Twój login:
witousek


Twój dostep jest nieaktywny. Możesz korzystać tylko z wyszukiwania.
Aby otwierać teksty - zamów dostep.

Dostęp jednorazowy

wpisz kod dostepu:



Co zrobić gdy kod nie działa


Usługi
Środa, 14 maja 2008




 
Oni chodzili do I LO w Łodzi
100 LAT KOPERNIKA dodatek do GW Łódź nr 223, wydanie lol z dnia 23/09/2006 - 24/09/2006 , str. 6

Rok 1911 1. Eliasz Mieczysław 2. Fichna Bolesław 3. Hiller Stanisław 4. Pawelczyk Roman 5. Tenenbaum Adolf 6. Wysznacki Henryk Rok 1912 1. Borowski Ignacy 2. Dietrich Marian 3. Filipowski Józef 4. Gruszczyński Jan 5. Kołodziej Roman 6. Konopka Heliodor 7. Mijakowski Hugo 8. Sochacki Edmund 9. Stożkowski Tomasz 10. Wardęcki Marceli 11. Weyland Ignacy Rok 1913 1. Głuchowski Stefan 2. Jungowski Edmund 3. Michałkiewicz Stanisław 4. Neugebauer Jerzy 5. Stefan Henryk 6. Szymankiewicz Stanisław 7. Weyland Jakub Rok 1914 1. Berlinerblau Jerzy 2. Chądzyński Jerzy 3. Dąbrowski Czesław 4. Garliński Stefan 5. Graliński Jan 6. Kaczkowski Bohdan 7. Komornicki Odon 8. Lindenfeld Leopold 9. Matuszewski Leon 10. Merle Ludwik 11. Sachs Jakub 12. Szaniawski Aleksander 13. Szymankiewicz Władysław Rok 1915 1. Chądzyński Aleksander 2. Feliks Henryk 3. Kubiak Józef 4. Rosenthal Daniel 5. Tempelhof Henryk Rok 1916 1. Czarnecki Stefan 2. Gałkiewicz Tadeusz 3. Lityński Zygmunt 4. Markus Mieczysław 5. Polak Jan 6. Sarna Mojżesz 7. Skibiński Stanisław Rok 1917 1. Brzozowski Władysław Ludwik 2. Chądzyński Tadeusz 3. Friedman Norbert 4. Iwański Mieczysław 5. Kopczyński Stefan Karol 6. Koprowski Stanisław 7. Krysiński Mieczysław 8. Landau Szymon 9. Lewandowski Ireneusz Ludwik 10. Ławacz Piotr Jerzy 11. Rutkowski Marian 12. Sandmeer Mieczysław 13. Starowicz Zbigniew Kazimierz 14. Zgliczyński Stanisław Rok 1918 1. Brisch Edward Gustaw 2. Chądzyński Władysław 3. Dubas Henryk 4. Hirszel Ignacy 5. Kałużewski Józef 6. Lewandowicz Jerzy Bolesław 7. Littauer Jerzy Tadeusz 8. Mrozowski Feliks 9. Nippe Mikołaj 10. Świerczewski Stanisław Marian 11. Taborski Aleksander Julian 12. Tempel Majer 13. Thum Kazimierz 14. Wadecki Eugeniusz Kazimierz Rok 1919 Egzaminy dojrzałości nie odbyły się z powodu wstąpienia do Wojska Polskiego uczniów klasy ósmej w roku szkolnym 1918/1919. Rok 1920 1. Affelt Anicet Tadeusz 2. Albrecht Zygmunt 3. Bartoszewski Józef Stanisław 4. Błaszczyński Mieczysław 5. Chrempiński Jan 6. Fuchs Edward 7. Fux Fred Zenon 8. Gajewicz Bohdan Józef 9. Gidyński Józef Kazimierz 10. Głogowski Karol 11. Gorzkowski Stanisław 12. Jagolnicer Adam 13. Kączkowski Jan 14. Lityński Jan 15. Łaski Stefan 16. Meissner Józef Stanisław Ryszard 17. Namysłowski Stefan 18. Pawlikowski Antoni Józef 19. Sieradzki Jerzy Henryk 20. Słowiński Zygmunt 21. Wulfson Jerzy Jan 22. Wyszkowski Władysław Antoni 23. Zdżarski Jan Marian Antoni Rok 1921 1. Arnekern Jerzy 2. Brzeziński Ignacy Stefan 3. Chrabelski Stanisław 4. Cieślik Lucjan 5. Dylion Zbigniew Andrzej 6. Gajewski Jan 7. Gutkowski Henryk 8. Izydorczyk Antoni 9. Kon Henryk Czesław 10. Kon Jerzy Aleksander 11. Kowalski Władysław Bolesław Mieczysław 12. Krajewski Tadeusz 13. Krauze Stanisław 14. Kubiak Bolesław 15. Markus Henryk 16. Michalski Wacław Leon 17. Monic Bolesław 18. Monka-Sucher Stanisław 19. Nadel Izydor 20. Ostrowski Henryk Jan 21. Paprocki Henryk Piotr 22. Rębowski Czesław Alfons 23. Robowski Leszek Kazimierz 24. Sędziwy Henryk 25. Sikorski Antoni 26. Smoleński Dyonizy 27. Spodenkiewicz Leon 28. Tomaszewski Feliks 29. Wajnert Zygmunt 30. Wolczyński Mieczysław Rok 1922 1. Chylewski Jerzy 2. Dębowski Józef 3. Ditrych Antoni 4. Drużycki Jan 5. Flach Stanisław 6. Komar Mieczysław 7. Kostrzewski Stefan 8. Kurnatowski Henryk 9. Lewandowski Miron 10. Linke Juliusz 11. Malinowski Jerzy 12. Markowicz Stanisław 13. Maurer Paweł 14. Mączki Marian 15. Neuman Janusz 16. Pągowski Kazimierz 17. Radowicki Stanisław 18. Retelewski Włodzimierz 19. Salm Stanisław 20. Siedlanowski Józef 21. Słomczyński Mieczysław 22. Smarzyński Kazimierz 23. Szpiro Władysław 24. Świetlik Stefan 25. Tempel Stanisław 26. Wegner Stefan 27. Zgliczyński Sławomir 28. Zieliński Eryk 29. Żukowski Marian Rok 1923 1. Chądzyński Stanisław 2. Czajkowski Stanisław Tomasz 3. Feja Hieronim 4. Góreczny Zygmunt 5. Jackiewicz Adam Aleksander 6. Jastrzębski Janusz Tadeusz 7. Kaltgrad Zygmunt 8. Karski Janusz Mścisław 9. Komorowski Ireneusz 10. Kowalski Bolesław 11. Kruażyr Marian 12. Lipiński Stanisław Ignacy 13. Malinowski Marian Franciszek 14. Małowist Witold Stanisław 15. Markowski Janusz Konstanty 16. Mert Jerzy Franciszek 17. Nowosielski Lucjan 18. Paśnicki Marian Joachim 19. Pągowski Tadeusz Maksymilian 20. Spodenkiewicz Tadeusz 21. Wajs Franciszek 22. Wolberg Stanisław 23. Zrobek Ryszard 24. Mistalski Aleksander Rok 1924 1. Baumgarten Jerzy 2. Dolewski Jerzy Henryk 3. Gołąb Jonatan Jerzy 4. Gostyński Mieczysław Józef 5. Gurynowicz Stanisław 6. Herman Zygmunt 7. Królikowski Zbigniew 8. Krzyżanowski Karol Józef 9. Kurnatowski Zygmunt 10. Lenartowicz Marian Bolesław 11. Leyberg Wacław 12. Lityński Michał 13. Łukomski Lech Józef 14. Najtajch Marian 15. Oberfeld Kazimierz Jerzy 16. Petrykowski Józef Kazimierz 17. Prażmowski Edward 18. Roszkowski Bronisław 19. Strzelecki Kazimierz 20. Wolpert Naum 21. Wolski Henryk Zdzisław 22. Zand Andrzej Adolf Ludwik Rok 1925 1. Babiacki Stanisław Salomon 2. Bagiński Witold 3. Borst Karol 4. Chylewski Wiesław 5. Czamański Artur Nataniel 6. Dietrich Tadeusz 7. Ditrych Zygmunt 8. Ereciński Kazimierz 9. Grabiński Jan 10. Graliński Marian 11. Hajduk Bolesław 12. Janc Wacław 13. Jastrzębski Zygmunt 14. Kałużewski Leon 15. Kaźmierczak Franciszek 16. Kaźmierczak Stanisław 17. Kłossowski Jan 18. Korcelli Kazimierz 19. Kruażyr Mieczysław 20. Krzesłowski Kazimierz 21. Nowiński Wiktor 22. Pawlikowski Tadeusz Ewaryst 23. Perkowski Tadeusz 24. Płachecki Marian 25. Purwin Józef 26. Rajchert Władysław Alojzy 27. Rundstein Jonasz 28. Skrutkowski Edward 29. Szadkowski Piotr 30. Szczęsny Marian 31. Szymanko Roman 32. Wiatrowski Marian 33. Wisławski Adam 34. Zylberblat Eliasz 35. Geppert Stanisław 36. Hilczer Jan 37. Kubiak Stanisław 38. Szymański Roman Rok 1926 1. Aleksander Czesław 2. Biwan Wojciech 3. Bruździński Stanisław 4. Gerłowski Henryk 5. Gębicki Teodor 6. Goldstein Arnold 7. Gołknott Jan 8. Gorzkowski Edward 9. Gugnacki Napoleon 10. Hanczke Tadeusz 11. Hykiel Janusz 12. Jokiel Franciszek 13. Kac Henryk 14. Kawałek Jerzy 15. Kępczyński Władysław 16. Koliński Antoni 17. Kustrzyński Kazimierz 18. Majb Gerhard 19. Malinowski Janusz 20. Malowaniec Czesław 21. Miłodrowski Janusz 22. Modrzewski Tadeusz 23. Nekricz Izaak 24. Pałczyński Kazimierz 25. Przegaliński Kazimierz 26. Przeradzki Włodzimierz 27. Reicher Józef 28. Snay Janusz 29. Szmigielski Stanisław 30. Szymankiewicz Zygmunt 31. Tomaszewski Eugeniusz 32. Urbaniak Fabian 33. Wajs Edward 34. Warkałło Witold 35. Wieczorek Edward 36. Winkler Edward 37. Wyszogrodzki Mieczysław 38. Zawisza Bogumił 39. Zylberblat Leon Rok 1927 1. Albrecht Stanisław 2. Bracik Henryk Zygmunt 3. Czajkowski Zygmunt Bohdan 4. Czerwiński Stanisław 5. Dziewulski Mieczysław 6. Familier Włodzimierz 7. Fidler Józef 8. Gefon Henryk 9. Goliński Władysław 10. Jacyna Jerzy Paweł 11. Jokiel Jan Innocenty 12. Kamiński Kamil Jerzy 13. Komar Stefan Józef 14. Krzemiński Mieczysław 15. Kunert Tadeusz 16. Lisowski Bolesław 17. Ławnicki Ryszard Jerzy 18. Łowkis Czesław 19. Małowist Marian 20. Pachucki Witold Leon 21. Radomiński Czesław Kazimierz 22. Szydłowski Czesław Marian 23. Szymański Jan 24. Winkler Alfred 25. Wołowski Zygmunt 26. Zajączkowski Marian Wojciech 27. Zakrzewski Stanisław 28. Zelechowski Abram Arie 29. Zimiński Jerzy Franciszek 30. Żmigrod Ferdynand 31. Haraś Stanisław Rok 1928 1. Bagiński Zdzisław Jan 2. Banaszewski Kazimierz 3. Bartoszewski Jan Paweł 4. Flejszer Ludomir Zygmunt 5. Frycz Karol Stefan 6. Garbarczyk Wiktor Anastazy 7. Górnicki Tadeusz Witold 8. Górski Jerzy Stanisław 9. Groszyński Kazimierz Ignacy 10. Iżycki Wiesław Teofil Józef 11. Jastrzębski Wiktor 12. Juszkiewicz Jan 13. Lewandowski Stefan Jerzy 14. Linde Stefan Otto Juliusz 15. Łuczak Bolesław Jerzy 16. Matuszewski Stanisław 17. Mauzer Ireneusz Edmund 18. Moczulski Józef 19. Moszczyński Antoni 20. Orzyński Tadeusz 21. Oświeciński Jan 22. Rozenowicz Izaak 23. Sandomierski Stanisław Tadeusz 24. Sandomierski Władysław Kazimierz 25. Schmidtke Henryk Jerzy 26. Simchowicz Anatol 27. Sokół Tadeusz Ignacy 28. Wejland Szymon Jakub Rok 1929 1. Czapigo Tadeusz 2. Frankiewicz Eugeniusz 3. Galbiec Henryk 4. Goldman Marian 5. Gole Stefan 6. Gołkontt Kazimierz 7. Górak Tadeusz 8. Grabiński Jerzy 9. Hrynkiewicz Eugeniusz 10. Jahus Edward Edmund 11. Kamiński Henryk Bolesław 12. Klinowski Marian 13. Korn Tadeusz 14. Kuchinka Marian 15. Lewicki Alfons 16. Luzak Zdzisław 17. Martynowski Stefan 18. Matrończyk Wiaczesław 19. Niewiarowski Leon 20. Spodenkiewicz Wiktor 21. Strykowski Chaim 22. Sulikowski Jerzy 23. Szmigielski Feliks 24. Wawrzynkowski Tadeusz Jerzy 25. Żmigrodzki Stefan Rok 1930 1. Antoniewicz Bronisław 2. Berthold Erhard 3. Bołaszewski Włodzimierz 4. Bruzda Bronisław 5. Chęciński Tadeusz 6. Cichomski Bogusław 7. Cłapiński Mieczysław 8. Frankiewicz Stanisław 9. Górski Antoni 10. Jarnecki Marian 11. Jost Tadeusz 12. Kęsiak Ludwik 13. Kobierzycki Witold Czesław 14. Kobyliński Leszek 15. Kuczborski Stanisław 16. Kujawski Władysław 17. Lawin Ludwik 18. Lesiecki Janusz 19. Mielewski Andrzej Józef 20. Olszyński Włodzimierz 21. Orzechowski Eugeniusz Artur 22. Paliński Albert 23. Pierzchała Eugeniusz 24. Pigłowski Longin 25. Steinecker Alfons 26. Stochmiałek Tadeusz 27. Sunderland Stefan 28. Szapocznik Chaim Eugeniusz 29. Szpiro Józef 30. Tomalczyk Henryk 31. Wawrzyński Eugeniusz 32. Woźnowski Stanisław Rok 1931 1. Abczyński Jan 2. Besocke Artur 3. Biskupski Franciszek 4. Chrabelski Kazimierz 5. Drozd Cyprian Stanisław 6. Dryas Jan 7. Dryl Lucjan Kazimierz 8. Dubaj Przemysław Józef 9. Elsner Marian 10. Fariaszewski Stefan 11. Gajdziński Tadeusz Stanisław 12. Głowacki Janusz 13. Gozdowski Władysław Ireneusz 14. Goździk Roman 15. Górecki Andrzej Tadeusz 16. Grodzki Czesław 17. Grygiel Jerzy Kazimierz 18. Hajzler Bruno 19. Horowicz Mieczysław 20. Janyst Tadeusz Longin 21. Kac Janas 22. Kalinowski Artur 23. Kazimierczak Bolesław 24. Knap Tadeusz 25. Koprowski Stanisław 26. Koziński Jerzy 27. Krakowski Stefan 28. Lipiński Józef 29. Lis Tomasz 30. Maciałek Stanisław Marian 31. Mencel Tadeusz Józef 32. Mission Maciej Kazimierz 33. Oleszczak Witold 34. Olędzki Feliks Marian Aleksander 35. Pacałowski Stanisław 36. Papuziński Przemysław Stefan 37. Pasierbiński Tadeusz 38. Pawełczak Stanisław 39. Peltyn Adam Ferdynand 40. Próchnicki Zbigniew Edward 41. Rutkiewicz Zygmunt 42. Solarczyk Franciszek 43. Starczewski Tadeusz Władysław 44. Strykowski Izaak 45. Studziński Wiesław 46. Swendrowski Tadeusz 47. Szczucki Zygmunt Adam 48. Terpiński Zygmunt 49. Tomaszewski Jerzy Ryszard 50. Tylkowski Jerzy 51. Tylkowski Włodzimierz 52. Urban Stanisław Tadeusz 53. Walter Tadeusz Julian 54. Wawrzonowski Zygmunt 55. Wieloński Tadeusz Ignacy 56. Wiśniewski Jerzy Stanisław 57. Wiśniewski Witold 58. Wolski Bogdan Tytus 59. Woźniak Bolesław 60. Zakrzewski Mieczysław 61. Zatorski Stanisław 62. Zdzienicki Henryk Jerzy 63. Zieliński Mieczysław Jakub 64. Żułkwa Jerzy Rok 1932 1. Anders Henryk Stefan 2. Balsewicz Jan 3. Błaszczyński Leopold Wierosław 4. Dzidkowski Tadeusz Szczęsny 5. Gorzkowski Tadeusz 6. Hołyszewski Zbigniew Kazimierz 7. Howorka Edward Ireneusz 8. Kapitan Wacław Wilhelm 9. Kazanek Stanisław Władysław 10. Kowalczyk Tadeusz 11. Krueger Erwin Arno 12. Lewandowski Janusz Kazimierz 13. Lewandowski Tadeusz Julian 14. Orzechowski Teodor Ignacy 15. Pawlak Jerzy 16. Pawlak Zdzisław 17. Pluta Edward 18. Sokół Henryk Ksawery 19. Szadkowski Mieczysław 20. Szulc Roman Antoni 21. Turski Zbigniew Eugeniusz 22. Wesołowski Stanisław Florian 23. Wolski Emil Ferdynand 24. Woźniak Kazimierz 25. Zajączkiewicz Tadeusz Jarosław Rok 1933 1. Albrecht Jerzy 2. Blichowski Antoni 3. Braun Stanisław 4. Chmielecki Antoni 5. Chrzanowski Romuald Antoni 6. Ciesielski Stanisław 7. Dobrski Edward 8. Fidala Jerzy 9. Frenkiel Aleksander 10. Galicki Tadeusz Kazimierz 11. Gersdorf Mirosław Józef 12. Gilewski Adam Stanisław 13. Gostyński Aleksander Marian 14. Gruszka Franciszek 15. Hofer Dyonizy Andrzej 16. Huebner Henryk 17. Lawender vel Klawender Henryk Józef 18. Łaszkiewicz Ludwik 19. Maib Helmut Eugeniusz 20. Makowski Jerzy Kazimierz 21. Marchewa Edward 22. Mikulski Leon 23. Nowicki Tadeusz Sylwester 24. Olędzki Bogdan Marian 25. Ośmielak Bolesław 26. Rakowski Wiesław 27. Rybicki Marian Ksawery 28. Rychter Edward 29. Sidorski Bolesław 30. Sieciński Cyryl 31. Smoleński Bohdan 32. Stajuda Antoni 33. Ślusarek Stefan 34. Tomicki Edward 35. Waszkiewicz Jerzy Zbigniew 36. Wesołowski Marian 37. Wodzinowski Witold Zenon 38. Wolski Jerzy 39. Wolski Witold Benedykt 40. Zamoyski Jeremi Aleksander Rok 1934 1. Dryla Józef Tadeusz 2. Fabiszewski Włodzimierz Józef 3. Familier Abram 4. Frasunkiewicz Julian 5. Galicki Wacław Leon 6. Grabowski Tadeusz Marian 7. Hermanowski Bolesław 8. Hofer Hieronim 9. Huf Gerhard Józef 10. Jasieński Jerzy Szczęsny 11. Kasiński Tadeusz 12. Klein Edgar 13. Krawczyk Jerzy 14. Kuehn Stanisław Leopold 15. Molka Tadeusz 16. Obora Edward 17. Płuszka Tadeusz 18. Potęga Adam Stanisław 19. Rab Nachman 20. Roszkowski Lechosław Marian 21. Staliński Janusz Władysław 22. Szczygieł Juliusz Marian 23. Tarczyński Mieczysław Tadeusz 24. Wannagat Jerzy Paweł 25. Wieloński Stanisław Józef 26. Wyrębski Stefan 27. Zdzienicki Zdzisław Antoni 28. Złatin Jakub Rok 1935 1. Baszkirow Borys 2. Bogucki Letosław Marian 3. Eudwajs Jan Tadeusz 4. Góralski Pejsach 5. Gulewski Jerzy Andrzej 6. Hajzler Erik 7. Hałaczkiewicz Mikołaj 8. Jakubowski Lucjusz Kazimierz Wacław 9. Kaczmarczyk Apolinary Kazimierz 10. Knabe Bolesław 11. Kochout Jerzy Remigiusz 12. Kraszkiewicz Karol 13. Lisowski Stefan 14. Lubiński Aleksander 15. Mrozowski Jerzy Zbigniew 16. Mrozowski Tadeusz Marian 17. Niewiadomski Henryk 18. Rychter Zygmunt 19. Szymański Władysław 20. Taszycki Jerzy 21. Wciślicki Eugeniusz Rok 1936 1. Bazylewicz Tadeusz Jerzy 2. Bender Maksymilian 3. Buchner Zdzisław 4. Domżalski Wojciech 5. Filipowicz Wacław Tadeusz 6. Guttmejer Sławomir Franciszek 7. Guzenda Mieczysław 8. Kaban Witold 9. Kazimierczak Jerzy Szczepan 10. Kiełbasiński Witold 11. Kołowacik Tadeusz. 