof Kaszycki, Michał Kowal, Stanisław Kuchaja, Rafał Perdjon, Piotr Poborca, Marcin Raczkowski, Grzegorz Sawicki, Kordian Skotnicki, Tomasz Stolc, Marcin Świerczek, Rafał Syczewski, Tomasz Tukindorf, Marek Ułan, Mateusz Żyndul.

Zespół Szkół im. Jana Wyżykowskiego Technikum Elektroniczne

Klasa V F technik elektronik

Wychowawca - Piotr Rossa

Tomasz Balicki, Krzysztof Czerwiński, Grzegorz Gawłowicz, Piotr Górski, Marcin Hałkiewicz, Marek Jarmużek, Konrad Kaszowski, Marcin Klarycki, Sebastian Lipiński, Krzysztof Lesiuk, Konrad Ludwisiak, Wojciech Matuszak, Andrzej Michalik, Piotr Mirecki, Kamil Olszak, Robert Prill, Remigiusz Przytulski, Daniel Ptak, Łukasz Rodziewicz, Łukasz Rosłanowski, Dariusz Sobczyk, Krzysztof Stępniak, Konrad Stachowicz, Daniel Szewczyk, Piotr Szymczak, Bartosz Telus, Łukasz Walaszczyk, Łukasz Wysocki, Marcin Zimkowski, Tomasz Zuchmański, Bartłomiej Zuchowicz.

Zespół Szkół im. Jana Wyżykowskiego Technikum Hutnicze

Klasa V H technik hutnik

Wychowawca - Anna Czerwińska

Piotr Bartkiewicz, Michał Bienia, Artur Buczek, Krzysztof Fornal, Krzysztof Gawlik, Bartłomiej Gmerek, Mariusz Grydź, Marcin Heleniak, Łukasz Helwig, Krzysztof Jadwidzic, Łukasz Kubicki, Grzegorz Koczorowski, Marcin Kopij, Przemysław Łuczak, Przemysław Miziński, Krzysztof Oleksyk, Sebastian Piwowar, Bartłomiej Płaszczyk, Krzysztof Przywara, Adrian Stolarek, Jarosław Surynt, Przemysław Szachniewicz, Paweł Tomasik, Michał Zastawny.

Zespół Szkół im. Jana Wyżykowskiego Technikum Ochrony Środowiska

Klasa V O profil uzdatnianie wody i oczyszczanie ścieków

Wychowawca - Małgorzata Karamucka

Natalia Adamska, Emilia Bielańska, Tomasz Byliński, Juliusz Daniel, Ireneusz Demeszuk, Beata Frątczak, Marta Giertuga, Wioletta Hryniewicz, Krzysztof Jaroszek, Dominik Jędrzejak, Karolina Kaczerska, Marcin Kochanowski, Konrad Konopczak, Małgorzata Kowerczuk, Dominik Kuczyński, Marta Łozyniak, Monika Łyskawka, Sebastian Machajek, Marta Matuszyk, Ewelina Marczak, Katarzyna Nęcek, Katarzyna Nicpoń, Karol Niźnikowski, Ewelina Olejniczak, Anna Siedy, Piotr Siepietowski, Monika Ślązak, Małgorzata Warszawska, Aleksandra Wieczorek, Monika Wieteska, Joanna Wojciechowska, Małgorzata Wolak, Barbara Żelazińska.

Zespół Szkół im. Jana Wyżykowskiego

V Liceum Ogólnokształcące

Klasa IV A profil sportowy

Wychowawca - Anna Popek

Tobiasz Apolinarski, Bartłomiej Awsiukiewicz, Anna Magdalena Błażejewska, Marcin Chrząstowski, Łukasz Czachor, Damian Dębski, Paweł Drankiewicz, Leszek Drankiewicz, Małgorzata Dryja, Tomasz Grochowski, Agnieszka Gryga, Jakub Kaczor, Joanna Kaśków, Damian Koselarz, Kamila Kumor, Katarzyna Miłoszewska, Krzysztof Okrasa, Beata Olszewska, Anna Smolińska, Edyta Szałęga, Dagmara Szymczakowska, Radosław Twór, Paweł Tyszkowski, Michał Walas, Michał Wolny, Daniel Wójt.

Klasa IV B - matematyczno-informatyczna

Wychowawca - Artur Nowakowski

Magdalena Baik, Karol Białek, Magdalena Borowska, Iveta Bouzek, Sebastian Brycki, Łukasz Buczakowski, Dawid Fornalik, Robert Gawłowicz, Paweł Gieroń, Robert Gralak, Dawid Jaworski, Agata Kapała, Marcin Kardasiewicz, Agata Kondratyk, Olga Korowajczuk, Grzegorz Kwiatkowski, Kamil Leitan, Michał Łukawski, Piotr Marczewski, Mariusz Mikulski, Robert Naborczyk, Karol Perłakowski, Artur Rostocki, Bartosz Sobota, Mirosław Szajowski, Piotr Szewczyk, Donata Wilk, Lucyna Wilk, Katarzyna Żbik, Aneta Żmuda.

Klasa IV C profil ogólny

Wychowawca - Agata Rojewska

Dawid Andruszkiewicz, Tomasz Białas, Krystian Bogusz, Piotr Bosiacki, Anna Budzianowska, Kamila Marianna Chatkiewicz, Krystian Cichoradzki, Anna Dryja, Dominik Ficek, Tomasz Grzebinoga, Agnieszka Kopczyńska, Katarzyna Dorota Krzyszkiewicz, Katarzyna Liner, Krzysztof Łyp, Sebastian Mączyński, Kamila Migacz, Michał Mikuła, Ilona Milart, Nina Mrozek, Ewa Piękoś, Szymon Pulkowski, Karol Puchalski, Julita Rudnicka, Anna Słota, Monika Sobol, Marta Świerk, Edyta Szubert, Ewelina Zawadzka.

Zespół Szkół Ogólnokształcących I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego

Klasa IV A

Wychowawca - Ewa Starostecka

Justyna Antosz, Urszula Balik, Magdalena Burzmińska, Paweł Bożejko, Łukasz Czykirski, Agata Dmochowska, Ewelina Gałązkiewicz, Andrzej Gągół, Jacek Głowacki, Ewa Gorwa, Paweł Górski, Ewelina Kowalska, Monika Krakowiak, Karolina Likus, Anna Machera, Piotr Maciągowski, Michał Martin, Magdalena Mikołajczak, Marta Nowak, Filip Olton, Emilia Pientel, Joanna Rodziewicz, Agnieszka Ruchlewicz, Kinga Sowińska, Aleksandra Stysiał, Patrycja Suszek, Sylwia Suszycka, Dawid Szylar, Magdalena Ślusarczyk, Łukasz Trościński.

Klasa IV B

Wychowawca - Lucyna Kukła

Wojciech Babula, Katarzyna Bartlewska, Wojciech Galant, Marek Gudalewicz, Damian Herman, Paweł Kiełbicki, Renata Kłosowska, Karol Kobiałka, Adam Kowalski, Dagmara Kuliś, Elżbieta Kuna, Piotr Markowski, Krzysztof Martyński, Jakub Olko, Dominik Ostrowski, Szymon Paluch, Robert Pawlak, Marta Pietkiewicz, Marcin Popielarz, Krzysztof Rohde, Michał Skrzyński, Bartłomiej Suchodolski, Iwona Tomkowiak, Marta Tuczyńska, Anna Urbanowicz, Magdalena Wejman, Norbert Wojciechowski, Marcin Zarzecki, Tomasz Zezulak, Dariusz Zimny, Małgorzata Żak.

Klasa IV C

Wychowawca - Janina Łasica

Przemysław Bandura, Marcin Czopik, Stanisław Gułaś, Iwona Hływa, Izabela Jaślan, Damian Jęczmiński, Michał Karolak, Agnieszka Krychowska, Maciej Linke, Marcin Łazdziak, Małgorzata Matejko, Łukasz Mazur, Marcin Mazur, Tomasz Mizera, Dominika Obuchowicz, Szymon Pacyna, Aleksandra Rodakiewicz, Michał Satora, Kamila Smalec, Michał Starosta, Daniel Stefaniak, Karolina Stodulska, Jakub Szudra, Wojciech Szulc, Adam Szwajda, Paweł Todorow, Anna Wałowska, Adam Wojciechowski, Dominik Wójcik, Agnieszka Zajączkowska, Joanna Żelechowska.

Klasa IV D

Wychowawca - Elżbieta Piotrowska

Ewa Aleksandrowicz, Izabela Antał, Emilia Drejkarz, Magdalena Fefczak, Anna Halarewicz, Katarzyna Hiller, Magda Kuźniar, Aleksandra Niezgoda, Paulina Osińska, Katarzyna Pawłowska, Marta Piechówka, Ilona Sadowska, Gabriela Szymańska, Alicja Wieszczyk.

Klasa IV E

Wychowawca - Ewa Protacka

Maciej Boryna, Kamil Buczek, Dawid Durda, Agata Juchnowska, Angelika Kowalczyk, Karolina Lewczuk, Marta Łojko, Natalia Pihowicz, Joanna Płonek, Krzysztof Płóciniak, Agnieszka Popławska, Magdalena Rydzik, Jacek Serwach, Anna Słowińska, Magdalena Starostecka, Marta Strzęciwilk, Katarzyna Supko, Kamil Szpilewicz, Lucjan Żukow.

Klasa IV F

Wychowawca - Zofia Rogalska

Jolanta Abucka, Justyna Bargłowska, Tomasz Bator, Celina Białek, Ewelina Boczkowska, Beata Bryl, Wiktor Data, Krzysztof Działkowski, Mateusz Grobelny, Małgorzata Hiszpańska, Katarzyna Jachim, Sylwia Jankowska, Joanna Joniec, Kornelia Kaczmarek, Marta Kaczorek, Radosław Koch, Tomasz Korzekwa, Barbara Lechwar, Sylwia Mała, Paulina Mayer, Monika Olczak, Małgorzata Pazdur, Dorota Przygrodzka, Monika Sałata, Marta Sawicka, Agata Sokołowska, Kamil Stachowiak, Adrian Wernik, Izabela Wilamek, Agata Wnuk, Marzena Wróbel.

Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi

Klasa IV A

Wychowawca - Ewa Rydzik

Dorota Barszczewska, Anna Kurczak, Anna Linka, Elwira Olszewska, Agnieszka Skupińska, Natalia Sulikowska, Ewa Wrzesińska.

Klasa IV B

Wychowawca - E. Jaskułowska

Renata Dzwończyk, Katarzyna Gałek, Katarzyna Harunek, Anna Knap, Marta Kuropatnicka, Agnieszka Parzyk, Agnieszka Wićko, Daria Zapotoczna, Magdalena Zielińska, Karolina Zymiak.

Klasa IV C

Wychowawca - E. Fernówka

Agnieszka Chmiel, Łukasz Delebis, Michał Dziedzic, Marta Dzięgielowska, Dorota Górska, Dominika Hucał, Anna Jakubowska, Dorota Kolińska, Przemysław Krupski, Magdalena Kudzia, Mariusz Niedźwiedzki, Bożena Samul, Ewa Wyszpolska, Piotr Zelmański.

Klasa IV E

Wychowawca - Beata Przytuła

Magdalena Barczak, Grzegorz Buczyński, Kinga Budzinowska, Ewelina Budzinowska, Justyna Budzinowska, Karolina Dasiewicz, Magdalena Filipiak, Ewelina Grygiel, Majka Halkoczy, Anna Jarmużek, Magdalena Komperda, Magdalena Kopacz, Mariola Kot, Monika Krakowiak, Magdalena Krawczyk, Ewa Kruczek, Łukasz Kuś, Adriana Kuśnierz, Anna Ławniczak, Magdalena Ostaszewska, Łukasz Piasecki, Damiana Szulcz, Małgorzata Śmigaj, Magdalena Urbaniak, Piotr Wolnicki, Dawid Żurek.

Klasa IV F

Wychowawca - Zofia Kuryło

Marta Banasiewicz, Stefania Czapczyk, Justyna Danowska, Piotr Gzula, Cecylia Jarocha, Justyna Jemioło, Dorota Kasznia, Łukasz Kraszkiewicz, Barbara Molęcka, Mateusz Nowicki, Patrycja Rawiak, Marta Sedun, Kinga Wrona.

Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi - III Technikum Odzieżowe dla Dorosłych

Klasa III TO d/d

Opiekun - Grażyna Połowin

Ewa Baszczyk, Marzena Boczula, Lidia Ciunajcis, Anna Czestkowska, Dorota Grombik, Maria Gumienna, Joanna Herman, Maja Janik, Dorota Kotlicka, Anna Kuminek, Emilia Kwaśniewska, Justyna Matecka, Marita Musiał, Dorota Niemczykowska, Katarzyna Niwińska, Justyna Pawłów, Joanna Sadowska, Elżbieta Siadkowska, Ewelina Słocka, Roksana Szumska, Anna Zawadzka, Angelika Żuber.

Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi - Technikum Odzieżowe

Klasa V TA

Wychowawca - K. Matusz

Monika Błaszczyk, Iwona Brączyk, Aneta Ciechalska, Joanna Florczak, Edyta Hanaczewska, Agnieszka Karpińska, Karolina Kęska, Katarzyna Kiebała, Julia Kozioł, Agnieszka Kuśnierek, Katarzyna Marciniak, Olga Matuszyk, Edyta Mudło, Kamila Pawłowska, Marta Pazoła, Aneta Pochłopień, Sylwia Rożan, Magdalena Rychłowska, Anna Rzepecka, Justyna Szymkowiak, Joanna Wachal, Ewelina Wyrwas, Zuzanna Żydziak.

Klasa V TB

Wychowawca - M. Sypniewska

Ewa Bartkowska, Ewelina Jacuńska, Joanna Jaremowicz, Magda Korczak, Izabela Korzon, Ewelina Kowerczuk, Ewelina Kubiak, Magdalena Malcher, Ilona Maturska, Małgorzata Nawrocka, Angelina Nienartowicz, Barbara Petecka, Kamila Podgórska, Marlena Rogulska, Anna Ryszka, Marcelina Smoła, Ewa Twarda, Aneta Wągrodna, Julita Wiązek, Agnieszka Witecka, Bożena Wojtowicz, Magdalena Wojtysiak, Monika Wróblewska, Agnieszka Zawada.

Zespół Szkół Zawodowych

Klasa III

Wychowawca - Małgorzata Frąszczak

Łukasz Danowski, Tomasz Gładki, Piotr Kazimierczak, Paweł Łaptus, Tomasz Magiera, Marcin Matczak, Mariusz Mazur, Łukasz Micyk, Jakub Moderacki, Paweł Nasidorowy, Michał Nykiel, Przemysław Olak, Łukasz Pawełoszek, Marcin Piórkowski, Łukasz Rachwalski, Mariusz Sokołowski, Henryk Subzda, Marcin Szczepanik, Sebastian Wojszwiłło, Tomasz Wojtowicz, Krystian Wójcik, Jarosław Ziober.

Klasa III Z

Wychowawca - Edward Powroźnik

Marcin Adamczak, Ireneusz Ałdaś, Marek Bartko, Paweł Białecki, Daniel Boczula, Aleksander Czyż, Krzysztof Fryczyński, Janus Gabriel, Marcin Głowacki, Piotr Kida, Krzysztof Kiziuk, Marcin Korzeniak, Tomasz Krupa, Piotr Mazurkiewicz, Robert Myślewski, Lucjan Olszewski, Radosław Perkowski, Artur Purgiel, Paweł Raczycki, Krzysztof Smoliński, Daniel Stachowiak, Bogdan Strzelecki, Daniel Szews, Paweł Wróbel, Dariusz Ziemniak.

Klasa V A

Wychowawca - Cecylia Szlemp

Robert Boleszczak, Dariusz Marszałek, Michał Różycki, Adam Skuza, Paweł Tarkowski, Andrzej Wesołowski, Bartosz Wolniak.

Klasa V E

Wychowawca - Elżbieta Banaczyk

Grzegorz Ambroży, Mariusz Baszyński, Karol Bownik, Bartłomiej Chudziński, Paweł Ćwiertniak, Maciej Dworzański, Marcin Grell, Łukasz Hrycyna, Jakub Jakubiszyn, Krzysztof Kędziora, Karol Korolewicz, Tomasz Kosiek, Wojciech Kozłowski, Marek Krucikowski, Michał Lewenko, Krystian Malinowski, Krzysztof Marciniak, Mariusz Marciniak, Paweł Markiewicz, Daniel Muszka, Marcin Poborca, Jarosław Powchowicz, Roman Przewłocki, Radosław Staszak, Tomasz Waśniowski, Robert Widomski, Krzysztof Wolnik, Marcin Wójtowicz, Radosław Zmaczyński, Adam Żeluk.

Góra

ZS w Górze

Klasa IV Liceum Techniczne

Wychowawca - Eugenia Juja

Agnieszka Andrzejczyk, Monika Arndt, Edyta Bęben, Katarzyna Domańska, Adam Gendera, Agnieszka Knap, Milena Misiaszek, Anna Nowakowska, Anna Palej, Justyna Piotrowska, Iwona Ptak, Ewelina Ptaszkowska, Magdalena Ratajczak, Marta Rzepa, Joanna Surma, Iwona Szczepaniak, Justyna Szczęsnowicz, Magdalena Świder, Julita Terakowska, Wioleta Wardyba.

Klasa IV Liceum Zawodowe - krawiec

Wychowawca - Janina Basty

Ewa Berger, Marta Domachowska, Monika Góra, Iwona Hoffman, Agnieszka Janaszkiewicz, Beata Kałużna, Magdalena Królikowska, Róża Kurdek, Anna Metelica, Ewelina Olejarnik, Katarzyna Suchińska, Kamila Świeboda, Sylwia Wawrycz, Kamila Zaręba, Magdalena Żmurko.

Klasa IV Liceum Zawodowe - mechanik

Wychowawca - Henryk Hryniewicz

Przemysław Adach, Łukasz Bartoszewski, Marcin Basty, Andrzej Białek, Tomasz Budźko, Marcin Chudek, Mariusz Czaja, Łukasz Gawia, Mariusz Kaudyk, Marcin Kocaj, Artur Krzyszkiewicz, Łukasz Kumanowski, Rafał Kurcoń, Marcin Masalski, Adrian Nowicki, Tomasz Podgórny, Łukasz Raczkowski, Marcin Romak, Tomasz Romaniec, Wojciech Tomczyk, Piotr Tutak, Tomasz Werno, Łukasz Włodarczak, Krystian Zieliński.

Klasa IV Liceum Zawodowe - sprzedawca

Wychowawca - Elżbieta Hirny

Tomasz Bojek, Emilia Brukwińska, Magda Bujko, Joanna Chociaj, Sylwia Ciebień, Anna Dancewicz, Dawid Dębowczyk, Anita Garula, Paulina Gierzak, Marta Giezek, Joanna Jurczyk, Bogumiła Kasprzak, Karolina Łagódka, Honorata Łysek, Ewelina Maćkowska, Kinga Muszyńska, Agata Rogala, Monika Sikorska, Małgorzata Skuriat, Magda Szafraniec, Łukasz Werno, Dawid Wilczyński, Katarzyna Wojciechowska, Anna Załupska, Katarzyna Zielińska.

Klasa IV LO - językowa

Wychowawca - Zdzisław Potopa

Krzysztof Alberski, Bartosz Dankowski, Wioleta Drozdowska, Gabriel Eckhardt, Anna Gasiulewicz, Michał Gizicki, Monika Janus, Maciej Jaskulski, Andrzej Kalisz, Agata Kitajewska, Bartek Kogut, Urszula Kołodyńska, Adam Kotwicki, Agnieszka Kuśmierska, Marzena Matuszewska, Joanna Olejniczak, Magda Palczyńska, Wojciech Partyka, Marcin Piskorz, Katarzyna Piwko, Kamil Prejzner, Ilona Rodriguez, Dariusz Samotyja, Patryk Siwiela, Renata Smolan, Jacek Sobański, Paweł Ślusarczyk, Tomasz Wąchalski, Marcin Wójcik.

Klasa IV LO I

Wychowawca - Krystyna Woźna

Wojciech Domagalski, Arkadiusz Drozdowski, Krzysztof Griesmann, Paweł Kasprzyszyn, Łukasz Kaszycki, Dariusz Kubicki, Łukasz Kuczma, Paulina Lachowicz, Paweł Łagódka, Łukasz Łukowski, Michał Maczużak, Adam Mastalerz, Paweł Metelica, Anna Olechno, Krzysztof Pilarczyk, Katarzyna Przewłocka, Helena Rowba, Mateusz Rzeszut, Rafał Sozański, Monika Tul, Łukasz Tworkowski, Tomasz Ucinek, Katarzyna Wójcik, Barbara Wyczółkowska, Damian Związek.

Klasa IV Technikum Technologii Żywności

Wychowawca - E. Sobczyńska

Iwona Drozdowska, Nina Dudar, Emilia Grylak, Magdalena Kalczyńska, Anna Karlińska, Kamila Kopczyńska, Franciszek Kubieniec, Wojciech Michułka, Edyta Oczek, Łukasz Olejarnik, Dorota Podgórska, Elżbieta Potajczuk, Ewelina Radoszko, Wioletta Stangret, Lidia Stasiak, Marcin Sztymer, Anna Szwed, Iwona Świder, Bernadeta Włoch.

Klasa V

Wychowawca - Teresa Witkowska

Grzegorz Dudek, Monika Dzięgielewska, Tomasz Giezek, Mieczysław Golba, Tomasz Goluch, Ewelina Gruda, Łukasz Janik, Daniel Jankiewicz, Łukasz Jankowiak, Renata Jodłowska, Katarzyna Laskowska, Marta Markiewicz, Małgorzata Mruczek, Ewelina Muszyńska, Marcin Nowakowski, Justyna Pieniak, Magdalena Staniewska, Marta Świadkiewicz, Martyna Tomicka, Aleksandra Wieloch, Kamila Wiktorska, Katarzyna Włodarczyk.

Klasa V Technikum Ekonomiczne

Wychowawca - Henryka Hrehorowicz

Mariola Babicz, Iwona Bianga, Anna Jaróżek, Patrycja Kempowicz, Katarzyna Kolman, Agnieszka Krąpiec, Marta Kubicka, Małgorzata Kulus, Elżbieta Maciaszek, Lilia Maciejewska, Magdalena Majewska, Agnieszka Mazurek, Natalia Nojman, Anna Pałka, Anna Papmel, Aneta Różycka, Julita Ryjo, Justyna Sadowska, Kamila Stodoła, Diana Szczepańska, Monika Wildeman, Małgorzata Zagrobelna.

Klasa V Technikum Handlowe

Wychowawca - Jan Haręzga

Karina Aniszewska, Sylwia Bienert, Marcin Burdziak, Agnieszka Dziura, Marta Frączek, Barbara Gałuszko, Agnieszka Gawia, Krzysztof Giezek, Wioletta Guz, Joanna Hądzelek, Joanna Janas, Paweł Józefów, Wojciech Jurewicz, Dawid Kruszka, Aneta Kurpiel, Jacek Marciniak, Ewa Pawlicka, Grzegorz Polański, Ewa Pukała, Łukasz Remesz, Agnieszka Skuriat, Ewa Stopińska, Magdalena Stupak, Marta Szemiot, Łukasz Szorc, Anna Szostak, Marta Ulman, Marcin Zadora, Łukasz Zdrzewielski, Beata Zembroń.

Klasa V Technikum Mechaniczne

Wychowawca - Józef Papierowski

Łukasz Białas, Łukasz Białek, Piotr Ciebień, Mariusz Gransort, Sylwester Kietliński, Michał Kozaczyński, Mariusz Kozieł, Marcin Kurpiel, Grzegorz Luty, Marcin Łobacz, Artur Miłek, Marcin Papmel, Łukasz Pierzchała, Marek Ponichtera, Paweł Prokopczak, Łukasz Religa, Łukasz Rosik, Remigiusz Rydełkiewicz, Dominik Ścimborski, Wiesław Wawrzykowski, Jarosław Wiesławski, Grzegorz Zgutka, Jacek Zieleń, Adam Żurawski.

Jawor

I Zespół Szkół Ogólnokształcących w Jaworze I Liceum Ogólnokształcące im. Księcia Bolka I

Klasa IV A

Wychowawca - Alicja Paprocka

Agnieszka Bąk, Michał Benedyk, Maciej Białek, Monika Bielak, Joanna Błąd, Magdalena Bobowska, Damian Cabała, Mateusz Figlewicz, Monika Grabarkiewicz, Barbara Gulewicz, Alicja Iwankowicz, Marlena Iwanowska, Michał Kolman, Ilona Król, Marcelina Leonowicz, Robert Mazurek, Kajetan Paliwoda, Ewelina Papciak, Łukasz Piekielniak, Tomasz Rawski, Anna Rybczyńska, Grzegorz Sąsiada, Marcin Szuba, Joanna Urbańska, Beata Wesół, Anna Zając, Marcin Zdebiak.

Klasa IV B

Wychowawca - Stanisław Osowski

Magdalena Bereźnicka, Beata Borejko, Marta Czwakiel, Magdalena Dąbrowska, Angelika Durzyńska, Urszula Golonka, Patrycja Ignaczak, Marta Kartkowska, Żaneta Krawczyk, Agata Ligęcka, Izabela Mazur, Marta Mąka, Anna Michalska, Marcelina Nieć, Arleta Pałys, Patrycja Pańczyk, Karolina Pawulska, Beata Pietras, Mirosława Przyczyna, Marta Przyszlak, Marta Pszczółkowska, Marcelina Różycka, Marta Sadłocha, Katarzyna Sałek, Małgorzata Sochacka, Katarzyna Taraszkiewicz, Joanna Wawrzusiak, Jolanta Żarnicka.

Klasa IV C

Wychowawca - Jadwiga Kuczwara

Gracja Bober, Magdalena Babicz, Katarzyna Brych, Dominika Biernacka, Joanna Boczula, Joanna Czech, Aneta Deszczułka, Andrzej Foik, Joanna Głąbicka, Aneta Gottlieb, Milena Golinowska, Ewa Karolewska, Jolanta Korybska, Sylwia Kozieł, Anna Krupińska, Justyna Krawczyk, Piotr Litwiński, Magdalena Malinowska, Justyna Marut, Marcin Mordal, Anna Partyka, Magdalena Pancewicz, Anita Pociecha, Małgorzata Rebizak, Leszek Rzeszowski, Mariusz Sałata, Helena Świderska, Ilona Tchorowska, Anna Wiśniewska, Anna Zarzycka.

Klasa IV D

Wychowawca - Natalia Lubańska

Anna Brzuszek, Halina Dżabagina, Marzena Grygiel, Katarzyna Gurtowska, Agnieszka Iwanow, Jacek Jankowski, Agnieszka Jedynak, Agnieszka Karaś, Magdalena Kasprzyk, Agnieszka Kądziołka, Alicja Kiewra, Kamil Kowalski, Iwona Kuter, Magdalena Łazarz, Anna Marut, Iwona Marut, Grzegorz Matuszczyk, Justyna Męczywór, Dorota Mikuła, Katarzyna Molińska, Małgorzata Olejnik, Agnieszka Piaskowska, Marzena Piwko, Piotr Podolski, Aleksandra Puchała, Ewelina Rzepa, Anna Szymańska, Justyna Tusińska, Krzysztof Węgrzyn, Aneta Ziemba, Anna Żur.

Klasa IV E

Wychowawca - Dariusz Drzał

Elżbieta Bielska, Katarzyna Bryndzej, Łukasz Charmuszko, Michał Chojnacki, Agnieszka Cycoń, Wojciech Czochara, Emilia Dąbrowska, Jan Dygas, Michał Feliński, Joanna Firkowicz, Aneta Fuławka, Daniel Gadomski, Justyna Gut, Michał Janota, Iwona Korybska, Kamil Kostrzębski, Marta Lasak, Bożena Mironiuk, Justyna Rzeszutek, Anna Słotwińska, Dominika Stępień, Szymon Szwed, Aneta Tęcza, Dorota Waszkiewicz, Krzysztof Węgrzynowski, Aneta Włosek.

Jelcz-Laskowice

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

Klasa IV C

Wychowawca - Maria Skowrońska

Ewelina Bartnik, Hania Bartosik, Mariola Birecka, Aneta Dąbrowska, Kamil Gładysław, Grzegorz Górkiewicz, Marta Góźdż, Joanna Harabin, Agnieszka Hrycyszyn, Anna Kirchner, Anna Kloc, Anna Kosowska, Magdalena Kowalska, Elżbieta Kuźnicka, Barbara Lemiszko, Agnieszka Lemiszka, Jacek Mikulewicz, Małgorzata Mitręga, Magdalena Olcha, Anita Pawłowska, Anna Poparda, Anna Proszkiewicz, Anna Sarosiłek, Justyna Skoczylas, Agata Skwarek, Agnieszka Stanisławska, Rafał Zabawka, Beata Zacharska, Monika Zendwalewicz, Dorota Zielińska, Tomasz Żelasko.