12. Liberman Michał 13. Łabędzki Tadeusz Stanisław 14. Łaszkiewicz Wojciech Bogumił 15. Małachowski Czesław Raul 16. Markow Włodzimierz 17. Marszałek Janusz Tadeusz 18. Matula Kazimierz 19. Motylewski Mieczysław Tadeusz 20. Orłowski Witold Jan 21. Paterski Henryk Eugeniusz 22. Piechocki Aleksander 23. Pomykalski Zdzisław 24. Rzepkowski Lucjan 25. Szejnfeld Aleksander 26. Szwed Henryk 27. Urban Tadeusz Wojciech 28. Urbański Tadeusz Jerzy 29. Wasilewski Henryk 30. Wojciechowski Roman Florian 31. Wolski Julian Rok 1937 1. Bednarski Józef Edward 2. Cywiński Sławomir Antoni 3. Czernielewski Antoni Feliks 4. Diefenbach Artur 5. Dziekanowski Zygmunt 6. Dziomdziora Zygmunt 7. Furmański Tadeusz Ignacy 8. Jabłkowski Zdzisław Włodzimierz 9. Jahns Edwin Henryk 10. Jaroszewski Lech Sławomir 11. Jasiński Wojciech 12. Kasperkiewicz Stanisław Henryk 13. Koehne Bogdan 14. Kotula Jan Władysław 15. Królak Roman 16. Kula Józef Jan 17. Lewandowski Roman 18. Lorentz Stanisław Zygmunt 19. Maciaszczyk Kazimierz Ładysław 20. Pilecki Wiesław Józef 21. Schnell Leo 22. Sciński Tadeusz Klaudiusz 23. Sejmicki Zbigniew Teodor 24. Sieciński Aleksander 25. Solecki Jerzy Lech 26. Stankiewicz Jan Władysław Józef 27. Sumera Zygmunt 28. Tomaszewski Zdzisław 29. Waleński Karol Lesław 30. Wasiak Janusz Wiesław Rok 1938 1. Beller Henryk Władysław 2. Berthold Zygmunt Teofil 3. Bieliś Zbigniew Czesław 4. Bittner Jerzy Jan 5. Braun Abram 6. Breger Karol 7. Cabanek Aleksander 8. Czarnecki Stefan Kazimierz 9. Dryla Zygmunt Jan 10. Familier Leon 11. Gałas Zdzisław Leon 12. Głowacki Zdzisław Jan 13. Jabłoński Bolesław 14. Jakubiec Tadeusz Zygmunt 15. Jastalski Henryk Bronisław 16. Jaszuński Benedykt 17. Justewicz Borysław 18. Kotula Adam Dudomił 19. Kowalski Marian Tadeusz 20. Kozłowski Jerzy Wacław Leszek 21. Krowiranda Eugeniusz 22. Kryjan vel Kryjon Tadeusz 23. Kupke Wiesław Leon 24. Kusak Władysław 25. Lesiecki Leszek 26. Lewandowski Wiesław 27. Lis Jerzy 28. Mariensztrass Azriet Lejba 29. Nachurski Adam Władysław 30. Nauman Rudolf Stefan 31. Opawski Tadeusz 32. Piasecki Jerzy 33. Polakowski Szymon 34. Różański Władysław 35. Rybołowicz Zbigniew 36. Sikorski Eugeniusz 37. Stefaniak Jan Zdzisław 38. Stolz Helmut 39. Sulicki Radzisław 40. Sybilski Kazimierz 41. Szymański Tadeusz 42. Trawkowski Stanisław Józef 43. Wciślicki Wacław 44. Witchen Zdzisław Karol 45. Witosławski Wiesław 46. Wojciechowski Jerzy Wojciech 47. Wolf Zbigniew Jerzy 48. Woźniak Tadeusz 49. Wroński Andrzej Józef 50. Kołodziej Marian Rok 1939 1. Bejm Tadeusz 2. Bieda Bolesław Aleksander 3. Broszkiewicz Wojciech Leonard 4. Buchcar Zbigniew Bogusław 5. Budzyński Tadeusz Ignacy 6. Doniec Eugeniusz 7. Dowgiłło Witold Władysław 8. Dziatosz Bolesław 9. Ejzner Józef 10. Fularski Lechosław Janusz 11. Galewski Jerzy Adolf 12. Grimm Maks Jerzy 13. Jedynak Zdzisław Antoni 14. Kołodziejski Walerian 15. Krzemiński Ryszard Zbigniew 16. Millauer Maciej Kazimierz 17. Niewinowski Janusz Lech Michał 18. Paszkowski Zdzisław Józef 19. Pyde Aleksander Wiktor 20. Sapiński Tadeusz Alojzy 21. Solecki Mirosław Bogdan 22. Stępiński Antoni Stefan 23. Szymański Zygmunt 24. Trzcinka Mieczysław Paweł 25. Wihan Bernard Roman 26. Włodarski Janusz Władysław 27. Wojciechowski Lech Adam 28. Wolniarski Zenon Jerzy 29. Zagórski Mieczysław Bonifacy Rok 1945 1. Bogusławski Lech 2. Czarniawski Mieczysław 3. Dabiński Jerzy 4. Filipiak Leon 5. Gałązka Janusz 6. Gosławski Eugeniusz 7. Grzelak Jerzy 8. Han Zdzisław 9. Jabłoński Janusz 10. Karlikowski Tytus 11. Kowalczyk Zbyszko 12. Kozieradzki Józef 13. Lipiński Krzysztof 14. Martusiewicz Leonard 15. Martusiewicz Marian 16. Prosnak Włodzimierz 17. Ruszczyński Zdzisław 18. Smal Zbigniew 19. Stefanowicz Andrzej 20. Strumiński Zygmunt 21. Stysiak Zygmunt 22. Szurgot Miron 23. Trawiński Michał 24. Trybuła Henryk 25. Wolicki Oskar 26. Wroński Mieczysław 27. Żabicki Jerzy Rok 1946 1. Antczak Adam 2. Bednarek Jerzy 3. Bednarek Tadeusz 4. Błaszczyk Witold 5. Czaczkowski Kazimierz 6. Gałązka Wiesław 7. Grabowski Andrzej 8. Jankowski Antoni 9. Jędrzejewski Włodzimierz 10. Kaczorowski Mieczysław 11. Kayzer Zbigniew 12. Kenner Ryszard 13. Kębłowski Zbigniew 14. Kozłowski Janusz 15. Leszczyński Juliusz 16. Lukanowicz Stefan 17. Micherski Wojciech 18. Miniszewski Zbigniew 19. Nowacki Janusz 20. Odrobiński Janusz 21. Rodewald Władysław 22. Sawicki Zdzisław 23. Seroczyński Wiesław 24. Sługocki Tadeusz 25. Smolarek Konstanty 26. Spychalski Dobrosław 27. Suchanow Jerzy 28. Wanowski Juliusz 29. Wróblewski Zdzisław Rok 1947 1. Bałczewski Zdzisław 2. Banach Jerzy 3. Banach Zbigniew 4. Bekier Jan 5. Buttler Adrzej 6. Ganowicz Leszek 7. Góralczyk Wiesław 8. Górecki Bogusław 9. Górski Henryk 10. Gromski Janusz 11. Kapitaniak Andrzej 12. Karolewski Wiesław 13. Kędzia Henryk 14. Kmiecik Mieczysław 15. Kozulski Bogdan 16. Kucharuk Witold 17. Kwieciński Marek 18. Malinowski Tomasz 19. Michałowski Stanisław 20. Orłowski Jan 21. Piechowski Zbigniew 22. Rozmarynowski Władysław 23. Słaby Stanisław 24. Supera Bolesław 25. Szczepański Jan 26. Szeluto Jan 27. Szulakowski Sławomir 28. Todtleben Józef 29. Walewski Janusz 30. Weltz Romuald 31. Westfal Zygmunt 32. Żakowski Wojciech Rok 1948 1. Brzeziński Stefan 2. Frankowski Andrzej 3. Gierałtowski Andrzej 4. Gołąb Bogusław 5. Jajte Leon 6. Kanwiszer Andrzej 7. Kolis Edward 8. Korzeniowski Jan 9. Kuczewski Tadeusz 10. Michalak Waldemar 11. Milan Roman 12. Mokrzycki Janusz 13. Mrozowski Roman 14. Olszewski Jan 15. Parczewski Walenty 16. Pawlak Jan 17. Petrykiewicz Włodzimierz 18. Spodenkiewicz Andrzej 19. Szadowski Jerzy 20. Wolszakiewicz Jerzy 21. Zienkiewicz Jerzy Rok 1949 1. Achmatowicz Osman 2. Błaszczyk Janusz 3. Błoński Stanisław 4. Chwiałkowski Jacek 5. Dabiński Andrzej 6. Dawidowicz Bogdan 7. Durasiewicz Wiesław 8. Durys Bogusław 9. Dwornik Zbigniew 10. Dybowski Wacław 11. Garczarek Leszek 12. Grzanecki Czesław 13. Gutkowski Marian 14. Haberski Hieronim 15. Iwiński Jerzy 16. Jakubowski Wojciech 17. Jaworowski Henryk 18. Józefczyk Hieronim 19. Kegler Mirosław 20. Kotnowski Jan 21. Kowalski Wiesław 22. Kubiak Józef 23. Kuzański Stanisław 24. Lisowski Bogdan 25. Lisowski Jan 26. Liwiński Wojciech 27. Łabodziński Wojciech 28. Mikołajewski Jerzy 29. Moskalik Hipolit 30. Nowakowski Jerzy 31. Nowakowski Jerzy 32. Okraska Stefan 33. Olszewski Marian 34. Pakuła Tadeusz 35. Pasierbiński Anatoliusz 36. Pawłowski Bogdan 37. Pietruszyński Zenon 38. Pluta Janusz 39. Przerwa Tadeusz 40. Raczyński Jerzy 41. Rybak Ryszard 42. Rymarski Ryszard 43. Sawicki Leszek 44. Sieciński Andrzej 45. Siemienkowicz Jerzy 46. Stachnio Kazimierz 47. Stankiewicz Zbigniew 48. Stańczak Paweł 49. Stępień Grzegorz 50. Szanejca Jerzy 51. Sztromajer Stefan 52. Ślusarski Ludomir 53. Tarkowski Zygmunt 54. Zernicki Bogusław 55. Zwierzak Andrzej 56. Zwierzchowski Zbigniew Rok 1950 1. Balcerzak Jerzy 2. Bartoszewicz Jerzy 3. Bechciński Janusz 4. Bernard Andrzej 5. Brzeziński Andrzej 6. Cichocki Jerzy 7. Cichocki Stefan 8. Duda Jerzy 9. Dunin-Horkawicz Janusz 10. Dzięgielewski Leszek 11. Ehrenfeucht Andrzej 12. Frątczak Jan 13. Fuks-Lisowski Tadeusz 14. Goetz Jerzy 15. Gomoliński Tadeusz 16. Gorący Aleksy 17. Gromski Andrzej 18. Jabłoński Władysław 19. Jarzębiński Jan 20. Kalina Stefan 21. Klejny Jerzy 22. Konicki Jeremi 23. Kozłowicz Jan 24. Krochmal Wiesław 25. Kunce Jerzy 26. Kuśmierczyk Bogdan 27. Lasociński Jacek 28. Lisiecki Jan 29. Łakomski Tomasz 30. Łapiński Bogdan 31. Makwiński Bronisław 32. Małecki Marek 33. Mazur-Wróblewski Andrzej 34. Muszycki Piotr 35. Neyman Andrzej 36. Okopień Jan 37. Ostoja-Owsiany Andrzej 38. Pakuła Jan 39. Pałuszewski Marian 40. Pyzio Andrzej 41. Rachowski Jerzy 42. Radłowski Antoni 43. Rudziński Cezary 44. Samsel Włodzimierz 45. Siejka Jerzy 46. Sielicki Jerzy 47. Skowronek Mirosław 48. Sumiński Stanisław 49. Szafiański Bogdan 50. Szefliński Zbigniew 51. Szewczyk Henryk 52. Szudziński Paweł 53. Szudziński Zygmunt 54. Szymczak Wiesław 55. Turbiński Antoni 56. Udalski Władysław 57. Urbański Janusz 58. Wacek Grzegorz 59. Waligórski Marian 60. Ważyński Wojciech 61. Welz Antoni 62. Witkowski Janusz 63. Wolniarski Zbigniew 64. Woś Bogdan 65. Woźniakowski Paweł 66. Woźniakowski Piotr 67. Zaczek Stanisław 68. Zadrożny Ryszard 69. Zajączkowski Stanisław 70. Zemler Zbigniew 71. Zieliński Kazimierz 72. Zimowski Andrzej Rok 1951 1. Afeld Witold 2. Bajor Stanisław 3. Bald Kazimierz 4. Banasiak Janusz 5. Bandel Józef 6. Boguszewski Andrzej 7. Brejtkopf Ryszard 8. Chmielewski Mirosław 9. Chrzanowski Jan 10. Czartosz Jan 11. Czerwiński Jan 12. Czołczyński Mirosław 13. Dawidowski Jan 14. Depta Kazimierz 15. Dobrowolski Witold 16. Domagalski Zdzisław 17. Dreszer Jan 18. Dudaszek Eugeniusz 19. Durajska Wanda 20. Dyktyński Paweł 21. Ejme Włodzimierz 22. Gębalski Zenon 23. Golczak Paweł 24. Górecki Jan 25. Gromczyński Wiesław 26. Gumiński Stanisław 27. Gutkowski Jerzy 28. Guzek Ryszard 29. Gwóźdź Janusz 30. Herbich Andrzej 31. Hertz Mieczysław 32. Hetman Zdzisław 33. Jajte Ryszard 34. Januszewicz Daniel 35. Jordan Jerzy 36. Kaleski Longin 37. Kałacz Zygmunt 38. Kamiński Kazimierz 39. Kazur Janusz 40. Kędziera Andrzej 41. Kęszycki Mirosław 42. Kociołek Grzegorz 43. Korpalski Janusz 44. Kosmala Antoni 45. Kostenko Stanisław 46. Koziołkiewicz Jerzy 47. Kozłowski Aleksander 48. Kuchciak Władysław 49. Kulesza Jacek 50. Kwapisz Zdzisław 51. Lewicki Andrzej 52. Maciejczyk Leszek 53. Majchrzak Urszula 54. Marciniak Zdzisław 55. Marczyński Józef 56. Maro Leon 57. Masłowski Bogumił 58. Michalak Bazyli 59. Mokrzak Jerzy 60. Nierychły Bogdan 61. Nowak Mirosław 62. Odrzywolski Jerzy 63. Olszański Wiesław 64. Owczarek Jan 65. Owczarek Romuald 66. Paluszewski Zbigniew 67. Pawlikowski Marek 68. Pietrzak Andrzej 69. Pijanowski Zbigniew 70. Poklewski Zdzisław 71. Posiła Wiesław 72. Przybylski Jerzy 73. Pucho Wiesław 74. Radecki Aleksander 75. Raźniewski Eugeniusz 76. Rezner Ireneusz 77. Rodziejewski Adam 78. Rozwandowicz Ryszard 79. Rulka Ryszard 80. Rybińska Jadwiga 81. Saciuk Andrzej 82. Samujłło Włodzimierz 83. Sas Ryszard 84. Serwatko Witold 85. Sibiński Eugeniusz 86. Siedlecki (Grzymała) Roman 87. Siewk Jan 88. Snarski Zdzisław 89. Sobociński Witold 90. Sokołowski Stefan 91. Sommer Eligiusz 92. Strzemieczny Jerzy 93. Szaniawski Janusz 94. Szczepanowski Wiesław 95. Szczepkowski Zbigniew 96. Szklanny Józef 97. Szkudlarek Marian 98. Szrajer Danuta 99. Szustkiewicz Jerzy 100. Tęgi Stanisław 101. Trojanowski Wiesław 102. Uliński Jerzy 103. Walczak Tadeusz 104. Wawrzyniak Zdzisław 105. Weseli Jerzy 106. Wilczopolski Mirosław 107. Włodarczyk Leszek 108. Wocjan Jan 109. Wojciechowski Zbigniew 110. Wojtczak Stanisław 111. Wrzodek Józef 112. Zając Jadwiga 113. Zakrzewski Jan 114. Zalasa Marek 115. Zalewski Jan 116. Zubiel Ryszard Rok 1952 1. Bilski Dionizy 2. Buczek Adam 3. Buczyński Janusz 4. Buehl Ryszard 5. Chudzik Stanisław 6. Ciereszko Jerzy 7. Cybulski Michał 8. Dembowski Jerzy 9. Duda Jerzy 10. Duniak Piotr 11. Grębowski Jerzy 12. Gwóźdź Edward 13. Hammer Leszek 14. Kalisz Tadeusz 15. Kamiński Ryszard 16. Karp Stanisław 17. Klimecki Zbigniew 18. Kotkowski Józef 19. Kowalski Włodzimierz 20. Krogulski Andrzej 21. Krupiński Eugeniusz 22. Krupiński Stanisław 23. Lewandowski Gabryel 24. Maciszewski Henryk 25. Maurer Jan 26. Michalski Jerzy 27. Michałowski Aleksander 28. Mierzejewski Wiesław 29. Mikołajewski Andrzej 30. Nowak Zygmunt 31. Ostrowski Wojciech 32. Ozurkiewicz Wiesław 33. Pasierbiński Janusz 34. Remisz Krzysztof 35. Rosiak Władysław 36. Sobieszek Henryk 37. Sułkowski Mirosław 38. Szczepanowski Wojciech 39. Świecki Jan 40. Turski Lech 41. Uryszek Wacław 42. Utzig Jerzy 43. Waśniewski Jan 44. Wiliński Leszek 45. Wilk Henryk 46. Wójcik Wiesław 47. Wrześniewski Marian 48. Wykrętowicz Jerzy 49. Wypustek Henryk 50. Zajdel Tadeusz Rok 1953 1. Bębenist Janusz 2. Białobrzeski Wiesław 3. Boruszewski Wojciech 4. Chodakowski Wiesław 5. Deja Andrzej 6. Dogielski Mieczysław 7. Dorman Sylwester 8. Dubiński Bogdan 9. Dziak Ryszard 10. Dziwulski Jan 11. Fisiak Jacek 12. Gałecki Wacław 13. Gielec Leszek 14. Gilewicz Ryszard 15. Grekowicz Marek 16. Hybsz Sławomir 17. Jach Wojciech 18. Jagiełło Andrzej 19. Janiszewski Jerzy 20. Jaworski Janusz 21. Kepler Bernard 22. Koczewski Maciej 23. Kopczyński Lech 24. Korkosiński Józef 25. Kostenko Andrzej 26. Kubczyński Olgierd 27. Kucharski Romuald 28. Kucharski Włodzimierz 29. Kulbabiński Jan 30. Ledowski Bronisław 31. Marlicki Tadeusz 32. Martyna Andrzej 33. Michalak Jerzy 34. Mieszek Zbigniew 35. Nieśmiałek Aleksander 36. Nowak Stanisław 37. Olejniczak Marian 38. Oskaldowicz Jerzy 39. Perek Lucjan 40. Piątkowski Edmund 41. Prusiecki Jerzy 42. Przybylski Tadeusz 43. Sierzputowski Krzysztof 44. Słomkowski Jan 45. Sosnowski Bogdan 46. Stępień Ireneusz 47. Straszyński Andrzej 48. Święcicki Marek 49. Tarkowski Jerzy 50. Tomaszewski Zbigniew 51. Trzaskowski Jędrzej 52. Walicki Maciej 53. Wilkoszewski Tadeusz 54. Witkowski Andrzej 55. Wolski Andrzej 56. Wrzesiński Zdzisław 57. Wyszogrodzki Jan 58. Zawada Janusz 59. Zdanowicz Włodzimierz 60. Zgirski Alojzy 61. Żołędowski Włodzimierz Rok 1954 1. Adamczyk Kazimierz 2. Błaszczyk Zbigniew 3. Ciurlik Leszek 4. Czerwiński Witold 5. Diehl Jan 6. Dobrowolski Jerzy 7. Dzięcioł Kazimierz 8. Fabianowski Jan 9. Filipowicz Wiesław 10. Goczał Ryszard 11. Gola Ireneusz 12. Gonera Ireneusz 13. Goralski Andrzej 14. Hereng Maciej 15. Herman Andrzej 16. Jankowski Stanisław 17. Jaworowski Włodzimierz 18. Karolewski Jan 19. Kieszkowski Mieczysław 20. Klajnert Zbigniew 21. Kondratowicz Janusz 22. Konicki Aleksander 23. Kowalski Władysław 24. Kozłowski Bohdan 25. Krawczyk Karol 26. Lelental Stefan 27. Leszczyński Wiesław 28. Łuszczyński Ryszard 29. Marczyński Piotr 30. Matejun Janusz 31. Mirecki Adam 32. Nowicki Leszek 33. Obin Ryszard 34. Olejniczak Ryszard 35. Olejnik Ryszard 36. Paśnicki Janusz 37. Pietrzak Ryszard 38. Rodakowski Janusz 39. Różański Marek 40. Skrzypczyk Jerzy 41. Stępień Bogusław 42. Szubert Henryk 43. Szydłowski Antoni 44. Trzciński Wojciech 45. Turyński Włodzimierz 46. Uzdowski Maciej 47. Wujek Jerzy 48. Zaborski Ryszard 49. Zakrzewski Jan 50. Zbichorski Mirosław 51. Ziółkiewicz