Jelenia Góra

I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego

Klasa IV A

Wychowawca - Zdzisław Ciura

Marta Adamuszek, Mateusz Bański, Tomasz Bartosiewicz, Adam Bartusiak, Paweł Bernach, Barbara Brommer, Paweł Buczek, Grzegorz Burdynowski, Ewa Chrzanowska, Agnieszka Czyżewska, Sławomir Dżwilewski, Anna Gawłowska, Łukasz Gierczyk, Paweł Giniowiec, Katarzyna Godawa, Marcin Grzywa, Jakub Iwaniec, Lech Jankowski, Małgorzata Januszewicz, Magdalena Jaornik, Joanna Jaworska, Magdalena Kasztelan, Magdalena Kondycka, Piotr Kukuła, Grzegorz Kwiotek, Piotr Kwiotek, Agnieszka Lepiesza, Jacek Leśniewski, Michał Lewczuk, Ewa Lewkowicz, Karina Łebzuch, Anna Łosińska, Paweł Mrowca, Kinga Wasilewska, Paweł Wojcieski.

Klasa IV B

Wychowawca - Krystyna Reczka

Maciej Białokryty, Jakub Ciecierski, Marta Cielemęcka, Mateusz Ciepiela, Joanna Ciura, Tomasz Cwynar, Małgorzata Frączek, Anna Jaskólska, Wojciech Karczyński, Małgorzata Kopacz, Andrzej Kopeć, Karolina Kuczkowska, Paweł Łaszkowski, Magdalena Milczarek, Agnieszka Nowogrodzka, Kamila Nowosielska, Anna Okulowska, Mirona Palczewska, Katarzyna Pietrzykowska, Anna Pucko, Anna Sadowska, Maciej Smoliński, Dawid Stefański, Ewa Szeffs, Monika Wacławska, Joanna Woźna, Beata Zając, Wojciech Zawadzki, Kamil Zębik, Aleksandra Zienkiewicz.

Klasa IV C

Wychowawca - Anna Szubartowska-Kowalczyk

Monika Inglot, Dominika Michalak, Maja Miksiewicz, Joanna Minkina, Wojciech Młodnicki, Anna Myćka, Anna Nowak, Michał Nowicki, Tomasz Patronik, Grzegorz Pieńkowski, Dawid Pindelski, Adam Płaczek, Marcin Preisner, Magdalena Ptaszyńska, Szymon Raczyński, Magdalena Siankowska, Agnieszka Siergiej, Magdalena Skrzypińska, Kamila Smolińska, Paweł Smoter, Marek Szuba, Adam Śpiewak, Kamil Tabiś, Przemysław Tkacz, Beata Tyszkiewicz, Artur Vogt-Ardatjew, Łukasz Wachulak, Karol Wiatr, Ewa Ziółek.

Klasa IV D

Wychowawca - Mirosława Krajczyńska

Bartosz Blat, Kamila Bojarska, Piotr Bródka, Mateusz Dawiec, Aleksander Doch, Przemysław Drabczyk, Robert Grzelczyk, Mikołaj Janowski, Łukasz Jaworski, Kamil Kaniewski, Beata Kierlik, Daria Kołodziej, Karol Korzycki, Małgorzata Kowalczyk, Marcin Krasnosielski, Paweł Krupiński, Marcin Lewicki, Karolina Marut, Izabela Maziuk, Łukasz Perzyński, Jakub Pinis, Katarzyna Przybysz, Małgorzata Stanisz, Michał Staroszczuk, Ewelina Tomczyk, Cezary Walczak, Dagmara Warszewska, Marcel Witkowski, Anna Wójcik, Jakub Werłos, Michał Wroński, Magdalena Wyżkiewicz, Agata Zielińska, Magdalena Zientek.

Klasa IV E

Wychowawca - Barbara Macuga

Bartłomiej Brożyna, Joanna Cincio, Wiktoria Czyżewska, Iwona Friedel, Katarzyna Garbulińska, Alicja Gil, Agata Jacak, Anna Kaczmarek, Aneta Kołton, Anna Kotarba, Radosław Kujawiński, Tomasz Kuraś, Aleksandra Kurzyńska, Katarzyna Leśniak, Ewa Liksztet, Kamila Łukaszewicz, Jarosław Maćkula, Anna Murawska, Paweł Nowacki, Marta Olechnowicz, Anna Pałka, Agata Płonka, Agnieszka Polak, Magdalena Sadowska, Natalia Smoleń, Katarzyna Szatanik, Anna Szemberska, Ada Szubert, Agnieszka Tomaszewska, Magdalena Wódkiewicz, Małgorzata Zelba, Ernest Ziemianowicz, Aleksandra Zubowicz.

Klasa IV F

Wychowawca - Beata Michałowska

Kamila Bandrowska, Adam Barański, Krzysztof Bogdaszewski, Małgorzata Brzostowska, Beniamin Fedorowicz, Aleksandra Florek, Ewa Grabowska, Karina Jaros, Matylda Jastrzębska, Aneta Kacprzycka, Małgorzata Kamińska, Katarzyna Konapacka, Paulina Krasiej, Kamila Lach, Karolina Leśniak, Paweł Łapczyński, Paweł Madela, Urszula Mazurek, Małgorzata Mueller, Monika Oleńkiewicz, Ewelina Pawłowicz, Magdalena Raźna, Michalina Schmeling, Katarzyna Stencel, Adriana Stępień, Anna Stępińska, Szymon Szczęśniak, Anna Szewczyk, Paweł Szpecht, Tomasz Środa, Joanna Taciak, Ewa Tryhubczak, Ewelina Tworzydło, Urszula Zwardoń.

Klasa IV G

Wychowawca - Jolanta Ryglewska

Michał Baraniecki, Paweł Błażko, Tomasz Chmura, Aleksandra Czapska, Agnieszka Gasińska, Marta Gil, Ewa Kłosowska, Wojciech Kmiecik, Agnieszka Kraczkowska, Radosław Krop, Robert Kuczaj, Jolanta Kusio, Ewa Markiewicz, Marcin Mendruń, Dag Mędraś, Katarzyna Nowicka, Bartosz Olchówka, Aleksandra Pieczyska, Sylwia Płaskocińska, Elwira Rabenda, Patrycja Sieradzka, Dawid Skulimowski, Elżbieta Stroik, Jolanta Szewczyk, Agnieszka Tankiewicz, Paulina Wasik, Barbara Ziółkowska.

Technikum Technologii Szkła w Zespole Szkół Zawodowych nr 4 w Jeleniej Górze

Klasa V A

Wychowawca - Agnieszka Krusicka

Idalia Bazydło, Michał Budziosz, Edyta Chęć, Małgorzata Drzyzga, Magdalena Gałek, Marek Horodyski, Magdalena Jankowska, Aneta Jordan, Anna Kaczmarek, Emilia Kania, Aleksandra Kik, Tomasz Koch, Alicja Konieczna, Magdalena Kowanda, Daria Kwiatkowska, Bartosz Niespodziewany, Dorota Ostaszewska, Krzysztof Rynkiewicz, Aneta Stawowy, Monika Surma, Justyna Szydłowska, Joanna Warchoł, Marta Żaczek, Maria Żak.

Zespół Szkół Drzewnych i Leśnych

Klasa IV LT

Wychowawca - Bogusław Janczyński

Alicja Andrzejewska, Piotr Biedroń, Michał Gawlak, Anna Ignasiak, Dominik Jakubów, Aleksandra Janasz, Rafał Janiczak, Anna Jurewicz, Ireneusz Kolat, Rafał Łabuda, Piotr Matujza, Paulina Narwojsz, Marcin Ogonek, Maciej Piestrzyński, Bogdan Remez, Bartosz Skałka, Jakub Socha, Michał Soja, Grzegorz Stochmal, Damian Sulima, Piotr Teresiński, Piotr Wołowicz.

Klasa IV LTE

Wychowawca - Lilianna Lucerska

Kamila Czajkowska, Anna Górska, Małgorzata Jaczun, Marcin Jakubiec, Magdalena Junger, Marta Kokoszka, Przemysław Kołpajew, Bartłomiej Kurleto, Agnieszka Marek, Marcin Masiewicz, Marcelina Matejewicz, Szymon Myśliwiec, Dorota Polatkowska, Paweł Przeorek, Paweł Stefanowicz, Marcin Szczepaniak, Edyta Wojtczak, Adam Żydołowicz.

Klasa V TOS

Wychowawca - Leszek Babul

Marek Bielski, Monika Dahlke, Anna Dardzińska, Sylwester Falandys, Joanna Harewska, Bernika Herezo, Marta Kamińska, Mariola Kędroń, Michał Koczura, Tomasz Kowalczyk, Tomasz Kurylonek, Agnieszka Matusik, Arkadiusz Muszyński, Grzegorz Ozga, Artur Piasecki, Sylwia Romanowicz, Katarzyna Ruszkowicz, Karolina Solpa, Marzena Stefaniak, Agnieszka Woroniec, Karolina Wójcicka, Izabela Wysocka.

Klasa V TPD

Wychowawca - A. Woroniec

Ewa Chalcarz, Klaudiusz Ditterla, Łukasz Graliński, Jakub Hawrot, Sławomir Jodłowski, Robert Juszkiewicz, Daniel Kowalski, Marcin Kukurudziak, Anna Lenard, Bartłomiej Sikorski, Marta Skalska, Krzysztof Sokalski, Izabela Supel, Jacek Szot, Maksymilian Szweda, Paweł Talarczyk, Marcin Torończak.

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych nr 1 - Technikum Hodowli Koni

Klasa V

Wychowawca - Andrzej Małycha

Izabela Białoszewska, Wioletta Blicharz, Joanna Bugajska, Agnieszka Całusińska, Dagmara Frątczak, Iwona Golemo, Magdalena Jęczmieniak, Karolina Jończak, Emil Kamiński, Emil Klimek, Dorota Kowalska, Ewelina Lasota, Aldona Lisiewicz, Marta Machol, Krystian Nadolski, Agata Olewniczak, Joanna Plata, Elżbieta Radziul.

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych nr 1 - Technikum Rolnicze

Klasa V

Wychowawca - Józef Komada

Robert Bać, Anna Barańska, Monika Blicharz, Renata Chołuj, Bogdan Frączek, Marta Gałka, Marek Golwiej, Paweł Jacuta, Michał Kaczmarski, Dorota Kiełtyka, Katarzyna Klich, Anna Kopczyk, Agnieszka Krawiec, Radosław Krupa, Anna Kusiak, Andrzej Malinowski, Grzegorz Mitczak, Szymon Muszyński, Damian Oleszkiewicz, Artur Pawłowski, Anna Pieróg, Krzysztof Rubin, Dariusz Sztur, Piotr Tyka.

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych nr 1 Technikum Weterynaryjne

Klasa V

Wychowawca - Janusz Mazur

Monika Baryczka, Anna Bidzińska, Olga Bielat, Kamila Bielecka, Maja Budzińska, Krzysztof Chełpa, Anna Gałkowska, Agnieszka Jadach, Monika Kołodziejska, Marcin Kosior, Rafał Kowal, Monika Krynicka, Tomasz Kujawiński, Izabela Lange, Norbert Lisiecki, Mariusz Łobacz, Alicja Małek, Iwona Nabrzeska, Ewelina Ogórek, Anna Pawlik, Małgorzata Peszek, Karolina Potaczek, Bartosz Rak, Mateusz Romańczuk, Ilona Staniszewska, Paweł Stożek, Justyna Tołysz, Katarzyna Zagrodnik, Agata Ząbek.

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 II Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida

Klasa IV A

Wychowawca - Zbigniew Gulcz

Edyta Grudzień, Piotr Jasiński, Monika Kiljan, Katarzyna Kisiel-Kiślańska, Wioleta Klupś, Grzegorz Kołtowski, Blanka Kowalska, Katarzyna Krawczyk-Demczuk, Dorota Kruk, Paweł Mazurek, Malwina Niechniedowicz, Magdalena Nieszporek, Maciej Opała, Anna Pławińska, Marcelina Tendaj, Jerzy Terka, Wacław Woźniak, Irena Wrzal, Jakub Zbyszyński, Adrian Żodź.

Klasa IV B

Wychowawca - Maria Oziom

Ilona Chmura, Krystian Chrapek, Katarzyna Hejne, Emilia Hrebenko, Przemysław Kamecki, Anna Kartunowicz, Zuzanna Kobiałka, Agnieszka Kocerka, Joanna Kokocińska, Magdalena Kowalczyk, Aleksandra Krajewska, Marcin Kutkiewicz, Monika Maik, Katarzyna Maj, Marta Mielniczuk, Katarzyna Milewska, Olga Paczóska, Małgorzata Pawlak, Anna Pluta, Joanna Połomska, Daria Sobecka, Ewa Sośniak, Grzegorz Stępień, Szymon Świderski, Izabela Wiśniewska, Natalia Zając.

Klasa IV C

Wychowawca - Jadwiga Dąbrowska

Błażej Binek, Katarzyna Cetera, Barbara Choma, Katarzyna Dziewiątkowska, Rafał Garbat, Magdalena Garwol, Magdalena Harapin, Emilia Juchniewicz, Paulina Kaczmarska, Mirosław Kaczyński, Daniel Kalmuk, Krzysztof Kłosowski, Katarzyna Konarska, Krzysztof Kupnicki, Tomasz Kurczyk, Magdalena Mazerska, Małgorzata Mazerska, Anna Mickiewicz, Eliza Miksza, Linda Miksza, Justyna Nowicka, Bogusława Patyńska, Dorota Pielińska, Paulina Polewczyk, Bartosz Rafiński, Marcin Rutkowski, Paulina Ryś, Natalia Twardowska, Beata Widecka, Eliza Wiereszyło.

Klasa IV D

Wychowawca - Jolanta Wrotniewska

Katarzyna Bąk, Marta Bednarska, Patrycja Bieńkowska, Joanna Błażków, Małgorzata Cholawo, Weronika Czyzio, Katarzyna Dzierzba, Ewa Dzięcioł, Karolina Gogarowska, Daniel Grambowski, Marta Grzejszczak, Irmina Horowska, Damian Jaskółowski, Marek Jezierski, Ewa Koleśnikiewicz, Agnieszka Komar, Michał Lachowicz, Małgorzata Lonycz, Wojciech Łużniak, Marta Malinowska, Paweł Mierzwiński, Dariusz Oślak, Anna Podolak, Elżbieta Pomarańska, Ewa Rusek, Katarzyna Siła-Nowicka, Marianna Szczypińska, Martyna Szaciłło-Kulikowska, Marta Wojciechów, Ilona Woźniczak, Edyta Zając, Maciej Zoń.

Klasa IV E

Wychowawca - Monika Pawlak

Adrian Bomba, Maciej Ciesielski, Katarzyna Deptuła, Maciej Dobrosielski, Milena Domalewska, Anna Grabiec, Maciej Hanusz, Miłosz Janicki, Krzysztof Karcz, Paweł Knetig, Joanna Krupa, Karolina Kuśniar, Sebastian Kwietoń, Andrzej Łabuś, Agnieszka Mysza, Sandra Nałęcz-Socha, Łukasz Nowicki, Alina Owsianik, Filip Pieńkowski, Karolina Pietruszka, Ewa Podwińska, Urszula Rutkowska, Małgorzata Sach, Ariel Szach, Aleksandra Szkaradek, Justyna Traczykowska, Łukasz Zawadzki, Tomasz Zielenkiewicz, Marta Zienkiewicz, Natalia Zjawin.

Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych im. Stanisława Wyspiańskiego Liceum Zawodowe

Klasa IV LZ

Wychowawca - Jadwiga Leznańska-Wąs

Justyna Bożek, Marta Bożek, Piotr Chwastek, Ziemowit Dziuda, Kinga Flisak, Kamil Gargula, Kamila Gieba, Joanna Magdalena Grabowska, Piotr Granda, Magdalena Maria Grzduk, Kamila Jasiuk, Paweł Krystian Klich, Lidia Danuta Kolemczuk, Dawid Lech, Piotr Masełko, Konrad Michoń, Agata Morawiec, Michał Mrozek, Wojciech Pawłowicz, Fabiana Raban, Marcin Raczyński, Michał Romański, Krzysztof Soczyński, Sławomir Szczepański, Monika Ewelina Szurmiej, Monika Tkaczyk, Jakub Tomasiewicz, Ewelina Tuchto, Adam Twardziszewski, Andrzej Wałasiewicz, Dorota Weronika Wilczyńska, Małgorzata Woldanowska, Sławomir Woźniak, Kinga Wyspiańska.

Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych im. Stanisława Wyspiańskiego Technikum Przemysłu Drzewnego

Klasa III TZ

Wychowawca - Aleksandra Kaczmarek

Marcin Baut, Paweł Baworowski, Wawrzyniec Biały, Jarosław Mariusz Czarnecki, Robert Grotkowski, Marcin Tomasz Guzik, Krzysztof Kramarczyk, Mariusz Andrzej Krupiński, Wojciech Laszkiewicz, Marta Pawlicha, Mariusz Smykowski, Monika Sobczyk, Łukasz Tomasik.

Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych im. Stanisława Wyspiańskiego V Liceum Ogólnokształcące

Klasa IV LO A

Wychowawca - Ewa Czyszczoń

Paweł Bargiel, Natalia Caban, Joanna Chomiuk, Bogdan Ciechanowski, Katarzyna Magdalena Janiczek, Anna Kaczmarczyk, Katarzyna Markwant, Daniel Mikulski, Ewelina Olesik, Grzegorz Oleś, Magdalena Panaś, Dorota Magdalena Pikulicka, Michał Rybkiewicz, Paweł Sobolewski, Milena Twardowska, Paweł Żak.

Klasa IV LO B

Wychowawca - Agnieszka Drankowska

Krzysztof Barborka, Katarzyna Bojańska, Łukasz Burnos, Joanna Ciesielska, Radosław Dąbek, Katarzyna Duchna, Leszek Filar, Jarosław Iwaszkiewicz, Dorota Kruczek, Edyta Leśniak, Anna Mądry, Monika Panfil, Agnieszka Patrys, Agnieszka Reps, Anna Semeniuk, Justyna Sikora-Antosik, Izabela Szafrańska, Małgorzata Urbańczyk, Ewelina Wojtaś, Barbara Wyleżoł, Szymon Wyszyński.

Klasa IV LO C

Wychowawca - Katarzyna Bajor

Wojciech Balik, Wojciech Gutkowski, Kamil Jasiukowicz, Agata Małgorzata Kasprowicz, Michał Kobylak, Dorota Kowalska, Daniel Kuczera, Natalia Maly, Ewelina Morańda, Daniel Okrajek, Dorota Pękowska, Izabela Maria Pietraszek, Luiza Pucka, Maciej Semkowicz, Emanuela Siemińska, Anna Stoermer, Diana Szybka, Kamila Wilczek.

Kamieniec Ząbkowicki

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

Klasa IV LO

Wychowawca - Anna Gilarowska

Kamila Boese, Aneta Budny, Paulina Chałupka, Patrycja Chodorska, Maja Chrobak, Joanna Fester, Marta Fester, Kamila Garbacz, Karolina Głowacka, Kamila Głowak, Mateusz Goch, Dagmara Halczy, Olga Horoszkiewicz, Paweł Jarmal, Katarzyna Karkos, Paweł Kozyra, Sebastian Kożuch, Barbara Krupa, Ewelina Lach, Paweł Mazur, Łukasz Parys, Justyna Pawlisiak, Łukasz Sarzyński, Kamila Słocińska, Katarzyna Spyrka, Anna Szrejder, Adam Ślusarz, Przemysław Tabor, Gabriela Tchórz, Aleksandra Tokarz, Szymon Zagrobelski.

Klasa V I

Wychowawca - Henryk Kosmaty

Adam Barabasz, Karolina Bernard, Łukasz Bielawski, Agata Budna, Karolina Cieślak, Edyta Dobropolska, Sylwester Gnusowski, Marta Kielar, Mariola Klimek, Monika Kołacz, Piotr Łabaz, Katarzyna Łużna, Jolanta Małecka, Sławosz Marzec, Marta Ostrowska, Ewelina Plata, Paulina Rojda, Paulina Rus, Sandra Rus, Adam Sarzyński, Anna Spisak, Izabella Statkiewicz, Arkadiusz Trojak, Barbara Węgielewska, Łukasz Wiatr, Tomasz Wilgan.

Klasa V LA

Wychowawca - Teresa Chołoniewska

Sylwester Basicz, Dariusz Bernardy, Łukasz Cios, Monika Darmopuk, Marcin Deko, Kamila Gągała, Norbert Kaziuk, Monika Klita, Marlena Klocek, Justyna Kluczna, Ewa Kozaczkiewicz, Anna Lechwar, Tomasz Marass, Marcin Mazur, Marzena Mielnik, Marcin Piwiński, Rafał Raczko, Agnieszka Ryczko, Justyna Satanowska, Jakub Seręga, Łukasz Sopuch, Maciej Staszyński, Michał Stopka, Przemysław Wagner, Łukasz Wąsowicz, Anna Wolanin, Barbara Znamirowska.

Kłodzko

Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego

Klasa IV C

Wychowawca - Daniel Kalarus

Agnieszka Brzozowska, Martyna Czerwik, Radosław Dołżański, Emil Dumicz, Piotr Gawron, Agnieszka Gełesz, Martyna Hoppe, Marzena Hulbój, Aneta Jarzmik, Jakub Kopcio, Anna Kulpa, Karolina Kumor, Andrzej Kuźlak, Monika Maciejewska, Danuta Mądro, Agnieszka Miara, Oliwia Michalak, Łukasz Musiał, Krzysztof Nowak, Jacek Olkiewicz, Justyna Pawłowska, Agnieszka Pić, Łukasz Pietruszkiewicz, Jolanta Proszek, Ewelina Pyszniak, Ewa Sosinka, Martyna Sypek, Iwona Szczepańska, Krystian Woźny.

Klasa IV E mat.-fiz.

Wychowawca - Irena Biesiadecka-Adamek

Dawid Błądek, Damian Chybiak, Dawid Dorosz, Anna Dudek, Paulina Dudzik, Marcin Flak, Katarzyna Górnicka, Joanna Jadczak, Michał Kalinowski, Krzysztof Karpiński, Krystian Kowalczuk, Andrzej Kwaśnicki, Dagmara Paetz, Andrzej Partyka, Konrad Procak, Tomasz Stankowski, Przemysław Swatek, Kamil Szlemp, Przemysław Tomczak, Bartłomiej Wicher, Anna Wollnik, Piotr Wójcik, Grzegorz Ziemiecki, Maciej Ziobro.

Kowary

Liceum Ogólnokształcące

Klasa IV A

Wychowawca - Czesława Dworzycka

Paweł Chrząszcz, Krystyna Domagała, Katarzyna Donhefner, Jakub Drabarek, Paulina Frątczak, Marta Guściora, Beata Guzik, Beata Jaskulska, Monika Jończak, Katarzyna Kaczmarek, Katarzyna Królak, Agata Kupis, Katarzyna Lewoczko, Katarzyna Łapacz, Anna Martusewicz, Agnieszka Nowicka, Agnieszka Oliwkowska, Patrycja Paspalis, Joanna Plata, Ewa Rajewska, Magdalena Siek, Joanna Stachyra, Kamila Szwabe, Magdalena Śliwka, Weronika Śniegocka, Dorota Walczak, Łukasz Wierciński, Emilia Zielińska.

Kudowa Zdrój

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Józefa Lompy Liceum Ogólnokształcące

Klasa IV A

Wychowawca - Małgorzata Lewandowska-Buksak

Katarzyna Bernadowska, Marcin Bryja, Aneta Bzowy, Marta Drabowicz, Damian Fleszer, Aleksandra Golonka, Dolores Górska, Katarzyna Jerzak, Katarzyna Kluza, Katarzyna Kuna, Damian Łukasz, Katarzyna Mikołajczyk, Marta Milke, Ewelina Ortyl, Sylwia Ostrowska, Anna Piechnik, Paweł Pyto, Michał Rutkowski, Anna Rybak, Dominika Solarz, Robert Staruch, Małgorzata Strzelecka, Maria Strzygocka, Kamil Szaliński, Paweł Szymanowicz, Marta Szymańska, Dominika Śladczyk, Kamila Tracz, Maciej Wójtowicz, Tomasz Zaręba, Magdalena Zielińska.

Klasa IV B

Wychowawca - Rajmund Wiklowski

Edyta Bogusz, Aleksandra Brodziak, Daria Chmielewska, Katarzyna Dróżdż, Barbara Gajda, Elżbieta Indulska, Robert Janiszewski, Katarzyna Kluka, Anna Kunysz, Mariusz Majewski, Agnieszka Malczewska, Katarzyna Niewiadomska, Krzysztof Nowak, Katarzyna Nowicka, Kamil Padykuła, Agnieszka Pawełek, Paweł Reszczyński, Aleksandra Rojek, Marta Rożniakowska, Renata Sakowicz, Magdalena Siedlecka, Marta Skorek, Wojciech Stasiak, Aleksandra Szymańska, Marcin Wołowiński, Malwina Wójcik, Monika Zielińska.

Klasa IV C

Wychowawca - Aleksandra Sosinka

Beata Antos, Ewa Archacka, Aneta Błasiak, Piotr Czapliński, Magdalena Gajdel, Grzegorz Gąska, Piotr Grzybowski, Piotr Kotlarz, Łukasz Kozłowski, Barbara Kras, Karol Krupa, Piotr Kucharzyszyn, Łukasz Kułak, Łukasz Łupkowski, Kamila Majcher, Anna Mendera, Monika Mikołajek, Monika Nowak, Maria Sobczak, Marcin Staruch, Łukasz Strzępek, Patrycja Suchecka, Anna Świerkowska, Karolina Torbacka, Mariusz Walczak, Krzysztof Wiejkut, Agnieszka Więcławek.

Lądek Zdrój

Liceum Ogólnokształcące im. Lucjana Szenwalda

Klasa IV A

Wychowawca - Dorota Wieja

Marek Badura, Kamila Bąk, Sebastian Ciszewski, Paulina Danik, Dagmara Dębska, Dagmara Dywańska, Monika Dywańska, Justyna Hamberg, Anna Haplicznik, Oriana Irzyńska, Agnieszka Janiszewska, Małgorzata Jurkiewicz, Łukasz Kruk, Bartłomiej Krupa, Krzysztof Kusiak, Łukasz Pajor, Małgorzata Pasionek, Piotr Pokrzywa, Katarzyna Przybylska, Kamila Skrobotun, Sylwia Sołtys, Katarzyna Streluk, Adam Susło, Anna Wellmann, Angelika Wierzbicka, Magdalena Wierzbicka, Kornel Wojczuk, Łukasz Wrona, Karolina Zbrzeźniak.

Klasa IV B

Wychowawca - G. Kędzierska

Katarzyna Gostyńska, Aleksandra Grześlak, Katarzyna Hołyst, Ilona Janota, Jarosław Jóźwiak, Łukasz Kaczmarek, Jacek Kądziołka, Kamila Kopaczyńska, Agnieszka Kopczyk, Jolanta Kordas, Agnieszka Kowal, Justyna Kubiesa, Maria Maj, Joanna Maryniuk, Krzysztof Mazurek, Ewa Michorczyk, Marta Nuszczyńska, Katarzyna Plewa, Katarzyna Prorok, Tomasz Radoń, Rafał Sulwiński, Krzysztof Szubert, Marek Załucki, Anna Zielińska.

Legnica

II Liceum Ogólnokształcące im. S. Wyspiańskiego

Klasa IV A

Wychowawca - Danuta Bena

Anna Baczmańska, Justyna Bar, Przemysław Bartkiewicz, Dorota Benedykt, Mariola Biskup, Maria Błażewicz, Paweł Cebula, Agnieszka Chmiel, Alicja Cichocka, Maciej Czubak, Beata Drużynin, Ewa Duda, Zuzanna Galicka, Kamila Gawin, Łukasz Kowalik, Grzegorz Kucharczyk, Maciej Matusiak, Monika Matuszewska, Olga Nadolińska, Krystyna Niepołomska, Piotr Pałaszewski, Kamil Pietruszka, Anna Pyzińska, Kamila Ryś, Anna Sękowska, Ula Skrzypczak, Michał Sokołowski, Martyna Szczepanik, Karolina Ślipko, Michał Taboła, Damian Trela, Katarzyna Ujek, Sławomir Wadyl, Magdalena Zając, Beata Zdybicka.

Klasa IV B

Wychowawca - Joanna Biskup

Błażej Andruchów, Anna Babiniec, Jolanta Babisz, Magdalena Baranowicz, Joanna Flak, Natalia Hetnar, Urszula Juszczak, Justyna Karpińska, Małgorzata Kiriam, Ilona Kloc, Łukasz Kopeć, Magdalena Kula, Karol Kusik, Dominik Malinowski, Anna Michalska, Luiza Mieczkowska, Iwona Molęda, Małgorzata Nawrocka, Paweł Ostrowski, Anna Pinczuk, Anna Piwońska, Filipina Ruszczyńska, Joanna Ryba, Anna Seledec, Wioleta Solarek, Adrian Stolarczyk, Magdalena Szabłowska, Joanna Szostak, Angelika Tańska, Agata Walczak, Kamil Wolski, Anna Wołonciej, Joanna Zawadzka.

Klasa IV C

Wychowawca - Katarzyna Kosiorowska

Adam Chwałek, Marcin Cieniak, Anna Dobrowolska, Aneta Dryjer, Iga Dziedzic, Karolina Fraj, Katarzyna Gawińska, Maria Gerschmann, Bartłomiej Kołdyj, Anna Kosa, Mariola Kowalewska, Maria Kozłowska, Tomasz Kryłowski, Paulina Kwasińska, Małgorzata Lipa, Jacek Lipiec, Monika Lipiec, Justyna Makowska, Katarzyna Martyniak, Ewa Ortmann, Dawid Pająk, Maja Pawłowicz, Aneta Pazdyk, Katarzyna Piotrowska, Piotr Piszczek, Tomasz Siwonia, Tomasz Skrzelewski, Agnieszka Słoniewska, Marcelina Strojek, Aleksandra Szyposz, Agnieszka Śliczna.

Klasa IV D

Wychowawca - Beata Futkowska

Przemysław Arnold, Bartłomiej Betlej, Katarzyna Brzostek, Anna Chmurska, Elżbieta Dąbrowska, Małgorzata Dumana, Anna Garbera, Małgorzata Grajek, Krzysztof Jakubowicz, Agnieszka Kaczanowska, Marta Kaczor, Anna Kolber, Joanna Kołodziej, Przemysław Kołdyj, Przemysław Królikowski, Piotr Kurzydło, Bernadetta Ługowska, Marta Matczak, Ilona Mazurek, Wojciech Michalak, Agata Olszewska, Marta Pawłowska, Paweł Piłat, Agnieszka Plecety, Karolina Robak, Marta Słonina, Joanna Słowikowska, Magdalena Sobiegraj, Aleksandra Subocz, Justyna Tomasik, Kinga Żurowska.

Klasa IV E

Wychowawca - Mieczysław Pawłów

Anna Białek, Agnieszka Dąbrowska, Piotr Dobrowolski, Katarzyna Gajecka, Małgorzata Gąsior, Grzegorz Grzela, Magdalena Huk, Marcin Jakielaszek, Agata Jarosz, Alicja Jaworska, Aleksandra Kawan, Kamil Kłos, Nina Kosicka, Paweł Koza, Mariusz Malinowski, Aneta Miklusz, Mariola Mingin, Karol Obuchowski, Piotr Optołowicz, Tadeusz Pawłów, Joanna Pietkowska, Wojciech Pietrowski, Adam Prus, Paulina Przygrodzka, Ewa Rawska, Anna Sikora, Jakub Sikora, Przemysław Skulimowski, Joanna Stawarz, Ewa Szarawańska, Marika Tokarz, Wojciech Wesołowski, Elżbieta Wrona, Agnieszka Zarzycka, Krzysztof Zejler.

Katolickie Liceum Ogólnokształcące

Klasa IV

Wychowawca - Antonina Jaz

Walenty Arciszewski, Łukasz Chodakowski, Damian Chróściński, Daniel Gospodarczuk, Kamil Jazowiecki, Grzegorz Józefowski, Łukasz Lemieszek, Marcin Madera, Michał Parol, Paweł Pielichowski, Bartosz Popiel, Daniel Szymkowiak, Tomasz Szymkowiak, Andrzej Tyniec, Jakub Wacławek, Piotr Wawruszczak, Marcin Wolak, Jarosław Wójciak, Przemysław Zalewski, Łukasz Żygadło.

Liceum Techniczne nr 1

Klasa IV A

Wychowawca - Agnieszka Mozalewicz

Małgorzata Aluk, Milena Biernacik, Agata Chojnacka, Klaudia Ciesielska, Michał Dybała, Małgorzata Filipowska, Agata Hapiak, Weronika Herbut, Monika Jakubiniec, Justyna Jaśkiewicz, Ewelina Karyś, Urszula Kopcińska, Karolina Kostecka, Monika Kuprianiuk, Dorota Łuczyszyn, Anna Marczyk, Dorota Matwiejczyk, Wiesława Mulak, Kamila Muszak, Jolanta Nowak, Katarzyna Paluszewska, Agnieszka Piekut, Magdalena Piłat, Anna Rybarczyk, Edyta Seredyszyn, Ewa Sokołowska, Monika Stępień, Katarzyna Stremecka, Bernadeta Szwajka, Sylwia Urban, Barbara Wachnowska, Joanna Wiśniewska, Justyna Zabłotna, Jarosław Zasobniak.

Klasa IV B

Wychowawca - Małgorzata Kędziołka

Joanna Adamowicz, Krzysztof Boruta, Anna Cirka, Joanna Dziubiak, Magdalena Gajewska, Beata Górecka, Kamil Harmazy, Agata Jakubczak, Ewelina Januchta, Małgorzata Kaczmarek, Anna Kądzioła, Agata Kliszcz, Katarzyna Kotwa, Krzysztof Królikowski, Karolina Łacna, Magdalena Łokietko, Justyna Michałek, Joanna Musiał, Jarosław Nienajadło, Agnieszka Nowak, Joanna Pilarska, Katarzyna Polis, Iwona Sadkowska, Ewelina Strałka, Ewelina Szafran, Jerzy Szołomicki, Gabriela Śliwowska, Małgorzata Świerk, Małgorzata Uchwał, Krzysztof Wanowski, Zbigniew Zawadka.

Technikum Mechaniczne

Klasa IV E

Wychowawca - Mirosława Flis-Górka

Adam Bednarek, Paweł Błażeńko, Mariusz Cag, Paweł Cis, Damian Dworczak, Kacper Ekiert, Adam Jasiński, Paweł Karpowicz, Michał Leżyński, Łukasz Mitek, Łukasz Prośniak, Paweł Sabat, Michał Saganowski, Marcin Stajanos, Przemysław Stajnos, Grzegorz Stelmach, Piotr Stolarski, Marcin Szydełko, Łukasz Wesołowski, Paweł Zaruszko, Bartosz Zawis, Michał Zmyślony.

Klasa V A

Wychowawca - Danuta Ciesiul

Kamil Baranowski, Sebastian Bargłowski, Łukasz Borowiec, Łukasz Czemarnik, Grzegorz Dobrzański, Paweł Godek, Tadeusz Jawilak, Łukasz Kogut, Sebastian Kołtun, Daniel Lamot, Przemysław Macowicz, Tomasz Olech, Wojciech Pichla, Mateusz Sarna, Chrystian Staszewski, Tomasz Sycz, Marcin Ślipko, Radosław Trubowicz, Mariusz Wan, Marcin Witkowski, Szczepan Witkowski, Artur Wojciechowicz, Dariusz Zaranko.

Klasa V B

Wychowawca - Ryszarda Kosek

Bartosz Biernat, Łukasz Brzeżański, Paweł Chrapek, Łukasz Chyra, Bartosz Dańczak, Adam Dziubczyński, Krzysztof Kaczmarski, Grzegorz Kleszcz, Kamil Kobza, Paweł Konieczny, Marcin Kowalski, Dominik Macyszyn, Łukasz Mistecki, Jarosławk Redlica, Bartosz Ruszkiewicz, Wiktor Sarowski, Jarosław Sobkowicz, Daniel Szpotowicz, Piotr Tęcza, Łukasz Wąsowicz, Paweł Wieczorek, Grzegorz Woźnik, Paweł Zieliński.

Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych

Klasa III LM

Wychowawca - Jolanta Krawczyk-Haratym

Sławomir Drabek, Marcin Duchnicki, Tomasz Gancarz, Mariusz Gębka, Marek Hładuński, Artur Jakubik, Tomasz Kacperski, Dariusz Kowalski, Krzysztof Ościk, Tomasz Peregrym, Jacek Pilch, Robert Pstrocki, Łukasz Radziejewski, Mariusz Rusin, Łukasz Rychłowski, Artur Szostak, Marek Szulia, Bartosz Szwajka, Mariusz Szymański, Sebastian Trafas, Daniel Wodecki, Dariusz Wróbel, Artur Wydrych, Paweł Zoryło.

Klasa V H

Wychowawca - Danuta Matejko

Łukasz Adamczuk, Artur Barełkowski, Piotr Bąk, Hubert Brzuszek, Krzysztof Ditrich, Sebastian Dudko, Łukasz Gajda, Rafał Galbas, Bartosz Gerschmann, Piotr Grochowski, Daniel Jakimko, Marek Korczyński, Aleksander Koreń, Tomasz Kozłowski, Rafał Kułacz, Grzegorz Kuna, Łukasz Mastalerz, Rafał Matuszewski, Adrian Pluta, Paweł Pytlak, Grzegorz Rapa, Bartosz Rojek, Robert Roza, Tomasz Socha, Karol Stanisławski, Radosław Wetulani, Marek Węgrzynowski.

Klasa V J

Wychowawca - Dagmara Lenc

Wojciech Błażewicz, Maciej Bochenek, Robert Bogdaszewski, Grzegorz Borowski, Wojciech Bujacz, Paweł Czajkowski, Konrad Czernecki, Tomasz Czornak, Maciej Czubaty, Grzegorz Giza, Jarosław Gładysz, Łukasz Grad, Łukasz Grzypek, Łukasz Hoffmann, Grzegorz Idziak, Angelika Jacheć, Adrian Jamrozik, Grzegorz Kasperczak, Paweł Krauze, Adam Kudłaty, Bartosz Latyk, Andrzej Lew, Paweł Matyszczak, Tomasz Migdał, Wacław Mucha, Grzegorz Policht, Krzysztof Prus, Krzysztof Sabała, Tomasz Sabała, Marcin Sielicki, Robert Stabryła, Patryk Strzelczyk, Adam Wyszowski, Grzegorz Zanto.

Klasa V K

Wychowawca - Władysława Szybińska-Babral

Piotr Beszczyński, Grzegorz Bober, Robert Chrinowski, Marcin Derkacz, Tomasz Dykta, Dariusz Gudzyk, Tomasz Hołubniak, Paweł Jaros, Mateusz Karliński, Bartosz Kawiorski, Adrian Kaźmierczak, Adrian Kobel, Dariusz Krzeszowski, Adam Kufel, Tomasz Marcinowski, Sebastian Mazur, Kamil Michta, Stanisław Mielnik, Krzysztof Naczyński, Marek Nedwidek, Krzysztof Paluszek, Marek Skrzypek, Damian Stawarski, Jacek Szylkiewicz, Michał Trajder, Sławomir Woźniak.

Klasa V S

Wychowawca - K. Turzańska-Środek

Krzysztof Badecki, Łukasz Banasik, Tomasz Bernacki, Jarosław Bigdowski, Piotr Biliński, Tomasz Błądziński, Karol Gębski, Krzysztof Gorzelańczyk, Dariusz Górnik, Tomasz Kasztelan, Paweł Kieljan, Patryk Kozłowski, Piotr Kurnyta, Damian Kuszka, Rafał Łazarek, Sebastian Paduchowicz, Maciej Pitera, Stanisław Pluskota, Grzegorz Popławski, Patryk Stankiewicz, Paweł Steranka, Grzegorz Ząbek.

Zespół Szkół Samochodowych Technikum Mechaniczne

Klasa III L

Wychowawca - Edward Koszela

Krzysztof Andruchów, Adam Bartkowski, Krzysztof Cendrowski, Paweł Daszkiewicz, Łukasz Gretkierewicz, Tomasz Jankowicz, Łukasz Jankowski, Rafał Kowalczyk, Leszek Mikulak, Paweł Nowak, Robert Palica, Mariusz Paluch, Przemysław Patron, Igor Podebry, Krzysztof Pokuj, Paweł Rubisz, Andrzej Sitnicki, Marek Smok, Erwin Smyk, Marcin Sroka, Grzegorz Stęplowski, Rafał Stojanowski, Sebastian Wojciechowski.

Zespół Szkół Samochodowych Technikum Mechaniczne

Klasa III M

Wychowawca - Ryszard Drużynin

Piotr Cerolewicz, Łukasz Dula, Franciszek Kamiński, Paweł Kwiatkowski, Marcin Miś, Łukasz Pietrzak, Jacek Popiel, Sebastian Radkowski, Rafał Rajczakowski, Tomasz Seledec, Zbigniew Szwedo, Jacek Szwedzik, Józef Uchroński, Tomasz Wałach, Piotr Wiatrowski, Przemysław Wróbel, Krystian Zawisza.

Zespół Szkół Samochowych Technikum Mechaniczne

Klasa IV D

Wychowawca - Bogumiła Poźniak

Marcin Adamski, Marek Burdyński, Michał Czupak, Jarosław Dykas, Damian Dziubało, Patryk Falkiewicz, Andrzej Guzek, Jan Kozubski, Dawid Lacroix, Robert Laik, Karol Lewicki, Mariusz Mazur, Paweł Molęda, Maciej Mysko, Krzysztof Ostrowski, Piotr Rutkowski, Łukasz Zmaczyński.

Lubań

Prywatny Zespół Szkół Zawodowych "Vademecum" Liceum Ekonomiczne

Klasa IV LE

Wychowawca - Władysław Lisowski

Paweł Dąbrowski, Małgorzata Dereń, Sebastian Gawroński, Łukasz Hodowany, Daria Jakubowska, Joanna Jurgielewicz, Joanna Kajer, Aleksandra Kowalewska, Jarosław Michnowicz, Karolina Mikler, Anna Ruparewicz, Kamil Szarłan, Kornelia Szczepańska, Ewelina Zatylna.

Prywatny Zespół Szkół Zawodowych "Vademecum" Technikum Hotelarskie

Klasa V TH

Wychowawca - Marzena Tomczyk

Anna Barańska, Aleksandra Bieńkowska, Tomasz Białka, Katarzyna Kobyłecka, Joanna Kulińska, Monika Madejska, Dominika Michalkiewicz, Kamila Murawska, Barbara Nowak, Kamila Pielechowska, Agnieszka Rajszczak, Katarzyna Remez, Sylwia Siwik, Ilona Sowińska, Marta Stanowska, Bartosz Suszyński, Agnieszka Szafran, Katarzyna Szałapska, Kamila Szkoda, Kamila Szmyrska, Małgorzata Wowczyk, Marek Wróbel.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

Klasa IV A TG

Wychowawca - Halina Olesiewicz

Małgorzata Boczula, Katarzyna Gilewska, Małgorzata Głębocka, Sylwia Grodzka, Katarzyna Guzowska, Lucyna Hain, Anna Isko, Natalia Klatka, Katarzyna Klimasz, Katarzyna Kołodziejczyk, Kamila Kowalczyk, Anna Litke, Dorota Ładocha, Aneta Medyńska, Barbara Szyszło, Katarzyna Talaga, Paulina Woźniak, Urszula Wrześniewska, Aleksandra Zienkiewicz.

Klasa IV B TG

Wychowawca - Teresa Cierlik

Kamila Blatkiewicz, Aleksandra Bocheńska, Paweł Bogdanowicz, Wojciech Bonat, Przemysław Gadewicz, Aleksandra Ilcewicz, Albert Jaworski, Damian Jończyk, Dawid Klim, Renata Kwasiuk, Justyna Misiurka, Marcin Nawój, Aneta Piskorowska, Krzysztof Polak, Karolina Rybarczyk, Krzysztof Suski, Anna Truba, Krzysztof Żukowski.

Klasa IV LZ

Wychowawca - Zbigniew Cach

Grzegorz Bartnik, Grzegorz Buszko, Alina Ciechońska, Tomasz Ciurysek, Jarosław Czerniak, Marta Dyda, Krystian Grynicz, Barbara Jaroszyńska, Łukasz Kaczmarczyk, Agata Kaczmarek, Ewa Kaczor, Joanna Kamińska, Adam Karasiński, Agata Madej, Łukasz Marcinowski, Mariola Markowska, Grzegorz Mazurkiewicz, Estera Mleczak, Anna Niedenthal, Anna Oleśków, Marta Roćko, Gabriela Sokołowska, Krystian Sontowski, Adam Stożek, Dariusz Szulwiński, Karina Troszczyńska, Tomasz Wajcfeld.

Klasa V TM

Wychowawca - Lidia Błażków

Tomasz Atanowski, Piotr Boczkowski, Krzysztof Chmielewski, Wojciech Drąg, Mariusz Fijołek, Sylwia Gąsienica, Kamil Gołaczyński, Krzysztof Grzegrzółka, Zbigniew Ilcewicz, Rafał Janiak, Paweł Jaworowicz, Wojciech Krakowiak, Łukasz Ładocha, Wojciech Sandecki, Marcin Sawicki, Rafał Socha, Grzegorz Stankiewicz, Paweł Suczyński, Tomasz Swatowski, Rafał Szkamruk, Tomasz Wójtowicz.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1

Klasa IV D

Wychowawca - Mirosława Konefał

Iwona Aniśkiewicz, Karolina Banaszkiewicz, Mariola Bil, Sylwia Bohdanowicz, Magdalena Borkowska, Marta Dąbrowska, Anna Fang, Aleksandra Garbacz, Patrycja Jagieło, Renata Kapica, Joanna Klimek, Natalia Kłagisz, Marek Kossowski, Renata Kotowicz, Sebastian Ławniczak, Jakub Michurski, Damian Moczydlak, Iwona Natanek, Małgorzata Pawłowicz, Aneta Pelak, Małgorzata Rozumowska, Dariusz Sobański, Zbigniew Szatkowski, Jacek Szpilka, Kamila Wachowiak, Marcin Zieliński.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2

Klasa V B

Wychowawca - Ewa Mikułko

Rafał Andrejas, Krzysztof Białkowski, Kamil Brant, Michał Brzostocki, Katarzyna Budrewicz, Jarosław Dąbrowski, Radosław Duchaniuk, Michał Gołdyka, Katarzyna Hyrcza, Daniel Kabanienko, Kamil Krzyżanowski, Norbert Łowicki, Grzegorz Majewski, Tomasz Mielniczuk, Łukasz Niedźwiedź, Robert Olechno, Daniel Osowski, Sebastian Ozga, Krzysztof Panek, Przemysław Pasławski, Marcin Pędlowski, Mikołaj Piechota, Łukasz Sidorowicz, Magdalena Sitkowska, Przemysław Słobodzian, Tomasz Smoliński, Łukasz Steszuk, Lesław Sus, Bartosz Szydlak, Wojciech Śliwiak, Malwina Średniawa, Kamil Toma, Sławomir Wieliczko, Piotr Więcek.

Zespół Szkół Zawodowych nr 2

Klasa V A

Wychowawca - Marek Podczasza

Paweł Błaszaniak, Andrzej Błaszczyk, Łukasz Budzan, Piotr Czarniecki, Piotr Czerwiński, Marcin Grzegorzewicz, Adam Klimaszewski, Emil Kowalski, Adam Koziarski, Michał Koziołkiewicz, Adam Kralewski, Sławomir Król, Kamil Kuźlik, Kamil Laszkiewicz, Kamil Leszkowicz, Michał Majchrowski, Marcin Marchel, Łukasz Micigolski, Marcin Misiak, Mateusz Molka, Tomasz Ośko, Rafał Pasternak, Krzysztof Rybałko, Marcin Sajdutko, Łukasz Sarzyński, Rafał Skowron, Dawid Szewc, Kamil Węgrowski, Maciej Wieloch, Adrian Wierzba, Łukasz Zając, Arkadiusz Zwoliński.

Klasa V C

Wychowawca - Mariusz Mediuch

Arkadiusz Anioł, Arkadiusz Bierla, Leszek Bogdanowicz, Marek Budzan, Piotr Bogusz, Maciej Bućko, Rafał Cwynar, Paweł Doliński, Łukasz Grobel, Ireneusz Grzywo-Dąbrowski, Norbert Janicki, Marek Jankowski, Łukasz Jędra, Dawid Kański, Artur Kowalczyk, Andrzej Kwiatkowski, Marcin Magiełda, Paweł Murowicki, Piotr Nitka, Krzysztof Płaza, Łukasz Rotsztajn, Piotr Sidor, Piotr Smolnik, Łukasz Strach, Bartłomiej Sudol, Paweł Szarłan, Marcin Szulc, Marek Targoński, Paweł Tkacz, Tomasz Tomaszewicz, Marek Trefler, Jarosław Wichowski, Jarosław Wójcik, Krzysztof Zalipski, Piotr Złobicki.

Lubin

III Liceum Ogólnokształcące

Klasa IV K

Wychowawca - Roman Otfinowski

Ewelina Borys, Krzysztof Borys, Justyna Czajkowska, Małgorzata Czarnecka, Ewelina Dawidowicz, Katarzyna Dawidowicz, Małgorzata Drobot, Michał Dulko, Łukasz Dziadek, Michał Frych, Tomasz Gajewski, Piotr Haniecki, Izabela Irska, Wioletta Kasprowska, Marcin Kasprzyszak, Magdalena Kołacz, Piotr Łabowski, Tomasz Łukasiewicz, Marta Mościbrocka, Karina Pamuła, Magdalena Rębilas, Ewelina Romańczukiewicz, Marta Sadło, Jolanta Torba, Katarzyna Wawiórko, Grzegorz Zieliński.

V Liceum Ogólnokształcące

Klasa IV B

Wychowawca - Olena Aubek

Paweł Bodnar, Edyta Cymbała, Karol Dobrowolski, Łukasz Drozd, Paweł Kisiel, Katarzyna Kolasa, Marcin Krasowski, Magdalena Krzyśków, Krystyna Krzyżanowska, Justyna Landwójtowicz, Katarzyna Łabęcka, Kamila Macias, Mariusz Majchrzak, Piotr Majewski, Angelika Makieła, Adam Płócienniczak, Marcin Próchnicki, Agnieszka Rogalska, Marek Strzelecki, Bartosz Sulikowski, Katarzyna Szarkowicz, Marcin Trojanowski, Jakub Urbaniak, Tina Opalska.

Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych

Klasa III W

Opiekun: Barbara Herudzińska-Młynarz

Monika Abramczyk, Tomasz Badaczewski, Dominika Brzozowska, Grzegorz Czerniewicz, Anna Kołodziej, Małgorzata Łozińska, Bogusław Pawłowski, Piotr Piotrowski, Dawid Stachura, Adam Stańczyk, Marzena Wawrzyniak, Bożena Żmuda.

Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Młodzieży

Klasa IV M

Wychowawca - Janusz Augustynowicz

Tomasz Baj, Małgorzata Chmielewska, Piotr Chorąży, Edyta Florkiewicz, Paweł Hałas, Michał Hass, Marta Herliczka, Marcin Jach, Andrzej Kogut, Agnieszka Kowal, Wojciech Krasny, Mirosław Krężel, Justyna Łuczyńska, Orsena Masłowska, Grzegorz Mowczan, Malwina Nowak, Patrycja Sobejko, Anna Szarkowicz, Ewelina Szturm, Małgorzata Topolska, Daniel Zybała.

Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące im. św. Jana Bosco

Klasa IV A

Wychowawca - Bożena Król

Żaneta Bar, Łukasz Buchowski, Barbara Demianicz, Urszula Drabek, Paulina Foryś, Tomasz Foryś, Kamila Ilska, Maciej Jakubowski, Magdalena Kardela, Jakub Kelm, Izabela Klimza, Monika Kowalska, Marta Krzechka, Tomasz Kulesza, Tomasz Kunert, Łukasz Lemanik, Monika Maciejowska, Przemysław Małek, Karolina Mazurkiewicz, Katarzyna Sitarska, Małgorzata Sobkowicz, Kamila Starzyńska, Katarzyna Szymocha, Gabriela Świderska, Jan Wijas, Andrzej Wochniak.

Klasa IV B

Wychowawca - Krzysztof Klajn

Gabriela Babula, Paweł Cendrowski, Wojciech Chmiel, Sebastian Ciesielski, Łukasz Dąbrowski, Małgorzata Duś, Maciej Kawecki, Katarzyna Kehle, Agnieszka Kozdrowska, Katarzyna Krzyżosiak, Przemysław Mazur, Szymon Multarzyński, Krzysztof Olszewski, Agnieszka Pliszka, Martyna Różańska, Anna Rutkowska, Joanna Sikora, Artur Smulski, Agata Snowyda, Marcin Steciuk, Krzysztof Stepiuk, Małgorzata Ślipko, Edyta Świątek, Anna Urbanik, Łukasz Wojtal.

Klasa IV C

Wychowawca - Agnieszka Nowacka

Michał Baraniecki, Tomasz Buczek, Jacek Czechowski, Marcin Czekajło, Tomasz Członka, Aleksandra Dec, Anna Gorczakowska, Michalina Hostyńska, Magdalena Jaśkiewicz, Grzegorz Kasprzyszak, Paweł Kozub, Karolina Lasak, Marcin Łępicki, Jakub Osiński, Łukasz Pasiecznik, Anna Sielatycka, Mateusz Szajna, Agnieszka Szakiel, Michał Szczepański, Tomasz Szymczak, Natalia Szyszka, Ilona Ucinek, Urszula Waligóra, Dagna Wawrzyniak, Magdalena Żydowicz.

Zespół Szkół Budowlanych

Klasa III TBM

Wychowawca - Beata Grzelińska

Piotr Bałusz, Sebastian Budka, Paweł Ciołek, Piotr Giermasiński, Krzysztof Góral, Sławomir Kowalczyk, Marek Krzewiński, Krystian Książek, Rafał Kuchta, Dominik Ludwicki, Patryk Obiegło, Beniamin Rączka, Łukasz Rozmus, Sławomir Soroko, Leszek Sieroszyński, Karol Szewczak, Marcin Szmaj, Łukasz Zasadni.

Klasa V TB

Wychowawca - Antonina Słota

Paweł Bobak, Bartosz Bartkiewicz, Krzysztof Chrabąszcz, Marcin Czajka, Tomasz Dulewski, Marcin Dudek, Patryk Drąg, Rafał Filip, Jarosław Frątczk, Anita Gawluk, Paweł Górka, Marcin Grajek, Nikolas Hadzinikola, Marcin Hamelusz, Rafał Jarosz, Łukasz Kowalewski, Marcin Kobak, Marek Koński, Jerzy Kędzior, Paweł Kurzac, Krzysztof Mencel, Przemysław Muszyński, Marcin Matla, Damian Marjasiewicz, Daniel Nowak, Bartłomiej Rogus, Marcin Sosnowski, Paweł Sobotkiewicz, Waldemar Skubisz, Grzegorz Sośnicki, Krzysztof Tomalski, Grzegorz Urban, Damian Wyraz.

Zespół Szkół nr 1

Klasa IV N

Wychowawca - Elżbieta Trocińska

Anna Adamiak, Łukasz Baturla, Patrycja Chudaś, Kamila Dorsz, Angelika Dziocha, Bartłomiej Irzykowski, Monika Jurczyszak, Michał Kądziołka, Magdalena Kicińska, Mirosława Kidoń, Weronika Kołodziej, Ryszard Konat, Katarzyna Kowalska, Sebastian Krzewiński, Katarzyna Miś, Klaudia Nowek, Marcin Owsik, Ewelina Romanek, Jolanta Rzepczyk, Paulina Sadło, Małgorzata Sapko, Agnieszka Serafin, Magdalena Starczewska, Natalia Szatkowska, Anna Szczurek, Katarzyna Wach, Dagmara Welgos, Agnieszka Zabłocka.

Klasa V C

Wychowawca - Elżbieta Semik

Robert Antukowicz, Krzysztof Bobrowski, Zbigniew Cwojdziński, Michał Dudziak, Łukasz Falba, Andrzej Fila, Aleksander Jurewicz, Piotr Kowalczyk, Mirosław Łagoda, Andrzej Mazur, Marek Skalski, Dariusz Szela, Adrian Szylko, Robert Tomczyk, Łukasz Wróblewski.

Zespół Szkół nr 1 III Liceum Ogólnokształcące

Klasa IV L

Wychowawca -- Władysław Rudnicki

Justyna Andrasz, Marek Andrejko, Monika Baj, Daniel Bartkowicz, Mariusz Budziński, Paulina Chrzanowska, Katarzyna Długosz, Justyna Górska, Kamila Górska, Ewelina Kicka, Małgorzata Kiełbowicz, Marta Krzemień, Kinga Lewandowska, Iwona Malinowska, Piotr Mazur, Monika Mederska, Magda Milewicz, Agnieszka Ociepa, Izabela Piechowska, Marek Piórko, Karina Sala, Łukasz Sarama, Daria Skarbek, Marta Szczepanek, Dagmara Śmigiel, Łukasz Toborek, Dariusz Wisłocki, Beata Witwicka, Alicja Zomerfeld.

Klasa IV O

Wychowawca - Teresa Strzelecka

Małgorzata Bartosz, Krzysztof Błaszczyk, Arkadiusz Błaut, Magdalena Brodowska, Kinga Brzuszek, Robert Cedro, Krzysztof Dąbek, Paweł Iwaniec, Barbara Jedynak, Barbara Kapusta, Krzysztof Klimaszewski, Kamila Kochowicz, Rafał Kołodziejczyk, Angelika Krasoń, Martyna Nowakowska, Aleksandra Paraniak, Paweł Piróg, Dominik Rogowski, Justyna Rogożnicka, Sylwia Samborska, Tomasz Skorupa, Katarzyna Sobala, Maciej Stankiewicz, Dominik Zdobylak, Justyna Zima, Krystian Żychliński.