Wojciech 52. Żynkowski Roman Rok 1955 1. Adamczyk Janusz 2. Adamkiewicz Stanisław 3. Bandel Janusz 4. Bartnik Romuald 5. Bogacki Jerzy 6. Cedzyński Andrzej 7. Ciałkowski Ryszard 8. Cichowicz Andrzej 9. Danielecki Andrzej 10. Filipczak Mirosław 11. Garczyński Lech 12. Gorzkowski Grzegorz 13. Halicki Włodzimierz 14. Jakubiszyn Jan 15. Jurkiewicz Jerzy 16. Jurkowski Andrzej 17. Kaczmarow Andrzej 18. Karbowicz Ryszard 19. Karczewski Jan 20. Kirpsza Krzysztof 21. Kłosiński Bolesław 22. Kotnowski Andrzej 23. Krakus Antoni 24. Kudra Józef 25. Kurasiński Tadeusz 26. Kurkiewicz Jerzy 27. Lewandowski Maciej 28. Lisicki Tadeusz 29. Łubisz Tadeusz 30. Magdziarz Andrzej 31. Michałowski Andrzej 32. Modro Wojciech 33. Niedźwiecki Krzysztof 34. Niewolański Wacław 35. Nowacki Stanisław 36. Nowacki Stefan 37. Nowakowski Włodzimierz 38. Ożóg Zbigniew 39. Pacholczyk Andrzej 40. Przepiórkowski Jędrzej 41. Rouba Jerzy 42. Scholl Henryk 43. Sikorski Edmund 44. Skorek Henryk Władysław 45. Skwark Józef 46. Sobaczyński Roman 47. Sobieszek Janusz 48. Sokołowski Wojciech 49. Staniszewski Andrzej 50. Stawin Jerzy 51. Szukiełojć Janusz 52. Szumiel Marek 53. Szydłowski Stanisław 54. Ścibor Maciej 55. Tatarkiewicz Jan 56. Tomaszewski Jakub 57. Tuora Janusz 58. Walicki Edward 59. Woźniak Wojciech 60. Zbichorski Przemysław 61. Zieliński Wojciech Rok 1956 1. Andrzejczak Andrzej 2. Bohdanowicz Andrzej 3. Bolimowski Edward 4. Buczyński Ryszard 5. Chorąziak Michał 6. Cmela Ryszard 7. Czkwianianc Artemiusz 8. Dobrowolski Witold 9. Draczyński Marian 10. Dróżdż Zdzisław 11. Galas Jerzy 12. Gawęda Eugeniusz 13. Golec Włodzimierz 14. Gołębiowski Michał 15. Gościniewicz Ryszard 16. Grabski Władysław 17. Gurynowicz Janusz 18. Herski Ryszard 19. Hesse Jan 20. Jajte Bogdan 21. Jakubowski Maciej 22. Janke Mirosław 23. Janowski Henryk 24. Jarmołowicz-Chwiedorowicz Tadeusz 25. Jarnutowski Janusz 26. Jaskułowski Leszek 27. Kamionka Henryk 28. Karp Zygmunt 29. Kosiński Aleksander 30. Kowalski Jan 31. Kozakiewicz Janusz 32. Kozłowski Wiesław 33. Krzesłowski Witold 34. Kulejowski Michał 35. Kulisz Stanisław 36. Lendzin Zygmunt 37. Macjon Józef 38. Markiewicz Zbigniew 39. Mościbrodzki Andrzej 40. Mrożewski Maciej 41. Myrcha Andrzej 42. Naze Andrzej 43. Nowak Ryszard 44. Olejniczak Andrzej 45. Olejnik Jan 46. Ou Andrzej 47. Pańka Tadeusz 48. Pawelec Jan 49. Peła Ryszard 50. Płużański Maciej 51. Pogrebny Wiesław 52. Prószyński Alfred 53. Rotkiewicz Ryszard 54. Skonieczny Wojciech 55. Stawicki Ireneusz 56. Szmit Jerzy 57. Szpindler Rafał 58. Szumski Zygmunt 59. Świątecki Andrzej 60. Świątecki Jerzy 61. Tęgi Roman 62. Wagner Ryszard 63. Wilk Mirosław 64. Wojtas Jerzy 65. Zielak Andrzej 66. Zielak Janusz 67. Zubkiewicz Walenty Rok 1957 1. Araminowicz Janusz 2. Atamański Włodzimierz 3. Baworowski Eugeniusz 4. Biłat Jerzy 5. Błaszczyk Czesław 6. Bobowski Zbigniew 7. Burakowski Tadeusz 8. Cielecki Eugeniusz 9. Cieślik Józef 10. Dąbrowski Lech 11. Deja Jan 12. Fijałkowski Jan 13. Fisiak Edward 14. Godek Bogdan 15. Grzymski Andrzej 16. Jędrzejewski Zbigniew 17. Juszkiewicz Ludwik 18. Kamer Janusz 19. Kawalerski Jerzy 20. Klimecki Ryszard 21. Koczan Inocenty 22. Kończalik Jerzy 23. Korbicki Andrzej 24. Kozłowski Janusz 25. Kustosik Paweł 26. Kwaśniewski Zbigniew 27. Kwieciński Piotr 28. Lis Sławomir 29. Ludian Ryszard 30. Łatkowski Eugeniusz 31. Mączyński Ryszard 32. Nacewski Jerzy 33. Nowakowski Stanisław 34. Olczyk Jan 35. Paśnicki Marek 36. Pawłowski Janusz 37. Pietrzak Andrzej 38. Pyziak Andrzej 39. Rudnicki Józef 40. Skorek Czesław 41. Snowacki Wojciech 42. Spadłocha Józef 43. Spelak Lucjan 44. Stamorowski Maciej 45. Sułowski Andrzej 46. Suski Paweł 47. Sypniewski Przemysław 48. Trojanowski Tadeusz 49. Trzaskowski Andrzej 50. Turski Andrzej 51. Walewicz Jerzy 52. Wierzbicki Wiesław 53. Wilk Andrzej 54. Zajączkowski Krzysztof 55. Zamaro Jan Rok 1958 1. Adamkiewicz Wojciech 2. Albinowski Witold 3. Andrzejewski Witold 4. Brewiński Jakub 5. Chądzyński Jacek 6. Chilarski Andrzej 7. Chmielewski Marek 8. Dąbrowski Ryszard 9. Dyzbardis Stanisław 10. Godek Andrzej 11. Grzesikowski Wiesław 12. Hromacki Janusz 13. Huebner Tadeusz 14. Jabłoński Marek 15. Jaszczek Józef 16. Kamiński Andrzej 17. Kania Jan 18. Karp Kazimierz 19. Klimek Andrzej 20. Klimek Edward 21. Kunikowski Bolesław 22. Kurzawa Jerzy 23. Laskowski Wincenty 24. Lemański Tadeusz 25. Maj Henryk 26. Makarczuk Andrzej 27. Matusewicz Jan 28. Matuszkiewicz Wojciech 29. Narbutt Władysław 30. Naze Waldemar 31. Nowakowski Jerzy 32. Ośmielak Ryszard 33. Ożga Adam 34. Pawlak Jacek 35. Pawlak Włodzimierz 36. Ritman Janusz 37. Siejka Krzysztof 38. Sopiński Tadeusz 39. Staniszewski Jerzy 40. Szymczyk Józef 41. Światłowski Edward 42. Taczalski Jan 43. Wieczorek Zygmunt 44. Wierzbicki Andrzej 45. Wilk Bogusław 46. Wojciechowski Zbigniew 47. Wołkowicz Antoni 48. Wójcikiewicz Stanisław 49. Wujek Stanisław 50. Wzientek vel Zientek Leon 51. Zalewicz Jerzy 52. Zarajczyk Zbigniew 53. Zielak Jerzy Rok 1959 1. Babicz Janusz 2. Balcerzak Sławomir 3. Bigosiński Ryszard 4. Bin Mirosław 5. Blachoda Andrzej 6. Burakowski Marek 7. Chmielecki Jacek 8. Chudzik Andrzej 9. Ciechanowski Tadeusz 10. Czernek Zdzisław 11. Dłubak Henryk 12. Doliński Andrzej 13. Dylik Witold 14. Frieske Andrzej 15. Galewicz Grzegorz 16. Grzeszczak Andrzej 17. Gurman Andrzej 18. Hejduk Zdzisław 19. Hromy Łukasz 20. Jaksoń Andrzej 21. Jarecki Leszek 22. Jaroniek Mieczysław 23. Kałach Edmund 24. Kapitan Piotr 25. Kleta Jerzy 26. Kloczkowski Kazimierz 27. Kolendo Mieczysław 28. Kozłowski Zbigniew 29. Kucharski Marek 30. Kuydowicz Jan 31. Lewkowski Kazimierz 32. Łaszewski Włodzimierz 33. Mierzejewski Sławomir 34. Mirecki Zbigniew 35. Morawski Roman 36. Nawrocki Krzysztof 37. Nowak Wojciech 38. Nowakowski Andrzej 39. Ozurkiewicz Wojciech 40. Paradowski Antoni 41. Pawlik Marian 42. Pawłowski Andrzej 43. Piotrowski Krzysztof 44. Pliszkiewicz Tadeusz 45. Połoński Romuald 46. Potąpczyk Andrzej 47. Raba Jerzy 48. Radliński Krzysztof 49. Roszkowski Krzysztof 50. Rouba Bohdan 51. Różanowski Stanisław 52. Skonieczny Marek 53. Skotnicki Jan 54. Skupiński Waldemar 55. Soczawa Marian 56. Stachorzyński Jacek 57. Staniszewski Kazimierz 58. Stasiak Jerzy 59. Szefliński Jan 60. Szkopański Andrzej 61. Szymański Czesław 62. Szymański Włodzimierz 63. Świderski Jerzy 64. Świerzewski Jędrzej 65. Timler Adam 66. Uzarewicz Ireneusz 67. Wieczorek Edward 68. Wierzbicki Janusz 69. Wilkowski Krzysztof 70. Włodarczyk Włodzimierz 71. Wolski Jerzy 72. Wolski Witold 73. Woźniak Zbigniew 74. Załęcki Wojciech 75. Zienkiewicz Leonard 76. Zwoliński Marian 77. Zybert Wojciech Rok 1960 1. Albiński Piotr 2. Badziak Wojciech 3. Bawolski Zbigniew 4. Bazylewicz Jacek 5. Bogucki Cezary 6. BuehlAndrzej 7. Cacsarino Jerzy 8. Chudy Zdzisław 9. Ekiert Wojciech 10. Fadiejew Mikołaj 11. Frankowski Jan 12. Gaździński Jacek 13. Hejn Konrad 14. Hofman Maciej 15. Hunsza Bogdan 16. Jakubowski Grzegorz 17. Kapuściński Bogusław 18. Klat Zdzisław 19. Kucharczyk Andrzej 20. Kuczborski Maciej 21. Kuydowicz Michał 22. Leder Stanisław 23. Łosiak Karol 24. Mackiewicz Andrzej 25. Michalak Tomasz 26. Migas Andrzej 27. Młodkowski Krzysztof 28. Mroziński Tadeusz 29. Olejniczak Jan 30. Orlik Jerzy 31. Orłowski Wojciech 32. Pasternak Lech 33. Pawlak Jerzy 34. Pągowski Grzegorz 35. Płauszewski Andrzej 36. Skoczylas Sławomir 37. Słomczyński Kazimierz 38. Smela Jerzy 39. Sobczak Feliks 40. Sułowski Jerzy 41. Szafiański Wojciech 42. Szufleta Zbigniew 43. Szymankiewicz Jan 44. Świontek Sławomir 45. Truba Kazimierz 46. Warawąsowski Jacek 47. Werner Jerzy 48. Witczak Stefan Rok 1961 1. Adamek Lechosław 2. Adamski Andrzej 3. Adamski Jerzy 4. Bezkowski Jerzy 5. Bielski Janusz 6. Błaszczyk Sławomir 7. Bogucki Tomasz 8. Borecki Stanisław 9. Byczkowski Tomasz 10. Daczkowski Ryszard 11. Domański Andrzej 12. Dziworski Stefan 13. Gepert Andrzej 14. Gębal Jerzy 15. Golec Zbigniew 16. Gosiewski Jerzy 17. Jakubiec Andrzej 18. Jędraszczyk Mirosław 19. Jurkowski Ziemowit 20. Kahl Andrzej 21. Kowalewski Zbigniew 22. Kowalski Wojciech 23. Kozłowski Romuald 24. Krzemiński Sławomir 25. Kubicki Adam 26. Kurkowski Andrzej 27. Lewicki Wojciech 28. Lipiński Michał 29. Madej Waldemar 30. Majek Włodzimierz 31. Malus Zdzisław 32. Matysiak Zdzisław 33. Matz Wojciech 34. Moraszczyk Wojciech 35. Nieczuja-Urbański Wojciech 36. Niedźwiecki Adam 37. Niemierko Sławomir 38. Nowak Jerzy 39. Nowicki Radomir 40. Ozimiński Witold 41. Popławski Andrzej 42. Przyjemski Bohdan 43. Rezler Wacław 44. Różycki Krzysztof 45. Rutkowski Maciej 46. Rybarczyk Kazimierz 47. Rybicki Andrzej 48. Sakiewa Jerzy 49. Skopiński Bohdan 50. Snarski Wiesław 51. Sobiś Ryszard 52. Stawicki Henryk 53. Suchecki Bogdan 54. Szupryczyński Kazimierz 55. Szyburski Marek 56. Świder Bogumił 57. Świderek Janusz 58. Świderski Henryk 59. Turko Ludwik 60. Wasilewski Czesław 61. Wojewódzki Andrzej 62. Woskowicz Andrzej 63. Woźnicki Zbigniew 64. Wyszywacz Jerzy 65. Zacerkownyj Jarema 66. Zajda Włodzimierz 67. Zawadzki Bogdan Rok 1962 1. Andryszczak Bogumił 2. Arabski Jacek 3. Bardkowski Ryszard 4. Barszcz Zbigniew 5. Biegański Tadeusz 6. Błaszczyk Andrzej 7. Brodniewicz Lech 8. Chała Jarosław 9. Ciesielski Jacek 10. Czajka Czesław 11. Domagała Wojciech 12. Dubaniewicz Wiktor 13. Duda Wiesław 14. Dymowski Andrzej 15. Dziadkowicz Mirosław 16. Effort Zbigniew 17. Ekler Bronisław 18. Frąszczak Piotr 19. Gąsiorkiewicz Włodzimierz 20. Hanuszkiewicz Jerzy 21. Herman Jerzy 22. Hofman Jerzy 23. Iglewski Michał 24. Iwiński Grzegorz 25. Januszkiewicz Hubert 26. Jarnecki Wiesław 27. Kaczorowski Krzysztof 28. Kapelański Marek 29. Kępa Jerzy 30. Klimek Wojciech 31. Kowalski Wacław 32. Kozłowski Krzysztof 33. Kupczyński Andrzej 34. Lao Jacek 35. Leszewski Wojciech 36. Lipowski Zbigniew 37. Niśkiewicz Romuald 38. Olszewski Michał 39. Ornatowski Stefan 40. Pankowski Marian 41. Pankratz Marek 42. Piekarski Henryk 43. Piotrowicz Włodzimierz 44. Pośpiech Andrzej 45. Rendzikowski Bogdan 46. Rudnicki Wojciech 47. Rutkowski Szymon 48. Sadłocha Czesław 49. Sałata Janusz 50. Scheunert Michał 51. Sikorski Włodzimierz 52. Szanecki Andrzej 53. Szymański Henryk 54. Śmiechowicz Zygmunt 55. Traczyński Marek 56. Tyblewski Andrzej 57. Tylman Janusz 58. Węgliński Wiktor 59. Wieruszewski Janusz 60. Witorzeńć Jerzy 61. Włodarski Ładysław 62. Wojciechowski Bogdan 63. Wysokiński Andrzej 64. Zieliński Kazimierz Rok 1963 1. Adamiak Jan 2. Bartolik Marek 3. Bogdański Wojciech 4. Borkowski Włodzimierz 5. Boski Paweł 6. Bujnowicz Lucjan 7. Chądzyński Karol 8. Czarniecki Krzysztof 9. Czerwiński Wojciech 10. Dąbrowski Jan 11. Depta Janusz 12. Długosz Tadeusz 13. Domaradzki Krzysztof 14. Drygalski Aleksander 15. Duszyński Maciej 16. Fabianowski Witold 17. Finke Włodzimierz 18. Florczak Jerzy 19. Gembalski Zbigniew 20. Gibki Andrzej 21. Goldberg Sławomir 22. Golec Jerzy 23. Góraj Andrzej 24. Graczyk Sławomir 25. Hibner Stanisław 26. Jagielski Andrzej 27. Jamroży Zbigniew 28. Janiec Jacek 29. Juszczak Stanisław 30. Kamiński Krzysztof 31. Karolak Czesław 32. Kelcz Leon 33. Kiełbasiński Władysław 34. Kołomyjec Sławomir 35. Kościński Grzegorz 36. Krala Zbigniew 37. Krasowski Marian 38. Krawczyk Andrzej 39. Król Andrzej 40. Kupczun Janusz 41. Lewandowski Witold 42. Mańka Zbigniew 43. Michalak Andrzej 44. Mikołajewski Henryk 45. Modrzewski Andrzej 46. Napiórkowski Andrzej 47. Nowak Jan 48. Nowakowski Andrzej 49. Olczyk Krzysztof 50. Olechnowicz Zygmunt 51. Orlikowski Marek 52. Osiński Tadeusz 53. Paczesny Marek 54. Panasiuk Marek 55. Perkowski Jan 56. Przybył Marceli 57. Przygocki Marek 58. Pyziak Tadeusz 59. Rembieliński Jakub 60. Ronke Marek 61. Rosow Zbigniew 62. Rygała Edward 63. Rymkiewicz Henryk 64. Sieczko Marek 65. Siennicki Maciej 66. Skonieczny Wojciech 67. Smoleń Maciej 68. Socha Józef 69. Sopiński Marek 70. Spelak Mirosław 71. Stempień Jerzy 72. Sułowski Jan 73. Szuflet Wiesław 74. Trzepski Stanisław 75. Tyliński Kazimierz 76. Ursiak Jerzy 77. Wach Włodzimierz 78. Walewski Jacek 79. Wanat Stanisław 80. Weber Wojciech 81. Werner Krzysztof 82. Wilczyński Władysław 83. Wiśniewski Zbigniew 84. Włodarczyk Cezary 85. Włodarski Jerzy 86. Wolski Wiesław 87. Wołkowicz Marek 88. Zajda Władysław 89. Zawadzki Euzebiusz 90. Zieliński Andrzej 91. Zieliński Stanisław 92. Żuromski Ryszard Rok 1964 1. Abramowicz Janusz 2. Aftowicz Włodzimierz 3. Anders Henryk 4. Barwiński Andrzej 5. Bergiel Jerzy 6. Białkowski Andrzej 7. Bielski Zbigniew 8. Bilski Wojciech 9. Brzózka Jan 10. Burchard Janusz 11. Burzyński Tomasz 12. Cajdler Piotr 13. Cajdler Tomasz 14. Cedzyński Andrzej 15. Cedzyński Wojciech 16. Chlebowski Maciej 17. Chruścielewski Wojciech 18. Cichocki Andrzej 19. Cieniewski Bogdan 20. Ciepliński Wojciech 21. Czyżewski Władysław 22. Czyżykowski Andrzej 23. Drewnowski Paweł 24. Droś Michał 25. Dudziński Andrzej 26. Eckersdorf Andrzej 27. Gajdowicz Wojciech 28. Giziński Witold 29. Goczał Marek 30. Gorzkiewicz Bernard 31. Gostkowski Jan 32. Grefkowicz Marek 33. Hrynkiewicz Andrzej 34. Imieniński Jacek 35. Jarnecki Janusz 36. Jaźwiński Marek 37. Jedliński Janusz 38. Jędrzejewski Stanisław 39. Juchniewicz Jerzy 40. Kaczmarek Adam 41. Karczewski Zbigniew 42. Karpow Roland 43. Kasprzak Kazimierz 44. Kaźmierczak Andrzej 45. Kierzkowski Janusz 46. Kirszbaum Andrzej 47. Kolasiński Wojciech 48. Komorowski Maciej 49. Korporowicz Sławomir 50. Kowalski Witold 51. Krajewski Wiesław 52. Krajewski Wojciech 53. Krakowiak Zbigniew 54. Kruszyński Konstanty 55. Kryczka Jan 56. Krzepkowski Andrzej 57. Kuchciak Zbigniew 58. Lesiak Edward 59. Letki Janusz 60. Madej Tadeusz 61. Mandecki Maciej 62. Młynarski Jerzy 63. Motus Zbigniew 64. Mróz Jerzy 65. Napieralski Michał 66. Niewiarowski Andrzej 67. Niewinowski Wojciech 68. Nurdyński Krzysztof 69. Olejniczak Andrzej 70. Orlikowski Lech 71. Pankowski Czesław 72. Paprocki Włodzimierz 73. Parnowski Henryk 74. Pawelczyk Tomasz 75. Perczyński Aleksander 76. Piasecki Maciej 77. Pieczora Jerzy 78. Piekarski Stefan 79. Pietera Zbigniew 80. Pietrasik Jerzy 81. Pigułowski Marek 82. Pikała Bogusław 83. Pilas Wiesław 84. Piotrowski Andrzej 85. Pisera Andrzej 86. Podlasiak Zbigniew 87. Popławski Marek 88. Popławski Wojciech 89. Powidzki Zbigniew 90. Przybylski Janusz 91. Przychodzeń Henryk 92. Raczyński Zdzisław 93. Raszewski