Zespół Szkół nr 2 IV Liceum Ogólnokształcące

Klasa IV A

Wychowawca - Grażyna Szyszko

Paulina Bagińska, Małgorzata Bajór, Anna Będź, Julita Jakubowicz, Dominik Jędorowicz, Tomasz Kietla, Łukasz Kochmański, Ewa Kalisz, Katarzyna Kocur, Rafał Kosiak, Mateusz Krawiec, Monika Marchewka, Adam Łabędzki, Zbigniew Michalak, Michał Miszczyk, Marcin Myśków, Katarzyna Pawlaczyk, Michał Pawlinow, Ada Pawłowska, Łukasz Piechuta, Joanna Pierzchała, Joanna Polcyn, Krzysztof Sowiński, Agnieszka Skorobogata, Łukasz Stankiewicz, Łukasz Wojtyna.

Klasa IV B

Wychowawca - Ewa Waśniewska

Elżbieta Delczyk, Paweł Fediów, Marek Gąsior, Rafał Grzempowski, Magdalena Jachyra, Łukasz Jadachowski, Anna Mikuła, Paulina Myśków, Agnieszka Polak, Piotr Polniak, Kamila Sienkiewicz, Michał Szlendak, Karolina Świtalska, Aleksandra Waszkiewicz, Ewelina Zdobylak, Dorota Zynda.

Klasa IV C

Wychowawca - Wiesława Kuderewicz

Katarzyna Boniecka, Wojciech Burdzy, Krystian Dodź, Kamila Gajęcka, Wojciech Grześkowiak, Dominika Kawecka, Jagoda Konofał, Kamila Krusiec, Łukasz Krzemiński, Marcin Krycki, Kornelia Kupczyńska, Magdalena Łuczkowska, Iwona Marciniak, Marta Micał, Anna Musiał, Wojciech Nikiting, Magdalena Onyśków, Agnieszka Paduchowicz, Żaneta Pelak, Sandra Sabat, Rafał Traskowski, Barbara Tyrakowska, Ewa Witczak, Izabela Zielińska, Łukasz Żbikowski.

Klasa IV D

Wychowawca - Jolanta Kozielewska

Paweł Aksamitowski, Paweł Buchowski, Grzegorz Filipiak, Katarzyna Chlebińska, Miłosz Herman, Jarosław Kohut, Magdalena Majewska, Ewa Marszałek, Justyna Margiewicz, Karolina Michalczyk, Robert Pawłowicz, Krzysztof Przepiórka, Anna Rusowicz, Aneta Rutkowska, Alicja Segiet, Patrycja Siejek, Aneta Tatarczak, Kamila Tęcza.

Zespół Szkół nr 2 Liceum Ekonomiczne

Klasa V A

Wychowawca - Łucja Gul

Dorota Bajor, Magdalena Bazylewicz, Joanna Bonkiewicz, Ewelina Cebinka, Jarosław Cyrulak, Ireneusz Chochoł, Katarzyna Grymek, Sławomir Koprianiuk, Aneta Krynicka, Ewelina Kuczyńska, Krzysztof Kuźniar, Michał Łukowicz, Maciej Łaba, Justyna Malczewska, Magdalena Małota, Agnieszka Mazur, Justyna Mingielewicz, Rafał Rudomino, Aleksandra Rybak, Marcin Rzepka, Joanna Rzeszutko, Daniel Słota, Joanna Stachecka, Magdalena Tataruch, Daniel Wodopian.

Klasa V B

Wychowawca - Danuta Niemczuk

Małgorzata Będź, Anna Burda, Marta Cierlik, Lidia Chustecka, Katarzyna Danielec, Agnieszka Dolińska, Agnieszka Drobna, Justyna Fuławka, Roksana Hilla, Grażyna Jasinowska, Patrycja Kuźmitowicz, Joanna Mała, Małgorzata Nizioł, Emilia Ożóg, Sylwia Ratajczak, Renata Rozmus, Iwona Rychter, Joanna Sas, Marta Szkuta, Justyna Wysiadła, Dorota Zarobnik, Ewa Zielińska, Jolanta Żygadło.

Zespół Szkół nr 2 Liceum Handlowe

Klasa V B

Wychowawca - Iwona Wiśniewska

Piotr Andelt, Piotr Barnowski, Edyta Barysz, Jakub Bawarczyk, Monika Bogacz, Kamila Greszta, Agnieszka Jakubowska, Magdalena Kalinowska, Agata Majowska, Aneta Narewska, Bartosz Ordon, Agnieszka Sobuś, Grzegorz Solarz, Lidia Sołtys, Marcin Świetlicki, Katarzyna Szymańska, Bartłomiej Szymański, Anna Windysz, Marta Wyroślak, Krzysztof Zięcik.

Zespół Szkół nr 2 Liceum Techniczne

Klasa IV A

Wychowawca - Beata Hawrysz

Monika Adamska, Tomasz Chudy, Magdalena Czarnota, Marcin Dzieweczyński, Marta Dydzińska, Damian Jarszak, Agnieszka Kiałka, Magdalena Kusak, Katarzyna Motyl, Radosław Muzeja, Karolina Niżnik, Aleksandra Nowak, Natalia Nowinka, Anita Pieńko, Jakub Rutka, Daniel Rychlik, Kamil Samoluk, Mateusz Siwak, Łukasz Szkuta, Anna Wilkowska, Małgorzata Zapotoczna.

Klasa IV B

Wychowawca - Jacek Kaźmierczyk

Adrian Amborski, Dorota Andrzejewska, Paulina Brzozowiec, Anna Chełpa, Filip Haftarczyk, Karolina Hajdukiewicz, Daniel Horoszczak, Alina Kobylarz, Damian Komarnicki, Robert Lintner, Kamila Lodzińska, Marcin Lorenc, Magdalena Maik, Anita Molińska, Monika Piekarczyk, Małgorzata Piotrowska, Piotr Sołtys, Justyna Szutkowska, Gabriela Szymańska, Anna Śliwka, Marek Wiśniewski, Agnieszka Zielińska.

Zespół Szkół nr 2 Technikum Handlowe

Klasa V A

Wychowawca - Piotr Janich

Zofia Bandrowska, Wiesław Bober, Magdalena Bogusiewicz, Martyna Dygoń, Alicja Hajdas, Jakub Hatka, Marek Kondracki, Maciej Kryca, Justyna Ławiak, Angelika Nagórska, Agnieszka Pawlik, Łukasz Puniach, Agnieszka Rachwał, Paweł Sabuk, Krzysztof Skura, Anna Suchodolska, Justyna Wdowiak, Kamil Wendzonka, Łukasz Węgrzyn, Grzegorz Wojtas, Marcelina Wrona, Łukasz Zaciera, Andrzej Zalewski, Wojciech Zawodni.

Zespół Szkół nr 3

Klasa IV C

Wychowawca - Bogumiła Gordziejewska

Barbara Bręgoszewska, Michał Bukraba, Paweł Chlebuś, Mariusz Głowacki, Beata Grabowska, Łukasz Huńczak, Adrian Jabłoński, Krzysztof Jonczys, Anna Kalinowska, Adam Kobylecki, Sebastian Korzeniowski, Maciej Krowiarz, Mateusz Krukowski, Bartosz Lis, Paweł Magda, Marek Mazur, Grzegorz Roliński, Marta Rudnicka, Krzysztof Staszewski, Andrzej Stafiniak, Piotr Storc, Katarzyna Wawrzynowicz, Monika Wiciak, Maurycy Żyliński.

Klasa IV D

Wychowawca - Dorota Lenart

Marcelina Adamowicz, Iwona Banaszak, Emilia Bławat, Anna Borowczak, Marek Bugajski, Agnieszka Gabryniewska, Agnieszka Grzelczak, Agnieszka Modrzyk, Renata Nazarkiewicz, Patrycja Niedziela, Bartłomiej Ochocki, Izabela Proska, Karolina Prusak, Anita Ptaszyńska, Katarzyna Semeńczuk, Anna Szkraba.

Lubomierz

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych

Klasa III TM

Wychowawca - Stanisław Idziejczak

Andrzej Baszak, Radosław Binasiewicz, Sławomir Chuchmacz, Marek Franecki, Przemysław Gonczar, Maciej Jakubiszyn, Wojciech Jarmuszkiewicz, Bartosz Jerzmanowski, Marcin Łomnicki, Arkadiusz Milczarek, Krystian Moskalów, Andrzej Pejski, Adrian Pietryka, Przemysław Rasiewicz, Piotr Sowiński, Robert Staszewski, Dariusz Sułkowski, Mariusz Szmigielski.

Klasa IV A

Wychowawca - Anna Bartecka

Anna Abramczyk, Marek Arendarczyk, Aron Bogusz, Paweł Bomok, Marcin Brodziński, Rafał Czyszczoń, Agata Gawrońska, Karolina Kołodyńska, Weronika Kołodziejczyk, Daria Korniejenko, Małgorzata Lech, Magdalena Madej, Alicja Mielniczyn, Agata Piątek, Marcin Pikul, Tomasz Pruszczyński, Sylwia Rybak, Wioleta Środa, Elżbieta Widziak, Daniel Zapotoczny, Rafał Zapotoczny.

Lwówek Śląski

Zespół Szkół Zawodowych Liceum Ekonomiczne

Klasa IV K

Wychowawca - Donata Hess-Paraniok

Katarzyna Dubiel, Joanna Franczak, Magdalena Futryk, Adam Gaździcki, Benita Grasza, Anna Hałka, Przemysław Jeliński, Marzena Kaziów, Anna Kościewicz, Agnieszka Krawczyk, Wioleta Maziarz, Izabela Mielnik, Daniel Nowik, Marzena Pietrucha, Dagmara Skorupa, Katarzyna Sieradzka, Monika Szymańska, Agnieszka Szynal, Estera Tomczuk, Agnieszka Wereszczyńska, Justyna Wietrzyńska, Mariusz Wilczyński, Małgorzata Żołna.

Zespół Szkół Zawodowych Liceum Ekonomiczne dla Dorosłych

Klasa III LE

Opiekun - Ewa Franczyk

Anna Bełtowska, Maciej Buganik, Aleksander Cal, Marek Chojka, Bogusław Gorczyca, Agnieszka Jaworska, Dariusz Karpiel, Małgorzata Kucharska, Marcin Kuras, Karolina Kustra, Dawid Matlak, Wioletta Michalczuk, Elżbieta Mius, Katarzyna Mowczko, Kamila Paplicka, Małgorzata Perzyńska, Beata Pędlowska, Krzysztof Piecyk, Piotr Pierunek, Katarzyna Piwowarska, Marta Rodzińska, Iwona Rynkiewicz, Jolanta Sikora, Monika Skowrońska, Marek Szewczyk, Marcin Tomczyk, Renata Wesołowska, Agnieszka Wolska, Karolina Wróblewska, Agnieszka Wzorek, Marta Zaborniak.

Zespół Szkół Zawodowych Liceum Zawodowe

Klasa IV A

Wychowawca - Ryszard Wypych

Marcin Boguta, Łukasz Bukowski, Robert Burdyna, Mirosław Chojło, Bartłomiej Chojniarz, Daniel Fik, Rafał Groniecki, Kamil Horoniecki, Bogumił Irski, Bartłomiej Jakubowski, Andrzej Kalinowski, Andrzej Kazimierczuk, Przemysław Kochański, Marcin Kupiński, Wojciech Nowik, Piotr Patora, Jarosław Przywarty, Mariusz Sinkowski, Marcin Sokołowski, Szymon Sondej, Piotr Szkadun, Paweł Trościanko, Marcin Wesołowski, Paweł Wieczorek.

Zespół Szkół Zawodowych Technikum Zawodowe dla Dorosłych

Klasa III TS

Opiekun - Romana Żoga

Dawid Błaszczyk, Przemysław Baszyński, Rafał Dzierżak, Grzegorz Grabowy, Mirosław Jadach, Krzysztof Kaliciak, Sebastian Kiełbowicz, Mariusz Kulczycki, Łukasz Lechocki, Krzysztof Maciejewski, Andrzej Maksymiak, Grzegorz Nozdryn-Płotnicki, Paweł Paluch, Dariusz Połchowski, Dawid Skrzypacz, Krzysztof Sobkowicz, Wojciech Stupiec, Łukasz Szczęsny, Bartosz Szymański, Wiesław Wolski, Rafał Wygaś, Grzegorz Zenka, Wiktor Żabski.

Milicz

Zespół Szkół Przyrodniczych - Liceum Zawodowe

Klasa IV

Wychowawca - Gabriela Stefaniak

Beata Biniek, Lucyna Cierniejewska, Ewelina Cymbalista, Małgorzata Dąbrowska, Anna Dylak, Sylwia Genstwa, Sylwia Grajczak, Aleksandra Jankowska, Aurelia Jarząb, Katarzyna Koczur, Eliza Kozłowska, Marlena Krawiec, Magdalena Kurczakowska, Małgorzata Łuczak, Monika Mazurkiewicz, Małgorzata Nawacka, Paulina Rataj, Justyna Roesler, Bogusława Roszak, Katarzyna Sobieraj, Katarzyna Waszkowiak, Justyna Wiśniewska, Natalia Wybierała.

Zespół Szkół Przyrodniczych - Technikum Leśne

Klasa V A

Wychowawca - Paweł Mroziński

Bartłomiej Bogner, Marcin Burdzy, Filip Chorostkowski, Grzegorz Dubiejko, Joanna Dyrdoń, Karol Ginalski, Piotr Janek, Krzysztof Jusza, Piotr Kamyczek, Dawid Kochanowski, Kamila Kolano, Leszek Kwiasowski, Aleksandra Łazorko, Łukasz Macioszczyk, Rafał Majowski, Bartosz Maksymowicz, Piotr Marszałek, Robert Mikołajczyk, Sławomir Olejniczak, Krzysztof Pagórski, Roman Palat, Kamil Pawelec, Grzegorz Piechota, Radosław Sawicki, Barbara Słońska, Mariusz Szustka, Tadeusz Szyba, Artur Szymański.

Klasa V B

Wychowawca - Maciej Ewertowski

Marcin Bielecki, Łukasz Brzezowski, Damian Cejnóg, Ariel Chudy, Maciej Czech, Edyta Dubiejko, Marcin Gawłowski, Magdalena Godyla, Bartosz Hutman, Stanisław Hutnik, Bogumił Kaczkowski, Magdalena Kaczmarek, Tomasz Karkulowski, Ireneusz Kiszka, Krzysztof Kubinka, Piotr Latos, Marcin Laur, Bartłomiej Łaski, Sławomir Pałko, Łukasz Peterek, Łukasz Pyra, Hubert Roszak, Karol Ruszczyk, Bartłomiej Sitek, Radosław Soroko, Krzysztof Szpila, Joanna Tobuch, Tomasz Wajda, Tomasz Wietrzyk, Łukasz Zieliński.

Mokrzeszów

Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego

Klasa V LA

Wychowawca - Wiesława Szyszka

Katarzyna Abrantowicz, Ireneusz Biernat, Izabela Bilska, Helena Błach, Marta Budzyńska, Paulina Czarnecka, Sebastian Chmielarz, Dorota Drożdż, Małgorzata Fuja, Agnieszka Jakubowska, Paweł Kocemba, Jarosław Kotowski, Anna Król, Marta Kukla, Ewelina Malarczyk, Katarzyna Mądrzak, Małgorzata Mikołajczak, Ilona Nieradka, Marcin Nolberczak, Marta Orzechowska, Emil Pankiewicz, Paweł Rak, Tomasz Siedlanowski, Jolanta Sobczak, Harda Tepper, Piotr Wesołowski, Patrycja Wiśniewska, Marta Wrona.

Klasa V LE

Wychowawca - Małgorzata Bednarska

Alicja Chwastyk, Aleksandra Czochara, Ewa Gauza, Adriana Horodeczna, Ewelina Inorowicz, Alina Janik, Magdalena Jaworska, Patrycja Karman, Ewa Kowalczyk, Łukasz Kozdroń, Jadwiga Krupa, Katarzyna Lenartowicz, Kamila Ludziejewska, Kamil Matecki, Marcin Matryba, Rafał Misztal, Magdalena Muriasz, Katarzyna Osowska, Stanisław Pitwor, Łukasz Rój, Izabela Rozwadowska, Agnieszka Rydzyk, Bogumiła Rynkiewicz, Alicja Skrzypek, Magdalena Smaza, Iwona Tarnawska, Anna Wiktor, Magdalena Wójtowicz, Monika Zawada.

Klasa V TO

Wychowawca - Tadeusz Franczak

Marta Brolik, Andrzej Chmielewski, Artur Fryzeł, Karolina Golińska, Karol Jabczyk, Elżbieta Kril, Sabina Paczuska, Estera Parużyńska, Mariusz Pietryk, Joanna Sawa, Agnieszka Stryjak, Izabela Szynkaruk, Paweł Śniady, Katarzyna Woźniak.

Klasa V TŻ

Wychowawca - Jadwiga Walenciukiewicz

Angelika Brzozowska, Adam Cieplik, Sabina Dąbrowska, Przemysław Garboliński, Katarzyna Grygoriew, Danuta Grzeczka, Emilia Irla, Łukasz Kasiński, Iwona Kijak, Aneta Kopeć, Grażyna Lacheta, Stanisława Makarewicz-Kalinowska, Monika Paduszyńska, Dominika Perła, Magdalena Pindel, Robert Piórkowski, Joanna Podrez, Aleksandra Rafka, Mariola Słobodzińska, Marta Szaroleta, Edyta Szewczyk, Barbara Walczak, Aleksandra Żelaśkiewicz.

Nowa Ruda

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Johannesa Gutenberga

Klasa IV A LO

Wychowawca - Arkadiusz Palczak

Maciej Ciechanowicz, Anna Czerewaty, Marcin Czerwiński, Izabela Drabczak, Anna Dudzik, Mariusz Gorczyński, Kamil Guzara, Krystian Guzara, Wojciech Iwanicki, Katarzyna Jaskółka, Izabela Jurkian, Sylwia Kamińska, Justyna Kochniarczyk, Dorota Komar, Joanna Kopacz, Joanna Kosiec, Monika Kościk, Piotr Leśniak, Natalia Markowska, Paulina Palczak, Seweryn Panek, Agnieszka Rola, Grzegorz Sadlak, Karolina Sibistowicz, Agnieszka Skurzewska, Joanna Słopecka, Katarzyna Szymańska, Urszula Urbanowska, Barbara Witomska, Anna Ziębicka, Magdalena Żabnicka.

Klasa IV B

Wychowawca - Magdalena Rydlewska-Majewska

Marcin Anuszkiewicz, Adriana Będkowska, Gabriela Bień, Anna Bilik, Marek Celiński, Radosław Gnus, Piotr Jureczko, Anna Kaja, Sylwia Kambuł, Katarzyna Komar, Ewelina Koń, Monika Kopacz, Rafał Kostkowski, Ewelina Kurasińska, Agnieszka Marcinkowska, Paweł Miraszewski, Joanna Pajdzik, Katarzyna Płoskonka, Justyna Różnicka, Jowita Seidel, Ewelina Tarassow, Sabina Wnętrzak, Dorota Wójcik, Paweł Wójcik.

Klasa IV LZS

Wychowawca - Bogusława Szczepankiewicz

Katarzyna Arczewska, Magdalena Cybulska, Magdalena Golec, Dorota Greszkiewicz, Anna Krakowska, Aleksandra Malinowska, Magdalena Maziarz, Marek Michalik, Ewelina Opławska, Monika Piekarska, Barbara Smółka, Sławomir Sroczyński, Kamila Steliga, Agnieszka Szuba, Joanna Wilk, Katarzyna Zduniak, Anna Zembroń, Paweł Zięba.

Klasa V TOŚ

Wychowawca - Grażyna Rosołowska- -Smaka

Łukasz Biczyński, Marcin Chachulski, Anna Danielewska, Luiza Grochowska, Ilona Guzik, Piotr Harasimowicz, Jagoda Kaluga, Radosław Kawa, Paulina Kęska, Agnieszka Kęskiewicz, Agata Małodobra, Marcin Mazgaj, Monika Meres, Krzysztof Mleczko, Joanna Mor, Małgorzata Mrozińska, Marcin Paraniak, Grzegorz Pasternak, Bogusław Paździorko, Alicja Piela, Piotr Piereguda, Izabela Poniatowska, Małgorzata Rudy, Andrzej Tomczak, Anna Wątroba, Joanna Witczak, Sebastian Wojdyła, Krzysztof Worona, Agnieszka Zachwieja.

Oława

Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego

Klasa IV A

Wychowawca - Wanda Skibińska

Jakub Adamczyk, Justyna Chrostowska, Marcelina Czernik, Alicja Filarowska, Miłosz Gołębiowski, Joanna Grzesiowska, Anna Grzeszczuk, Kamila Hernas, Roksana Hońska, Katarzyna Jakób, Marta Karaszowska, Anna Karaś, Michał Karaś, Justyna Karpińska, Edyta Kłak, Małgorzata Koczyk, Sara Kowalska, Agata Lichota, Anna Lorenz, Aleksandra Łania, Kinga Łuczkiewicz, Magdalena Niklewicz, Małgorzata Pałucka, Karolina Piechnik, Karol Piszczek, Alicja Rolka, Anna Romaniewicz, Emilia Słota, Marta Spinka, Katarzyna Stasiuk.

Klasa IV B

Wychowawca - Bogusław Piotrowski

Mateusz Amrogowicz, Honorata Bałuczyńska, Joanna Budniewska, Joanna Danik, Piotr Dempniak, Marcin Diakowski, Paulina Fik, Sylwia Grzelak, Weronika Herich, Justyna Jankowska, Maja Kobusińska, Bartek Koprowski, Elżbieta Kozyra, Marta Krzesińska, Jagoda Kucharska, Katarzyna Lechocińska, Paulina Leszczyńska, Ewa Marmulewicz, Tomek Mazepa, Jarosław Mikoda, Paulina Ożga, Krystyna Podemska, Ewelina Pogubiło, Katarzyna Poła, Małgorzata Półtorak, Marcelina Rudecka, Marta Schura, Maria Smertyha, Adrianna Sobczak, Magdalena Socha, Marta Świeżowska, Magdalena Torończak, Małgorzata Walkiewicz, Barbara Wierzbicka, Karol Zadka, Agnieszka Żygadło.

Klasa IV C

Wychowawca - Edward Nowicki

Joanna Blichert, Ewa Chodorowska, Iwona Cielecka, Henryk Fabisiak, Kornel Gołębiowski, Dawid Hasiak, Anna Ilnicka, Marta Jasińska, Magdalena Jaskólska, Magdalena Malińska, Piotr Nowicki, Magdalena Podhorodecka, Marta Popłonyk, Katarzyna Raduch, Urszula Reinhardt, Olga Rozmatyńska, Piotr Rudyk, Anna Skarbek, Aleksandra Sokołowska, Beata Sołtys, Agnieszka Spila, Dorota Tkaczyk, Agnieszka Wojciechowska, Tomasz Woźnica, Anna Wysocka, Bogumiła Ziobrowska.

Klasa IV D

Wychowawca - Krystyna Jonko

Paweł Baran, Paweł Beń, Karol Białowąs, Łukasz Biały, Hubert Chudzik, Maciej Dzikowicki, Michał Faliński, Paweł Garncarski, Jakub Herba, Kamil Kaczkowski, Remigiusz Kubiaczyk, Mateusz Lech, Marcin Leżański, Marta Marków, Katarzyna Mazepa, Hanna Mirecka, Grzegorz Musiał, Agnieszka Piotrowska, Grzegorz Piotrowski, Paweł Pukalski, Andrzej Skirycz, Witold Sowa, Paweł Sułek, Monika Turek, Katarzyna Urban, Krystyna Wachowiak, Jakub Walczak, Anna Walejewska, Marcin Wilczak, Jakub Jan Wilgosz, Justyna Zagórska.

Klasa IV E

Wychowawca - Ewa Jóźków

Joanna Bielawska, Agnieszka Bronowicka, Kamila Chowaniak, Jarosław Ciurko, Paweł Domaradzki, Piotr Domaradzki, Agnieszka Florkiewicz, Magdalena Giemza, Magdalena Grzeszczuk, Paweł Jędrzejski, Katarzyna Kopek, Katarzyna Krycka, Paulina Kucharska, Katarzyna Mądra, Anna Miłosz, Alicja Mokrzycka, Justyna Pawińska, Joanna Rajchel, Magdalena Rogalska, Ewa Sikorka, Justyna Silniewicz, Katarzyna Sławska, Konrad Szewczuk, Beata Tarka, Jakub Tarka, Monika Telatyńska, Aleksandra Waleńczak, Agnieszka Zagrobelna, Kamil Zaleziński, Sebastian Zegar.

Klasa IV F

Wychowawca - Andrzej Skiba

Justyna Bednarz, Paweł Bzdyra, Anna Chwastek, Grzegorz Chwastek, Anna Gąsiorowska, Joanna Gliszczyńska, Izabela Golisz, Ewa Januszkiewicz, Piotr Kamiński, Agnieszka Kolendowska, Małgorzata Komarnicka, Paweł Kwaśniewski, Łukasz Owczarek, Robert Pajdo, Jakub Poła, Jerzy Skowron, Sławomir Spalt, Adam Statkiewicz, Katarzyna Szymik, Monika Tyszecka, Bartosz Widepuhl, Łukasz Żak.

Klasa IV G

Wychowawca - Jarosław Gębarzewski

Agata Biega, Anna Bielak, Adam Brzuchacz, Małgorzata Cichocka, Aleksandra Dobrucka, Radosław Florczyk, Ewa Gajda, Marta Hnatiuk, Anna Korotasz, Tomasz Kozłowski, Aleksandra Łuś, Kamila Łysiak, Kamila Maciołek, Agnieszka Marek, Dominika Mazur, Marcin Minicz, Monika Miszczak, Sebastian Mitręga, Adam Noculak, Ewelina Polak, Anna Regec, Milena Sojka, Szymon Strojecki, Krzysztof Tchorowski, Marcin Turek, Anna Włodarczyk, Agnieszka Zgoda, Katarzyna Żygadło.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

Klasa V A

Wychowawca - Iwona Ostrowska

Anna Ambroziak, Rafał Baraniecki, Dawid Burkiewicz, Joanna Gołębiowska, Anna Gołębiowska, Michał Gołębiowski, Aleksandra Harasymowicz, Patrycja Kaczmarek, Kamila Kawałko, Aleksandra Klusik, Edyta Kuniniec, Ewelina Nawłoka, Tomasz Piotrowski, Paweł Pirożek, Anna Popławska, Anna Sztrauch, Wojciech Świątek, Małgorzata Widlarz.

Klasa V B

Wychowawca - Joanna Sieradzka

Jarosław Błażków, Karolina Brodowska, Anna Danaj, Dominika Gartel, Magdalena Giebuta, Ewelina Gontarz, Anna Kędziera, Rafał Kolus, Marlena Kozłowska, Dariusz Krzyszkowski, Katarzyna Misiarz, Magdalena Opara, Marta Słomka, Jarosław Sobkowicz, Marcin Szmidt, Dorota Walentowska, Marcin Zaremba.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. T. Kościuszki

Klasa IV B

Wychowawca - Monika Zaklukiewicz

Ewelina Baran, Aleksander Franków, Sandra Głąb, Michał Górak, Przemysław Jankowski, Krystian Kopka, Przemysław Koprowski, Alicja Kosewska, Żaneta Kulej, Michał Łagowski, Adrian Magierowski, Aleksander Myszkowski, Agnieszka Piasecka, Piotr Piwowar, Agnieszka Rawska, Magdalena Reczuch, Kamila Sander, Damian Szuba, Anna Wiśniewska, Krzysztof Witkowski, Konrad Wojciechowski, Rafał Wojciechowski, Rafał Wojtasik, Monika Zych.

Klasa V A

Wychowawca - Józef Słocki

Mariusz Białek, Grzegorz Demyda, Maciej Dębogórski, Lesław Długosz, Krzysztof Duda, Grzegorz Fuks, Jarosław Furmański, Tomasz Gała, Radomir Gawron, Jacek Gucwa, Łukasz Hnataszyn, Arkadiusz Jakubowski, Krzysztof Kamiński, Paweł Kopka, Andrzej Korol, Łukasz Kostrzycki, Marek Lis, Józef Łosyk, Łukasz Łabinowicz, Marcin Michniewicz, Tomasz Migacz, Rafał Nowak, Marcin Pawlikowski, Rafał Strząbała, Witold Surdel, Mateusz Tkaczuk.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2

Klasa III TH

Wychowawca - Teresa Łukasz

Anna Andruszko, Izabela Bożek, Tomasz Halkiewicz, Anna Irla, Wioletta Kałdunek, Aleksandra Kłak, Agnieszka Kozina, Tomasz Markowski, Sylwia Moroz, Małgorzata Mroczek, Anna Nowak, Anna Piotrowska, Ewa Prokopowicz, Wioletta Rak, Joanna Sianczecka, Katarzyna Sokólska, Bożena Stadnik, Eliza Stadnik, Ewelina Sztal, Joanna Walenczak, Katarzyna Wielgus, Danuta Zych, Karolina Zygłowicz.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 - Liceum Ogólnokształcące

Klasa IV E

Wychowawca - Izabela Trzeciak

Dorota Ciesielska, Monika Domino, Magdalena Duch, Agnieszka Golec, Agata Gomulińska, Katarzyna Gucwa, Agnieszka Indyka, Łukasz Junak, Honorata Konieczna, Maciej Kowal, Joanna Kułakowska, Łukasz Kułakowski, Łukasz Kwarciak, Karolina Luborak, Anna Łagodzka, Karolina Mackiewicz, Emilia Migacz, Magdalena Mitręga, Katarzyna Nestorowicz, Piotr Pilch, Ewa Piotrowska, Marcin Skowroński, Aleksandra Suseł, Mateusz Taraciński, Aleksandra Wysoczańska, Katarzyna Zasada, Izabela Zielińska, Weronika Zych, Bożena Żynis.

Klasa IV F

Wychowawca - Lesław Rak

Błażej Babski, Emilia Beśka, Michał Bubała, Jolanta Cegłowska, Katarzyna Cholewicka, Dominika Cybulska, Izabela Dacyszyn, Eryk Dobrzański, Agnieszka Foremna, Patrycja Gol, Aleksandra Gorodczuk, Paweł Grzeszczuk, Dariusz Hupa, Ewelina Kawałko, Tomasz Kempski, Karolina Klimek, Anna Luborak, Dagmara Łasak, Małgorzata Mazur, Tomasz Mierzwiński, Michał Mikołajczak, Marzena Nawrot, Dawid Obręcki, Elżbieta Partyka, Kamil Paśmionka, Jakub Piasecki, Jadwiga Pieróg, Paulina Równa, Karolina Szymczak, Agnieszka Świętach, Magdalena Termena, Monika Warwas, Aneta Wołoszyn, Marcin Żuryk.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 - Technikum Ochrony Środowiska

Klasa IV D

Wychowawca - U. Berezowska

Maryla Adamowicz, Barbara Boczar, Małgorzata Cwenar, Marcin Dądziak, Magdalena Ferenc, Małgorzata Fudała, Sławomir Głowacki, Magdalena Hampel, Bartłomiej Januszkiewicz, Małgorzata Jaśnikowska, Tomasz Kolenda, Katarzyna Krzebiet, Barbara Krzycka, Marcin Kwiatkowski, Anna Morawska, Marta Osika, Zdzisław Sędek, Marcin Siewicki, Wioletta Siwik, Joanna Starek, Justyna Szelwach, Magdalena Szul, Piotr Tyszecki, Paweł Zdanowicz.

Oleśnica

I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego

Klasa IV A

Wychowawca - Małgorzata Jaśkiewicz

Marcin Arent, Marcin Charlicki, Kamil Chojarczyk, Andrzej Czarnecki, Grzegorz Duda, Agnieszka Dworska, Łukasz Foltyński, Katarzyna Frania, Marcin Gruca, Anna Hołubka, Jacek Jaworowski, Agnieszka Jezierska, Jarosław Klimkowski, Michał Krzak, Arkadiusz Kumejko, Michał Lisik, Szymon Maciaszkiewicz, Piotr Mateusiak, Michał Musioł, Anna Otolińska, Justyna Pater, Paulina Rajko-Nenow, Piotr Rakowski, Michał Rosiński-Haupa, Mariola Rytkowska, Anna Rządkowska, Adam Skibiński, Krystian Stępień, Joanna Wieteska, Magdalena Ziglewska.

Klasa IV B

Wychowawca - Alicja Gigoło-Rekść

Wojciech Cecot, Tomasz Dempniak, Iza Gabruś, Katarzyna Glugla, Mariola Golda, Monika Halat, Łukasz Janeczko, Alina Karkulowska, Justyna Kasprzak, Piotr Kłosowski, Magdalena Krasinkiewicz, Agata Ladżyńska, Agnieszka Lesiak, Iwona Łacna, Marzena Łazarska, Anna Malarz, Maciej Masternak, Kamila Olejarz, Anna Pawlak, Jakub Pypla, Agnieszka Roszak, Anna Sadowska, Mariusz Skrzypczyński, Magdalena Szczepaniak, Mateusz Tomicki, Agnieszka Walczak, Joanna Waśniewska, Marta Wojtera, Agnieszka Wróblewska, Barbara Żurawka.

Klasa IV C

Wychowawca - Ewa Obara-Grączewska

Aleksandra Ambroży, Agnieszka Barańska, Maciej Chełmicki, Bartek Franckiewicz, Agnieszka Gadomska, Łukasz Gajos, Justyna Hanzel, Jakub Hrycyk, Marta Ignasiak, Joanna Lech, Marcin Mejta, Emilia Mierzwa, Urszula Pelikan, Ewelina Pierzyna, Sylwia Piesik, Justyna Sarzyńska, Monika Serafin, Agnieszka Sienkiewicz, Katarzyna Stefanowicz, Iwona Tokarska, Anita Tomala, Ludmiła Włodarek, Marta Żeglińska.

Klasa IV D

Wychowawca - Bożena Dziedzic

Rafał Antoszczyk, Łukasz Bochenek, Anna Boryczka, Adriana Cebula, Ilona Celej, Michał Czerep, Jarosław Dudek, Karolina Dunajska, Aleksandra Dylewicz, Kamila Dżugaj, Grzegorz Huber, Jolanta Huk, Olga Kamenska, Karolina Kasprzak, Piotr Kokot, Urszula Litwińska, Marek Pacholik, Elżbieta Pelc, Katarzyna Podsiadły, Aleksandra Radwańska, Jagienka Rębielak, Konrad Rybka, Barbara Szczepańska, Marta Tomaszek, Kalina Wińska, Karina Włodarczyk, Piotr Zwierzyk.

Klasa IV E

Wychowawca - Hanna Janeczko

Mirela Batog, Elżbieta Błaszczyk, Alicja Cabanek, Michalina Chomicka, Katarzyna Dudak, Aleksandra Furman, Joanna Gawlikowska, Krystian Górecki, Kamila Iżykowicz, Małgorzata Kaniecka, Anna Karalus, Monika Kmiecik, Aleksandra Konopko, Anna Kowalska, Dorota Leszczyńska, Paulina Lis, Ewelina Majcherek, Anna Małys, Izabella Miarka, Dorota Michalak, Katarzyna Migdałek, Milena Mozol, Karolina Narwoysz, Marcelina Ochenduszko, Joanna Olejnik, Magdalena Pieczonka, Elżbieta Pikul, Grzegorz Powaska, Barbara Skorna, Joanna Stachurska, Barbara Urbaniak, Ilona Woźniak, Michał Wójcik, Małgorzata Zadyberna, Magdalena Zawada.

Klasa IV F

Wychowawca - Krystyna Zarówna-Kozica

Aleksandra Brusiłowicz, Małgorzata Bujak, Maciej Dudkowiak, Katarzyna Hołda, Michał Król, Agnieszka Młynarz, Dominika Ochlik, Katarzyna Pawlica, Katarzyna Premka, Andżelika Rejmer, Kamila Wilk, Krzysztof Wojsa, Norbert Wolny.

Klasa IV G

Wychowawca - Emilia Sozańska

Kamil Albrychowicz, Jarosław Baran, Mateusz Ćwikła, Piotr Chrabąszcz, Jakub Dawidowicz, Aneta Duk, Grzegorz Frąckiewicz, Paweł Głąb, Dorota Januchowska, Joanna Kargol, Paweł Lesiak, Kamila Łuczak, Radosław Marek, Krzysztof Płuciennik, Marcelina Podsiadła, Ilona Rak, Rafał Soroczyński, Agnieszka Stelmach, Marlena Stęporowska, Monika Trzepadłek, Anna Urban, Anna Wabnic, Magdalena Waliłko, Katarzyna Warpas, Przemysław Więcek, Anna Włóka.

Liceum Handlowe "ATENA"

Klasa III LH

Marta Gendera, Iwona Bąk, Renata Kitzol, Edyta Kozłowska, Katarzyna Michalczak, Agnieszka Morys, Anna Piekarska, Ewelina Pyta, Anna Szczepaniak, Barbara Wołoszyn.

Liceum Techniczne "ATENA"

Klasa III A LT

Wychowawca - Z. Słupianek

Krzysztof Baran, Krystian Charlicki, Łukasz Drelak, Maciej Gębuś, Jolanta Huzarska, Anna Jaskot, Łukasz Kaliciak, Anna Kamińska, Agnieszka Karga, Jacek Klimowicz, Dorota Kluziak, Marcin Knapik, Beata Kogut, Elżbieta Kołodziej, Mariola Kowal, Anna Krajewska, Anna Lulkowska, Katarzyna Łaskawska, Agnieszka Łukasiewicz, Justyna Makulska, Anita Niedźwiedzka, Kamila Nowocień, Ewa Psuja, Agnieszka Słomian, Małgorzata Styczeń, Anna Szczygieł, Mariusz Walkiewicz, Daniel Wziątek, Grażyna Zamojska, Jolanta Żelazna.

Klasa III B LT

Radosław Falentin, Iwona Kamińska, Katarzyna Kornacka, Agnieszka Korpowska, Magdalena Kraska, Irena Kucharek, Anna Nowakowska, Joanna Noweta, Robert Ryniewicz, Jolanta Skalska, Andrzej Soroczyński, Katarzyna Tasińska, Izabela Wolak.

Klasa III C LT

Wychowawca - Adam Kawalec

Edyta Bartosik, Krzysztof Bednarski, Rafał Chorąży, Wojciech Ćwikła, Anna Frohlich, Alicja Gnap, Klaudiusz Golik, Anna Gołąbek, Paweł Gołębiowski, Renata Góra, Magdalena Graczyk, Piotr Hałupka, Sylwia Kaszuba, Agnieszka Krzyżewska, Karolina Lencka, Krzysztof Leśniak, Jacek Maliga, Łukasz Modelski, Joanna Nowik, Dariusz Owczarek, Agnieszka Peter, Ewa Soińska, Magdalena Stefaniak, Arkadiusz Stefaniak, Tomasz Strefański, Ewa Wójcik.

Klasa III D LT

Wychowawca - H. Malerek

Tomasz Bedka, Daniel Błaszczyk, Rafał Grela, Michał Lelonek, Rafał Rutkowski, Wojciech Stępień, Grzegorz Jasień, Dariusz Styczeń, Waldemar Woloszczuk.

Technikum Mechaniczne "ATENA"

Klasa III TOS

Marcin Barański, Paweł Kapuśniak, Tomasz Kodyra, Łukasz Kwiecień, Mariusz Mikuła, Emil Pawlik, Radosław Przybyłek, Grzegorz Rodziewicz, Rafał Szymanek, Michał Wieczorek.

Olszyna

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

Klasa V TTŻ

Wychowawca - Zygmunt Krzyworączka

Bernadetta Bielecka, Michał Cybulski, Monika Drużga, Dariusz Gajewski, Julita Indyk, Szymon Jankowski, Izabela Nowak, Katarzyna Pidlis, Agnieszka Popielarz, Mariusz Purzycki, Anna Rypicz, Agnieszka Schneider, Łukasz Stachurski, Joanna Szpak, Anna Urbanik, Monika Wiśniewska, Andrzej Ziablicki, Alicja Zygarowicz, Ewelina Żądło.

Klasa V TŻiGD

Wychowawca - Monika Citow

Krzysztof Bieda, Anna Bigda, Anna Chamier-Gliszczyńska, Anna Chariton, Emil Cierlik, Anna Dam, Justyna Dojenko, Anna Jaracz, Kamila Kalemba, Małgorzata Kowalska, Ewelina Kożuch, Magdalena Krawczyk, Grzegorz Kruk, Agnieszka Kunio, Krzysztof Kuś, Tobiasz Majstrenko, Patrycja Makowska, Marcin Murias, Beata Norejko, Anna Nowicka, Ewelina Ociepa, Patrycja Podsiadło, Ewelina Semeran, Joanna Sobucka, Wioleta Stanowska, Renata Wysota.

Polanica Zdrój

Regionalna Szkoła Turystyczna

Klasa IV LT

Wychowawca - Grażyna Białek

Daniel Borak, Tomasz Budzan, Edyta Ciesielska, Renata Gołąbek, Katarzyna Górska, Barbara Haas, Sylwia Hajduk, Agata Hajkowska, Ewelina Janiak, Katarzyna Kucia, Aneta Ligas, Marietta Matusiak, Joanna Mazurkiewicz, Monika Mentek, Małgorzata Mikulec, Katarzyna Miterska, Sylwia Nowak, Żaneta Partyka, Marta Pawlik, Kornelia Rompotl, Oskar Rozwadowski, Monika Sajan, Monika Stec, Urszula Stysło, Przemysław Syc, Marzena Teplik, Agnieszka Wróbel, Patrycja Zadorożna, Dorota Zarzycka, Małgorzata Zwierko.

Polkowice

Zespół Szkół Liceum Ogólnokształcące

Klasa IV A

Wychowawca - Dorota Spólnik-Łuczak

Anna Adamczyk, Paweł Czaja, Michał Duszeńko, Magdalena Fornalik, Sławomir Goraj, Wojciech Jach, Anna Koniak, Bartosz Królikowski, Anna Kubiś, Agnieszka Lopko, Izabela Łachecińska, Wojciech Łakomy, Anna Matusiak, Ryszard Narwojsz, Piotr Perun, Magdalena Pluta, Paweł Regulski, Monika Rek, Piotr Rosik, Ewelina Szpilska, Edyta Wach, Karina Wilczyńska, Dorota Woźna, Marcin Zaguła, Anna Żmuda, Małgorzata Żmuda.

Klasa IV B

Wychowawca - Maria Niemiec

Jolanta Badecka, Joanna Barczuk, Agnieszka Bielik, Magdalena Dziadkiewicz, Alicja Dziechciarz, Anna Gawluk, Mateusz Gołębiowski, Łukasz Grabarek, Marcin Gubar, Iwona Kędzierska, Ewelina Kiełbasa, Ewelina Kosińska, Sabina Kot, Marta Kozłowska, Monika Krala, Barbara Krawiec, Izabela Narogowicz, Konrad Niemas, Agata Nowak, Dorota Nowak, Eliza Olczyńska, Damian Paszkiewicz, Agata Stobryń, Sylwia Szpocińska, Justyna Ślipko, Agata Wnuk.

Klasa IV D

Wychowawca - M. Majewska-Greń

Ada Adamus, Kinga Dawid, Grzegorz Dąbrowski, Edyta Drzymała, Katarzyna Goles, Kamila Gondek, Magdalena Grzela, Katarzyna Hanula, Żaneta Hendziak, Monika Horodyska, Karolina Jaromir, Anna Kamińska, Ewelina Kamińska, Małgorzata Kruszakin, Paulina Lichwa, Barbara Łabędzka, Barbara Łaszewska, Natalia Maik, Urszula Marchlewska, Kamila Michniewicz, Małgorzata Pietrzyk, Marta Pothaniak, Monika Półtorak, Joanna Rozmus, Kamila Sygnat, Karolina Szlegel, Tomasz Szymański, Ewa Ścisło, Kinga Ślifarska, Elżbieta Toborek, Radosław Tomasik, Marta Urban, Marcin Wolniewicz.

Klasa IV F

Wychowawca - B. Lemke

Monika Balicka, Natalia Biedrzycka, Monika Chmielewska, Mirosław Cichorek, Łukasz Danicki, Karolina Dzedzej, Anna Fijałkowska, Ilona Filak, Kamila Gabryś, Krystian Gałowski, Anna Giermek, Krzysztof Glapski, Roger Grubecki, Anna Horab, Kamil Jagiełło, Elżbieta Jurczak, Jan Kieleczawa, Agata Kocur, Magdalena Michalak, Marek Niewiadomski, Daniel Pajek, Monika Skuba, Marek Smolarczyk, Tomasz Szymczak, Łukasz Tomicki.

Klasa IV G

Wychowawca - Danuta Zaguła

Grzegorz Błaszków, Łukasz Bogucki, Agata Brudnias, Wojciech Brzeziński, Róża Czyrnek, Monika Czyż, Dominika Ditrych, Tomasz Duda, Artur Glapiński, Monika Kocur, Jacek Konkol, Marta Kubiak, Mariusz Mazur, Sylwia Mazur, Urszula Mazur, Agnieszka Mysuna, Tomasz Okoń, Jacek Papst, Justyna Piech, Adrian Rowgało, Tomasz Siemianowicz, Anna Szczepkowicz, Wojciech Żbikowski, Łukasz Żynkowski.

Zespół Szkół Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych

Klasa III A

Opiekun - Sławomira Zgoła

Łukasz Dragan, Mariusz Fuławka, Magdalena Jagieluk, Marika Kienast, Krzysztof Marszał, Lucyna Omietańska, Marcin Rzepa, Dariusz Sosnowski, Anna Trześniewska, Agnieszka Wypasek, Piotr Zych.

Strzegom

Zespół Szkół - Liceum Ekonomiczne

Klasa V LE

Wychowawca - Wiesław Bielawski

Iwona Czechowska, Monika Dworak, Łukasz Głód, Marzena Grzyb, Edyta Hypta, Anna Kaczor, Jolanta Kogut, Anna Kołodziej, Katarzyna Koruba, Karol Kowalak, Dawid Kozieł, Agnieszka Kruźlak, Anna Kurnyta, Agata Mazurowska, Monika Ogiela, Agata Podolska, Małgorzata Poźniak, Agnieszka Radom, Katarzyna Radziun, Joanna Sawicka, Izabela Seregin, Katarzyna Skrzek, Katarzyna Słowińska, Ewelina Stój, Jarosław Szymczyk, Renata Tataruch, Justyna Zwolska.

Zespół Szkół - Liceum Handlowe

Klasa V LH

Wychowawca - Anna Czubala

Łukasz Bodziany, Mariusz Bronowicki, Jadwiga Chaba, Ewelina Duchnik, Anna Hypta, Marcin Jaworski, Aleksandra Kaszuba, Paweł Kaziuk, Anna Kisielewska, Wioletta Kopeć, Ewa Kowalska, Michał Kulpa, Jadwiga Liszczy, Iwona Majchrzak, Anna Matusiak, Ewelina Mikulec, Monika Oszczęda, Arkadiusz Raczyński, Marta Sikora, Katarzyna Sowiak, Ewelina Szymczyk, Agnieszka Ulanowska, Katarzyna Wiśniewska.

Zespół Szkół - Liceum Zawodowe

Klasa IV A

Wychowawca - Anna Spychalska

Marzena Bucka, Dorota Cegielska, Magdalena Dembiczak, Justyna Demczyszak, Monika Dobies, Iwona Doszczeczko, Wioletta Drohomirecka, Olga Grecka, Kinga Kaliciak, Renata Kułak, Joanna Kwaśnik, Kamil Leisa, Joanna Machelska, Anna Markiewicz, Emilia Mądrzycka, Adriana Oleksyk, Olga Osińska, Alicja Parol, Paulina Rogalska, Damian Socha, Ewelina Szynkaruk, Anna Wróblewska, Monika Zych.

Klasa IV B

Wychowawca - Anna Spychalska

Małgorzata Adamczyk, Monika Bednarz, Magdalena Borowiec, Monika Cwynar, Łukasz Dudyk, Izabela Gurbada, Weronika Herbik, Agnieszka Jurek, Beata Pacholik, Magdalena Pawłowska, Ewelina Sarama, Magdalena Suder, Katarzyna Szczepanik, Katarzyna Szczepek, Leokadia Ścigajło, Małgorzata Urbankiewicz, Katarzyna Wołczak, Agnieszka Wośko.

Strzelin

Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Strzelinie

Klasa IV D

Wychowawca - Dorota Wieruszewska

Alicja Arkitek, Anna Chlebosz, Jadwiga Dawid, Małgorzata Dysiewicz, Iga Grzelec, Krzysztof Gulczyński, Patrycja Haftarczyk, Anna Jurczak, Małgorzata Kaczmarek, Dominika Kamyszek, Róża Kawecka, Karolina Koryś, Agnieszka Kozłowska, Dagmara Ławik, Piotr Majewski, Justyna Miętki, Paweł Mihułka, Magdalena Mika, Karina Palczak, Maja Palczak, Kalina Pałka, Agnieszka Pełdiak, Joanna Romańczukiewicz, Magdalena Smogór, Miłosz Smok, Andrzej Sobok, Marzena Sokólska, Krzysztof Sznajder, Monika Świrska, Piotr Tatarski, Katarzyna Till, Kacper Tracz, Jacek Wieszaczewski, Justyna Ziemba.

Syców

Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki

Klasa IV A

Wychowawca - Bogusław Maciej

Paweł Andruszkiewicz, Leszek Drabent, Magdalena Flis, Łukasz Głowacz, Radosław Gregorek, Filip Grzędziak, Arkadiusz Jarecki, Aneta Kiełbik, Mateusz Kozłowski, Piotr Krasicki, Michał Kucharzak, Michał Markowski, Iza Matysek, Agnieszka Mycka, Łukasz Sypniewski, Milena Szkudlarz, Małgorzata Sztolc, Olga Troska, Kamil Walczak, Łukasz Zaremba.

Klasa IV B

Wychowawca - Elżbieta Pędziwiatr

Ewelina Chleboś, Agata Chojnacka, Katarzyna Chwałek, Marek Chwałek, Karina Cichorz, Dominika Dawidzik, Kamil Dębowski, Iwona Dubicka, Emilia Dziwak, Joanna Jurkiewicz, Marcin Jurkiewicz, Karolina Konieczna, Łukasz Kowalczuk, Kamila Kozieł, Marcin Kucharski, Jolanta Kurzawa, Justyna Kurzawa, Agnieszka Łyjak, Aleksandra Majewska, Agnieszka Marciniak, Anna Mateusiak, Karolina Mateusiak, Małgorzata Moniuszko, Katarzyna Mrugała, Piotr Piotrowski, Piotr Polewka, Karolina Prossel, Piotr Przybylski, Katarzyna Sadowska, Krzysztof Wawrzyniak, Łukasz Wojtecki.

Klasa IV C

Wychowawca - Agnieszka Rottau-Bracka

Marek Andruszczak, Maria Bednarek, Waldemar Broniecki, Wiktor Cieluch, Marcin Gierszon, Grzegorz Gierus, Kamil Hazubski, Magdalena Kasprzak, Kamila Klimas, Łukasz Kowalski, Otylia Musialska, Aleksandra Oko, Anna Pieprzka, Lucyna Piotrowicz, Łukasz Sobolewski, Jarosław Stolarski, Agnieszka Wilk, Kinga Włodarczyk, Damian Wojtasik, Renata Zabiegła, Mariusz Zygmunt, Dorota Żak.

Klasa IV D

Wychowawca - Jolanta Dolata

Katarzyna Babiarz, Joanna Basińska, Kamila Błażejewska, Joanna Cegła, Natalia Diaczek, Iwona Erdmańska, Karolina Grab, Agnieszka Grzesiak, Katarzyna Hanicka, Karolina Jack, Nina Jędrzejewska, Aneta Kaśkos, Anna Kiecka, Jagoda Konarzewska, Monika Kowalczyk, Małgorzata Krowiarz, Magdalena Kułek, Anna Lar, Izabela Lisek, Ewa Mieszła, Izabela Nowicka, Paulina Pinkosz, Izabela Powroźnik, Aleksandra Rachel, Justyna Skorupka, Anna Sobczak, Justyna Stanisławska, Justyna Ślazyk, Katarzyna Tomanek, Magdalena Uchwał, Elżbieta Urban.

Środa Śląska

II Liceum Ogólnokształcące

Klasa IV A

Wychowawca - Teresa Wąsik

Magda Bronowicka, Magdalena Czyrek, Katarzyna Faron, Robert Janiak, Magdalena Kapłon, Robert Krzyżanowski, Rafał Kuriata, Agnieszka Majchrzak, Kamil Mirecki, Agata Mitura, Wojciech Pańków, Ewa Pyra, Jacek Radziszewski, Jolanta Sikorska, Paweł Sławski, Monika Szaro, Grzegorz Szpara, Piotr Wachowski, Justyna Węgrzyn, Łukasz Zachary, Justyna Zakrzewska, Łukasz Ziomek.

Klasa IV B

Wychowawca - Halina Buczek

Paweł Cholewiński, Honorata Czarniecka, Sylwia Dębicka, Anna Fuzowska, Karolina Ginter, Ewelina Haładus, Bartłomiej Hamkało, Tomasz Konieczny, Piotr Lizak, Grzegorz Maźniewski, Mirosław Namyślak, Barbara Piskorska, Joanna Rzepa, Aneta Skibińska, Patrycja Smolińska, Magdalena Stachowicz, Małgorzata Straube, Monika Sudoł, Paweł Tarnawski, Magdalena Wanke.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. M. Kopernika

Klasa IV A Liceum Ekonomicznego

Wychowawca - Dorota Ziembicka

Katarzyna Baryluk, Kamila Cegłowska, Justyna Cholerzyńska, Marzena Cidyło, Aneta Dąbska, Grażyna Dobrzycka, Emilia Głowacka, Rafał Gołdyn, Łukasz Grębosz, Katarzyna Grudzińska, Kamil Kalita, Justyna Krzymińska, Katarzyna Kuriata, Justyna Nawrocka, Magdalena Palkij, Anna Pękalska, Renata Pleśnierowicz, Marek Rektorek-Tęcza, Ewelina Rędzio, Janusz Rudnicki, Katarzyna Rus, Karolina Rybczyk, Marzena Stankiewicz, Maria Sudoł, Aneta Świątkowska, Marta Targoni, Rafał Tkaczyk, Sylwia Wizer, Mariola Wojtuń, Krzysztof Wróblewski, Gabriela Zyra.

Klasa IV A LO

Wychowawca - Wiesława Gołąb

Marcin Bartosik, Stefan Bekalarz, Dawid Błauciak, Łukasz Boczar, Rafał Bomba, Jarek Bronowicki, Piotr Cidyło, Karolina Fiutak, Dawid Gałka, Katarzyna Horodecka, Karol Jastrzębski, Renata Jawor, Paweł Kamiński, Aleksandra Kapusta, Agata Koralik, Kamil Kot, Piotr Kowalewski, Marta Kozera, Diana Kruszelnicka, Monika Książczyk, Małgorzata Markiewicz, Marta Miciak, Ewelina Odzimek, Andrzej Pająk, Łukasz Pająk, Jakub Pałaszewski, Anna Pasieka, Łukasz Proski, Anna Przedwolska, Alicja Sarwa, Joanna Szczerbień, Agnieszka Szymaniuk, Marcin Tęcza.

Klasa IV B LO

Wychowawca - Marta Kruszelnicka

Jacek Barud, Maciej Bogucki, Monika Dogoda, Monika Dorynek, Aleksandra Drogowska, Anna Duczemińska, Aneta Dziankowska, Magdalena Dziągwa, Kamil Dziuda, Joanna Hamkało, Łukasz Hubiak, Radosław Janicki, Katarzyna Jaworska, Bartłomiej Karpiński, Wojciech Kata, Chrystian Kondej, Jacek Kosiński, Dominik Kowalski, Marek Kowalski, Izabela Kucza, Artur Kwietniak, Aleksandra Laszczowska, Andrzej Lepiochin, Beata Maćków, Anna Matuszewska, Rajmund Piekarski, Mateusz Smardz, Aleksandra Sygiel, Marcin Szafran, Michał Szpak, Justyna Wilk, Marta Wojciechowicz, Anita Zamorska.

Klasa IV C

Wychowawca - Bianka Pietrzak

Bernadetta Bączyńska, Jacek Chmielewski, Ilona Czyżowicz, Marlena Geisler, Dorota Hamkało, Marta Honc, Magdalena Jeżmańska, Mariusz Kazior, Marcin Kil, Zuzanna Kramek, Krzysztof Krasucki, Andrzej Maziakowski, Kamil Palczyński, Ernest Posacki, Bożena Prokop, Joanna Przybylak, Łukasz Radoliński, Dagmara Semeniuk, Joanna Składanek, Marta Skrzeczek, Urszula Sławińska, Wiktoria Sudoł, Agnieszka Supernat, Tomasz Szott, Daniel Szweda, Łukasz Szynal, Alicja Wanatowicz, Paweł Waszczak, Dorota Witwicka, Katarzyna Wolaszek, Irena Woś, Aneta Zarzycka, Magdalena Ziemińska.

Klasa IV LH

Wychowawca - Barbara Ryż

Marcin Adamiak, Beata Antochów, Marzena Baraniecka, Daniel Błotny, Agata Chojaczyk, Małgorzata Czernicka, Urszula Dziaduś, Magdalena Gil, Aneta Golec, Emilia Golińska, Erwina Gołąb, Tomasz Gołdyn, Michał Izydorczyk, Agnieszka Kępińska, Magdalena Kozłowska, Ewelina Król, Kamila Krzyżewska, Magdalena Kucharska, Sabina Kucharska, Marta Łuka, Aleksandra Ostropolska, Celina Róg, Mariola Sosnowska, Małgorzata Topolska, Kamila Ułasewicz, Marcin Wojtal.