Andrzej 94. Rączka Zdzisław 95. Rek Andrzej 96. Sikorski Dominik 97. Sikorski Łukasz 98. Soczewa Sławomir 99. Stołowski Wojciech 100. Straszewicz Jacek 101. Strobin Wiesław 102. Stróżyński Henryk 103. Szafrański Włodzimierz 104. Szepielow Włodzimierz 105. Sztabiński Grzegorz 106. Szumski Mieczysław 107. Śreniowski Józef 108. Świderski Mirosław 109. Tyburczy Jan 110. Wasiak Jacek 111. Witczak Sławomir 112. Wojciechowski Ryszard 113. Wołodźko Leon 114. Woskowicz Andrzej 115. Woskowicz Jan 116. Wysocki Gabriel 117. Zaborski Paweł Rok 1965 1. Adamski Tomasz 2. Adelt Mariusz 3. Bartela Adam 4. Bąbol Jerzy 5. Bielicki Witold 6. Bierezin Jacek 7. Biń Ryszard 8. Boczkowski Andrzej 9. Brolik Andrzej 10. Brzezicki Janusz 11. Chen Jerzy 12. Chmielecki Marek 13. Chmielewski Jerzy 14. Cichosz Grzegorz 15. Cuper Jerzy 16. Cybart Marek 17. Czernek Rafał 18. Ćwiertniewski Krzysztof 19. Dobrowolski Edward 20. Doktór Kazimierz 21. Doliński Andrzej 22. Dróżdż Andrzej 23. Dudek Ryszard 24. Fleischer Jukian 25. Franciszkowski Stefan 26. Frenkiel Władysław 27. Górski Donat 28. Grabowski Bogdan 29. Granas Wiesław 30. Grande Grzegorz 31. Grudziński Andrzej 32. Grzeszczak Tomasz 33. Huszcza Jan 34. Iwanicz Walenty 35. Jabłoński Andrzej 36. Janowski Marek 37. Jażdżyński Jacek 38. Juszczyk Ryszard 39. Kassyk Rafał 40. Kenic Jan 41. Kenig Konrad 42. Klepczarek Andrzej 43. Kłos Jacek 44. Kłys Andrzej 45. Kolenda Włodzimierz 46. Komorek Wojciech 47. Kryczka Maciej 48. Kubiak Mikołaj 49. Kujat Jan 50. Kunin Edward 51. Kupczun Sławomir 52. Kustosik Paweł 53. Lechowicz Ryszard 54. Lipiński Romuald 55. Łytow Marek 56. Maciejewski Zbigniew 57. Magierkiewicz Henryk 58. Makatrewicz Andrzej 59. Marasek Wojciech 60. Mikulski Jan 61. Mikuła Zbigniew 62. Mroczkowski Tadeusz 63. Nalewajko Jacek 64. Olszak Marek 65. Olszewski Andrzej 66. Orawiec Andrzej 67. Pajor Janusz 68. Pawlak Zdzisław 69. Pelczyński Wacław 70. Pintera Marian 71. Piórkowski Zbigniew 72. Pisalski Andrzej 73. Pomykalski Wiesław 74. Postrych Andrzej 75. Rembacz Tomasz 76. Rembieliński Jacek 77. Romańczuk Marek 78. Rożniecki Marek 79. Rudnicki Edward 80. Skrzypek Wojciech 81. Sosnowski Marek 82. Stańczyk Jan 83. Stefaniak Wojciech 84. Stelmaszczyk Włodzimierz 85. Streczeń Janusz 86. Strzelecki Jacek 87. Strzelecki Tomasz 88. Suwalski Andrzej 89. Suwalski Jarosław 90. Szałapski Zbigniew 91. Szymański Krzysztof 92. Tabaka Ryszard 93. Taraszewski Ryszard 94. Trybulski Grzegorz 95. Turowski Krzysztof 96. Uciński Włodzimierz 97. Wawrzyniak Jerzy 98. Wilczyński Paweł 99. Winkler Wiesław 100. Wyszywacz Wiktor 101. Zdych Zbigniew 102. Zwadroń Janusz 103. Zwilski Grzegorz 104. Żebrowski Maciej Rok 1966 1. Abramowski Ryszard 2. Badziak Andrzej 3. Bartczak Romuald 4. Bartnicki Romuald 5. Bieńkowski Andrzej 6. Bilski Janusz 7. Borkowski Andrzej 8. Borkowski Krzysztof 9. Brzuska Kazimierz 10. Buchman Lech 11. Budzyński Ryszard 12. Bukowski Jacek 13. Cieniewski Grzegorz 14. Dąbrowski Zbigniew 15. Drygas Władysław 16. Drzewiński Jan 17. Dylik Maciej 18. Fontański Jerzy 19. Frenkiel Bogusław 20. Fruziński Maciej 21. Frycz Andrzej 22. Galicki Krzysztof 23. Grigorjew Aleksander 24. Grygorowicz Marek 25. Grzybowski Roman 26. Janiec Andrzej 27. Jerenkow Jerzy 28. Kapitański Jan 29. Knap Piotr 30. Komorowski Tomasz 31. Kowalczyk Tadeusz 32. Kozulski Witold 33. Kruk Wojciech 34. Kucharski Zbigniew 35. Lasota Ryszard 36. Lipiński Andrzej 37. Lisowski Zbigniew 38. Łobodziński Piotr 39. Łukomski Dariusz 40. Malinowski Marek 41. Miaro Lech 42. Młynarski Mariusz 43. Niewiarowski Marek 44. Niezborała Tadeusz 45. Okurowski Wojciech 46. Osiński Tadeusz 47. Papiewski Andrzej 48. Piechota Marek 49. Piekarski Włodzimierz 50. Pietrzak Andrzej 51. Pijewski Łukasz 52. Pinczykowski Apoloniusz 53. Płonka Krzysztof 54. Płuciennik Roman 55. Radzicki Marek 56. Rajchel Ryszard 57. Rutkowski Maciej 58. Sierański Edward 59. Skupiński Ireneusz 60. Sylwanowicz Adam 61. Szymański Marek 62. Śmiechowicz Włodzimierz 63. Świątek Paweł 64. Tarski Konrad 65. Timmler Tadeusz 66. Walczak Andrzej 67. Walden Andrzej 68. Werthejn Marek 69. Wikiper Jerzy 70. Wolski Andrzej 71. Wolski Jacek 72. Zatorski Andrzej 73. Żelazo Marek Rok 1967 1. Adrianowska Grażyna 2. Antecki Zbigniew 3. Antoszewski Zbigniew 4. Barwiński Leszek 5. Bigos Jadwiga 6. Binikowska Irena 7. Błachowski Wawrzyniec 8. Błażejewska Anna 9. Borowski Andrzej 10. Boski Tomasz 11. Brygier Iwona 12. Buda Julitta 13. Bujnowicz Jolanta 14. Chęciński Józef 15. Cieślak Henryka 16. Cybulska Jolanta 17. Czajkowska Danuta 18. Darnikowska Grażyna 19. Deja Anna 20. Drabarek Andrzej 21. Dyżakowska Halina 22. Dzięgiel Urszula 23. Frenkiel Jan 24. Frukacz Bożena 25. Frydrych Janusz 26. Fulmański Zbigniew 27. Gallas Krzysztof 28. Gawryszczak Anna 29. Gaździński Piotr 30. Gostkowski Andrzej 31. Górski Janusz 32. Graczyk Tomasz 33. Grande Julitta 34. Hanuszkiewicz Małgorzata 35. Himell Jerzy 36. Iberla Helena 37. Janik Jadwiga 38. Jankowski Marek 39. Jarnecka Danuta 40. Jasiński Andrzej 41. Jesionowska Anna 42. Jeszka Jeremiasz 43. Kalinowska Jadwiga 44. Kamińska Jadwiga 45. Kaniewska Elżbieta 46. Kardas Małgorzata 47. Kenig Bożena 48. Kędzierowski Marek 49. Klitończyk Wiesława 50. Kowalewski Andrzej 51. Kowalska Elżbieta 52. Krakowski Marek 53. Kryczka Marek 54. Kwiatkowski Andrzej 55. Lachowicz Anna 56. Lewandowska Teresa 57. Maciołek Maciej 58. Mańka Jan 59. Marat Grzegorz 60. Marcinkowski Wiesław 61. Matyja Jerzy 62. Mazur Adam 63. Michalewicz Danuta 64. Michniewicz Marek 65. Mielczarek Elżbieta 66. Mikołajewski Wojciech 67. Mirek Elżbieta 68. Mkwa Zbigniew 69. Motyl Gabriel 70. Mrass Andrzej 71. Nalewajko Marek 72. Nalichowska Jolanta 73. Napieralski Andrzej 74. Nowak Zdzisław 75. Nowakowska Barbara 76. Opyc Ewa 77. Ostrowska Elżbieta 78. Owczarek Bożena 79. Ożegalska Anna 80. Pękalski Andrzej 81. Piasecka Grażyna 82. Pogoda Michał 83. Pokorski Romuald 84. Przybyłowicz Krzysztof 85. Radecka Grażyna 86. Radzikowski Andrzej 87. Rassalski Ignacy 88. Ropelski Ryszard 89. Rybarczyk Teresa 90. Rychliński Henryk 91. Siedlecki Marek 92. Sitkowski Andrzej 93. Sławiński Zdzisław 94. Słomkowski Andrzej 95. Smyl Grażyna 96. Sopiński Grzegorz 97. Stasiak Jerzy 98. Staszek Janina 99. Sumera Zbigniew 100. Supady Wojciech 101. Swierkocki Janusz 102. Sztabiński Paweł 103. Sztrum Marian 104. Szulc Andrzej 105. Szwed Roman 106. Szymczak Krzysztof 107. Śreniowska Barbara 108. Tomala Marek 109. Trzeciak Krystyna 110. Wagner Marek 111. Wandowicz Waldemar 112. Weber Jerzy 113. Wiśniewski Andrzej 114. Witosławska Alicja 115. Włodarczyk Zbigniew 116. Wnuk Jan 117. Wróblewski Maciej 118. Zagdańska Bogumiła 119. Zarębski Wiesław 120. Zielak Danuta 121. Żychliński Jan 122. Żylak Marek 123. Żyliński Andrzej 124. Żyliński Czesław Rok 1968 1. Adamski Lech 2. Bartosiewicz Zbigniew 3. Bednarski Zenon 4. Bednarz Zenon 5. Berezińska Bożena 6. Białecka Elżbieta 7. Bienias Jolanta 8. Bilecka Krystyna 9. Błachowska Grażyna 10. Borsiak Bożena 11. Chodziuk Zoja 12. Cyprowska Jolanta 13. Czaplicka Ewa 14. Czupryńska Bogusława 15. Czyż Halina 16. Dębczak Grażyna 17. Dworniak Henryk 18. Frankowski Krzysztof 19. Friedrich Jerzy 20. Garda Konrad 21. Gbrych Grażyna 22. Gembarzewska Joanna 23. Górniak Elżbieta 24. Graczyk Elżbieta 25. Hamernik Barbara 26. Huniewicz Małgorzata 27. Iwańska Grażyna 28. Jackowiak Jadwiga 29. Jakubowicz Jolanta 30. Jaźwiecki Piotr 31. Jaźwińska Krystyna 32. Jaźwiński Tadeusz 33. Jelicz Krystyna 34. Kalukiewicz Józef 35. Kaniewska Zofia 36. Karasek Krzysztof 37. Kasprzak Andrzej 38. Kawalerska Iwona 39. Kesling Jadwiga 40. Klitończyk Aleksandra 41. Kowalska Elżbieta 42. Krak Joanna 43. Kraszewska Ewelina 44. Krężlewska Grażyna 45. Krukowski Piotr 46. Kubiak Edward 47. Kubik Janusz 48. Kulak Zbigniew 49. Kwapisz Gabriel 50. Kwiatkowska Izabela 51. Kwiatkowski Marek 52. Lewkowski Jerzy 53. Lidert Jolanta 54. Lisek Andrzej 55. Łakomska Jadwiga 56. Macke Barbara 57. Makiewicz Wiesław 58. Malkowska Danuta 59. Mała Anna 60. Małasiewicz Mirosława 61. Mandykiewicz Roman 62. Michałek Elżbieta 63. Mikołajczyk Mirosława 64. Minkiewicz Jacek 65. Mtraszek Magdalena 66. Mysiakowski Jacek 67. Nowakowski Henryk 68. Olejnik Wiesława 69. Osojca Czesława 70. Paczesny Zenon 71. Pakowski Jerzy 72. Pawlaczyk Bożena 73. Pawłowska Hanna 74. Pawłowska Maria 75. Perlińska Izabella 76. Pietrzak Grażyna 77. Pietrzak Zbigniew 78. Pińczykowska Jadwiga 79. Piotrowska Daniela 80. Piotrowska Jadwiga 81. Płaczkowski Krzysztof 82. Poszepczyńska Jolanta 83. Poszepczyńska Marzena 84. Ratajczak Edmund 85. Rębacz Maria 86. Rogulska Maria 87. Romanowski Marek 88. Rosińska Danuta 89. Roszkowski Grzegorz 90. Rybarczyk Piotr 91. Sieroczewski Tomasz 92. Skwarzyńska Iwona 93. Stańczyc Iwona 94. Stelmarczyk Paweł 95. Szewczyk Małgorzata 96. Szymczak Mirosława 97. Świekatowski Mariusz 98. Trzeciak Lucyna 99. Walisiak Jolanta 100. Wikiper Barbara 101. Wiśniewska Małgorzata 102. Wojewoda Grażyna 103. Wołowiec Teresa 104. Woźniakowski Roman 105. Wróblewska Ewa 106. Zając Hubert 107. Zalega Maciej 108. Zatoń Mieczysława 109. Zimna Anna 110. Żyburtowicz Jacek Rok 1969 1. Adamek Elżbieta 2. Adamski Krzysztof 3. Bartold Iwona 4. Bauc Maria 5. Biernacka Barbara 6. Bigos Czesława 7. Blizińska Anna 8. Błaszczyk Ewa 9. Bożek Jacek 10. Bulewicz Grażyna 11. Caban Mirosław 12. Cisek Stefan 13. Czyrkowska Stanisława 14. Dębski Ireneusz 15. Dominiak Barbara 16. Dutkiewicz Lech 17. Dzidkowski Lech 18. Fajbusiewicz Marian 19. Filipczuk Ewa 20. Furmańska Danuta 21. Gamus Edward 22. Golańska Stanisława 23. Grzelak Czesław 24. Jabłońska Ewa 25. Janiak Bożena 26. Jankowski Jerzy 27. Jasiak Anna 28. Jasińska Gabriela 29. Jaszczuk Jerzy 30. Kępski Tadeusz 31. Kołodziejczyk Grzegorz 32. Kominiak Alina 33. Kostrzewska Genowefa 34. Krakowiak Krzysztof 35. Krolop Krystyna 36. Laksman Piotr 37. Lembke Anna 38. Lenartt Jerzy 39. Lisowski Wojciech 40. Luzak Andrzej 41. Łukasik Bogumił 42. Michałek Stanisław 43. Mikołajczyk Jolanta 44. Młynarczyk Marek 45. Mokrosińska Barbara 46. Niemirowski Marek 47. Nowak Julian 48. Nowak Marek 49. Obraniak Wojciech 50. Olejniczak Katarzyna 51. Olejniczak Małgorzata 52. Orlik Barbara 53. Ostapik Bożena 54. Pawlak Krystyna 55. Pawlak Urszula 56. Pawlak Wiesław 57. Pogonowicz Joanna 58. Pongowska Anna 59. Porczyński Zbigniew 60. Przesmycki Marek 61. Rajpold Grzegorz 62. Rakowski Zbigniew 63. Rawicka Anna 64. Rożkowicz Wiesław 65. Ruciński Wiesław 66. Rychlik Elżbieta 67. Sadowska Hanna 68. Siejks Maria 69. Siekierka Zbigniew 70. Sieradzka Mariola 71. Slifiesz Inga 72. Smigiel Małgorzata 73. Sobolewska Elżbieta 74. Sopińska Joanna 75. Stelmaszczyk Barbara 76. Sychniak Janusz 77. Szczepańska Dorota 78. Szuszkiewicz Jadwiga 79. Szymańska Zofia 80. Tabaka Anna 81. Tyll Ewa 82. Ulewicz Anna 83. Wach Grażyna 84. Walczak Andrzej 85. Walczak Grażyna 86. Walda Wojciech 87. Wasiak Halina 88. Wasiak Iwona 89. Wilhelmi Andrzej 90. Wiśniewski Andrzej 91. Włodarski Krzysztof 92. Wolniak Jerzy 93. Wolski Andrzej 94. Wołosewicz Jan 95. Woźniak Ewa 96. Wyszkowska Ewa 97. Zajda Janusz 98. Zaleska Jolanta 99. Zarzycki Jan 100. Zglińska Anna Rok 1970 1. Andrzejczak Włodzimierz 2. Błaszczyk Grażyna 3. Drornicki Paweł 4. Dziagiel Paweł 5. Filipczak Longina 6. Grynsztajn Oleg 7. Jaranowski Marian 8. Jarzyński Michał 9. Karwat Anna 10. Kozłowska Małgorzata 11. Lesiewicz Małgorzata 12. Mioduszewska Elżbieta 13. Piasecka Lena 14. Plucińska Anna 15. Rzepkowski Tadeusz 16. Skoczylas Andrzej 17. Wałęga Danuta 18. Wielgus Jadwiga 19. Zgorzelska Ewa Rok 1971 1. Antkowiak Jacek 2. Antkowiak Krystyna 3. Bałązka Grzegorz 4. Bednarek Halina 5. Bernadowski Brunon 6. Binek Ewa 7. Bodych Grażyna 8. Bogusz Krystyna 9. Borkowski Krzysztof 10. Borowski Wojciech 11. Burchman Jolanta 12. Caban Mariusz 13. Cieślikowski Janusz 14. Czernielewska Izabela 15. Danielewska Elżbieta 16. Dobrowolski Krzysztof 17. Dobrowolski Mirosław 18. Dorobczyńska Elżbieta 19. Gawryś Jacek 20. Gąsecki Lech 21. Głuszkowska Barbara 22. Gontowt Magdalena 23. Górna Elżbieta 24. Górska Joanna 25. Graczyk Andrzej 26. Grochowska Ewa 27. Grzyb Wiesława 28. Gundelach Janusz 29. Gutewicz Izabella 30. Guz Edward 31. Jabłoński Andrzej 32. Jaskułowski Grzegorz 33. Kaczmarek Grażyna 34. Kaczmarska Ewa 35. Kapral Ewa 36. Kluska Andrzej 37. Kobierzycka Anna 38. Kopania Krystyna 39. Kotliński Janusz 40. Kowalska Irena 41. Król Barbara 42. Krzemieniewska Urszula 43. Kurek Ewa 44. Kurowski Sławomir 45. Kwiatkowska Krystyna 46. Kwiatkowski Marek 47. Lembke Ewa 48. Lesiewicz Anna 49. Lipińska Barbara 50. Łysiak Grażyna 51. Maciejewski Zbigniew 52. Majewska Jolanta 53. Makowski Piotr 54. Marszał Mirosław 55. Merszel Elżbieta 56. Michniewicz Małgorzata 57. Migała Barbara 58. Morucka Ewa 59. Mrozowski Jerzy 60. Nawrocka Ewa 61. Nonas Zbigniew 62. Nowak Jolanta 63. Pabin Halina 64. Pawelczyk Zbigniew 65. Pawlak Urszula 66. Pawłowski Andrzej 67. Pieńkowski Janusz 68. Pilawa Marek 69. Pisera Anna 70. Poszebczyńska Małgorzata 71. Pucharski Piotr 72. Pustelnik Małgorzata 73. Rajewski Jerzy 74. Rolka Lech 75. Ruta Michał 76. Sałata Barbara 77. Sapijanka Zofia 78. Sipa Krzysztof 79. Skoczylas Małgorzata 80. Skrzypek Renata 81. Słowińska Bożena 82. Smoleński Piotr 83. Sobczak Anna 84. Sobolewski Piotr 85. Solecka Maria 86. Stańczyc Krzysztof 87. Staszewska Barbara 88. Strójwąs Violetta 89. Studniarek Michał 90. Suprunowicz Barbara 91. Szczerbaniak Barbara 92. Szubka Andrzej 93. Szustak Marlena 94. Szwarcsztajn Anna 95. Śliwińska Mariola 96. Tosiek Joanna 97. Turalska Barbara 98. Wiktorek Celina 99. Wiktorowski Marek 100. Witf Alicja 101. Włodarczyk Barbara 102. Wojcieszak Józef 103. Woźnicki Wojciech 104. Wroński Sławomir 105. Zakrzewski Marek 106. Zasuwa Krzysztof Rok 1972 1. Ankudowicz Krzysztof 2. Bielawska Grażyna 3. Bitner Mirosław 4. Błasinek Witold 5. Bodzińska Ilona 6. Boratyńska Jolanta 7. Borowczyk Andrzej 8. Borowski Andrzej 9. Celeda Małgorzata 10. Chrostowska Magdalena 11. Cyl Henryka 12. Demel Elżbieta 13. Domański Tomasz 14. Dudek Andrzej 15. Dyniewska Joanna 16. Filipczak Grzegorz 17. Gawrysiak Jarosław 18. Głuszczak Zbigniew 19. Góralczyk Maria 20. Graczyk Grażyna 21. Gruszka Elżbieta 22. Guzek Mirosława 23. Jabłońska Maria 24. Janowski Waldemar 25. Jędraszyk Marek 26. Kaczmarek Gabriela 27. Karmowska Aleksandra 28. Karski Zbigniew 29. Kaźmierczak Małgorzata 30. Kieszek Elżbieta 31. Kincel Katarzyna 32. Klatkowska Anna 33. Kmiecik Janina 34. Knapp Hanna 35. Kondej Włodzimierz 36. Korbus Wiesław 37. Korycińska Anna 38. Kotarski Janusz 39. Kowalewski Mariusz 40. Koziński Krzysztof 41. Krakowski Tomasz 42. Krawczyk Anna 43. Krawczyk Małgorzata 44. Król Andrzej 45. Królikowski Jacek 46. Kubera Iwona 47. Kuczkowska Monika 48. Leśnikowska Barbara 49. Maciejewska Barbara 50. Majak Aleksandra 51. Markiewicz Urszula 52. Matyskiewicz Hanna 53. Michalak Elżbieta 54. Michalewicz Bogusław 55. Michalska Marzena 56. Miller Dorota 57. Minkiewicz Jacek 58. Narożny Lech 59. Niewiadomski Andrzej 60. Nowak Elżbieta 61. Osiecki Henryk 62. Pałuba Elżbieta 63. Pawelec Bożena 64. Pawełczyk Halina 65. Pietrzak Anna 66. Pokorski Sylwester 67. Polański Andrzej 68. Popczyk Marek 69. Porada Mirosława 70. Przybyła Jolanta 71. Raczyński Andrzej 72. Raczyński Jerzy 73. Saletra Jadwiga 74. Sawidka Lidia 75. Skarżyński Tadeusz 76. Skoneczna Barbara 77. Słodkiewicz Krystyna 78. Słupecka Joanna 79. Smulik Jerzy 80. Sobalska Magdalena 81. Sosnowska Elżbieta 82. Stefańczyk Marek 83. Stolarczyk Urszula 84. Strzelecki Wojciech 85. Syzdół Paweł 86. Sztabiński Franciszek 87. Szychowski Ryszard 88. Szymańska Ewa 89. Śpiewak Zbigniew 90. Średniak Bogdan 91. Świderska Teresa 92. Tomaszycka Barbara 93. Turkiewicz Grażyna 94. Tyjan Elżbieta 95. Wlazło Ewa 96. Wojnarska Grażyna 97. Woźniak Bogusława 98. Wróblewska Elżbieta 99. Wysoczyńska Grażyna 100. Zaborowska Krystyna 101. Zamęska Daria 102. Zatorski Witold 103. Zawadzki Maciej 104. Ziemińska Elżbieta 105. Żelechowski Włodzimierz 106. Żyliński Tadeusz Rok 1973 1. Andrysewicz Stanisława 2. Andrzejczak Małgorzata 3. Antczak Małgorzata 4. Armanowska Barbara 5. Barcikowska Barbara 6. Bartnik Czesław 7. Błasińska Zofia 8. Brzozowski Andrzej 9. Celeda Małgorzata 10. Chodakowski Krzysztof 11. Chudzyńska Anna 12. Ciesielska Grażyna 13. Cieślak Jadwiga 14. Czernielewski Konrad 15. Czerwińska Barbara 16. Daroszewska Danuta 17. Degórski Grzegorz 18. Doktór Maria 19. Dragan Joanna 20. Dryńska Maria 21. Duda Henryk 22. Franiak Jolanta 23. Furmaniak Anna 24. Goc Iwona 25. Godzimirski Waldemar 26. Gonkiewicz Sławomir 27. Górecka Ewa 28. Grochulski Witold 29. Grzanek Elżbieta 30. Guga Anna 31. Heleniak Jadwiga 32. Jabłońska Maria 33. Jagielska Alicja 34. Janik Wojciech 35. Jędrzejczak Jolanta 36. Jurasz Wojciech 37. Jurzysta Ryszard 38. Kabat Małgorzata 39. Kacprzak Zbigniew 40. Kardas Ryszard 41. Klejny Jacek 42. Klimaszewski Jacek 43. Kłos Jolanta 44. Koprowski Tomasz 45. Kordala Andrzej 46. Kos Lech 47. Kotarska Maria 48. Kozulska Małgorzata 49. Król Anna 50. Krygier Mariola 51. Krzewoźny Krystyna 52. Krzyna Bożenna 53. Krzyżanowska Anna 54. Kubiszewski Sławomir 55. Kublik Maria 56. Kwapisz Urszula 57. Kwiatkowski Paweł 58. Lebioda Marek 59. Lipińska Ewa 60. Lisek Zbigniew 61. Łapińska Teresa 62. Michalak Halina 63. Michniewicz Tadeusz 64. Moszczyńska Aleksandra 65. Mroczkowska Mirosława 66. Nowak Aleksandra 67. Okoński Janusz 68. Olawińska Małgorzata 69. Olejniczak Elżbieta 70. Ośka Elżbieta 71. Panczenko Katarzyna 72. Pankiewicz Lucyna 73. Pawlicki Krzysztof 74. Pejta Ireneusz 75. Pfeifer Hanna 76. Pietrucha Piotr 77. Pietruszko Grażyna 78. Pilas Krystyna 79. Pilżys Ewa 80. Puchalska Barbara 81. Rawicki Andrzej 82. Rudolf Grażyna 83. Ruta Jan 84. Rzepkowska Elżbieta 85. Sabela Maria 86. Sawicka Anna 87. Słychań Grażyna 88. Sosnowska Elżbieta 89. Spodenkiewicz Marek 90. Stępień Krystyna 91. Stupakiewicz Iwona 92. Swiryd Grzegorz 93. Szyszko Marek 94. Śliwińska Krystyna 95. Śtrzałek Iwona 96. Topczewski Jacek 97. Tuliszkiewicz Zofia 98. Urbańska Alina 99. Welka Ryszard 100. Więckowicz Emilia 101. Wołkowski Jerzy 102. Zaręba Stanisław 103. Ziomkowski Cezary Rok 1974 1. Augustynowicz Maria 2. Bagan Teresa 3. Bergier Izabella 4. Biernat Romuald 5. Błażyński Tadeusz 6. Borowski Stefan 7. Bujnowicz Ewa 8. Chmielewska Teresa 9. Chodziuk Wiera 10. Dąbrzalska Barbara 11. Dębowski Janusz 12. Dylewski Sławomir 13. Dytberner Alina 14. Dziedzianowicz Ryszarda 15. Figurska Elżbieta 16. Filipiak Nina 17. Giecewicz Palmira 18. Góraj Bożena 19. Grzybowska Anna 20. Homich Anna 21. Idczak Hanna 22. Jagiełło Grzegorz 23. Jamroziak Elżbieta 24. Jankowski Włodzimierz 25. Jarwicz-Jaciński Zbigniew 26. Jędrzejczak Piotr 27. Józefowicz Bogdan 28. Kalinowska Anna 29. Kapusta Jolanta 30. Karasiński Zbigniew 31. Karbowski Wojciech 32. Karski Ryszard 33. Kassyk Anna 34. Kawulska Grażyna 35. Kazimierczak Grażyna 36. Kąkolewska Anna 37. Kiciak Włodzimierz 38. Kierszko Zbigniew 39. Kmiecik Hanna 40. Kołodziej Alina 41. Kołosińska Małgorzata 42. Kowalczyk Ewa 43. Kowalczyk Małgorzata 44. Kowalska Halina 45. Krakowiak Iwona 46. Krakowska Halina 47. Kruszewska Krystyna 48. Kuchciak Ryszard 49. Kwiatkowski Bogdan 50. Leiszner Krzysztof 51. Lesiak Anna 52. Leszczyńska Anna 53. Leszczyńska Monika 54. Łapińska Grażyna 55. Łazarczyk Elżbieta 56. Łukasik Bogusław 57. Macur Anna 58. Majdzik Małgorzata 59. Matyskiewicz Marzena 60. Michaś Jolanta 61. Mikołajewska Anna 62. Muszyńska Katarzyna 63. Nadgórski Sławomir 64. Noga Elżbieta 65. Nowak Bogdan 66. Nowak Wiesław 67. Osińska Wiesława 68. Ostrowska Anna 69. Padias Renata 70. Pastwińska Daria 71. Pertyński Jan 72. Pietras Krzysztof 73. Pilarski Krzysztof 74. Pogoda Sławomir 75. Popczyk Małgorzata 76. Przygoda Małgorzata 77. Rodzoch Anna 78. Rządkowska Mirosława 79. Siejka Krystyna 80. Sierocka Elżbieta 81. Skoneczna Henryka 82. Sobczak Serafina 83. Sobczyk Marek 84. Staszewski Antoni 85. Stolarczyk Krystyna 86. Supernak Mirosław 87. Sykuła Janusz 88. Sysio Grażyna 89. Szczech Adam 90. Szulc Adam 91. Szumlewicz Teresa 92. Szuttenbach Marek 93. Szymczyk Aldona 94. Szyndler Jarosław 95. Śliwa Elżbieta 96. Tassarek Bogusław 97. Tomaszewska Małgorzata 98. Tyczyński Andrzej 99. Ukleja Anna 100. Urbaniak Małgorzata 101. Warchoł Violetta 102. Wasiak Marek 103. Więckowska Małgorzata 104. Wilanowska Ewa 105. Wilk Elżbieta 106. Wiśniak Jolanta 107. Wiśniewska Beata 108. Włodarczyk Aleksandra 109. Wojsa Elżbieta 110. Wojtania Melania 111. Wojtkowiak Elżbieta 112. Woźniak Krzysztof 113. Zawitkowska Grażyna 114. Zbicińska Grażyna 115. Zbrzeźny Jerzy 116. Żandarowska Aleksandra Rok 1975 1. Anczewski Krzysztof 2. Bakura Anna 3. Bernaciak Barbara 4. Bernacki Mieczysław 5. Bilska Ewa 6. Bitner Jolanta 7. Bobowska Grażyna 8. Borten Wojciech 9. Buda Paweł 10. Ciesielska Alicja 11. Cieślicka Małgorzata 12. Cyl Mirosław 13. Czapla Elżbieta 14. Derejczyk Maria 15. Dębiński Henryk 16. Domański Grzegorz 17. Filipiak Bogumił 18. Fronczyk Cezary 19. Galoch Bożena 20. Gonera Elżbieta 21. Gorgolewska Iwona 22. Górecki Lech 23. Gryglas Ewa 24. Grzelczak Elżbieta 25. Grzelewska Małgorzata 26. Hajn Maria 27. Haza Mirosława 28. Instunajd Lidia 29. Jaśkiewicz Maria 30. Jodłowska Anna 31. Kanownik Ewa 32. Karasińska Maria 33. Karczewska Grażyna 34. Klamann Iwona 35. Klaziński Leszek 36. Konopka Jadwiga 37. Kotras Zyta 38. Kozarska Elżbieta 39. Krasocka Ewa 40. Królikowski Andrzej 41. Kubera Wiktor 42. Kuczyńska Elżbieta 43. Kupiński Leszek 44. Kuran Wojciech 45. Latuszek Ewa 46. Lewandowska Ewa 47. Liszczyna Małgorzata 48. Łukasiewicz Maria 49. Majewska Natalia 50. Malicki Jacek 51. Malinowska Joanna 52. Manikowski Paweł 53. Mańkowska Danuta 54. Marcoń Barbara 55. Michalak Jolanta 56. Michalska Elżbieta 57. Michalski Maciej 58. Mickiewicz Longina 59. Mingielewicz Jolanta 60. Miniszewski Piotr 61. Nowańska Barbara 62. Obuchowicz Izabela 63. Olczyk Krzysztof 64. Palmowska Maria 65. Pęgowska Barbara 66. Pietrzyk Bogumiła 67. Płuciennikowska Mirosława 68. Podczaski Jarosław 69. Prażanowski Adam 70. Raducka Elżbieta 71. Rodzoch Andrzej 72. Rogala Paweł 73. Rolka Jolanta 74. Rygielska Lidia 75. Sebastianowicz Gabriela 76. Siekiera Karolina 77. Skarżyńska Maria 78. Skierkowski Marek 79. Sobieraj Elżbieta 80. Sobieszek Małgorzata 81. Sobieszkoda Barbara 82. Solecka Anna 83. Stanowski Sławomir 84. Stefańczyk Ewa 85. Stępińska Aleksandra 86. Stroińska Ewa 87. Strzelecki Ryszard 88. Sucharzewska Ewa 89. Sumińska Alina 90. Suprunowicz Irena 91. Suwała Bożena 92. Szpurka Janusz 93. Szustak Izabela 94. Szygendowski Wojciech 95. Szymańska Ewa 96. Świerczyński Cezary 97. Tołoczko Grażyna 98. Trznadel Marek 99. Tybulczuk Andrzej 100. Urbaniak Elżbieta 101. Wachowski Adam 102. Warszewski Krzysztof 103. Wasiak Anna 104. Wawrzyńczyk Zofia 105. Widerski Bogumił 106. Wilemborek Jolanta 107. Wilkowski Władysław 108. Włodarski Piotr 109. Wojtynia Danuta 110. Woźniacki Wojciech 111. Zawadzka Wiesława 112. Zielińska Elżbieta 113. Ziółkowska Janina 114. Żurawska Ewa 115. Żurek Adam Rok 1976 1. Andrysiak Urszula 2. Andrzejewska Małgorzata 3. Antosz Andrzej 4. Anuszczyk Jerzy 5. Balcerska Jolanta 6. Bartczak Małgorzata 7. Bernaś Ewa 8. Bielawski Przemysław 9. Bocian Roman 10. Boczkowska Anna 11. Boczyński Jacek 12. Borska Joanna 13. Buciak Elżbieta 14. Buklarewicz Bożena 15. Caban Remigiusz 16. Chmielewska Jadwiga 17. Ciepła Blandyna 18. Czaplicka Aleksandra 19. Czaplicka Krystyna 20. Czechowicz Małgorzata 21. Dmochowski Jacek 22. Dryński Tomasz 23. Dygas Paweł 24. Fisiak Iwona 25. Fornal Krzysztof 26. Fudali Katarzyna 27. Gajek Zbigniew 28. Galant Grażyna 29. Gorczyńska Anna 30. Grabowska Lidia 31. Grossman Iwona 32. Guga Piotr 33. Guz Jadwiga 34. Jabłońska Urszula 35. Janiszewska Anna 36. Jędrzejczyk Bożena 37. Jońska Grażyna 38. Jurek Grzegorz 39. Kaczmarek Anna 40. Karbowiak Hanna 41. Kniaź Stanisława 42. Kochanowski Andrzej 43. Kołodziejczyk Jarosław 44. Koriat Jolanta 45. Krakowska Teresa 46. Krawczyk Jolanta 47. Królikowska Iwona 48. Krupińska Anna 49. Kurczaba Anna 50. Kusio Jadwiga 51. Kwak Andrzej 52. Łatacz Ewa 53. Maciejczyk Andrzej 54. Maciejewski Grzegorz 55. Marciniak Wojciech 56. Mirowski Krzysztof 57. Misiak Zbigniew 58. Młynarczyk Ryszard 59. Muszyński Maciej 60. Nadgórska Barbara 61. Najberg Liliana 62. Okońska Marianna 63. Oleśkiewicz Elżbieta 64. Olszewski Janusz 65. Opalska Iwona 66. Pachorenko Grzegorz 67. Pawelec Mariola 68. Pawelski Waldemar 69. Pilżys Danuta 70. Pisarski Adam 71. Płaszyński Bogusław 72. Pogoda Zbigniew 73. Popiński Kazimierz 74. Roguska Elżbieta 75. Scibura Iwona 76. Sędzicki Zdzisław 77. Solecki Andrzej 78. Sosnowski Sławomir 79. Sowa Jadwiga 80. Staszelis Wanda 81. Stefański Daniel 82. Stelągowski Mirosław 83. Strobin Iwona 84. Szletyńska Małgorzata 85. Szwarcbach Julian 86. Trochimowicz Marek 87. Ukleja Romuald 88. Ulanowska Elżbieta 89. Walczak Marek 90. Wardęszkiewicz Roman 91. Wawrzaszek Małgorzata 92. Wiaderkiewicz Jarosław 93. Wilczak Izabela 94. Wojdasiewicz Paweł 95. Wołoszyn Paweł 96. Wyrębak Liliana 97. Zaręba Anna 98. Zgliński Ryszard 99. Zielińska Mirosława 100. Żelechowska Elżbieta 101. Żurek Kazimierz Rok 1977 1. Andrzejczak Dorota 2. Aranowski Krzysztof 3. Babińska Beata 4. Bajas Anna 5. Balińska Małgorzata 6. Barańska Małgorzata 7. Bekier Tomasz 8. Bielewicz Ryszard 9. Bilicz Beata 10. Blesińska Elżbieta 11. Borkowski Krzysztof 12. Borst Jerzy 13. Brochman Barbara 14. Chećko Zbigniew 15. Cichosz Katarzyna 16. Dębowski Stanisław 17. Dyszkiewicz Zuzanna 18. Dytberner Joanna 19. Dziano Jolanta 20. Figat Małgorzata 21. Filip Krystyna 22. Gelo Elżbieta 23. Główczyńska Iwona 24. Gorzkiewicz Marek 25. Górska Elżbieta 26. Grunwald Maria 27. Grzyb Elżbieta 28. Guminiak Małgorzata 29. Iwaszkiewicz Aleksander 30. Janisz Anna 31. Jankowska Małgorzata 32. Janowski Marek 33. Jaworska Halina 34. Jędras Paweł 35. Jędrzejczak Jacek 36. Kanicki Jacek 37. Karniewski Paweł 38. Klimek Wojciech 39. Kłoszewska Małgorzata 40. Kocznow Wanda 41. Kordala Tomasz 42. Korzeniewska Zofia 43. Kosiewicz Izabela 44. Krajewska Jadwiga 45. Krauze Halina 46. Kropp Andrzej 47. Krzeczkowska Monika 48. Kulak Tomasz 49. Kunach Małgorzata 50. Kupczyk Bożena 51. Kwilman Maciej 52. Lenartowicz Zbigniew 53. Leszczyńska Małgorzata 54. Lewandowski Krzysztof 55. Ligenza Jan 56. Łaszczewska Anna 57. Makowski Zbigniew 58. Malatyńska Maria 59. Malicki Grzegorz 60. Millerowicz Karol 61. Miłanowski Zbigniew 62. Mirowska Halina 63. Mizera Wojciech 64. Morawski Janusz 65. Mosiniak Ewa 66. Opalski Jakub 67. Paul Małgorzata 68. Pawlik Ewa 69. Pietrzak Jarema 70. Raczyńska Bożena 71. Radecka Jadwiga 72. Ratajczyk Urszula 73. Rodzoch Wanda 74. Rosińska Jolanta 75. Rosińska Mirosława 76. Różycka Ewa 77. Różycka Izabela 78. Samujłło Elżbieta 79. Schiele Marcin 80. Schmidke Mariola 81. Sędziwa Anna 82. Siekierski Tomasz 83. Sosnowska Mariola 84. Stelmaszczyk Piotr 85. Stokowski Cezary 86. Sulkowska Małgorzata 87. Szczech Bogusław 88. Szczepaniak Bogdan 89. Szewczyk Zbigniew 90. Szybińska Barbara 91. Szyszka Marek 92. Szyszko Krzysztof 93. Świderski Jarosław 94. Tekiela Marek 95. Trojanowska Jadwiga 96. Tulin Jadwiga 97. Usielski Jacek 98. Uścińska Ewa 99. Wacławiak Grażyna 100. Wajch Eliza 101. Wasiak Andrzej 102. Wasiak Jacek 103. Wasiak Jolanta 104. Wasiluk Jacek 105. Wawrzyniak Andrzej 106. Wądołowski Piotr 107. Wieczorek Cezary 108. Wiśniewski Paweł 109. Wojciechowska Jolanta 110. Woźniak Krzysztof 111. Woźniak Piotr 112. Woźny Waldemar 113. Wójciak Barbara 114. Zawada Andrzej 115. Zelich Tamara Rok 1978 1. Ałaszewski Paweł 2. Bechtold Tomasz 3. Bergiel Jan 4. Bielak Irena. 