Klasa IV LZ

Wychowawca - Małgorzata Hubiak

Marta Babiarz, Marek Beck, Tomasz Duda, Małgorzata Dzieniszewska, Izabela Frączyk, Katarzyna Frydryk, Joanna Grzegorczyn, Alicja Halczuk, Małgorzata Hembel, Paweł Jabłoński, Marta Komar, Paulina Langier, Katarzyna Matuszak, Kamila Niewiadoma, Iwona Olchawa, Marek Oleśków, Justyna Orczyk, Piotr Ożga, Magdalena Pacak, Barbara Pokładowska, Sylwia Puzio, Sylwia Rajczakowska, Ewelina Rudnicka, Alicja Schaetz, Ewelina Sokołowska, Agnieszka Tęcza, Wojciech Trawka, Ewelina Witkowska, Ewelina Wyżyńska, Agata Zwierzyńska.

Świdnica

I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza

Klasa IV A

Wychowawca - Helena Kownacka

Tomasz Baranowski, Aleksandra Biernat, Łukasz Choroś, Ewa Gawlik, Michał Gunia, Piotr Jamróg, Michał Janowski, Przemysław Jasyk, Radosław Kluba, Kamila Krupa, Mariusz Krzeczkowski, Sylwia Lisaj, Małgorzata Łesyk, Tomasz Łuksin, Dariusz Majos, Paweł Miętkiewicz, Agata Miller, Przemysław Niedźwiński, Marta Niwergol, Magdalena Noceń, Anna Nosek, Marcin Pernet, Anna Szpakowicz, Alicja Świerzko, Paulina Trawińska, Wiktor Wasylik, Aleksandra Wilk, Michał Zawiślak, Katarzyna Żmudzka.

Klasa IV B

Wychowawca - Zdzisław Grześkowiak

Madgalena August, Magdalena Banaś, Agnieszka Bugajska, Mateusz Chojnowski, Krystyna Dąbrowska, Andrzej Dąbrowski, Kamil Gibaszak, Piotr Grzegorczyk, Izabela Jabłońska, Wojciech Jadrowski, Michał Kociumaka, Łukasz Krekora, Monika Krugła, Alina Lasocka, Agnieszka Matyjasik, Damian Michalczyk, Łukasz Miemus, Łukasz Miernikiewicz, Przemysław Mikunda, Bernard Mucha, Bartosz Ogiela, Mariola Pochylska, Jakub Sekuła, Paweł Stelmach, Paweł Widła, Barbara Wojtysiak, Paweł Wolanin, Witold Wturski, Grzegorz Zamiara, Anna Zerka.

Klasa IV C

Wychowawca - Edyta Płotecka

Magdalena Bobela, Izabela Długosz, Agnieszka Drozdowska, Sylwia Indyk, Magdalena Kardela, Sabina Kmiecik, Dagmara Korkuś, Robert Kujawa, Urszula Lenio, Patrycja Leśniak, Agata Leszczyńska, Aleksandra Łukasik, Piotr Michalik, Paulina Natanek, Dagmara Pawłowska, Paulina Płoszaj, Tomasz Sawer, Katarzyna Sienicka, Agnieszka Stefanowska, Tomasz Stolarczyk, Anna Sznajder, Michał Szymański, Anna Tarała, Emilia Wiatr, Urszula Widera, Katarzyna Zdziennicka, Elżbieta Żydek.

Klasa IV D

Wychowawca - Beata Wierzbicka

Anna Frątczak, Adrian Gączkowski, Anna Jarzyna, Beata Krawczyk, Tomasz Krzeczkowski, Urszula Krzyśków, Natalia Lipińska, Milena Marcinek, Marta Natanek, Marta Ogrodowicz, Krzysztof Okrzesik, Marcin Paluszek, Natalia Pawlik, Justyna Romanowska, Rafał Rosłoń, Katarzyna Rypińska, Paweł Smolarek, Agnieszka Stamkowska, Krzysztof Stępniak, Anna Świdzińska, Katarzyna Walczak, Agnieszka Wilk, Ewelina Woźniak, Sabina Zając.

Klasa IV E

Wychowawca - Anita Kwiecień

Urszula Baka, Maciej Banasik, Tomasz Barczysztyn, Paulina Buchowska, Dagmara Byczkowska, Karolina Cembrzyńska, Agnieszka Filek, Andrzej Filipowski, Wojciech Fryc, Krzysztof Gałczyński, Adam Glebkowicz, Michał Gruszczyński, Łukasz Grzelak, Monika Grzybowska, Agnieszka Janus, Karolina Jańczak, Piotr Kaniewski, Bogusław Kowalski, Grzegorz Kutyba, Patryk Leśniara, Paweł Międła, Kamil Miemus, Paweł Miniutko, Łukasz Moszumański, Kinga Porada, Bartosz Słowik, Magdalena Stankiewicz, Dorota Strugała, Aleksandra Strzyżewska, Magdalena Waligóra, Zygmunt Worsa.

Klasa IV F

Wychowawca - Marek Ibek

Anna Baranowska, Anna Bejnarowicz, Agnieszka Chorzemska, Piotr Cochara, Joanna Czarnecka, Karolina Danielska, Jacek Dyrcz, Bogna Dzikowska, Anna Fornal, Martyna Grzęda, Joanna Jarząb, Marta Jaworska, Anna Kelman, Dorota Kempa, Paulina Klimek, Michał Krzysztofik, Liliana Łukasik, Kamila Malinka, Marta Malinka, Adam Mazij, Patrycja Mierzejewska, Adam Paczos, Iga Niewiadomska, Anna Piątek, Łukasz Podgórski, Milena Romecka, Monika Rydel, Szymon Srokowski, Anna Śmigasiewicz, Maria Wojewodzic.

Klasa IV G

Wychowawca - Dariusz Stelmach

Rafał Bakaj, Grzegorz Bednarz, Bartosz Bieda, Aleksandra Cegielska, Mariusz Chrzan, Anna Dziatkiewicz, Sabina Homoncik, Karolina Janaszak, Michał Kalbarczyk, Maciej Karpeta, Sylwia Kogut, Wojciech Kuta, Kamila Kuliczkowska, Kamila Kurasińska, Paulina Leśniak, Daniel Lula, Alicja Piątkowska, Wojciech Pietras, Katarzyna Pilucik, Marcin Piotrowski, Łukasz Pokora, Beata Puknel, Arkadiusz Rut, Aleksandra Rzepecka, Agnieszka Sikora, Wojciech Sozański, Jarosław Szumin, Małgorzata Urban, Katarzyna Uryasz.

LO TE "INVOX"

Klasa IV

Wychowawca - I. Kindykiewicz

Paulina Grajdura, Anna Mech, Arleta Miklas, Michał Przyłęcki, Łukasz Rubaszewski, Ewelina Wach.

Zespół Szkół Budowlano-Elektrycznych Liceum Techniczne

Klasa IV A LT profil elektroniczny

Wychowawca - Anna Jarzębicka

Tomasz Bachor, Michał Bartczyszyn, Paweł Bogusz, Rafał Chudziński, Wojciech Frankowski, Krzysztof Grabowski, Krzysztof Hennig, Grzegorz Kozak, Jarosław Krakowski, Miłosz Kuta, Łukasz Maciejewski, Szymon Marciniszyn, Paweł Marczuk, Przemysław Mytych, Piotr Niezgoda, Michał Perek, Paweł Połochajło, Oskar Popek, Michał Rosiek, Łukasz Sajdak, Paweł Tobiasz, Łukasz Trzaska, Grzegorz Węgrzyn, Piotr Wielg, Tomasz Wołoszyn, Artur Żmija.

Klasa IV C LT profil elektroniczny

Wychowawca - Katarzyna Skąpska

Łukasz Białoskórski, Krzysztof Biernath, Krzysztof Bytniewski, Piotr Czujkowski, Maciej Fijałkowski, Grzegorz Gąsior, Paweł Gromek, Marek Jaśkiewicz, Łukasz Kalinowski, Piotr Kowalczyk, Damian Kubryński, Paweł Kula, Tomasz Mueller, Jacek Parafinowicz, Mariusz Resko, Kamil Rukiewicz, Czesław Sakowski, Rafał Sosnowski, Tomasz Śliwa, Marek Śmiłek, Maciej Wielemborek.

Klasa IV D profil kształtowanie środowiska

Wychowawca - Hanna Osadowska

Grzegorz Augustyn, Marzena Bułat, Anna Kuberska, Roksana Kulig, Agnieszka Orłowska, Małgorzata Pilarska, Monika Pilecka.

Klasa IV E LT profil kształtowanie środowiska

Wychowawca - Edyta Ilków

Marta Betlej, Marzena Borkowska, Monika Bryłka, Dorota Dolinna, Anna Duda, Rafał Górnisiewicz, Tomasz Hołody, Krzysztof Janasik, Anna Jaworska, Tomasz Natanek, Weronika Niziołek, Piotr Nowacki, Magdalena Ostojska, Krzysztof Połeć, Grzegorz Reizer, Wojciech Rogowski, Alicja Ryngwelska, Michał Sobczyk, Magdalena Stojak, Agnieszka Woźniak.

Zespół Szkół Budowlano-Elektrycznych Technikum dla Dorosłych

Klasa III TD technik budownictwa

Opiekun - Lucyna Skórska

Piotr Bocianowski, Sebastian Derda, Adam Guźda, Grzegorz Kieliszek, Marcin Nikodem, Daniel Olech, Grzegorz Opaliński, Adrian Pankiewicz, Tomasz Przepłata, Jacek Ryngwelski, Mariusz Subosz, Mirosław Wysocki.

Zespół Szkół Budowlano-Elektrycznych Technikum Elektryczne

Klasa V A T

Wychowawca - Anita Klepacz

Adam Benedykczak, Ireneusz Czerczak, Rafał Dobrowolski, Katarzyna Dybowska, Arkadiusz Jóźwik, Piotr Kiliszek, Paweł Kowal, Sebastian Koziński, Piotr Kutiuk, Wojciech Markowski, Rafał Miszczuk, Łukasz Młocek, Marcin Młynarczuk, Daniel Mocniak, Wojciech Onyśko,Tomasz Piekarz, Wiktor Rybka, Tomasz Sachs, Krzysztof Stępień, Błażej Wawrzonek, Karol Wierzba, Andrzej Wilczyński,

Zespół Szkół Ekonomicznych

Klasa IV LE2

Wychowawca - Aneta Hubisz

Katarzyna Andruszewska, Magdalena Baczmańska, Mariola Bizoń, Adriana Duma, Dominika Dziedzic, Monika Głowacka, Karolina Grzesiewicz, Anna Jaworska, Jarosław Krott, Kamila Lachowicz, Elżbieta Łukasiewicz, Agnieszka Łysoń, Anna Maksym, Ilona Miszczuk, Barbara Nicieja, Marek Nowacki, Emilia Ochmann, Joanna Partyka, Monika Procyk, Łukasz Sudoł, Renata Szczepuch, Krzysztof Szydełko, Kamila Śladowska, Monika Więcek, Hanna Wiśniewska, Katarzyna Zachilska, Anna Ząbek, Paulina Żygadło.

Klasa V TH

Wychowawca - Krystyna Bełz

Karolina Augustyniak, Justyna Cender, Bartosz Czwojdziński, Mirosław Dawid, Magdalena Grądys, Katarzyna Gronostaj, Sabina Grzelik, Katarzyna Harmaty, Roman Izydorczyk, Małgorzata Janus, Anna Jaros, Łukasz Kaźmierski, Małgorzata Kozibroda, Alina Kresowata, Monika Kunas, Wojciech Lampkowski, Kornelia Lech, Norbert Marczak, Dorota Mech, Anna Miziniak, Anna Mucha, Urszula Ostrowska, Anna Pienio, Agata Pokora, Karolina Rzeźnik, Mariusz Sitek, Robert Stefanko, Anna Stolarczyk, Anna Szczęsna, Łukasz Świeczko, Paweł Wilk, Monika Żmijak.

Zespół Szkół nr 3

Klasa IV A

Wychowawca - Małgorzata Suchodolska

Urszula Baranowska, Michalina Buksalewicz, Karolina Cygan, Adrian Dudka, Mariusz Kilar, Marta Kołaczyk, Krzysztof Łykowski, Justyna Magdzińska, Sebastian Marcjan, Andrzej Nieczyperowicz, Katarzyna Okruta, Katarzyna Olichwer, Marcin Pawłusiów.

Klasa IV B

Wychowawca - Marzena Łysoniek

Dawid Balcerzak, Paweł Całka, Adrian Dróżdż, Marta Fabianowicz, Alicja Fałat, Joanna Fiter, Artur Grądowy, Katarzyna Karpacz, Sabina Koselska, Michał Krukowski, Renata Król, Kamila Leżaj, Jacek Magierowski, Marcin Nowak, Agnieszka Oleksyk, Justyna Patynek, Magdalena Półbrat, Monika Reif, Ewa Rolka, Monika Rutkowska, Izabela Rzeszowska, Beata Sokalska, Mateusz Szymański, Marcin Walendarski, Agnieszka Zając.

Klasa IV C

Wychowawca - Jadwiga Pawlikowska

Mariola Fitrzyk, Justyna Gil, Marta Guzy, Anna Grzebielska, Anna Hreczyńska, Katarzyna Jończyk, Renata Jończyk, Ewa Kogut, Małgorzata Kowalska, Monika Kropornicka, Małgorzata Krzanowska, Magdalena Madziara, Maria Mikołajczyk, Anna Pałkowska, Małgorzata Pluskota, Edyta Reszka, Anna Riss, Urszula Turkiewicz, Paulina Witkowska, Marta Wodniak.

Zespół Szkół Ogólnokształcących - II LO

Klasa IV A

Wychowawca - Halina Kopeć

Piotr Baranowski, Barbara Cebula, Elżbieta Chmielińska, Bartosz Czajkowski, Agnieszka Czarna, Paweł Fanferko, Marta Gąsior, Sebastian Grabacki, Marta Jędrzejewska, Marcin Kalitka, Grzegorz Kapciak, Katarzyna Kazun, Katarzyna Kosowska, Łukasz Malczyk, Marta Mikołajczyk, Sławomir Rak, Jarosław Rodziewicz, Wioletta Sadlińska, Katarzyna Sigel, Maciej Szostak, Ewelina Świercz, Justyna Wątrucka, Jacek Wcisło, Paweł Wicher, Mateusz Zając, Grzegorz Zieliński.

Klasa IV B

Wychowawca - Beata Dratwa

Monika Bartczyszyn, Magdalena Biela, Anna Borgosz, Dorota Deręgowska, Marta Gołębiowska, Martyna Kołodyńska, Paweł Konefał, Katarzyna Koźbiał, Małgorzata Kudła, Kamila Litwińska, Karolina Mazurek, Katarzyna Miś, Justyna Niedzielska, Magdalena Okarmus, Paweł Podgórski, Aneta Pomianowska, Marta Porębska, Dorota Rataj, Weronika Sokalska, Katarzyna Staniszewska, Mateusz Stolarczyk, Tomasz Suchora, Marta Walentynowicz, Emilia Więckowska, Marta Winiarska.

Klasa IV C

Wychowawca - Beata Misiewicz

Sebastian Byra, Bartłomiej Chodorowski, Grzegorz Dec, Magdalena Domalewska, Monika Drechny, Małgorzata Dybisz, Marta Gleba, Agnieszka Główka, Jakub Hajduk, Paulina Janczak, Agata Kalinowska, Violetta Korpas, Joanna Kruszniewicz, Marlena Kucharska, Monika Lewko, Anna Markowska, Paweł Młynarz, Paulina Puchała, Łukasz Roś, Aleksandra Sanok, Dorota Szmigiel, Karolina Zakręta.

Klasa IV D

Wychowawca - Halina Chrząstowska

Marta Chełminiak, Agnieszka Chorągwicka, Anna Faber, Anna Grzelak, Marcin Guła, Oliwia Kelman, Jakub Knecht, Weronika Kobus, Małgorzata Kobus, Agnieszka Kopras, Aleksandra Kośnik, Anna Kubiak, Magdalena Kulikowska, Alicja Masłyk, Marta Matyjas, Katarzyna Pietroń, Małgorzata Posłuszna, Katarzyna Raińczuk, Dawid Sobczyk, Aleksandra Suszek, Anna Tekiela, Maksymilian Teper, Wiktoria Tomala, Agniszka Tyndel.

Klasa IV E

Wychowawca - Alicja Podgórska

Hanna Balińska, Łukasz Bury, Agnieszka Dynia, Mateusz Górny, Grzegorz Hudaszek, Sylwia Jakubiak, Katarzyna Jaworska, Urszula Kalandyk, Magdalena Kaźmierczak, Barbara Kozak, Małgorzata Krupińska, Tomasz Kurowski, Anna Maćkowska, Roman Malik, Dominika Michalak, Piotr Mikos, Maciej Mokrzanowski, Anna Nowak, Marta Pilarczyk, Jerzy Sienkiewicz, Michał Sinica, Marcin Szkut, Adriana Wacławik, Wioleta Walat, Ewelina Wądołowska, Dawid Wąsowski, Anna Zakrawacz.

Klasa IV F

Wychowawca - Agnieszka Grymek

Anna Borowska, Aurelia Cyganek, Bartosz Czarnecki, Dagmara Drajem, Mateusz Dziurdzia, Natasza Frankowicz, Anna Głowacka, Katarzyna Górniak, Agata Hardukiewicz, Patrycja Kunc, Maciej Mikołajczyk, Joanna Nowak, Mariola Nowak, Anna Nowicka, Ewa Obałka, Kamila Ostafin, Marzena Ostrowska, Radosław Ożóg, Anna Paleczny, Anna Piotrowska, Łukasz Sawicki, Marcin Skórzyński, Tomasz Stępień, Agata Strzyżewska, Piotr Tomaszewski, Rafał Trawczyński, Jarosław Turkosz, Karolina Wilk, Ewa Włodarska, Natalia Zielińska.

Klasa IV G

Wychowawca - Małgorzata Krawczyk

Norbert Bohdziul, Paulina Bracha, Damian Christidis, Grzegorz Czapka, Joanna Dziewirz, Łukasz Dzikowski, Alina Gadalińska, Marcin Gajda, Emilia Grochowska, Igor Grudziński, Łukasz Jasionowicz, Adam Kaczor, Grzegorz Karczewski, Bartosz Kasiński, Anna Knecht, Justyna Kowalczyk, Maciej Kruczek, Jakub Kuropatnicki, Tomasz Kuźniewski, Aleksander Kwiatkowski, Marcin Łyko, Joanna Masłowska, Paweł Młyńczak, Sławomir Oszajca, Wojciech Pankiewicz, Alesandra Papadaki, Zuzanna Pierzchlewicz, Tomasz Rowicki, Michał Sekuła, Anna Słomska, Magdalena Spaczyńska, Bartosz Suchy, Marcin Towcik, Dariusz Wiącek, Anna Zając.

Trzebnica

Powiatowy Zespół Szkół nr 2

Klasa IV LE

Wychowawca - Małgorzata Krzanecka

Łukasz Bednarz, Kamil Braksator, Karolina Ciesielska, Sylwia Domagała, Anna Duda, Wojciech Gągorowski, Magdalena Janerka, Michał Jankowiak, Joanna Karkos, Kamila Kasperek, Karol Kasprolewicz, Agnieszka Kopij, Agata Kręcichwost, Kamila Kudłacz, Monika Lenio, Monika Mejor, Żaneta Michnicka, Marta Moczulska, Marta Papiernik, Karolina Pempera, Kamila Puk, Jakub Tiuchty, Sylwia Wawruszczak, Rafał Wojtkowski, Katarzyna Żabińska.

Klasa IV LF

Wychowawca - Grażyna Cybulska

Adrianna Bachanek, Krzysztof Bronowicki, Apolonia Bujna, Daniel Buławka, Aleksandra Chabza, Agnieszka Czerepak, Jagoda Czerepak, Magdalena Dworniczak, Eryka Kaszana, Marta Kijek, Kamila Krasińska, Katarzyna Kwapisz, Marzena Lelosz, Weronika Lesiak, Bartosz Lis, Izabela Lulko, Michał Maślankowski, Karolina Michalik, Anna Mleczak, Agnieszka Mordoń, Ilona Plewka, Anna Prostak, Sylwia Radziejewska, Kamil Smardzewski, Justyna Spalińska, Marta Syta, Aneta Szlag, Ewelina Świątkowska, Anna Wielgus, Paweł Wiewiór, Tomasz Wojda, Alicja Zajączkowska.

Wałbrzych

III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika

Klasa IV A

Wychowawca - Krystyna Robak

Andrzej Babicki, Amelia Bednarek, Dawid Dziliński, Magdalena Figiel, Sylwia Gielec, Monika Gołębieska, Adam Grzelczak, Michał Hajnowski, Magdalena Hertman, Jarosław Jaworski, Kamil Karbowski, Łukasz Kędra, Łukasz Kozaczyk, Przemysław Kozieł, Paweł Lasoń, Marceli Lisiewicz, Alicja Łągiewczyk, Alicja Majchrzak, Justyna Mocha, Anna Pietrzak, Artur Suchecki, Agata Wojciechowska, Paweł Wyrwaszewski, Krystian Wysomierski.

Klasa IV B

Wychowawca - Marga Czyż

Joanna Bryk, Małgorzata Ciborska, Izabela Czupyk, Aneta Foralewska, Marcin Gajos, Patrycja Gąsowska, Karolina Giżycka, Norbert Głąb, Anna Gozdowska, Agnieszka Grodzka, Bartłomiej Karwat, Rafał Kocemba, Emilia Kolanek, Marcin Leszczyński, Marta Mazanek, Kornelia Mirecka, Paweł Nogajczyk, Marta Nowakowska, Anna Pancerz, Jacek Stawiński, Michał Suchan, Paweł Szcześniak, Marta Szłapak, Dagmara Taraszkiewicz, Łukasz Welc, Magdalena Wieciech, Katarzyna Ząbek.

Klasa IV C

Wychowawca - Ewa Ławniczak

Karolina Augustyniak, Magdalena Bernad, Joanna Czernik, Przemysław Dąbrowski, Małgorzata Drozdowska, Krystyna Dunowska, Katarzyna Dwornik, Patrycja Gołówka, Joanna Grzegorzewska, Justyna Jamrozik, Marta Kaluch, Maria Kamińska, Piotr Karwat, Aleksandra Klawe, Magdalena Kois, Magdalena Kruczkowska, Aleksandra Kuźmienko, Agnieszka Matusik, Aleksandra Niemiec, Piotr Retecki, Paulina Romańska, Urszula Rośczak, Katarzyna Skrabska, Marta Szczych, Joanna Śliwak, Małgorzata Walczak, Joanna Wojtarowicz.

Klasa IV D

Wychowawca - Anna Pierzchnica

Kamila Bajgier, Natalia Barsznica, Kamila Chocholska, Malwina Ciołek, Marta Drobek, Natalia Fabiszak, Renata Franckowiak, Beata Karpińska, Gabriela Kryńska, Marzena Lawryk, Alicja Magierska, Marta Noszczyńska, Magdalena Protas, Jakub Próchnicki, Szymon Radżkowicz, Przemysław Sikora, Magdalena Sosnowska, Aneta Subocz.

Klasa IV E

Wychowawca - Małgorzata Rolka

Dorota Augustyniak, Natalia Bazela, Joanna Błażej, Radosław Borcon, Maria Czop, Monika Guszczak, Joanna Jendrzejewska, Mirela Kulesza, Wioletta Marczyk, Andżelika Mizgalska, Anna Musiał, Alicja Nowochodzka, Damian Opozda, Katarzyna Pawłowska, Bartosz Prekiel, Mateusz Ruszała, Katarzyna Skrabka, Joanna Szewczyk, Dawid Torbacki, Magdalena Urbańska, Katarzyna Wachholc, Aldona Waszak, Monika Więckiewicz, Justyna Witek, Anna Wiznerowicz, Karolina Zawadzka.

Klasa IV F

Wychowawca - Jolanta Balińska

Piotr Bącela, Michał Broda, Hanna Cygan, Grzegorz Czyż, Katarzyna Foryś, Aleksandra Grochowska, Katarzyna Gutowska, Sybilla Jajkiewicz, Katarzyna Karolczyk, Anna Kaszubowska, Anna Kmieć, Agnieszka Koropczuk, Magdalena Kowalczyk, Krzysztof Kumorek, Barbara Łaźna, Anna Mroszczyk, Sylwia Podgórska, Anna Pyrka, Magdalena Ramian, Monika Rucińska, Elżbieta Skarbek, Monika Stręk, Monika Traczykowska, Agnieszka Uttecht, Justyna Wojdała, Irena Żdżańska.

Zespół Szkół nr 5 im. M.T. Hubera

Klasa III B 3

Wychowawca - B. Osowski

Sebastian Andrzejewski, Łukasz Antoniak, Jarosław Buchar, Daniel Chmielewski, Piotr Chorążyczewski, Michał Frontczak, Paweł Frymark, Marek Górecki, Mariusz Jajus, Łukasz Karnasiewicz, Sławomir Kaźmieruk, Grzegorz Król, Łukasz Łuczkiewicz, Piotr Michałowski, Sebastian Pęksa, Daniel Pszczółkowski, Przemysław Ronowicz, Grzegorz Rybiński, Wojciech Simbiga, Mariusz Spiech, Jakub Stawski, Paweł Sułkowski, Piotr Szczepański, Mariusz Szymański, Paweł Zagańczyk, Grzegorz Zygmunt.

Klasa IV A LO

Wychowawca - E. Radziemska

Maciej Abramek, Magdalena Bielska, Ewelina Groń, Agnieszka Jasińska, Jakub Jasiński, Magdalena Kajrowicz, Paweł Korenik, Emilia Kunecka, Radosław Mastalerz, Agnieszka Momot, Marzena Niedźwiecka, Joanna Ogrodowczyk, Paweł Olsztyński, Wioleta Pecia, Ewa Pochludka, Patrycja Rakowska, Grzegorz Rusin, Grzegorz Rybak, Katarzyna Salmon, Daria Świrniak, Beata Trzpis, Monika Witosławska, Kamil Wojtasiński, Paulina Żandarska.

Klasa IV A LT

Wychowawca - D. Bryll

Irena Bohdziewicz, Urszula Burzyńska, Monika Chmielewska, Katarzyna Dębińska, Dawid Kondracki, Daria Kozioł, Arleta Lewandowska, Paweł Mańk, Bartosz Nowak, Anna Ostrowska, Dominika Pytlewska, Maria Rebenko, Sławomir Suchodolski.

Klasa IV B LO

Wychowawca - A. Kubisa-Ślipko

Anna Bogucka, Anna Brela, Magdalena Ciemerych, Agnieszka Dębiec, Alicja Kochmańska, Aneta Kornas, Małgorzata Kosińska, Emilia Leszczyńska, Izabela Lewkowicz, Agnieszka Łoś, Dagmara Pawlaczyk, Marta Pilch, Marcin Prokopiak, Marlena Sobczyk, Katarzyna Strzelec, Anna Sułek, Magdalena Tekieli, Izabela Trzcińska, Olga Uciechowska, Agnieszka Węglarska, Grzegorz Zygmunciak.

Klasa IV B LT

Wychowawca - D. Branas

Irmina Bilińska, Kamil Bochan, Przemysław Iwaniak, Joanna Kaniewska, Paulina Kowalska, Adrian Kruszyński, Tomasz Kuć, Krzysztof Kuper, Aneta Łuka, Michał Morka, Sławomir Nowak, Wiktor Przedzinkowski, Robert Rutecki, Marta Sadowska, Magdalena Szczygieł, Robert Szkoda, Tomasz Taraziński, Paweł Umiński, Iwona Wiącek, Magdalena Wystembska.

Klasa IV B2 LZ

Wychowawca - P. Krzywda

Ireneusz Adamkiewicz, Tomasz Bednarek, Krzysztof Kania, Krzysztof Kisiel, Marcin Komenda, Michał Kowalczyk, Mariusz Lityński, Michał Mączka, Marcin Smoczyk, Tomasz Sochański, Łukasz Stec, Dawid Stramik, Marcin Szatkowski, Radosław Wyglądała.

Klasa V A T

Wychowawca - E. Szuba

Tomasz Benc, Paweł Cieślik, Krzysztof Fajdasz, Marcin Grodzki, Hubert Kozicki, Piotr Płusa, Damian Zeszutek.

Klasa V B1 T

Wychowawca - H. Hammer

Paweł Błasiak, Łukasz Ciuk, Łukasz Filipek, Marcin Głowacki, Szymon Grajek, Łukasz Imiołek, Marcin Kazbierowicz, Michał Karbowniczek, Krzysztof Kostrzewski, Piotr Pelc, Mariusz Pierzynka, Krzysztof Porys, Adam Salwowski, Damian Sidor, Andrzej Szczerski, Jakub Wesołowski, Maciej Wilczyński, Daniel Wróblewski.

Klasa V B2 T

Wychowawca - J. Chwiejczak

Marcin Arendarczyk, Paweł Buza, Paweł Cukierski, Adam Grzybowski, Piotr Jankowski, Piotr Jurgielewicz, Marcin Kruk, Rafał Kurszys, Przemysław Markiewicz, Bogumił Niedźwiecki, Daniel Spanier, Piotr Stiżak, Tomasz Walczewski, Paweł Wątróbka, Andrzej Włodarczyk, Marek Zając, Dariusz Zalewski.