5. Bielkiewicz Beata 6. Bielkiewicz Małgorzata 7. Bieńskowski Wojciech 8. Bobowski Aleksander 9. Bocheńska Małgorzata 10. Boisse Barbara 11. Borowiecki Andrzej 12. Ciechanowska Małgorzata 13. Czupryńska Bożena 14. Czyżykowska Krystyna 15. Dobrowolski Leszek 16. Domańska Teresa 17. Dudkiewicz Krystyna 18. Dudkiewicz Monika 19. Dzierżawiec Jacek 20. Falińska Elżbieta 21. Fornalska Dorota 22. Fronk Grażyna 23. Giecewicz Mariola 24. Golicki Rafał 25. Grodzka Mariola 26. Grygielewicz Jarosław 27. Grzelka Jarosław 28. Grzyb Emilia 29. Gulczyńska Ewa 30. Illukowicz Małgorzata 31. Jałocha Roman 32. Janik Dorota 33. Jaźwiecki Jacek 34. Jędrzejczak Jolanta 35. Jędrzejewski Jacek 36. Kasprzyk Jacek 37. Kliżewski Zbigniew 38. Kluczwajd Jolanta 39. Kmiecińska Małgorzata 40. Kolińska Jolanta 41. Kozakiewicz Marek 42. Król Dariusz 43. Kulmińska Barbara 44. Kwiatkowska Elżbieta 45. Laskowska Danuta 46. Lesiuk Ryszard 47. Leśnikowski Ryszard 48. Lipiński Zbigniew 49. Lorens Mirosław 50. Łatacz Maria 51. Łopacińska Maria 52. Łozowicka Alicja 53. Majak Paweł 54. Majewska Iwona 55. Majewska Małgorzata 56. Majka Ryszard 57. Majzer Krystyna 58. Marciniak Marek 59. Marczyński Zbigniew 60. Marjat Marietta 61. Marszałek Ewa 62. Michalak Anna 63. Michałowska Jolanta 64. Milbrandt Krzysztof 65. Obuchowicz Joanna 66. Pawlaczyk Małgorzata 67. Piasecki Juliusz 68. Pilarski Leszek 69. Piotrowski Paweł 70. Prószyński Ryszard 71. Pryczek Mariusz 72. Ramięga Romuald 73. Rawicki Eryk 74. Rembielińska Agnieszka 75. Rodak Elżbieta 76. Romański Andrzej 77. Rudnicki Mirosław 78. Rządziński Robert 79. Sałkowska Bożena 80. Sieradzka Eunice 81. Sieradzki Paweł 82. Sikorska Aleksandra 83. Sikorska Anna 84. Słomińska Renata 85. Sosnowski Marek 86. Stachowicz Ewa 87. Stasiak Andrzej 88. Stępień Iwona 89. Stępińska Krystyna 90. Strejczek Jarosław 91. Suski Cezary 92. Swaczyna Andrzej 93. Szambelan Jadwiga 94. Szkudlarek Andrzej 95. Świątkowska Iwona 96. Świderski Paweł 97. Tarkowski Ryszard 98. Tatrzańska Bogusława 99. Turajska Bogumiła 100. Wal Roman 101. Walaszczyk Włodzimierz 102. Walczak Elżbieta 103. Wiaderek Małgorzata 104. Wieczorkowska Małgorzata 105. Wiedeński Jarosław 106. Wilusz Małgorzata 107. Włoskowicz Jarosław 108. Wołosz Jadwiga 109. Zagórowicz Ireneusz Rok 1979 1. Arkuszyńska Joanna 2. Barańczyk Grzegorz 3. Bartnicki Dariusz 4. Białkowska Dorota 5. Bogusz Dagmara 6. Bralewski Dariusz 7. Bucka Grażyna 8. Burska Helena 9. Ciach Piotr 10. Cybulski Roman 11. Czarnecki Piotr 12. Czekalska Maria 13. Dobrzyńska Ewa 14. Dutkiewicz Lidia 15. Felińczak Andrzej 16. Gajda Małgorzata 17. Gajewska Ilona 18. Girczyc Elżbieta 19. Gliszczyński Marian 20. Góral Janusz 21. Graczyk Anna 22. Graczyk Piotr 23. Grzanek Krystyna 24. Grzegorczyk Marzena 25. Guz Andrzej 26. Hennig Radosław 27. Iglikowski Stanisław 28. Jagiełło Jolanta 29. Jakubowska Gabriela 30. Jakubowski Waldemar 31. Jałosińska Barbara 32. Jankowska Agnieszka 33. Jaszczyk Grzegorz 34. Jędrzejak Alicja 35. Jędrzejczak Ewa 36. Kałużka Andrzej 37. Kamiński Jarosław 38. Kanicki Dariusz 39. Kąkolewska Alina 40. Kępka Małgorzata 41. Kłos Magdalena 42. Kobiela Jacek 43. Korytek Dorota 44. Kosiacka Mariola 45. Kujawa Alicja 46. Kurczewska Maria 47. Kuzański Piotr 48. Lobka Violetta 49. Łachut Magdalena 50. Mackiewicz Paweł 51. Majczak Anna 52. Małolepszy Andrzej 53. Mamrot Magdalena 54. Markiewicz Tomasz 55. Matuszewski Karol 56. May Jacek 57. Mikucewicz Małgorzata 58. Miniak Jacek 59. Mitel Paweł 60. Mizera Tomasz 61. Muszel Krzysztof 62. Ociński Witold 63. Olczak Wojciech 64. Opłatowski Cezary 65. Owczarek Anna 66. Pabich Marek 67. Pakalski Andrzej 68. Palusiak Maria 69. Paradowska Elżbieta 70. Pękalska Katarzyna 71. Pospiszyl Zdzisław 72. Przybysz Jacek 73. Psuty Dorota 74. Ryder Maria 75. Staroń Bogusław 76. Stefaniak Dariusz 77. Stefaniak Tomasz 78. Stępień Beata 79. Sygulski Wojciech 80. Szalecka Dorota 81. Szczepaniak Lucjan 82. Szenfelder Mariusz 83. Szewczyk Iwona 84. Szkudlarek Beata 85. Śmiech Maria 86. Śmigielska Mariola 87. Tamoń Marzena 88. Tomczyk Barbara 89. Trębińska Ewa 90. Trojanowska Maria 91. Tyrakowski Maciej 92. Urbanek Piotr 93. Uścińska Elżbieta 94. Walter Paweł 95. Wietecki Tomasz 96. Woźniak Bożena 97. Wróbel Anita 98. Wróblewski Mirosław 99. Zając Ewa 100. Zawisza Dariusz 101. Zielonka Aneta Rok 1980 1. Adamowicz Andrzej 2. Banaszczyk Beata 3. Baran Michał 4. Bednarek Dorota 5. Berdowska Alicja 6. Biadasiewicz Beata 7. Bielkiewicz Lucyna 8. Blumental Anna 9. Bobrowski Bogusław 10. Borowiak Andrzej 11. Brygoła Violetta 12. Bukowczyk Anna 13. Byczkowski Piotr 14. Czajkowski Piotr 15. Czekan Małgorzata 16. Dajaka Violetta 17. Dębski Ireneusz 18. Dubilas Jacek 19. Dudziński Bogdan 20. Dybała Sławomir 21. Florczak Małgorzata 22. Fronc Jacek 23. Gajek Krzysztof 24. Gilewicz Mirosław 25. Grabowska Marzena 26. Grygielewicz Anna 27. Guilavogui Ewa 28. Jakubowski Krzysztof 29. Janiak Ryszard 30. Janik Jacek 31. Jaroszczyk Andrzej 32. Jaworska Małgorzata 33. Jędrzejewski Piotr 34. Kałużny Paweł 35. Kawczyńska Aldona 36. Kierasińska Alicja 37. Kieszkowski Jarosław 38. Klimek Ewa 39. Klimkiewicz Jacek 40. Królikowska Elwira 41. Kubiak Eryk 42. Kurcińska Jolanta 43. Kurczewska Jadwiga 44. Kwaśniewska Dorota 45. Kwiatkowski Witold 46. Lange Violetta 47. Łozowicka Irena 48. Majer Mirosław 49. Milczarek Józef 50. Musiał Lechosława 51. Nowak Beata 52. Okoniewski Krzysztof 53. Ordowska Alicja 54. Ossowska Iwona 55. Osuchowska Magdalena 56. Pająk Andrzej 57. Pałuba Waldemar 58. Papierz Andrzej 59. Pietraszek Andrzej 60. Pluta Marek 61. Preiss Joanna 62. Pryczek Krzysztof 63. Przedworski Piotr 64. Rawicka Maria 65. Rutkowski Piotr 66. Skupińska Dorota 67. Sobczak Piotr 68. Sobkiewicz Jerzy 69. Sośnierz Renata 70. Stępiński Andrzej 71. Szukiełojć Jarosław 72. Szumska Iwona 73. Turyński Krzysztof 74. Urbanowicz Ewa 75. Vogel Barbara 76. Walczak Małgorzata 77. Waligórska Dorota 78. Wasilewski Igor 79. Wichrowska Beata 80. Wojczuk Sławomir 81. Woźniak Jerzy 82. Wójcik Maria 83. Zarychta Czesław 84. Ziemnicki Wiktor 85. Ziółkowski Marek 86. Związek Grażyna 87. Żądło Andrzej 88. Żylińska Magdalena Rok 1981 1. Adamiak Monika 2. Adamus Dariusz 3. Augustyniak Andrzej 4. Augustyniak Mirosław 5. Bieniak Małgorzata 6. Borowiak Paweł 7. Bralewski Sławomir 8. Brzeziński Witold 9. Bukowczyk Paweł 10. Chardy Aneta 11. Chrząstowski Marek 12. Czyż Ewa 13. Deszczyński Dariusz 14. Drążczyk Paweł 15. Dubel Piotr 16. Fandrych Tomasz 17. Fisiak Małgorzata 18. Frąckowicz Jacek 19. Gajderowicz Mariusz 20. Gąsiorowicz Wiesława 21. Godlewski Grzegorz 22. Grzelak Marek 23. Ignaczak Anna 24. Janisz Wiesław 25. Jaskólska Magdalena 26. Jaśkiewicz Mariola 27. Jędrzejewski Paweł 28. Józefowicz Elżbieta 29. Kacprzak Ewa 30. Kaczyński Dariusz 31. Kałużka Piotr 32. Kaźmierczak Andrzej 33. Kątna Iwona 34. Kędzierski Robert 35. Kędzior Krzysztof 36. Konat Paweł 37. Kotas Alina 38. Kowalczyk Tomasz 39. Krasiukianis Roman 40. Księżak Andrzej 41. Kuśmierek Paweł 42. Lange Piotr 43. Lewgowd Andrzej 44. Libich Maria 45. Lipke Zbigniew 46. Lisowska Katarzyna 47. Łuczak Arkadiusz 48. Madajczyk Marzena 49. Maj Anna 50. Majos Jacek 51. Marasek Tomasz 52. Marszałek Andrzej 53. Misiak Janina 54. Młynarczyk Joanna 55. Morawski Tomasz 56. Mospinek Ewa 57. Nawrocka Halina 58. Nieckowska Dorota 59. Niemczycka Małgorzata 60. Nierychlewska Katarzyna 61. Nowak Alina 62. Olczak Jarosław 63. Olejniczak Dorota 64. Olszewski Dariusz 65. Orzeł Anna 66. Papis Olga 67. Pawlikowska Dorota 68. Perzyński Piotr 69. Pietrych Piotr 70. Plucińska Beata 71. Powichrowska Beata 72. Preiss Jarosław 73. Przybyłek Dorota 74. Raczyńska Anna 75. Raczyńska Małgorzata 76. Rogozińska Renata 77. Rosiek Janusz 78. Sapińska Małgorzata 79. Skrzypczyńska Beata 80. Sobczak Lidia 81. Solarz Andrzej 82. Sosnowska Agnieszka 83. Spólnicki Tomasz 84. Stanisławski Marek 85. Stawiszyński Andrzej 86. Stawiszyński Wojciech 87. Strzelak Dariusz 88. Szczepańska Jolanta 89. Szkiłońdź Elżbieta 90. Szolc Janusz 91. Szymczyk Zbigniew 92. Śniada Ewa 93. Turała Ewa 94. Tworko Wojciech 95. Tylman Piotr 96. Wach Beata 97. Wasiljew Krzysztof 98. Wasilkowski Jarosław 99. Wiewióra Jolanta 100. Wiśniewska Barbara 101. Woźniak Witold 102. Wójcik Mariusz 103. Zach Magdalena 104. Zagórowicz Beata 105. Zawada Maciej Rok 1982 1. Augustyniak Dorota 2. Bajas Dariusz 3. Bartosiński Jan 4. Berger Jolanta 5. Bielawski Marek 6. Bilski Dariusz 7. Bliźniuk Piotr 8. Blumental Aleksander 9. Bogus Mariola 10. Borkowska Ewa 11. Borkowski Krzysztof 12. Borkowski Rafał 13. Budnik Marek 14. Budzińska Małgorzata 15. Byczkowska Ewa 16. Chordziejewicz Mieczysław 17. Cieślewicz Grzegorz 18. Dobrysiak Danuta 19. Dorabiała Dorota 20. Dyczka Jarosław 21. Dyktyński Jacek 22. Fajst Krzysztof 23. Faryna Jacek 24. Feliński Jarosław 25. Fidos Jarosław 26. Fijałkowski Robert 27. Filipek Elżbieta 28. Filipiak Tomasz 29. Fornalski Tomasz 30. Frankowska Dorota 31. Frąckowicz Dorota 32. Gabryjołek Anna 33. Gajdzińska Iwona 34. Gaszewski Jacek 35. Gawłowska Urszula 36. Ginter Jarosław 37. Głębski Jacek 38. Gonera Cezary 39. Gorczyński Artur 40. Grubert Iwona 41. Grzegorek Grzegorz 42. Grzybowski Rafał 43. Hermanowicz Zbigniew 44. Jabłoński Jacek 45. Jacek Adam 46. Janik Jarosław 47. Janowska Katarzyna 48. Jarmuszczak Marek 49. Jaszczołt Katarzyna 50. Józefowicz Małgorzata 51. Jurek Anna 52. Kalmanowicz Tomasz 53. Kamińska Bogusława 54. Kaniecki Dariusz 55. Karasiak Andrzej 56. Kasprzak Piotr 57. Kluszczyńska Ewa 58. Kobiela Anna 59. Kopacki Dariusz 60. Korzeniowski Dariusz 61. Kowalczyk Bogusława 62. Kowalski Tomasz 63. Kowara Maciej 64. Krasiukianis Marek 65. Krokowski Maciej 66. Krupski Jarosław 67. Krzewiński Wojciech 68. Krzymiński Jacek 69. Kuciński Zbigniew 70. Kujawińska Beata 71. Kukulska Dorota 72. Kulawiak Joanna 73. Kurzawska Iwona 74. Lepianka Wojciech 75. Leszner Mariusz 76. Lewicka Barbara 77. Łatacz Magdalena 78. Łuchniak Piotr 79. Macieja Beata 80. Makowska Jolanta 81. Mamrot Dorota 82. Marczyk Andrzej 83. Markiewicz Jarosław 84. Matros Piotr 85. Mieszek Aneta 86. Mikielewicz Renata 87. Mikinka Marek 88. Mikołajczyk Tomasz 89. Miksa Beata 90. Mirys Zbigniew 91. Nieckowska Katarzyna 92. Nowak Elżbieta 93. Nowakowska Małgorzata 94. Okoniewska Katarzyna 95. Orszański Jarosław 96. Paluszewski Marek 97. Pankiewicz Jacek 98. Papierski Adam 99. Pawełczak Joanna 100. Pawlak Iwona 101. Pawlak Jarosław 102. Perzyńska Joanna 103. Podgórska Małgorzata 104. Popa Ewa 105. Popielewicz Barbara 106. Przybysz Beata 107. Pyrek Sławomir 108. Rakowski Sławomir 109. Reczulska Jolanta 110. Renz Magdalena 111. Robak Piotr 112. Rochala Grzegorz 113. Rodewald Izabela 114. Sass Magdalena 115. Sciborski Cezary 116. Słodkowski Jacek 117. Słomczewska Anna 118. Staniszewski Jarosław 119. Stasiak Agnieszka 120. Stawowska Bożena 121. Steidel Tomasz 122. Strumiłło Jarosław 123. Swiątek Grzegorz 124. Szymański Wojciech 125. Szymczak Jarosław 126. Szymczak Małgorzata 127. Telega Zbigniew 128. Tynecka Słowinia 129. Wasiak Dorota 130. Wasiak Małgorzata 131. Wędzel Małgorzata 132. Wieczorek Krzysztof 133. Więckowski Paweł 134. Wiśniewska Małgorzata 135. Witkowski Włodzimierz 136. Wojciechowska Iwona 137. Woźniak Janusz 138. Zakrzewska Anna 139. Zarzecki Wojciech 140. Zawadziłło Dorota 141. Zawadzki Jakub 142. Zborowski Wojciech 143. Zdybicki Jacek 144. Zemler Kordian 145. Zieleniewski Wojciech 146. Żłobińska Małgorzata Rok 1983 1. Adamek Elżbieta 2. Antkowiak Dorota 3. Balcerzak Joanna 4. Bartnik Krzysztof 5. Bartoszek Robert 6. Batolik Krzysztof 7. Bednarek Renata 8. Bińkowski Marek 9. Bocheńska Anna 10. Borowicz Teresa 11. Chojecka Violetta 12. Chudzik Piotr 13. Czapla Paweł 14. Dąbrowski Tomasz 15. Demczuk Ewa 16. Dorkofikis Tasja 17. Dziworska Dorota 18. Gamrot Piotr 19. Gilewicz Robert 20. Głuszczak Beata 21. Grala Mariola 22. Gricuk Paweł 23. Grzejdziak Dorota 24. Hajman Anna 25. Iskrzyński Krzysztof 26. Iwaniak Anna 27. Jabłońska Agnieszka 28. Jach Ryszard 29. Jaros Elżbieta 30. Kaczyk Zdzisław 31. Kaliszczak Jadwiga 32. Kania Grzegorz 33. Karpińska Bożena 34. Karska Ewa 35. Kępka Adam 36. Kmieć Anna 37. Komalski Tomasz 38. Koperski Krzysztof 39. Korzeniewski Jerzy 40. Kośla Dorota 41. Krzepicka Jolanta 42. Kucemba Dariusz 43. Kurzyp Radosław 44. Kuzański Paweł 45. Lerman Sławomir 46. Liszewska Agnieszka 47. Makowska Sabina 48. Maksymowicz Anna 49. Marciniak Janusz 50. Matys Bogumił 51. Mędlewska Dorota 52. Miksa Krzysztof 53. Modrzewski Andrzej 54. Nagiel Katarzyna 55. Nieczuja-Urbańska Katarzyna 56. Niedworok Małgorzata 57. Nita Grzegorz 58. Nockowska Urszula 59. Olczyk Renata 60. Ostojska Beata 61. Paculda Beata 62. Pekasiewicz Grzegorz 63. Perlikowska Halina 64. Petrow-Ganew Dymitr 65. Piechocka Dorota 66. Piechowiak Jacek 67. Pierzyńska Alicja 68. Pietrzak Paweł 69. Pilarska Anna 70. Podgórna Ewa 71. Przybylski Andrzej 72. Reczulska Małgorzata 73. Rogut Jarosław 74. Rosiek Robert 75. Rybicki Paweł 76. Rzeszowska Anna 77. Rzeszutek Tomasz 78. Snaglewska Dorota 79. Steckiewicz Ewa 80. Stępień Magdalena 81. Supera Katarzyna 82. Suski Sławomir 83. Szakiel Przemysław 84. Szturma Magdalena 85. Tarnowski Paweł 86. Tomczak Beata 87. Tomecka Iwona 88. Tomecka Małgorzata 89. Turek Jarosław 90. Turski Marek 91. Unieszowski Przemysław 92. Urbaniak Zbigniew 93. Urbański Piotr 94. Walczyk Paweł 95. Wiliński Dariusz 96. Wohlfahrt Renata 97. Wójcik Agnieszka 98. Załuga Tomasz 99. Zawadzka Ewelina 100. Zielińska Ewa 101. Zieliński Sławomir 102. Ziółkiewicz Anna 103. Ziółkiewicz Krzysztof 104. Zora Andrzej 105. Zubielewicz Przemysław 106. Żak Małgorzata Rok 1984 1. Bem Anna 2. Błaszczyk Przemysław 3. Bokszańska Agnieszka 4. Borowski Wojciech 5. Brancewicz Adam 6. Broda Andrzej 7. Bukowczyk Zofia 8. Burczyński Romuald 9. Bykowski Piotr 10. Cholewa Małgorzata 11. Chudzik Jarosław 12. Ciebiada Magdalena 13. Cieślar Katarzyna 14. Czernik Robert 15. Danielewicz Beata 16. Doering Jacek 17. Dura Mariola 18. Dzikowski Piotr 19. Głowacka Katarzyna 20. Godzisz Jacek 21. Gonera Dorota 22. Gorzelak Aleksandra 23. Goździk Paweł 24. Górecka Elżbieta 25. Górska Barbara 26. Górski Tomasz 27. Gralińska Agnieszka 28. Hołyński Jarosław 29. Hrynaszkiewicz Monika 30. Ignaczak Anna 31. Jankowski Wojciech 32. Jaśkiewicz Hanna 33. Jesionek Beata 34. Karpińska Małgorzata 35. Kądzik Jacek 36. Kędzia Tomasz 37. Kędzierski Piotr 38. Klimczak Jarosław 39. Klucha Waldemar 40. Kołodziejek Ewa 41. Kowalewska Krystyna 42. Kozłowska Iwona 43. Królikowska Joanna 44. Kubiak Bożena 45. Kubiak Tomasz 46. Kuczyński Dariusz 47. Kuński Rafał 48. Kusewicz Katarzyna 49. Kwaśniewski Szymon 50. Larecki Radosław 51. Ledzion Joanna 52. Lipiec Agnieszka 53. Łaska Dagmara 54. Łazowska Joanna 55. Łubieńska Magdalena 56. Mazurowicz Piotr 57. Mieczyńska Małgorzata 58. Miękoś Tomasz 59. Mnich Krzysztof 60. Niemczycki Krzysztof 61. Niewierowicz Piotr 62. Owczarz Dariusz 63. Piechowska Monika 64. Piekarski Jacek 65. Pietras Tadeusz 66. Pintera Cezary 67. Popiołek Agnieszka 68. Pruszyńska Małgorzata 69. Pułtorak Beata 70. Rajchert Tatiana 71. Romanowska Aniceta 72. Romantowska Beata 73. Rumak Anita 74. Rutecki Krzysztof 75. Siejka Radosław 76. Sikorska Barbara 77. Skuza Sylwester 78. Sojewska Beata 79. Stachowicz Agnieszka 80. Sujka Izabela 81. Szczeciński Marcin 82. Szwarc Paweł 83. Szymczak Ewa 84. Świątek Mirosława 85. Świecki Przemysław 86. Świrta Piotr 87. Tarka Jacek 88. Urbaniak Maria 89. Wdowczyk Tomasz 90. Wierzbicki Marek 91. Wilk Piotr 92. Włodarski Jacek 93. Wodzińska Magdalena 94. Wroński Mirosław 95. Wychowaniec Jacek 96. Zadrożna Izabela 97. Zakrzewski Dariusz 98. Zarychta Dariusz Rok 1985 1. Antoszczyk Łukasz 2. Bartczak Ewa 3. Białoskórska Monika 4. Blimel Maciej 5. Bojara Waldemar 6. Brzęcka Agnieszka 7. Bulsiewicz Marzena 8. Byczkowski Zbigniew 9. Cichoń Beata 10. Czapla Tomasz 11. Czerwiński Radosław 12. Drobiński Radosław 13. Dudzińska Małgorzata 14. Frychel Ewa 15. Gajewska Iwona 16. Galas Igor 17. Galus Monika 18. Garmulewicz Marek 19. Gortat Paweł 20. Graczyk Maciej 21. Gruszka Anita 22. Grzonek Agnieszka 23. Ignaczak Ilona 24. Jagodzińska Monika 25. Jakubowski Jacek 26. Jocz Agnieszka 27. Kajszczak Piotr 28. Kalamat Małgorzata 29. Kania Agnieszka 30. Karwacka Magdalena 31. Kluska Tomasz 32. Knypl Iwona 33. Kociemba Beata 34. Kosiek Katarzyna 35. Koszańska Joanna 36. Kot Przemysław 37. Krzemiński Olaf 38. Kubsik Arkadiusz 39. Kulesza Grzegorz 40. Kunkel Marta 41. Kuzański Tadeusz 42. Letka Małgorzata 43. Lisiecka Magdalena 44. Lisowska Violetta 45. Łąpieś Piotr 46. Maj Dorota 47. Marchwicka Magdalena 48. Matusiak Krzysztof 49. Merecz Dorota 50. Michowiak Elżbieta 51. Mielczarek Grażyna 52. Milczyński Jeremi 53. Misiuk Joanna 54. Nazarczyk Monika 55. Oczadły Artur 56. Osiński Paweł 57. Osiwała Krzysztof 58. Pajor Anna 59. Pawłowski Adam 60. Pazurek Marek 61. Piotrowski Piotr 62. Płusa Agata 63. Podgórski Witold 64. Pol Jolanta 65. Popa Alicja 66. Proszczyńska Agnieszka 67. Przybylak Anna 68. Przycka Barbara 69. Ratkiewicz Anna 70. Rębecka Elżbieta 71. Ronert Adam 72. Roszkowski Krzysztof 73. Sadłocha Robert 74. Sędkowski Tomasz 75. Sokal Adam 76. Sowiński Robert 77. Stadnicki Radosław 78. Szadowiak Andrzej 79. Szafrańska Danuta 80. Szczodrowska Izabela 81. Śliwczyński Andrzej 82. Świderska Beata 83. Świecki Maciej 84. Świerczyńska Marzena 85. Targaszewski Marcin 86. Tim Joanna 87. Tuszyńska Joanna 88. Twardowska Marzena 89. Uliński Szymon 90. Wachowiak Anita 91. Waliszewski Dariusz 92. Wawrzyniak Małgorzata 93. Wiaderna Anna 94. Włodarski Krzysztof 95. Wojda Adam 96. Wojtczak Jolanta 97. Wołkowicz Agnieszka 98. Zawadzki Wojciech 99. Zawłocki Robert 100. Zielińska Ewa 101. Zielonka Marek 102. Ziółkowska Izabela Rok 1986 1. Adamczyk Dariusz 2. Antczak Dariusz 3. Antoszewski Paweł 4. Arcimionek Paweł 5. Baranowicz Anna 6. Bilska Dorota 7. Bissinger Andrzej 8. Bliźniewski Robert 9. Bocheński Piotr 10. Bujnowicz Agnieszka 11. Burczyńska Anita 12. Charczuk Joanna 13. Cichocki Zdzisław 14. Cytrowski Zbigniew 15. Ćwik Katarzyna 16. Dąbrowska Małgorzata 17. Filipczak Agata 18. Frąckowicz Michał 19. Fryc Halina 20. Grabka Katarzyna 21. Grabowska Ida 22. Grzelczak Tomasz 23. Hejduk Sławomir 24. Holwek Małgorzata 25. Hołubinko Małgorzata 26. Jach Izabela 27. Jarząbek Jarosław 28. Jasiński Jerzy 29. Jezierska Anna 30. Jędrzejczak Barbara 31. Kabacińska Ewa 32. Kapczyński Robert 33. Karp Małgorzata 34. Klencki Mariusz 35. Kołodziejczyk Jolanta 36. Kornaczewska Agnieszka 37. Kościelniak Przemysław 38. Kot Agnieszka 39. Kotarska Ewa 40. Krakowian Przemysław 41. Krenc Mirosław 42. Kulicki Jacek 43. Kutera Joanna 44. Lemiesz Rafał 45. Lipiński Przemysław 46. Łuczak Anna 47. Machnikowski Ryszard 48. Maciejewski Sławomir 49. Mackiewicz Ewa 50. Majczyk Jarosław 51. Malinowska Halina 52. Masło Robert 53. Matusiak Maciej 54. Mikołajczyk Adam 55. Miller Adam 56. Miller Elżbieta 57. Miśko Anna 58. Najdek Monika 59. Nakielska Izabela 60. Nawrocka Agnieszka 61. Nowacki Piotr 62. Nowak Renata 63. Nowicka Małgorzata 64. Pałka Małgorzata 65. Papuga Izabela 66. Paszkowycz Małgorzata 67. Pawlak Iwona 68. Pawlak Jarosław 69. Pietrzak Piotr 70. Piskorz Aneta 71. Popiński Jacek 72. Popławska Agnieszka 73. Praszałek Małgorzata 74. Pręcikowska Marzena 75. Prycel Tomasz 76. Przygoda Joanna 77. Rogalewicz Grzegorz 78. Rutkowska Monika 79. Sagan Joanna 80. Senko Monika 81. Siech Bożena 82. Sierocka Beata 83. Sitarski Piotr 84. Sławińska Dorota 85. Słowińska Dorota 86. Sobociński Wiktor 87. Sobuś Zofia 88. Sokal Jan 89. Sorbian Katarzyna 90. Spinek Krystyna 91. Stanisławska Olga 92. Stankiewicz Maciej 93. Stus Jarosław 94. Szach Katarzyna 95. Szylhabel Anna 96. Szymczyńska Joanna 97. Taczalska Anna 98. Tomaszewski Witold 99. Trzeciak Agnieszka 100. Tymińska Marta 101. Ulanowska Małgorzata 102. Urbaniak Monika 103. Urbańska Katarzyna 104. Waloszczyk Ewa 105. Wieczorek Piotr 106. Wierucka Elżbieta 107. Więckowski Sylwester 108. Wilanowski Robert 109. Wilczyński Jan 110. Wiśniewski Andrzej 111. Wiśniewski Jakub 112. Witczak Izabela 113. Włodkowska Monika 114. Wojtczyk Tomasz 115. Wódka Dariusz 116. Wróbel Paweł 117. Zając Jacek 118. Zalewska Anna 119. Zawadzka Ewa 120. Zwolińska Mariola Rok 1987 1. Adamczyk Lidia 2. Barłoga Iwona 3. Bąk Beata 4. Białasiewicz Piotr 5. Bibel Magdalena 6. Bocian Agnieszka 7. Bogusz Jarosław 8. Boguszewski Wojciech 9. Bryszewska Dorota 10. Bujnowicz Katarzyna 11. Burakowski Andrzej 12. Cabanek Bożena 13. Chojnacki Cezary 14. Chrapowiecka Magdalena 15. Cywiński Michał 16. Czajkowska Katarzyna 17. Czarnecki Maciej 18. Czupryniak Leszek 19. Dudarewicz Lech 20. Dygas Tomasz 21. Feja Ewa 22. Fluderska Anna 23. Formański Maciej 24. Gesing Adam 25. Godlewska Katarzyna 26. Gorczyński Krzysztof 27. Gorzeńska Anna 28. Goździk Aneta 29. Grabarek Jerzy 30. Gretner Tomasz 31. Gut Agata 32. Jabłońska Dorota 33. Jagocki Marek 34. Jakóbczyk Patrycja 35. Jarząbek Wojciech 36. Jędrzejczak Anita 37. Jóźwik Katarzyna 38. Kaczmarek Monika 39. Kopertowska Anna 40. Koptas Włodzimierz 41. Korniszuk Robert 42. Krekora Jan 43. Krekora Michał 44. Król Maciej 45. Krysiak Agata 46. Lewandowski Tomasz 47. Litowczenko Anna 48. Łabęcki Zbigniew 49. Madej Ewa 50. Majchrzak Magdalena 51. Malec Joanna 52. Michalak Dorota 53. Michalski Piotr 54. Milan Joanna 55. Milewska Monika 56. Miller Justyna 57. Mirewicz Barbara 58. Młynarczyk Witold 59. Moroń Mariusz 60. Mroziński Sławomir 61. Najdek Monika 62. Nawrocka Agnieszka 63. Nikonorow Katarzyna 64. Nyga Beata 65. Ozimińska Dorota 66. Papuzińska Anna 67. Pawlicka Małgorzata 68. Pawliczak Rafał 69. Pawłowska Elżbieta 70. Piekarski Janusz 71. Pietrzak Paweł 72. Pietrzyk Małgorzata 73. Piotrowicz Tomasz 74. Pisera Jarosław 75. Plucińska Agnieszka 76. Prażmowska Aleksandra 77. Pręcikowski Piotr 78. Przesmycka Marzena 79. Pyrak Ewa 80. Ratajek Monika 81. Ressel Paweł 82. Rogaczewska Jolanta 83. Rynkowska Agnieszka 84. Rzadkowolska Magdalena 85. Sadokierska Małgorzata 86. Sejmicki Wojciech 87. Sikorska Magdalena 88. Sikorski Igor 89. Smoliński Kordian 90. Sobańska Anna 91. Switoniak Małgorzata 92. Szczepaniak Jarosław 93. Szeflińska Magdalena 94. Szendel Magdalena 95. Szubert Wojciech 96. Szypuła Krzysztof 97. Ścigaczewska Izabela 98. Tarka Joanna 99. Tomczyk Maciej 100. Trojanowski Paweł 101. Wiatr Wioletta 102. Wiszniewski Mateusz 103. Zajdel Tomasz 104. Zalech Witold 105. Zawisza Andrzej 106. Zieliński Jarosław Rok 1988 1. Adamczyk Paweł 2. Ambrożkiewicz Monika 3. Balcerzyk Wojciech 4. Banasiński Maciej - Szymański 5. Bartos Magdalena 6. Basińska Magdalena 7. Bienias Robert 8. Bilski Dobrosław 9. Błądek Katarzyna 10. Bojarczuk Sebastian 11. Bolanowski Wojciech 12. Bolek Cezary 13. Brzeziński Tomasz 14. Burzyńska Dorota 15. Choińska Katarzyna 16. Cyniak Tomasz 17. Czajkowska Joanna 18. Czarnecka Małgorzata 19. Czerwiński Robert 20. Daab Żaneta 21. Degirmendzić Jan 22. Dobroczek Grzegorz 23. Doliński Mateusz 24. Domeracka Agnieszka 25. Filipiak Anna 26. Furgał Jacek 27. Galant Tomasz 28. Głowacka Monika 29. Grabowiecka Renata 30. Groblewska Beata 31. Grochowina Jarosław 32. Hasiura Robert 33. Hilt Ewa 34. Janas Magdalena 35. Janikowski Jacek 36. Janiszewski Tomasz 37. Jaros Tomasz 38. Jaździewska Jadwiga 39. Jeziorny Jacek 40. Jędrzejewska Agnieszka 41. Kacpura Anna 42. Kamińska Małgorzata 43. Kardas Przemysław 44. Karnicka Katarzyna 45. Katarasińska Kamila 46. Kazik Joanna 47. Kępka Magdalena 48. Kochanowska Monika 49. Kołaczyńska Iwona 50. Kopf Barbara 51. Kostaciński Marcin 52. Kostrzewa Dariusz 53. Kościuczyk Anna 54. Kowalski Tomasz 55. Kraska Arkadiusz 56. Kupczyk Tomasz 57. Kupska Ewa 58. Kurkowska Agnieszka 59. Leńko Agnieszka 60. ŁuczyńskaJoanna 61. Marchwińska Lidia 62. Markowska Katarzyna 63. Matusiak Wojciech 64. Mazurek Bohdan 65. Milo Przemysław 66. Modzelewska Małgorzata 67. Mycko Marcin 68. Nagański Tomasz 69. Nowakowski Radomir 70. Oleś Beata 71. Pierzgalski Michał 72. Pietrzak Tomasz 73. Pięta Agnieszka 74. Pilc Piotr 75. Piróg Andrzej 76. Półrola Jerzy 77. Pryc Mariusz 78. Ptak Joanna 79. Radzicki Grzegorz 80. Rogalski Tomasz 81. Rudolf Bogna 82. Sadowska Joanna 83. Sosnowska Monika 84. Sowińska Ewa 85. Stańczyk Ewa 86. Stępniak Agata 87. Strzondała Marcin 88. Szadkowski Rafał 89. Szczepański Paweł 90. Szkiłońdź Dariusz 91. Szubka Adam 92. Szymański Przemysław 93. Tomaszek Witold 94. Torzyński Krzysztof 95. Turek Andrzej 96. Walasek Mateusz 97. Waliszewska Anna 98. Wasiak Marcin 99. Widerska Anna 100. Wilczyńska Maria 101. Wilmański Artur 102. Wolska Agnieszka 103. Woźnicki Wojciech 104. Wójcik Dariusz 105. Zawirska Ewa 106. Zdanowicz Anna Rok 1989 1. Adamczyk Katarzyna 2. Adamek Ewa 3. Arkuszyński Paweł 4. Bednarek Tomasz 5. Biernacka Joanna 6. Błaszczyk Sylwia 7. Boguszewska Marta 8. Brynda Marzena 9. Ceglińska Anetta 10. Cybart Adam 11. Dębowska Iwona 12. Fibakiewicz Piotr 13. Formański Paweł 14. Gamoń Piotr 15. Gawkowski Andrzej 16. Gicgier Piotr 17. Gołdyga Sylwia 18. Grabowski Tomił 19. Grancow Agnieszka 20. Granosik Grzegorz 21. Grzanka Anna 22. Hauzer Dorota 23. Jabłoński Grzegorz 24. Janaszczyk Sławomir 25. Janiak Adam 26. Janicki Marcin 27. Januszewski Sławomir 28. Józefczak Joanna 29. Justyńska Sylwia 30. Kałuża Marcin 31. Kanecka Beata 32. Kaniewski Marcin 33. Kępczyński Tomasz 34. Kowalewski Maciej 35. Kozęba Małgorzata 36. Kropidłowska Anna 37. Krzemińska Krystyna 38. Kwapisz Tomasz 39. Lenarczyk Beata 40. Lewińska Anna 41. Liban Beata 42. Liro Magdalena 43. Lubczyński Piotr 44. Lusowicz Agnieszka 45. Łucka Dariusz 46. Łuczak Katarzyna 47. Mach Agnieszka 48. Maciejek Jarosław 49. Maciejewska Katarzyna 50. Macjan Aleksandra 51. Marczak Dariusz 52. Materka Tomasz 53. Matusiak Joanna 54. Matynka Agnieszka 55. Mielczarek Dariusz 56. Milczarek Małgorzata 57. Miszczak Joanna 58. Nykiel Paweł 59. Olczak Jacek 60. Orysiak Małgorzata 61. Osiński Robert 62. Pawlak Marcin 63. Pęcina Katarzyna 64. Pitoń Sebastian 65. Piwowar Dariusz 66. Poznański Rafał 67. Praszałek Jacek 68. Przybył Radosław 69. Rajewski Piotr 70. Romański Krzysztof 71. Rosiak Robert 72. Skirzyńska Dorota 73. Skrzetuski Jarosław 74. Smiechowicz Gerard 75. Smolarek Dorota 76. Sobczak Katarzyna 77. Sokołowski Adam 78. Sowa Piotr 79. Spychalski Mariusz 80. Stańczyk Anna 81. Stawicka Anna 82. Stęsicki Marek 83. Stolarek Robert 84. Syrek Anna 85. Szaruga Przemysław 86. Szymankiewicz Piotr 87. Świątek Bożena 88. Tarka Dorota 89. Tkaczyk Marcin 90. Tomaszewska Aleksandra 91. Walas Marcin 92. Walczak Bartosz 93. Warzywoda Joanna 94. Wasiak Paweł 95. Wielebski Mariusz 96. Woźniak Maciej 97. Zawadzka Katarzyna 98. Zawiślak Rafał 99. Zbroja Krzysztof 100. Zieliński Sławomir 101. Źródelna Joanna 102. Żłobiński Paweł Rok 1990 1. Adamska Monika 2. Alesiuk Tomasz 3. Arent Anna 4. Asenchajmer Beata 5. Baranowicz Grzegorz 6. Bartczak Agnieszka 7. Bartczak Magdalena 8. Bartnicki Artur 9. Biała Hanna 10. Bieniek Wojciech 11. Biskupski Błażej 12. Błaszczyńska Agnieszka 13. Brdyś Jacek 14. Cywka Dariusz 15. Czapla Michał 16. Czyżewski Jarosław 17. Didowicz Anna 18. Dobrzalska Anna 19. Domański Tomasz 20. Dójczyński Jarosław 21. Dunajski Maciej 22. Fabijańczyk Bartosz 23. Filip Anna 24. Florczak Agnieszka 25. Fortuna Małgorzata 26. Gajzlerowicz Bogdan 27. Gdulewicz Bartosz 28. Górko Marcin 29. Grzegorczyk Małgorzata 30. Grzędowski Marcin 31. Grzybowski Piotr 32. Hetka Agnieszka 33. Jabłoński Bartłomiej 34. Jagiełło Anna 35. Jankowska Joanna 36. Janowska Sylwia 37. Jastrzębska Magdalena 38. Jurasz Jarosław 39. Jurkiewicz Anna 40. Kamerys Juliusz 41. Kasznia Joanna 42. Kaźmierczak Artur 43. Kołosowski Konrad 44. Konieczny Tomasz 45. Kowalczyk Dariusz 46. Kret Aneta 47. Krupowczyk Jacek 48. Kulig Krzysztof 49. Kuźmiński Maciej 50. Lefik Agnieszka 51. Lesiak Tomasz 52. Lewandowska Liliana 53. Lis Grzegorz 54. Łatecki Sławomir 55. Łuczak Dorota 56. Łyszkowska Anna 57. Macuga Marta 58. Madej Sebastian 59. Malec Piotr 60. Marciniak Agnieszka 61. Marciniak Marcin 62. Masierek Wojciech 63. Mazur Rafał 64. Mazurkiewicz Monika 65. Melon Sylwia 66. Michałowska Marzena 67. Mix Dorota 68. Młynarska Anna 69. Modrzejewski Tomasz 70. Musiał Marek 71. Myszka Monika 72. Niewierowicz Paweł 73. Nogal Dorota 74. Nowacka Agnieszka 75. Nowacki Jerzy 76. Nowacki Krzysztof 77. Oboza Marlena 78. Ogrodnicki Wojciech 79. Otulska Dorota 80. Ożarek Piotr 81. Pawlak Piotr 82. Pawłowska Sylwia 83. Peszyńska-Drews Macieja 84. Płonka Wojciech 85. Politański Piotr 86. Porada Radosław 87. Potakowski Grzegorz 88. Powierża Magdalena 89. Prusak Marcin 90. Pulińska Joanna 91. Raciborska Iwona 92. Rakowski Krzysztof 93. Romaniuk Piotr 94. Rudowski Wojciech 95. Rybińska Agnieszka 96. Siemaszko Agnieszka 97. Sikorska Katarzyna 98. Sińczak Barbara 99. Skoczylas Piotr 100. Skolasińska Magdalena 101. Skoneczny Maciej 102. Słomka Robert 103. Sobiepański Marcin 104. Sobieraj Magdalena 105. Solecka Magdalena 106. Strzemecki Jarosław 107. Sypień Bartłomiej 108. Szczerbanowska Joanna 109. Szkudlarek Monika 110. Szmit Maciej 111. Szymańska Elektra 112. Śrutka Anna 113. Świderska Anna 114. Świerczyńska Anna 115. Święcicki Tomasz 116. Tomczak Renata 117. Towarek Michał 118. Trzcinka Joanna 119. Trzeciak Marek 120. Walczak Filip 121. Warszawska Iwona 122. Weinberg Kamil 123. Wierzbicka Anita 124. Woźniak Grzegorz 125. Wysocka Elżbieta 126. Zacerkownyj Jacek 127. Zajączkowski Cyprian 128. Zawalski Wojciech 129. Zielińska Monika 130. Zwolak Monika 131. Zyskowska Anna Rok 1991 1. Antoszewski Piotr 2. Augustyniak Maciej 3. Barecka Kinga 4. Bartczak Kacper 5. Bednarek Anna 