Klasa V C T

Wychowawca - A. Wróbel

Paweł Barański, Aleksandra Barczak, Paweł Bogdanowicz, Marcin Dębiński, Krzysztof Domański, Edyta Garstkiewicz, Grzegorz Gorgól, Ireneusz Ignaszak, Dorota Janowicz, Piotr Kołodziej, Marcin Koniec, Krzysztof Lewkin, Tomasz Ogrodnik, Mariusz Pantol, Marcin Piątkowski, Michał Piłacki, Magdalena Starostka, Paweł Wolski, Daniel Wyrzyński, Dawid Żmuda.

Zespół Szkół nr 6

Klasa IV L ZT

Wychowawca - Jarosław Kocan

Szymon Beszterecha, Łukasz Burzyński, Krzysztof Chrzan, Dawid Dąbrowski, Maciej Derejko, Sławomir Dudek, Marcin Dydo, Wojciech Gisterek, Ryszard Jaroszewski, Łukasz Kocot, Paweł Kusio, Artur Malon, Łukasz Przewoźny, Kamil Pyrz, Krzysztof Rudziński, Rafał Sitke, Robert Wańczyk, Rafał Żurek.

Klasa IV LTS

Wychowawca - Barbara Tarczyluk

Anna Barta, Emilia Budziszewska, Aleksandra Drapich, Joanna Glapińska, Dorota Jankowska, Paulina Kaczmarczyk, Anna Kapera, Patrycja Karpińska, Magdalena Kliber, Marta Konowalska, Agnieszka Kopycka, Angelika Kranz, Ewelina Krzesińska, Wioletta Mesjasz, Joanna Nowak, Marcin Nowaliński, Monika Pajonk, Monika Pietraczyk, Ewelina Potocka, Sławomir Ronowicz, Ewelina Sikora, Agnieszka Skibiszewska, Katarzyna Skowera, Magdalena Staszewska, Magdalena Tylewska, Ewa Żelazowska, Radosław Żuber.

Klasa V A

Wychowawca - Halina Kurpiel

Piotr Balcerek, Monika Bejczak, Mariusz Chinc, Maciej Damięcki, Krzysztof Deląg, Mirosław Drzewiecki, Sebastian Jamrocha, Wojciech Mazur, Tomasz Mongiałło, Łukasz Płucha, Marta Rogozińska, Maciej Rymarowicz, Łukasz Stachowiak, Tomasz Szarata, Adam Szczepaliński, Mariusz Wechman, Jacek Zbojeński, Sebastian Zimnowodzki.

Zespół Szkół nr 7 im. Komisji Edukacji Narodowej

Klasa IV A LZ

Wychowawca - Anna Zawadzka

Barbara Banaszak, Justyna Baran, Anna Bitniak, Arleta Chowaniec, Katarzyna Dąbrowska, Marta Gawryszewska, Roksana Horabik, Magdalena Kuczyńska, Monika Lewandowska, Joanna Lewkowicz, Jadwiga Macyk, Iwona Majek, Magdalena Mateusiak, Kinga Mrówka, Magdalena Nowak, Małgorzata Paradowska, Aneta Piktas, Manika Poświatowska, Izabella Ruda, Katarzyna Rzetelna, Alicja Smolczyńska, Magdalena Szklarczyk, Monika Szpejna, Ewelina Szulakowska, Ewelina Zawrotnik.

Klasa IV B

Wychowawca - Władysława Pełech

Agnieszka Babiak, Ewelina Danielewicz, Agnieszka Drzewiecka, Magdalena First, Magdalena Golba, Marlena Jędrychowska, Klaudia Kobiela, Justyna Laskowska, Jolanta Mniszek, Aneta Mordal, Justyna Petlic, Monika Słowikowska, Joanna Świtek, Marta Tobiasz, Ewelina Wośkowiak, Agnieszka Woźna, Patrycja Załomska, Dorota Zarębska.

Klasa IV hb

Wychowawca - Iwona Ciszewska

Mariola Betlejewska, Katarzyna Kamińska, Edyta Kozioł, Agnieszka Kulman, Łukasz Lisowski, Ewelina Lubońska, Dorotka Malinowska, Nina Matuła, Jerzy Pajszczyk, Marta Radolińska, Sabina Resel, Paulina Wilk, Magdalena Wojciechowska.

Klasa IV S

Wychowawca - Agata Wasicka

Magdalena Babś, Karolina Burzyńska, Ewelina Domagała, Anna Duda, Beata Ewert, Joanna Felisiak, Beata Głuszkiewicz, Monika Grala, Jakub Karwat, Małgorzata Kruk, Beata Kurek, Michał Mandzyn, Karolina Michalak, Anna Olejarz, Magdalena Ostapowicz, Anna Pasturczak, Jadwiga Piksa, Justyna Sumera, Magdalena Szymczak, Anita Szcześniak, Jarosław Świątkowski, Ewa Wojciechowska.

Klasa V B

Wychowawca - Grażyna Staniszewska

Anna Baran, Anna Cicha, Agnieszka Dolińska, Karina Gawrońska, Monika Gładysz, Bogumiła Hreczuch, Danuta Hirsz, Agnieszka Jeśniak, Łukasz Kaszuba, Justyna Kawińska, Bartosz Knop, Grzegorz Kujawa, Katarzyna Kurowska, Katarzyna Łyskawka, Marek Mazur, Marta Mazur, Magdalena Oniszko, Anna Pańczyszyn, Iza Pereduń, Magdalena Relińska, Dorota Szewczyk, Magdalena Trześniewska, Magdalena Tyczka, Katarzyna Urban, Magdalena Waliszewska, Monika Wydra, Justyna Zapotoczna, Sylwia Zdziarska, Iwona Żelazna.

Klasa V C

Wychowawca - Wanda Wojcieszak

Małgorzata Baran, Dorota Biziewska, Żaneta Chajewska, Anna Godzisz, Agnieszka Jurkowska, Alina Komaszyło, Bartosz Krasicki, Justyna Krycia, Paweł Lacki, Angelika Majerska, Dorota Maślankiewicz, Magdalena Mączka, Danuta Rudy, Sebastian Sabełek, Beata Stańczyk, Michał Ślusarczyk, Agnieszka Warwas, Marta Zawada, Anna Zielińska.

Klasa V D

Wychowawca - Urszula Trentowska

Katarzyna Bacławska, Ewelina Banaszak, Barbara Biel, Katarzyna Bilińska, Agnieszka Błaszkiewicz, Monika Chmielewska, Monika Chmielińska, Marta Graczyk, Bartłomiej Grzegorczyk, Barbara Jednoróg, Krystyna Kołakowska, Marika Kośka, Anna Kotuła, Bogusława Kowarzyk, Anita Kozan, Małgorzata Lasek, Karolina Lubańska, Dorota Łakoma, Monika Maciaszek, Justyna Michałek, Anna Mitulska, Mariola Mokrzycka, Katarzyna Pisarek, Karolina Pluta, Edyta Puskarczyk, Joanna Skarbek, Krzysztof Sosnowski, Marta Sroka, Marta Szeląg, Magdalena Tomala, Michał Traciak, Joanna Wincek, Anna Woźniak.

Klasa V H

Wychowawca - Józef Turliński

Magdalena Balga Alba, Ilona Banaszak, Katarzyna Boczek, Celina Dzięgiel, Elżbieta Głód, Joanna Ignasiak, Marcin Janiec, Urszula Kuźmińska, Magdalena Kwiecień, Łukasz Mataczyński, Mariola Pelc, Anna Pietrusiewicz, Anna Stasiak, Marta Szczepańska, Elwira Werpachowska, Katarzyna Wróbel, Barbara Zapart, Alicja Ziętek.

Zespół Szkół nr 8

Klasa IV L A

Wychowawca - Anna Popiel

Bartosz Banach, Michał Bobruk, Adrian Drelichowski, Miłosz Karolczyk, Magdalena Kulis, Michał Kurczyński, Rafał Marcinkowski, Grzegorz Moczorodyński, Tomasz Parszowski, Rafał Stawinoga, Jarosław Szukszta, Piotr Szymański, Dawid Uchman, Piotr Wydra.

Klasa IV L B

Wychowawca - M. Kiersnowska-Glazik

Radosław Chak, Daniel Cygan, Agnieszka Górnik, Jarosław Gruszka, Zbigniew Gruszka, Izabela Heksel, Michał Janczak, Marcin Kasprzyk, Daniel Konieczny, Rafał Krzyżan, Gabriel Kusiołek, Elżbieta Lerch, Daniel Matusiak, Michał Pawlak, Monika Przygoda, Artur Przypek, Anna Skibińska, Rafał Sobieraj, Jakub Sobieski, Martyna Szczesiul, Sławomir Trojan, Jarosław Wabich, Adrian Wąchała, Anna Wróbel.

Klasa IV L C

Wychowawca - K. Świątek-Skubisz

Mariusz Bobin, Grzegorz Bułka, Krzysztof Długoszewski, Łukasz Gaweł, Przemysław Gołębieowski, Arkadiusz Grabowski, Kamil Guz, Krzysztof Kowalski, Monika Piwo, Magdalena Rygielska, Rafał Szczepański, Łukasz Szmańda, Marcin Szymaniak, Mariusz Zygarlicki.

Klasa V T A

Wychowawca - K. Zakrzewska

Łukasz Chodkowski, Paweł Ciura, Dominik Dworniczak, Michał Graba, Marek Harańczyk, Radosław Kasprzak, Paweł Kaźmierczak, Kamil Kroczyński, Patryk Lepiarz, Ewelina Łakomow, Przemysław Łopata, Adam Mirek, Katarzyna Pałys, Kamil Ponisz, Marcin Rapkiewicz, Piotr Sawicki, Maciej Sierakowski, Paweł Skrzyniarz, Sebastian Skrzypek, Krzysztof Sojka, Maciej Szczawiński, Krzysztof Szukalski, Łukasz Świątkowski.

Klasa V T B

Wychowawca - Teresa Turków

Łukasz Badura, Kamil Bruź, Krzysztof Chorąży, Marcin Dąbrowski, Aleksandra Goll, Tomasz Graczyk, Marzena Jurkiewicz, Marek Juszczyk, Barbara Kopyto, Marcin Kwaśnik, Marek Mazurkiewicz, Bożena Mitura, Bartosz Nowowiejski, Grzegorz Pierzchała, Leszek Sandomierski, Jakub Szachta, Ewelina Szaranek, Wojciech Szkudlarski, Krzysztof Świst, Michał Tetke, Rafał Urban, Daniel Zielonka.

Klasa V T C

Wychowawca - Agata Swoboda

Krzysztof Arciszewski, Robert Baliński, Bartłomiej Bisek, Krzysztof Cebula, Łukasz Król, Bartosz Krukowski, Paweł Lechowicz, Rafał Matusik, Maciej Michałowski, Mateusz Miliński, Paweł Nawrocki, Marcin Pępek, Jan Piksa, Paweł Romanowski, Łukasz Sobolewski, Aleksander Storc, Daniel Szymczak, Bartosz Werpechowski, Patryk Wozich, Tomasz Wójcik.

Klasa V T D

Wychowawca - Grażyna Przybyszewska

Krystian Adamczyk, Radosław Białek, Bartosz Bugaj, Patryk Duraj, Grzegorz Gryzło, Wojciech Grzywacz, Marcin Henel, Michał Jurek, Paweł Kosak, Łukasz Krist, Daniel Król, Krzysztof Krycia, Marcin Kurzyński, Grzegorz Kuś, Robert Majewski, Paweł Nikołajski, Przemysław Młodzieniak, Tomasz Pietras, Piotr Proń, Filip Rabiega, Piotr Sołuk, Sebastian Stasiaczek, Piotr Szczepaniak, Jarosław Wojnarowski, Daniel Zachara.

Klasa V T E

Wychowawca - Czesław Jakubik

Artur Badura, Sylwia Ciąpała, Anna Cis, Damian Hrycek, Krzysztof Kazimierek, Daniel Kielar, Marcin Komorowski, Rafał Kordek, Ewelina Lisowicz, Paweł Malanowski, Kamil Pawlak, Agnieszka Piątkowska, Monika Pietruszka, Michał Rupociński, Grzegorz Sierosławski, Małgorzata Wojtkowiak, Mariusz Stańczak.

Klasa V T F

Wychowawca - Zbigniew Kozera

Przemysław Borowiecki, Robert Cieślik, Marek Drab, Tomasz Farjaszewski, Łukasz Gawron, Grzegorz Granops, Piotr Karwowski, Kamil Ludwiczak, Marcin Łachan, Damian Walicki, Fabian Węglewski.

Klasa V T G

Wychowawca - Andrzej Walendzik

Maciej Bindas, Anna Domańska, Artur Grzybiański, Szymon Justyna, Jarosław Kaliszewski, Sebastian Kawalec, Marcin Kołpak, Katarzyna Małaj, Marek Mendak, Adam Ognisty, Małgorzata Osowska, Marcin Prokop, Łukasz Rusin, Krzysztof Skorubski, Dariusz Stańco, Kinga Szyszka, Arkadiusz Twardowski.

Wołów

Zespół Szkół Rolniczego Centrum Kształcenia Ustawicznego

Klasa IV A LE

Wychowawca - Ewa Matyjak

Ewa Bartczak, Paweł Chryszczanowicz, Maria Duliban, Paweł Gajewski, Justyna Hawryszko, Krystian Jurczak, Ewelina Kmieć, Marta Kobel, Łukasz Kraus, Elżbieta Krzyżańska, Monika Kucar, Kamil Poźniak, Małgorzata Przewlekła, Tomasz Rolewicz, Przemysław Ryśkiewicz, Tomasz Tomczyk, Nikodem Wajer, Arkadiusz Zajączkowski.

Wrocław

III Liceum Ogólnokształcące

Klasa IV A

Wychowawca - Tomasz Maltz

Tomasz Bieńczyk, Maciej Chęciński, Paweł Damek, Sabina Fabiszewska, Krzysztof Głowacki, Tomasz Gospodarek, Małgorzata Hachoł, Marcin Hławka, Małgorzata Jędrys, Szymon Jurdziak, Krzysztof Koch, Barbara Kraszewska, Łukasz Krzyśko, Monika Kucypera, Agnieszka Lewicka, Maciej Marszalski, Jarosław Marszałek, Tomasz Pieśniewski, Magda Podsiadły, Małgorzata Pukocz, Michał Pytowski, Mateusz Świesiulski, Michał Świetlik, Andrzej Uramek, Lech Własak, Michał Wroniszewski, Zofia Zięba, Maciej Zych, Marcin Żak.

Klasa IV B

Wychowawca - Dariusz Romanowski

Kamila Górka, Aleksandra Kotecka, Maciej Litkowski, Ewa Pasikowska, Ilona Phan, Paulina Polus, Barbara Tekieli, Monika Węgiel.

Klasa IV C

Wychowawca - Beata Laszkiewicz

Łukasz Chrząszcz, Andrzej Fiurst, Jakub Gdaniec, Mateusz Głowacki, Paweł Grabowski, Agata Intek, Jakub Kołodziejczyk, Julia Koślacz, Paweł Koziński, Alicja Lindert, Hanna Marszalska, Maciej Masłowski, Weronika Nowak, Piotr Piotrowski, Szymon Pławski, Konrad Porębski, Katarzyna Przepiórka, Piotr Skoczylas, Paweł Wojtczak, Rafał Zięba.

Klasa IV D

Wychowawca - Ewa Stempak

Monika Bąk, Barbara Bernardyn, Marcin Biernat, Michał Biskup, Przemysław Bobnis, Michał Czapiński, Piotr Dąbrowski, Dominika Derżecka, Urszula Dobrowolska, Marcin Filo, Marta Hornik, Julian Jabłecki, Michał Jaros, Agnieszka Korpanty, Bartosz Kubicki, Robert Łamasz, Aleksandra Makuch, Tomasz Maślanka, Mieszko Matkowski, Przemysław Mironowicz, Alicja Nych, Michalina Piechowicz, Aleksandra Podsiadły, Sylwia Pyclik, Hubert Składnik, Paweł Smoter, Adam Stanisławski, Tomasz Stępień.

Klasa IV E

Wychowawca - Rafał Tomczak

Magda Baczyńska, Marcin Boś, Katarzyna Cymer, Michał Golanowski, Konrad Kaaz, Adrian Karpiel, Jan Krukowski, Piotr Krysiński, Marcin Lindert, Maciej Maciejewski, Tomasz Meissner, Joanna Miniewicz, Marta Morawska, Marcin Owsiany, Katarzyna Panejko, Krzysztof Radochoński, Monika Ropij, Tomasz Stachowiak, Jacek Symonowicz, Michał Szałęga, Jacek Tomaszewski, Anna Tyszko, Michał Wojewódzki, Jakub Wojtaszak, Adam Zięty, Dagmara Zubik.

IV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego

Klasa IV B

Wychowawca - Beata Kulik

Paweł Bąkowski, Jadwiga Białaszczyk, Marta Dudek, Aleksandra Guła, Andrzej Janicki, Aleksandra Kałucka, Dorota Karandzos, Karolina Klich, Ewa Kotlarska, Agnieszka Kowalewska, Marzena Kozakiewicz, Anna Krzysztoforska, Ilona Krzywicka, Krzysztof Łomiński, Aleksandra Małysiak, Marcelina Stój, Magdalena Ślepak, Dominika Urbaniak, Agnieszka Warzecha, Agnieszka Wilczyńska, Wiktoria Wiśniowska, Marta Woźniak, Magdalena Zawada.

Klasa IV C

Wychowawca - Artur Zeman

Paweł Adamski, Magdalena Andrzejewska, Agnieszka Antulska, Krystian Czaplicki, Anna Hałas, Monika Hryniewicz, Kornel Jaskuła, Elżbieta Kiełb, Katarzyna Konat, Bartosz Kubiak, Ewa Latkowska, Dorota Leś, Karolina Maciejewska, Dorota Malczewska, Magdalena Młynarska, Patrycja Murawska, Dagmara Parafińska, Agata Pawęzka, Anna Rymarczyk, Anna Tomczak, Andrzej Waligórski, Monika Wasilkowska, Anna Wiśniewska, Marta Zych.

Klasa IV D

Wychowawca - Krystyna Babula

Krystian Bartosiak, Elżbieta Bieńko, Przemysław Chwiszczuk, Hanna Czubak, Wojciech Dulas, Anna Gonera, Katarzyna Krawczyk, Wojciech Maczugowski, Ewelina Maćkowska, Michał Małko, Marta Nowacka, Julia Schmidt, Dagmara Staszczyńska, Anna Stryszak, Adam Ziarkiewicz, Monika Zinkowiec, Michał Ziółkowski.

Klasa IV E

Wychowawca - Joanna Radecka

Anna Bagińska, Magdalena Barnecka, Kamila Bednarska, Przemysław Bielecki, Marcin Chabier, Monika Chołody, Katarzyna Cupryś, Aleksandra Cwała, Łukasz Gądek, Grzegorz Gaczyński, Anna Gierszewska, Kamila Górnaś, Justyna Górniak, Magdalena Jelonek, Marta Kacpura, Jowita Leja, Małgorzata Lisowska, Hanna Niełacna, Lech Pluta, Cezary Połoński, Radosław Przybył, Kamil Rawecki, Dorota Skowron, Marcin Wardyn, Agnieszka Winiecka, Urszula Zadura, Justyna Zawada.

VI Liceum Ogólnokształcące - Zespół Szkół nr 16

Klasa 4B

Wychowawca - Halina Sosnowska

Grzegorz Brzyk, Dawid Cedro, Filip Dębski, Krzysztof Dukszta, Andrzej Dutka, Marta Kępińska, Robert Kłapciński, Dawid Korpacki, Grzegorz Kubik, Michał Kujawa, Karolina Ladaczek, Bożena Lewandowska, Marta Lewicka, Artur Łukasiewicz, Marek Malinowski, Paweł Mękarski, Wojciech Michniewicz, Sławomir Owczarek, Alicja Pisula, Joanna Płach, Bartłomiej Racek, Ewa Rogalska, Sebastian Romanowski, Karolina Sukiennik, Monika Surmacz, Aleksandra Szymańska, Lesław Świeboda, Barbara Trela, Wojciech Waszkiewicz, Michał Wujczyk, Katarzyna Wyrembek, Michał Wyszyński, Anna Zerger, Radosław Żyliński.

Klasa 4C

Wychowawca - Zofia Bogudzińska

Adam Blechinger, Urszula Budzik, Krzysztof Czarnecki, Marcin Czech, Krzysztof Gajowniczek, Grzegorz Getler, Katarzyna Gozdur, Kamila Jakubiel, Klaudia Kmit, Maciej Kolesiński, Agnieszka Kosterska, Magdalena Kowalik, Aneta Majda, Kasper Mikusz, Małgorzata Misiak, Ewa Myszka, Marta Najder, Adam Naruć, Stanisław Nita, Lucyna Pełka, Alicja Rajska, Małgorzata Sawicka, Grzegorz Stachowiak, Agnieszka Szewczyk, Andrzej Szmigielski, Mateusz Tomaszek, Michał Wachel, Aleksander Wąs, Michał Wańko, Anna Zeganek, Wioletta Zawalińska, Marlena Zięba, Wojciech Zołotajkin, Karol Żuk.

Klasa 4D

Wychowawca - Katarzyna Pęksa

Paweł Barański, Filip Basara, Ewa Bąkowska, Łukasz Benedyktowicz, Magdalena Chrzanowska, Monika Chrząstek, Piotr Domagała, Aleksandra Drejman, Izabela Kazimirów, Małgorzata Kinicka, Małgorzata Krakowska, Tadeusz Krawczuk, Katarzyna Król, Michał Kuśmierski, Weronika Lis, Anna Mickiewicz, Agnieszka Mulica, Maciej Narojczyk, Filip Nguyen, Ewa Niklewska, Maciej Pawlikowski, Marcin Peitsch, Aleksandra Piórkowska, Maria Przytulska, Marcin Rusnak, Katarzyna Sawicka, Łukasz Skwarski, Kinga Słupska, Ewa Socha, Monika Staszowska, Jan Szabla, Ewa Szarkowicz, Paweł Trojanowski, Szymon Turkiewicz, Joanna Zawiślak.

VII Liceum Ogólnokształcące

Klasa IV B

Wychowawca - Barbara Nowakowska

Aleksandra Andrzejewska, Katarzyna Bernat, Magdalena Bzdok, Paulina Cagara, Katarzyna Dąbrowska, Malwina Dobska, Krzysztof Franek, Martyna Fura, Karolina Gembiak, Marcin Gęsicki, Małgorzata Ilnicka, Julita Kantczak, Dominika Klekot, Maciej Kowal, Tomasz Lelental, Patrycja Leśniak, Maria Majsnerowska, Karolina Nadzieja, Anna Nawrocka, Anna Pałosz, Piotr Rubisz, Bartosz Santorowski, Paweł Skornicz, Anna Tatarek, Krzysztof Trawiński, Małgorzata Werner, Agata Wiącek, Elżbieta Wierszelis.

Klasa IV D

Wychowawca - Ewa Głogowska-Nowak

Krystyna Bieniek, Julia Broś, Artur Burzyński, Karolina Danielczyk, Przemysław Filip, Agnieszka Gadomska, Marcin Gleba, Wojciech Kraus, Kornelia Kwiecińska, Hanna Lisowska, Katarzyna Machowska, Alina Mikuś, Lukasz Osiewacz, Łukasz Paszkielewicz, Marcin Rosiński, Iwo Rutański, Krzysztof Rydlak, Bartłomiej Szymkowiak, Piotr Tomaszczyk, Kamil Ulik, Adam Watras, Andrzej Węgliński, Anna Wilczyńska.

Klasa IV F

Wychowawca - Jarosław Kot

Tomasz Antczak, Paweł Czajko, Kamil Czerniejewski, Aleksandra Czykaluk, Małgorzata Eisler, Aleksandra Goławska, Anna Gomułkiewicz, Grzegorz Ickiewicz, Monika Kasperkiewicz, Alicja Kłosowicz, Agnieszka Ponkało, Anna Przybylak, Aleksandra Rubin, Barbara Smalarz, Marlena Szawan, Anna Szubert, Robert Świetlicki, Tomasz Teodorowicz, Przemysław Wójcik, Jakub Ziajkiewicz, Aleksandra Zielińska.

VIII Liceum Ogólnokształcące

Klasa IV 0

Wychowawca - Renata Boszko

Natalia Bauman, Aleksandra Bełzowska, Anna Bierska, Ewa Dakudowicz, Agata Dukszta, Agnieszka Franczyk, Michał Jakóbczyk, Paweł Jasiukiewicz, Aneta Kołtuńska, Katarzyna Kosa, Magdalena Kulikjan, Agnieszka Kurek, Marek Kurpios, Agnieszka Lipiecka, Franciszek Łabno, Edyta Łucka, Patrycja Machowiec, Justyna Mrozińska, Magda Nowak, Anna Nowicka, Magdalena Nowińska, Rafał Paulina, Magda Postawa, Zuzanna Sagan, Urszula Staniszewska, Konrad Szczepaniec, Malwina Sznajger, Magda Świąder, Paweł Wrzyszcz, Anna Zuber.

Klasa IV A

Wychowawca - Grażyna Pisarska

Weronika Gołaj, Mateusz Gołębiewski, Dorota Grygiel, Alicja Grykszak, Katarzyna Harpak, Barbara Jędro, Maciej Kaczmarek, Adrian Kardaś, Filip Klaniecki, Magdalena Koćwin, Elżbieta Kołodziej, Ewelina Korczak, Marta Kosmala, Maciej Koszarek, Monika Kula, Marek Kus, Kamila Milewska, Maciej Muszyński, Grzegorz Pawlik, Joanna Poddig, Piotr Puzio, Dorota Radzikowska, Maciej Rus, Monika Smutnicka, Magdalena Sobol, Martyna Sroka, Magdalena Szymanek, Elżbieta Wawrzyniak, Magdalena Wiszowata, Maciej Wójcik, Bartosz Wręczycki, Małgorzata Zagrodnik.

Klasa IV B

Wychowawca - Anna Niewińska

Mikołaj Aleksandrowicz, Marcin Bawaj, Tomasz Błaszyński, Sławomir Bratek, Karol Gajda, Magdalena Hutta, Radosław Juśkiewicz, Piotr Osiak, Łukasz Pękalski, Jadwiga Sawicka, Urszula Selaszuk, Kamila Szołek, Marta Tomala, Konrad Woźniak.

Klasa IV C

Wychowawca - Beata Kobylińska

Michał Brąkowski, Agata Buchaniewicz, Anna Domagała, Dominika Drozdowska, Anna Furmaniuk, Marta Górny, Klaudia Jędruszczak, Kamila Kołpak, Anna Konopek, Paweł Korzeniowski, Małgorzata Łosieczka, Sabina Łyskawa, Agnieszka Maciejczyk, Karina Macińska, Hanna Mergies, Bartłomiej Michoń, Karolina Motyl, Katarzyna Niedźwiecka, Agata Nowak, Katarzyna Rybotycka, Angela Śliwińska, Agnieszka Tomalak, Karolina Wiśniewska, Katarzyna Zając.

Klasa IV D

Wychowawca - M. Gołębiowska

Natalia Badura, Joanna Bartyzel, Weronika Berlik, Krzysztof Gleń, Marcin Heller, Adam Józefczak, Beata Kępska, Ewelina Kołaczyk, Adam Kondracki, Mateusz Koślacz, Anna Kuź, Michał Majka, Katarzyna Mazij, Łukasz Musiał, Katarzyna Nagrodzka, Cecylia Okoń, Łukasz Opaliński, Dorota Sowińska, Izabela Synal, Magdalena Walter, Jakub Wieczorek, Lech Wieczorek, Milena Wiśniowska.

Klasa IV E

Wychowawca - Jerzy Koszarek

Beata Bludnik, Joanna Brożek, Michał Cegielski, Joanna Czechowska, Piotr Dakudowicz, Jakub Derbisz, Urszula Domańska, Iwona Dorau, Kamila Dzięgielewska, Aleksandra Gieysztor, Ewa Grochowska, Jarosław Hryniuk, Karolina Jabłońska, Jarosław Jerominek, Karolina Jodłowska, Katarzyna Koncewicz, Agnieszka Kurzątkowska, Agnieszka Libner, Marta Łozińska, Kamila Małkiewicz, Krzysztof Mikoszewski, Dorota Orłowska, Kamila Owczarek, Konrad Pacula, Katarzyna Rutkiewicz, Małgorzata Sawicka, Maciej Sidorowicz, Małgorzata Sowińska, Krzysztof Stachowiak, Beata Szeląg, Karolina Szmaciarska, Katarzyna Szubko, Aneta Ślązkiewicz, Mateusz Turbiasz.

Klasa IV G

Wychowawca - Ewa Wołodkiewicz

Krzysztof Adamski, Magdalena Bielat, Agata Cutter, Justyna Domagała, Przemysław Duda, Paweł Duda, Nina Efurhievwe, Monika Garusińska, Agnieszka Gołacka, Katarzyna Gonera, Piotr Gorzelak, Paweł Grochowski, Joanna Jabłońska, Agnieszka Jamecka, Paulina Jaworska, Michał Kordos, Krzysztof Korolczuk, Monika Karolina Kula, Marcin Kuskowski, Grzegorz Lachowicz, Agnieszka Lewestam, Marek Magiera, Joanna Mazurek, Karolina Mejer, Piotr Michalczyk, Ewa Mirosław, Alicja Mizia, Karolina Olejnik, Katarzyna Postawa, Patrycja Starosta, Anna Sterkowicz, Agnieszka Sułkowska, Anna Szczecińska, Małgorzata Ulańczyk, Maria Żyniewicz.

IX Liceum Ogólnokształcące

Klasa IV C

Wychowawca - Edyta Basałygo

Aleksandra Baryła, Przemysław Biały, Marta Bielawska, Kamila Borowiec, Karolina Budzińska, Agata Cegielska, Kamila Cholewka, Katarzyna Czerwińska, Paweł Cześniewicz, Paulina Dercz, Ewa Dudar, Katarzyna Dymała, Hanna Glabian, Oliwia Grela, Michał Iwanicki, Małgorzata Kosierkiewicz, Agnieszka Krasicka, Natalia Krupska, Bartosz Mielnik-Giezek, Katarzyna Narkiewicz, Jan Niebudek, Adam Nowak, Agnieszka Pajączkowska, Barbara Pawlak, Karolina Sibiga, Jakub Skut, Agata Stadnik, Aleksandra Szafarz, Aleksandra Szypowska, Agnieszka Trzaska, Monika Wawrzyniak, Ewa Wójcik.

Klasa IV D

Wychowawca - M. Pietrzykowska

Karolina Anioł, Mariola Dengler, Agnieszka Gonschorek, Agnieszka Jachimowska, Paulina Jędrzejczyk, Anna Kołodziej, Szymon Krzywka, Agnieszka Kurpios, Agnieszka Lamch, Kamila Łabuda, Izabela Markiewicz, Kinga Michalik, Joanna Ochej, Maciej Okupnik, Agnieszka Polska, Gabriela Radek, Izabela Rodak, Agnieszka Sobolewska, Anna Stopyra, Martyna Wiśniowska, Agnieszka Zdzioch, Liwia Żuczkowska.

X Liceum Ogólnokształcące

Klasa IV A

Wychowawca - Danuta Łapińska

Piotr Bawer, Aleksandra Czarkowska, Piotr Dygas, Katarzyna Fic, Joanna Garecka, Joanna Grela, Katarzyna Kalinowska, Alicja Kolenda, Małgorzata Korczak, Paulina Korzeńska, Paweł Kosuń, Karolina Kozioł, Agata Łazowska, Dominika Majdowska, Ewa Michalak, Marlena Mrożek, Joanna Niemczyk, Karol Ochrymowicz, Beata Pik, Marlena Pludra, Letycja Pociejowska, Alicja Przestalska, Patrycja Rozbicka, Andrzej Skowron, Maciej Starościak, Izabela Stojak, Maciej Szałański, Izabela Szczutkowska, Małgorzata Szmyd, Marta Tułaza, Anna Wicik, Agnieszka Wolna, Anna Wójcik.

Klasa IV B

Wychowawca - Anna Milewska

Agata Bednarz, Katarzyna Cybulska, Anna Dwornicka, Małgorzata Galińska, Magdalena Grad, Monika Grzybacz, Michał Janowski, Magdalena Józefowicz, Agnieszka Jung, Anna Kosiniak, Anna Kubacka, Liliana Kuruszko, Beata Lerach, Marta Lewandowska, Wojciech Mendyka, Magdalena Milejska, Aleksandra Nanowska, Katarzyna Polak, Jacek Rokita, Edyta Smółka, Anna Soliba, Agata Sowa-Borysławska, Gracjan Sulawa, Paulina Świątkiewicz, Michał Święch, Alicja Tomaszewska, Aleksandra Wnęk, Katarzyna Wojciechowska.

Klasa IV C

Wychowawca - Danuta Janiszyn

Anna Bola, Marta Chalejew, Agnieszka Czkałga, Marta Drzyzga, Daniel Dziuba, Anna Gosławska, Arleta Guzowska, Kamila Hirny, Małgorzata Kaczmarek, Joanna Kawiecka, Monika Kielan, Małgorzata Kiwior, Izabela Kowalczyk, Ilona Krakowiak, Katarzyna Kulka, Tomasz Łatak-Gwiazda, Katarzyna Majewska, Grzegorz Maliga, Paweł Musiałkowski, Marta Muszel, Jan Nykiel, Piotr Pazdro, Aleksander Reszczyński, Aleksandra Rybarczyk, Katarzyna Sajan, Marcin Sosnowski-Boss, Agnieszka Stróżecka, Jarosław Todek-Respekta, Aleksandra Walczyk, Joanna Wiszniewska, Oskar Zając.

Klasa IV D

Wychowawca - Edward Wilk

Ewelina Bergier, Małgorzata Bogdan, Piotr Braciak, Włodzimierz Chomiak, Andrzej Cichy, Łukasz Doleczek, Agnieszka Drankowska, Dominik Dulas, Szymon Guźla, Kamil Habaj, Karol Kaim, Paweł Kierczewski, Magdalena Kłoczko, Elżbieta Komażyńska, Piotr Kontny, Łukasz Kredziński, Alicja Kubicka, Kamila Kurnol, Mateusz Lange, Jerzy Mumot, Józef Orzeszyna, Marta Pękacka, Urszula Rąbel, Ewa Sieczyńska, Sławomir Stadnik, Maciej Świeściak, Katarzyna Walczyk, Dominik Żelazny, Dobrochna Żuk.

Klasa IV E

Wychowawca - Ryszard Mączka

Krzysztof Andruszkiewicz, Jarosław Baraniak, Magda Bartoszewska, Joanna Bator, Jakub Chrabkowski, Łukasz Cupak, Marek Dziedzic, Alina Furmańczyk, Konrad Grynda, Maciej Kania, Monika Konon, Anna Kraj, Kamila Marcinkiewicz, Kaja Margas, Michał Matusz, Dagna Michalec, Adrian Mokrzycki, Maciej Morąg, Patryk Moriak, Maciej Osławski, Piotr Piasecki, Andrzej Pyza, Anna Romańska-Berg, Paweł Rzeźnicki, Dagmara Saganowska, Krzysztof Sobański, Marcin Szerlowski, Piotr Szwed, Krzysztof Tomaszewski, Kryspin Wróblewski.

Klasa IV F

Wychowawca - Sabina Cicha

Cezary Bdzikot, Joanna Bijak, Jacek Buch, Tomasz Bujko, Justyna Domagała, Bartosz Drobina, Natalia Dudkowiak, Łukasz Dziubdziński, Karolina Gluza, Krzysztof Gniado, Aleksandra Gniłka, Paulina Jania, Agata Jarzębowicz, Piotr Kardasz, Wiktor Korbecki, Marek Kordas, Paulina Kubsz, Anna Lenartowicz, Maciej Lorenc, Magdalena Majchrzycka, Dawid Niczyporuk, Aleksandra Niepla, Aleksandra Pawlak, Marcin Stawski, Bartosz Śliski, Piotr Wiśniewski, Jakub Wojciechowski, Bartosz Zduński, Grzegorz Ziółkowski, Joanna Zubik.

Klasa IV G

Wychowawca - Zuzanna Prymas

Piotr Ałaszewski, Maciej Bajurny, Jerzy Bartodziej, Maciej Bartodziej, Monika Czekaj, Aleksandra Dominik, Dominik Drużyłowski, Karmena Foks, Agnieszka Frąckowiak, Łukasz Górka, Julita Jakubik, Katarzyna Jasnowska, Piotr Kalinowski, Karol Kasperski, Ewelina Kruszelnicka, Maciej Kuropka, Tomasz Lange, Aneta Mazur, Grzegorz Mieszkowski, Tomasz Molenda, Mirosław Murach, Ewa Rams, Paweł Rychel, Przemysław Sawicki, Maciej Sobolewski, Joanna Szydłowska, Bartosz Twardowski, Łukasz Wabnik, Mateusz Wojtczak, Agnieszka Woźna, Marek Zontek.

XI Liceum Ogólnokształcące

Klasa IV A

Wychowawca - Dorota Kozakowska

Aleksandra Biernaczyk, Kamil Brodziak, Joanna Brońska, Piotr Broński, Maja Bukowiecka, Barbara Czarnik, Aleksandra Domańska, Łukasz Fąferko, Krzysztof Grześkowiak, Anna Hałuszczak, Przemysław Kubacki, Agnieszka Kunysz, Katarzyna Lechwar, Kamil Machera, Małgorzata Mikołajczak, Urszula Opyrchał, Michał Pesz, Magdalena Pierożek, Katarzyna Pukajło, Katarzyna Rajca, Karolina Sobańska, Karol Sudnik-Hryniewicz, Emilia Szóstak, Marta Ślusarska, Karolina Tabor, Bartosz Tylak, Joanna Wieruszewska, Patrycja Woron.

Klasa IV B

Wychowawca - Lidia Bem-Fokczyńska

Karolina Brzemkowska, Karol Doroszewski, Monika Gąsiorowska, Aleksandra Gierczak, Łukasz Kaźmierczak, Zuzanna Kożan, Marta Kubik, Kamila Lipińska, Katarzyna Łach, Weronika Mazur, Monika Przychodzińska, Tomasz Rozmus, Karolina Tuszakowska.

Klasa IV C

Wychowawca - Elżbieta Pietrzyk

Paulina Cieślak, Karolina Frankowska, Maria Gałdecka, Bartosz Gębura, Patrycja Gmyrek, Justyna Góżdż, Jacek Jerzmański, Katarzyna Kaczmarzyk, Ewa Karykowska, Łukasz Kowalik, Marta Krupska, Maciej Kuczkowski, Lucyna Kunat, Karolina Lehmann, Dominika Leszczyńska, Gabriela Luboch, Agnieszka Maciejewska, Paulina Maciejewska, Paweł Malczewski, Aleksandra Marszałek, Marta Misiek, Magdalena Mitis, Marta Sokołowska, Marcin Stachurka, Krzysztof Szajewicz, Aneta Szczerba, Ewa Sztrajt, Tomasz Śliwiński, Kacper Tetera, Patrycja Wójcicka, Łukasz Zajączkiewicz, Adrian Zarzecki.

Klasa IV D

Wychowawca - Ewa Busz

Aleksandra Bober, Ewelina Bober, Marcin Bola, Marek Borgman, Agnieszka Dolata, Milena Dużalska, Maciej Fajkowski, Agnieszka Gajda, Michał Grzecznik, Karolina Kapustyńska, Katarzyna Kobzar, Katarzyna Konieczna, Tomasz Kroik, Anastazy Kubiak, Łukasz Miszczyk, Michał Musialski, Michał Myślak, Iwona Parys, Katarzyna Piekarska, Krzysztof Pleśniak, Michał Raniszewski, Magdalena Raszkiel, Agata Rudnicka, Paulina Sendek, Krzysztof Szerszeniewski, Julia Warzecha, Karolina Woźniak, Magdalena Zasadzińska.

Klasa IV E

Wychowawca - Katarzyna Szczepankiewicz-Grosel

Bartłomiej Babik, Zbigniew Bem, Aleksander Berezowski, Anna Brycka, Paulina Chajęcka, Klaudyna Dąbkiewicz, Bartosz Filipowiak, Joanna Haak, Angela Halewicz, Krzysztof Janowski, Małgorzata Lubelska, Joanna Majewska, Iwona Mastej, Marietta Mazurkiewicz, Jacek Michalak, Paweł Michalewski, Dorota Olszewska, Marcin Ryba, Filip Sałapa, Krzysztof Stawarz, Ewa Tokarzewska, Katarzyna Weisert-Magierska, Agata Więckowska, Remigiusz Wilniewczyc, Agnieszka Zastawna, Ewa Zawal.

XIV Liceum Ogólnokształcące

Klasa IV A

Nina Bania, Piotr Biały, Jakub Błaszczyk, Krzysztof Cichoń, Jan Czajkowski, Jarosław Fuks, Sebastian Fyda, Samuel Gajewski, Marek Górny, Radosław Gubernat, Paweł Jarmoluk, Mariusz Kisiel, Michał Kos, Katarzyna Kościuk, Kamila Krakowska, Aleksandra Kwiatkowska, Maciej Ludwiński, Aleksandra Maj, Filip Muszyński, Małgorzata Papuszka, Łukasz Pawicki, Piotr Pieńkowski, Michał Radziwon, Daria Rewucka, Agnieszka Rożniatowska, Adam Rydlewski, Dariusz Sapija, Jolanta Sawicka, Tomasz Spodenkiewicz, Urszula Świackiewicz, Monika Weber, Paweł Wieczyński, Grzegorz Wielgoszewski, Dominik Winnicki, Krzysztof Wojciechowski, Maciej Wójcicki.

Klasa IV B

Wychowawca - Stefan Mizia

Aleksandra Atamańczuk, Karolina Bałdys, Artur Biskupiak, Paweł Barecki, Lech Choniawko, Artur Cielna, Przemysław Czak, Damian Czekański, Mateusz Dzierżanowski, Aleksandra Gomuła, Lech Hajnce, Jarosław Jarosławski, Michał Jędrzejewski, Jakub Lemiesz, Małgorzata Marszałek, Małgorzata Mikulczyńska, Hanna Mysłowska, Bartosz Ostrowski, Agnieszka Pawlak, Agnieszka Płochocka, Paulina Sielska, Jakub Skoczylas, Dorota Sobieraj, Piotr Spławski, Tobiasz Szajerka, Grzegorz Szkapiak, Alicja Wojciechowska, Małgorzata Wojciechowska, Anna Zabuska.

Klasa IV C

Wychowawca - Dorota Czaja

Adam Bukowski, Filip Chybalski, Agnieszka Czupryk, Joanna Des-Loges, Bartłomiej Drozd, Milan Frąszczak, Marek Hamerlik, Jarosław Hendrykowski, Michał Krowiński, Marta Magnowska, Mateusz Metelski, Michał Nowak, Stanisław Piątek, Katarzyna Pietr, Wojciech Pławiak, Maria Skóra, Tomasz Sroczyński, Monika Stefańska, Adam Urbańczyk, Aleksandra Warężak, Michał Wiczkowski, Natalia Wójcicka, Stanisław Zawadzki, Katarzyna Zdobylak.

Klasa IV D

Wychowawca - Przemysław Luedtke

Ewelina Baran, Kamil Czechowski, Joanna Czubak, Jakub Drobiński, Magdalena Dul, Jakub Dziurla, Paulina Grzegorczyk, Michał Ilnicki, Przemysław Janukiewicz, Julia Jawny, Alicja Kalcowska, Agata Kasprzyk, Magdalena Krakowiak, Oskar Lizurej, Andrzej Mleczak, Piotr Ogonowski, Agnieszka Pastusiak, Jakub Płuska, Andrzej Przyszlak, Anna Szlachcic, Justyna Szlósarczyk, Joanna Śmietanka, Hanna Winiarska.

Klasa IV E

Wychowawca - Joanna Piekarz

Grzegorz Antczak, Piotr Arent, Adam Chrabąszcz, Andrzej Ciborski, Paweł Kałużny, Jan Kopij, Łukasz Krzczanowicz, Grzegorz Łużny, Wojciech Masłowski, Wiktor Mięsok, Jan Piróg, Agnieszka Popiołek, Maciej Serafin, Remigiusz Skrucha, Adam Smutnicki, Adrian Stelmach, Kamil Subzda, Agnieszka Tałałas, Paweł Terebiński, Maciej Ugorski, Wiktoria Waszczuk, Łukasz Waszczuk, Maciej Weretelnik, Tomasz Wojtowicz, Mateusz Zadorożny, Andrzej Zawadzki.

XV Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Wysockiego

Klasa IV B

Wychowawca - L. Zabierowska

Monika Bobrowska, Mirosław Bogusz, Paulina Brzeżańska, Marcin Chmielnicki, Alicja Czerwińska, Paweł Frankiewicz, Sylwia Gazda, Dorota Głusińska, Katarzyna Godula, Dorota Horbaczewska, Piotr Jankowski, Kamil Jaworecki, Ryszard Jurek, Michał Juszczyk, Magda Kaczówka, Rafał Kosiara, Marta Kowal, Marta Kubaczyk, Krzysztof Łyczkowski, Emilia Maszczak, Agnieszka Neter, Monika Paćkowska, Patrycja Pasińska, Monika Praczyk, Katarzyna Pryszcz, Justyna Puchalska, Krzysztof Rymkiewicz, Marta Sidorowicz, Paweł Stroiński, Łukasz Surma, Marta Śmiarowska, Anna Wąs, Tomasz Zarzycki, Marcin Zaworski.

Klasa IV E

Wychowawca - Sabina Gosławska

Miłosz Bielecki, Magdalena Fuławka, Anita Gil, Marcin Gralak, Marta Grimling, Krzysztof Jackiewicz, Małgorzata Jaworska, Anna Kiepura, Justyna Król, Monika Krzeszowiec, Katarzyna Lisowska, Katarzyna Matysiak, Monika Molendowska, Ewelina Naskrent, Marcin Pieroń, Piotr Przybyło, Anna Roszkowska, Katarzyna Skałecka, Krzysztof Solarewicz, Małgorzata Strach, Aleksandra Szumska, Danuta Wierzchowska, Ewelina Zarzycka.

Klasa IV F

Michał Bąba, Łukasz Chołaj, Marta Gardyna, Marta Hryńczuk, Marzena Kalocińska, Natalia Kisiel, Magdalena Kokot, Paweł Konewka, Aneta Kosoń, Karolina Kotapska, Łukasz Manowiecki, Monika Naumowicz, Hanna Pagacz, Andrzej Pionka, Jakub Rostkowski, Karolina Sojczyńska, Tomasz Wesołowski, Przemysław Wodecki, Kamila Zakrzewska.

Klasa IV G

Wychowawca - Lucyna Boguszewska-Pełka

Dionizy Bartoszek, Małgorzata Biernaczyk, Agnieszka Brzezińska, Anna Czerwińska, Alicja Doktor, Przemysław Gadulski, Anna Groch, Paweł Jabłoński, Katarzyna Kolonko, Monika Kosińska, Kamila Kumór, Agnieszka Majchrzycka, Paweł Mielniczyk, Piotr Mielniczyk, Aleksandra Niemiec, Kamila Niewczas, Agnieszka Okrucińska, Krzysztof Olechnowicz, Patrycja Pitek, Marta Przyborowicz, Wojciech Puchała, Justyna Rybak, Joanna Sieczka, Bartosz Smoliński, Bartosz Szydłowski, Elżbieta Wiśniewska, Magdalena Wojciechowska, Michał Zagórski.

Klasa IV H

Wychowawca - Andrzej Wicki

Agnieszka Brocka, Łukasz Ciesielski, Małgorzata Dudkiewicz, Jacek Dul, Maciej Fedorowski, Michał Górniak, Anna Jankowiak, Izabela Jankowiak, Małgorzata Koralewska, Maja Kubicka, Katarzyna Kurowska, Marcin Latawiec, Katarzyna Lenart, Wojciech Lipka, Aneta Łuczek, Wojciech Marciniszyn, Małgorzata Mazurek, Robert Nowakowski, Agnieszka Rewers, Jacek Sadurski, Paweł Sekula, Małgorzata Smektała.

XVI Liceum Ogólnokształcące - Lotnicze Zakłady Naukowe

Klasa IV A

Wychowawca - Dorota Alina Zamojska

Kamila Basińska, Katarzyna Chmura, Paulina Dymarek, Tomasz Dziewiałtowski, Piotr Gałązka, Paweł Gorazdowski, Marcin Górka, Stanisław Gradecki, Łukasz Kapciuch, Filip Kmita, Agnieszka Knop, Tomasz Kocot, Piotr Lipowski, Katarzyna Misiak, Przemysław Niezgódka, Monika Olesiewicz, Ireneusz Pawlik, Katarzyna Rowińska, Marietta Sowa, Marta Stosiek, Ewelina Szczypek, Paulina Śnieżek, Krzysztof Tomczyk, Magdalena Urbańska, Jacek Wers, Krzysztof Wnęk, Anna Zając, Marta Zajączkowska, Wiesława Zawadowska, Łukasz Żendarski.

Klasa IV EL

Wychowawca - Alicja Kajdry-Łomża

Remigiusz Andrysiak, Tomasz Chudzik, Iwona Czyżykowska, Ewa Dmochowska, Magdalena Doroszkiewicz, Ewa Fischer, Radosław Kasprzyk, Maciej Kopeć, Michał Kornaga, Marcin Moska, Michał Muśnik, Artur Rogal, Grzegorz Rogoś, Krzysztof Salanyk, Maciej Siekierko, Marta Sobotka, Jacek Stengert, Katarzyna Szot, Bartosz Tułpatowicz, Magdalena Urbaniak, Paweł Witkowski, Agnieszka Zadroga.

XXI Liceum Ogólnokształcące

Klasa IV LB

Paweł Bagniewski, Mariusz Bieniek, Piotr Bombała, Tomasz Grubalski, Jakub Gregorasz, Daniel Januszka, Krystian Januszka, Marcin Kaliberda, Karolina Kolada, Piotr Kuczyński, Dorota Łużak, Leszek Masłowiec, Agnieszka Migurska, Marcin Ogoński, Sławomir Rupnicki, Paweł Wróblewski.

XXIX Liceum Ogólnokształcące

Klasa IV D

Wychowawca - Małgorzata Bień

Patrycja Barbachowska, Agata Berduła, Katarzyna Biała, Agnieszka Biernat, Michał Biliński, Katarzyna Dębosz, Dominika Gąsiorek, Ewelina Janicka, Katarzyna Klasa, Łukasz Kostka, Magdalena Kurowska, Przemysław Kuźma, Artur Merk, Mariusz Mitulski, Agnieszka Pisarczuk, Patrycja Sobasik, Kamil Szyszka, Monika Wilk, Monika Włostowska, Krystian Wójtowicz, Maciej Zasański, Dorota Zawada, Beata Zygadło.

XXV Liceum Ogólnokształcące

Klasa IV A

Wychowawca - Iwona Skorupska

Dorota Desławska, Agnieszka Domagało, Ruta Ewiak, Monika Gdowska, Marcin Głos, Olga Jędrzejczak, Łukasz Kaszany, Joanna Kopecka, Joanna Krawczyk, Aleksandra Krzak, Bartosz Kuryłło, Marzena Laska, Paweł Małkowicz, Michał Matwijów, Aleksander Mickiewicz, Agnieszka Mielczarek, Kamila Murawska, Adam Potoczny, Tomasz Socha, Bartosz Śmigiel, Joanna Wąsowicz, Rafał Wedlarski, Łukasz Wilk.

XXVI Liceum Ogólnokształcące

Klasa IV B

Wychowawca - Bożena Olkiewicz

Izabella Cisowska, Barbara Cymer, Piotr Depowski, Rafał Dudek, Michał Jaroński, Monika Kaniuka, Joanna Koziarska, Marek Krowicki, Małgorzata Magierowska, Justyna Marchel, Marcin Mączyński, Piotr Miłkowski, Katarzyna Nowak, Anna Oklińska, Ewa Poczynek, Sylwia Rożek, Łukasz Rupociński, Dorota Szczecińska, Sylwia Szczurowska, Iwona Szwarczewska, Jacek Świrski, Laura Wilczek.

Klasa IV C

Wychowawca - Urszula Hołobowicz

Anna Biczysko, Agnieszka Chudy, Radosław Czekała, Anna Drozdowska, Aleksandra Głód, Krzysztof Gruszecki, Filip Klimczak, Tomasz Kujawa, Tomasz Machij, Aleksandra Małek, Kamil Martin, Adam Matusiak, Sara Northeast, Magdalena Owczarek, Magdalena Pełech, Anita Prade, Dorota Rudnik, Agnieszka Sadowińska, Monika Skolimowska, Łukasz Stygar, Justyna Sudolska, Magdalena Wiatrowska, Paweł Włodarczyk, Aleksandra Wójcik, Maria Żarowska, Angelika Żymełka.

Klasa IV D

Wychowawca - Andrzej Starużyk

Magdalena Bajgot, Krzysztof Cegiełka, Agnieszka Chudzińska, Marcin Gibuła, Magdalena Grabowska, Adam Hyski, Radosław Jarmułowicz, Aleksandra Kaczmarek, Dominika Kizak, Magdalena Klamecka, Anna Kolarzowska, Agnieszka Kowalczyk, Natalia Krużewska, Bartłomiej Kubicz, Milena Łysik, Katarzyna Mościcka, Aleksandra Mrowiec, Joanna Olszewska, Martyna Piszczek, Beata Sadowska, Anna Skrok, Agnieszka Sypniewska, Anna Woźniak.

XXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Mustafy Kemala Ataturka

Klasa IV LA

Wychowawca - Czesława Pawłowska

Karolina Bojsza, Tomasz Borkowski, Aneta Fornal, Jan Gut, Łukasz Hoszowski, Joanna Jankowska, Krystian Jerzyk, Bartosz Kaniewski, Magdalena Kardynał, Kamil Kawa, Patryk Konieczny, Anna Korczak, Julia Korobczak, Agnieszka Kowalczyk, Justyna Olchowy, Anna Pawlik, Kacper Sideropulos, Marta Sikorska, Karolina Starosta, Wojciech Styrna, Łukasz Tchir, Kamila Tomczuk, Filip Tumalewski, Kamila Wrońska, Łukasz Zalewski, Anna Żukowska.

Klasa IV LB

Wychowawca - Magdalena Domagała

Krzysztof Bielawski, Tomasz Boguta, Filip Borkiet, Sławomir Brzoza, Janusz Chlebek, Rafał Eberle, Kamila Fiet, Łukasz Gawrysiuk, Małgorzata Jachym, Magdalena Jaskóła, Anna Kaziów, Agata Kołodziejczyk, Magdalena Kowalska, Daniel Kowolik, Karolina Krakowska, Paweł Kubara, Marcin Matyjewicz, Magdalena Nowicka, Agata Świrydo, Marta Tomaszek, Piotr Trzęsicki, Adrianna Wilk, Wiktor Wrzeszczyński, Paweł Wujcikowski, Kamil Zieliński, Grzegorz Zięba.

Klasa IV LC

Wychowawca - Jolanta Wojtowicz

Arkadiusz Babczyński, Wojciech Bagiński, Jarosław Bartoszczyk, Justyna Błaszczyk, Izabela Budniak, Justyna Cukrowicz, Marta Dziadosz, Ewelina Falkowska, Jakub Furyk, Ewa Gnojska, Radosław Gołdyn, Justyna Jakubiak, Agata Kaczmarek, Alicja Kamieńska, Yannick Kowalski, Marta Łukaszuk, Urszula Łukowska, Przemysław Łupiński, Agata Mieszkowska, Tomasz Nowak, Karolina Puciłowska, Justyna Salnik, Urszula Sarafin, Emilia Siewierska, Karolina Stępień, Michał Sułkowski, Marta Świerczyńska, Agata Twardowska, Grzegorz Wielanowski, Michał Wycech.

Klasa IV LD

Wychowawca - Urszula Solska

Adriana Baniewska, Lucyna Bierska, Paweł Czech, Monika Dadaczyńska, Małgorzata Debita, Małgorzata Dębiak, Ewa Fiałkowska, Rafał Fornal, Urszula Fornal, Katarzyna Frankowicz, Kamila Godlewska, Magdalena Kalinowska, Justyna Klińska, Maryla Krzykowska, Karolina Perczyńska, Agnieszka Płomińska, Paweł Przychodzień, Kamila Szumińska, Karolina Światłowska, Jacek Witkowski, Ewa Wójcik, Michał Wydra, Katarzyna Zagożdżon, Karolina Zielińska.

Klasa IV LE

Wychowawca - Dorota Gut

Ewelina Aszendorf, Telesfor Azhar, Magdalena Borusiewicz, Monika Browarska, Tomasz Bujak, Anna Drąg, Paulina Dziegińska, Karolina Grycyk, Bartosz Janiszewski, Marta Junik, Łukasz Krzywański, Ewa Łukasiewicz, Ewelina Olkisz, Rafał Pietrakowski, Aleksandra Płaszewska, Małgorzata Porczyk, Justyna Rokicka, Łukasz Siedlecki, Marcin Stawny, Łukasz Stegner, Małgorzata Suseł, Aleksandra Wawer, Ilona Zdziarska, Judyta Żelakiewicz.

I Prywatne Liceum Ekonomiczne

Klasa IV

Wychowawca - Halina Libicka

Edyta Bobylak, Karolina Brzozowska, Anna Cygan, Maciej Drzewiecki, Monika Dudek, Grzegorz Górecki, Agnieszka Krzywkowska, Sylwia Langner, Emilia Marchewka, Małgorzata Marchewka, Marta Matuszewska, Marta Noga, Bartosz Pałdyna, Alicja Sarzyńsk

WRW
Tekst pochodzi z Internetowego Archiwum Gazety Wyborczej. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie bez odrębnej zgody Wydawcy zabronione.

© Archiwum GW 1998,2002,2004
 

Copyright © Agora SA˙•˙O nas˙•˙Reklama˙•˙Ochrona prywatności Poleć stronę  |  Zgłoś problem