6. Bielicka Magdalena 7. Borowska Anita 8. Bruzda Piotr 9. Brykner Tomasz 10. Cabel Dariusz 11. Chudzik Małgorzata 12. Dawidow Paweł 13. Dmitrowicz Jerzy 14. Dudek Wojciech 15. Dumka Dariusz 16. Fisiak Agnieszka 17. Frankowski Bartłomiej 18. Frontczak Michał 19. Gębska Jolanta 20. Goch Edyta 21. Gontowska Liliana 22. Gorczyca Joanna 23. Górniak Ewa 24. Graczyk Sybilla 25. Gryglewski Tomasz 26. Hibner Jacek 27. Jabłońska Magdalena 28. Jakubowska Agata 29. Jaroszczyk Rafał 30. Kaczmarek Beata 31. Kalinowski Marcin 32. Kapłoniak Maciej 33. Kiełbasa Radosław 34. Kleszczewski Marcin 35. Kolass Cezary 36. Kolass Tomasz 37. Kolbuszewski Miłosz 38. Komorowski Przemysław 39. Konarska Anna 40. Kozłowski Michał 41. Krajewska Monika 42. Krakowiak Lidia 43. Król Michał 44. Król Sebastian 45. Krygier Norbert 46. Krzewińska Anna 47. Krzywański Michał 48. Kulawka Dariusz 49. Kurzep Agnieszka 50. Lasota Katarzyna 51. Latosiński Michał 52. Leńko Krzysztof 53. Łutek Robert 54. Malinowska Monika 55. Malinowski Artur 56. Markiewicz Magdalena 57. Mastalerz Jarosław 58. Matuszewski Tomasz 59. Michalczyk Arkadiusz 60. Michalski Marek 61. Miszkiewicz Małgorzata 62. Mrozowicz Krzysztof 63. Olewczyński Radosław 64. Pawlak Małgorzata 65. Pawluczyk Piotr 66. Pędziwiatr Szymon 67. Pietrzak Magdalena 68. Politańska Agnieszka 69. Przyrowski Radosław 70. Psuty Iwona 71. Radomski Przemysław 72. Rakowski Maciej 73. Rastawicka Elżbieta 74. Ratanow Anna 75. Reszka Edyta 76. Rędzikowska Anna 77. Rogala Katarzyna 78. Rogowska Aneta 79. Rolnik Tomasz 80. Rządziński Michał 81. Salagierska Anna 82. Seliga Maja 83. Siempiński Dominik 84. Słabęcki Krzysztof 85. Słowiński Dagmar 86. Socha Sylwia 87. Stawowski Maciej 88. Stec Małgorzata 89. Stempczyńska Gabriela 90. Sułkowski Łukasz 91. Szeflińska Maria 92. Sztajnic Ewa 93. Świderek Mariola 94. Śwituniak Katarzyna 95. Taran Katarzyna 96. Tomczak Marcin 97. Tosiek Beata 98. Tracz Michał 99. Walo Katarzyna 100. Wawrzyniak Anna 101. Wdzięczak Ewa 102. Witaszewska Katarzyna 103. Włodarski Ładysław 104. Wojtczak Agnieszka 105. Wolf Anna 106. Zajf Magdalena 107. Zarzycka Iwona 108. Zielińska Danuta 109. Żółtobrocki Marcin Rok 1992 1. Adamiak Anna 2. Araszkiewicz Michał 3. Augustyniak Joanna 4. Banasik Dariusz 5. Bąkała Agnieszka 6. Bendkowski Przemysław 7. Biesaga Robert 8. Bobrowska Natalia 9. Bronowska Ewa 10. Bryl Beata 11. Brzeska Jan 12. Ciesielczyk Michał 13. Cybart Olga 14. Czarnecka Inga 15. Dałek Dariusz 16. Danieluk Wojciech 17. Dedecjus Marek 18. Dębowska Sylwia 19. Dolny Robert 20. Druri Paulina 21. Dworakowska Ewa 22. Gacek Waldemar 23. Gałecki Piotr 24. Gandecka Agnieszka 25. Giller Włodzimierz 26. Głowacka Monika 27. Gocek Artur 28. Goga Daniel 29. Grelewski Tomasz 30. Grzesznik Patrycja 31. Guligowska Urszula 32. Hasiuk Magdalena 33. Hauzer Anna 34. Jadczak Arkadiusz 35. Jeziorska Agnieszka 36. Jurczyńska Małgorzata 37. Jurek Paweł 38. Kajak Sylwia 39. Kapryński Marek 40. Karp Piotr 41. Kawiński Witold 42. Kaźmierczak Lidia 43. Kłos Zbigniew 44. Kochańska Ewa 45. Kolasińska Joanna 46. Koman Agata 47. Kondras Marcin 48. Koniarek Marta 49. Kostro Maciej 50. Kostrzycki Tomasz 51. Kozińska Olga 52. Kozłowski Krzysztof 53. Król Karolina 54. Kudra Łucja 55. Kwapisz Marta 56. Lachowicz Piotr 57. Lewandowski Paweł 58. Luzak Marcin 59. Łabuć Michał 60. Łapienis Magdalena 61. Łągiewczyk Monika 62. Łuczkowska Katarzyna 63. Macniak Karina 64. Majchrzak Jarosław 65. Matys Agnieszka 66. Matys Katarzyna 67. Mazik Małgorzata 68. Mielczarek Bartosz 69. Mirowska Anna 70. Misiakiewicz Elżbieta 71. Moczkowski Marek 72. Niewiadomski Rafał 73. Nowak Katarzyna Agnieszka 74. Nowak Katarzyna Helena 75. Olczyk Jacek 76. Olejniczak Beata 77. Olszewski Tomasz 78. Panek Przemysław 79. Pawlik Piotr 80. Pawłowska Ewelina 81. Piechota Monika 82. Piekarski Rafał 83. Plitt Michał 84. Pluciński Wiktor 85. Pluta Tomasz 86. Półtorak Barbara 87. Półtorak Wojciech 88. Prochaska Andrzej 89. Przybył Arkadiusz 90. Raczyńska Dorota 91. Radek Maciej 92. Rakowski Tomasz 93. Rotkiewicz Arkadiusz 94. Ruda Sławomir 95. Rynkiewicz Marcin 96. Skorupa Tomasz 97. Skowroński Adam 98. Sobczyńska Monika 99. Sokołowski Kacper 100. Stasiak Maciej 101. Stempniak Milena 102. Stępień Anna 103. Suchomski Wojciech 104. Szczerkowska Iwona 105. Szymańska Kamila 106. Szymańska Monika 107. Śliwiński Grzegorz 108. Tylipska Agata 109. Walczak Agnieszka 110. Wdowczyk Ewa 111. Weber Joanna 112. Wilczyński Łukasz 113. Wilk Marcin 114. Wojciechowski Roman 115. Wojdeł Jacek 116. Wojnarowska Monika 117. Wojtyczka Michał 118. Wójcik Inga 119. Zalega Joanna 120. Zgadzaj Ewa 121. Żabicka Beata 122. Żmijewski Piotr 123. Żuk Magdalena Rok 1993 1. Andrzejewski Tadeusz 2. Badowski Jerzy 3. Bartkowiak Radosław 4. Bednarek Rafał 5. Bendkowska Urszula 6. Berliński Marcin 7. Bernas Szymon 8. Bienias Ewa 9. Bobińska Joanna 10. Borkowski Maciej 11. Burchard Dorota 12. Chęcińska Jolanta 13. Chojnacka Anna 14. ChyżewskiJarosław 15. Cichalewska Małgorzata 16. Czajka Joanna 17. Czemerych Katarzyna 18. Drobińska Katarzyna 19. Fabijańczyk Zuzanna 20. Gałek Andrzej 21. Gąsior Robert 22. Górska Magdalena 23. Grabczyk Michał 24. Grabka Piotr 25. Grande Aleksandra 26. Hanczak Adam 27. Jamroz Krzysztof 28. Janicka Dominika 29. Janicki Marcin 30. Janiec Joanna 31. Jarosiński Marcin 32. Kaczmarek Magdalena 33. Kalinowski Łukasz 34. Kałuża Jarosław 35. Karasek Agnieszka 36. Karasińska Renata 37. Karmańska Beata 38. Karp Anna 39. Karwowska Maria 40. Kelm Agata 41. Knol Mateusz 42. Kochański Adam 43. Kołodziejczyk Dorota 44. Kopka Justyna 45. Korczewski Rafał 46. Kotlarek Dorota 47. Kozłowska Elżbieta 48. Krenc Agnieszka 49. Kropop Mateusz 50. Krysiński Marcin 51. Kubiak Ewa 52. Kudra Elżbieta 53. Kufelnicka Joanna 54. Kulpiński Rafał 55. Latkowska Ewa 56. Lewicki Michał 57. Loba Magdalena 58. Maćkowiak Paweł 59. Mader Jacek 60. Markiewicz Olga 61. Maślanka Tomasz 62. Maziarz Maciej 63. Mejer Katarzyna 64. Michalak Leszek 65. Nowiński Michał 66. Oknińska Małgorzata 67. Okrojek Arkadiusz 68. Okruszek Krzysztof 69. Otocka Aneta 70. Panasik Michał 71. Panasiuk Agnieszka 72. Pankowski Rafał 73. Papuga Anna 74. Pieprzowski Arkadiusz 75. Pietrzak Monika 76. Podfilipska Olga 77. Pogoda Agnieszka 78. Pokrywiecka Joanna 79. Polak Radosław 80. Rachwał Dorota 81. Remlinger Agnieszka 82. Różalska Ewa 83. Rusek Robert 84. Seta Dominika 85. Sielska Joanna 86. Skowrońska Dorota 87. Słodkiewicz Joanna 88. Słowiańska Anna 89. Smiechowicz Joanna 90. Stachowiak Hanna 91. Strawiak Michał 92. Sulikowski Marcin 93. Syzdół Adam 94. Szczepaniak Joanna 95. Szczerbicki Paweł 96. Szczęsnowicz Monika 97. Szeliga Bartosz 98. Szkudlarek Sebastian 99. Szpunar Katarzyna 100. Szurgot Przemysław 101. Szymkowiak Monika 102. Talar Renata 103. Trzcinka Natalia 104. Tulkowski Mateusz 105. Uliński Adam 106. Urbańczyk Andrzej 107. Waberski Krzysztof 108. Wawrzyniak Beata 109. Wierzbicki Łukasz 110. Wojciechowski Adam 111. Wojtczak Artur 112. Zasępa Michał 113. Zwierzak Marcin 114. Zyskowski Radosław Rok 1994 1. Abdalla Schafika 2. Adamska Agata 3. Baj Agnieszka 4. Balcerski Tomasz 5. Baran Aleksandra 6. Bartoszek Piotr 7. Bauer Marcin 8. Bąkała Katarzyna 9. Bąkowska Joanna 10. Binka Aleksandra 11. Błaszczyk Joanna 12. Błaszczyk Wojciech 13. Błędzka Kamila 14. Bryła Piotr 15. Cywińska Monika 16. Czajkowska Tatiana 17. Czepas Piotr 18. Czesna Magdalena 19. Dębowski Łukasz 20. Dyl Łukasz 21. Dziomdziora Wojciech 22. Generowicz Małgorzata 23. Gibki Zbigniew 24. Gonicki Radosław 25. Grabska Izabela 26. Gryglik Jarosław 27. Guzik Anna 28. Ignera Anna 29. Jakubiak Piotr 30. Juszczyński Przemysław 31. Kamińska Joanna 32. Kasiński Mariusz 33. Kmiecik Marcin 34. Kobyłecki Andrzej 35. Kolasińska Izabela 36. Kołodziejska Izabela 37. Komisarski Andrzej 38. Korbel Krzysztof 39. Kot Wojciech 40. Kozłowski Piotr 41. Koźmiński Kamil 42. Krajewski Piotr 43. Krupski Marcin 44. Kubacki Jakub 45. Kudaj Andrzej 46. Kun Tomasz 47. Kwaśniewski Michał 48. Laudańska Iwona 49. Leszcz Ireneusz 50. Łapienis Jarosław 51. Łukasik Krzysztof 52. Macjon Jadwiga 53. Majewska Adrianna 54. Majewski Robert 55. Makowski Robert 56. Masłowski Marcin 57. Matych Marcin 58. Michlewska Ewa 59. Miodek Krzysztof 60. Modrzejewska Marzena 61. Nawrocki Michał 62. Nielepkowicz Marcin 63. Nowak Małgorzata 64. Nowak Tomasz 65. Nuszczyńska Agnieszka 66. Oniszczuk Anna 67. Orłowski Robert 68. Ostrowski Mateusz 69. Pacholczyk Magdalena 70. Parzyjagła Gniewomir 71. Pawlak Alicja 72. Pawłowska Katarzyna 73. Pietrzak Adam 74. Piękosz Marta 75. Płończyk Lidia 76. Polit Monika 77. Rachwał Rafał 78. Raczyński Wojciech 79. Radek Paweł 80. Ramotowska Małgorzata 81. Rotkiewicz Andrzej 82. Rudowski Jacek 83. Serczyk Mirosław 84. Siech Marcin 85. Sińczak Aleksandra 86. Skoczylas Aneta 87. Smolarek Monika 88. Socha Magdalena 89. Soczyńska Katarzyna 90. Sołtysiak Anna 91. Sosnowski Tomasz 92. Spychała Adam 93. Stańczyk Małgorzata 94. Staruch Agnieszka 95. Staszewski Tomasz 96. Stempczyńska Kamila 97. Stępień Piotr 98. Szafrański Grzegorz 99. Szaniawski Krzysztof 100. Szczepaniak Tomasz 101. Szmigielski Radosław 102. Szpunar Grażyna 103. Szyburski Michał 104. Szymczyńska Anna 105. Śmiechowicz Katarzyna 106. Trojanowski Aleksander 107. Turschmid Marcin 108. Tylman Wojciech 109. Urbańska Agata 110. Walasiński Artur 111. Wasiak Michał 112. Waszczuk Dorota 113. Wężyk Małgorzata 114. Wiktorek Katarzyna 115. Wilmański Tomasz 116. Wiśniewska Agnieszka 117. Wiśniewska Paulina 118. Włodarczyk Małgorzata 119. Wojciechowska Agnieszka 120. Wojciechowski Krzysztof 121. Wojtczak Justyna 122. Zabierowski Wojciech 123. Zaborska Katarzyna 124. Żukowski Paweł 125. Żurek Dorota Rok 1995 1. Baczyński Krzysztof 2. Bedyk Witold 3. Berczak Eliza 4. Beśka Wojciech 5. Borkowska Małgorzata 6. Brykalska Agata 7. Chrebelska Katarzyna 8. Czkwianianc Paweł 9. Darnowski Marcin 10. Dłużewska Joanna 11. Dzięcioł Łukasz 12. Flaume Edyta 13. Felczerek Marcin 14. Fila Michał 15. Frontczak Daniel 16. Gajl Rafał 17. Gałecka Małgorzata 18. Gorgul Małgorzata 19. Górska Małgorzata 20. Grelewski Bartosz 21. Grotek Karolina 22. Jabłońska Daria 23. Jachim Izabela 24. Jadczak Radosław 25. Jakiel Alicja 26. Jakóbiec Maciej 27. Jankowski Maciej 28. Januszkiewicz Joanna 29. Jarocki Witold 30. Jaszczuk Aleksandra 31. Jaworska Tatiana 32. Jeremin Małgorzata 33. Kaczmarowicz Krzysztof 34. Kaźmierski Mariusz 35. Kępczyńska Monika 36. Kokoszko Agnieszka 37. Kowalczyk Katarzyna 38. Kowalski Krzysztof 39. Kozłowski Ryszard 40. Kustosik Michał 41. Kwapisz Justyna 42. Legeziński Piotr 43. Lipiec Piotr 44. Lipiński Piotr 45. Łopacińska Eliza 46. Łoszewski Marcin 47. Łysiuk Krzysztof 48. Macias Maciej 49. Mela Piotr 50. Miłosz Paweł 51. Mirowski Piotr 52. Naze Maciej 53. Niedźwiecka Marta 54. Okniński Bogdan 55. Ostrowski Marcin 56. Padzik Tomasz 57. Pakowski Maciej 58. Palacios Sybilla 59. Paszkiewicz Magdalena 60. Paś Jakub 61. Piątkowski Paweł 62. Pluta Piotr 63. Poznerowicz Tomasz 64. Pyrak Maciej 65. Ryczel Sergiusz 66. Rygalik Tomasz 67. Sadach Tomasz 68. Sankowska Anna 69. Saryusz-Wolski Emil 70. Sejmicki Piotr 71. Skolasińska Anna 72. Skotnicka Jaśmina 73. Stolarek Sebastian 74. Szafran Radosław 75. Śmiechowska Agnieszka 76. Tkaczyńska Agata 77. Topolski Piotr 78. Tyszkiewicz Monika 79. Walczak Bartosz 80. Wesołowski Robert 81. Wiktorowski Michał 82. Wiliński Aleksander 83. Witych Jacek 84. Włodarski Marek 85. Wojciechowska Maria 86. Woskowicz Ewa 87. Woźniak Klaudia 88. Wronka Ewelina 89. Wróblewski Krzysztof 90. Wylon Edyta 91. Wysocki Tomasz 92. Zagawa Aleksandra 93. Zambrzycka Izabela 94. Zawalski Przemysław 95. Zawiślak Joanna 96. Zawiślak Ścibor 97. Ziółkowska Katarzyna 98. Żłobińska Anna 99. Żurek Paulina Rok 1996 1. Cader Katarzyna 2. Cisak Krzysztof 3. Danowska Dominika 4. Dominiak Katarzyna 5. Dygas Jacek 6. Duszewski Marcin 7. Górski Tomasz 8. Hałatek Maja 9. Jaksa Juliusz 10. Jankowska Marzena 11. Kasznia Marzena 12. Kowalski Aleksander 13. Klejsa Konrad 14. Kmiecik Michał 15. Korczyński Tomasz 16. Koszyński Piotr 17. Leśniewska Izabela 18. Michalak Julia 19. Pustelnik Paweł 20. Radomska Izabela 21. Rudziński Tomasz 22. Tadeusiak Jakub 23. Stasiak Aleksandra 24. Starzak Łukasz 25. Wasilewski Artur 26. Wdowczyk Adam 27. Werner Anita 28. Zubrzycki Wojciech 29. Zwierzak Anna 30. Żuk Agnieszka 31. Żyżyński Żelisław 32. Blewąska Joanna 33. Bocian Małgorzata 34. Drabik Hanna 35. Dudek Konrad 36. Fraszczyk Bartłomiej 37. Jasiński Tomasz 38. Kielanowicz Katarzyna 39. Kopeć Małgorzata 40. Kuś Jarosław 41. Limanówka Paweł 42. Majewska Renata 43. Masztakow Radosław 44. Matysiak Sebastian 45. Michalak Jarosław 46. Michlewski Hubert 47. Nowak Jacek 48. Pilarczyk Remigiusz 49. Sarna Anna 50. Składanek Marcin 51. Sopiński Wojciech 52. Staluszka Justyna 53. Stępień Beata 54. Szafrańska Agnieszka 55. Szpikowska Maja 56. Ulańska Katarzyna 57. Warsza Robert 58. Wiącek Katarzyna 59. Wojciechowski Wiktor 60. Zabieglik Agnieszka 61. Zając Marcin 62. Żuchowska Agnieszka 63. Loba Maciej 64. Bąkowicz Roman 65. Cierpucha Maciej 66. Ciołek Marcin 67. Czerski Igor 68. Farkas Łukasz 69. Jankowski Bartłomiej 70. Kulig Bartosz 71. Maciaszek Krzysztof 72. Murawiński Tomasz 73. Pietrzak Michał 74. Barylska Ewa 75. Biernacka Magdalena 76. Brynda Ewa 77. Chalczyńska Ewa 78. Dróżdż Karolina 79. Flegiel Magdalena 80. Hrynkiewicz Ewa 81. Jakubowska Karina 82. Jakubiak Katarzyna 83. Jasińska Joanna 84. Jaźwiecka Ewa 85. Kowalczyk Marzena 86. Marczak Agnieszka 87. Mastalerz Monika 88. Olczak Monika 89. Pawłowska Monika 90. Smok Ewa 91. Skudlarska Agnieszka 92. Staniszewska Maja 93. Świekatowska Agnieszka 94. Szkurłat Ewelina 95. Wilińska Małgorzata 96. Bara Agata 97. Dolat Magdalena 98. Golczyńska Patrycja 99. Grocholska Aleksandra 100. Juncewicz Michał 101. Józefowicz Mateusz 102. Kaczorowska Anna 103. Kubiak Marcin 104. Kłosek Sebastian 105. Kwapisz Janina 106. Libiszowski Antoni 107. Łukaszuk Joanna 108. Marczewska Maria 109. Mieszek Aneta 110. Mostowska Jadwiga 111. Naze Magdalena 112. Niewiadomski Paweł 113. Nitecki Adam 114. Owczarska Elżbieta 115. Piwońska Magdalena 116. Rakowska Anna 117. Sukiennik Marcin 118. Surmacka Marta 119. Suwalski Marek 120. Szczepaniec Paweł 121. Szczutkowski Michał 122. Szymkowiak Olga 123. Tracz Marta 124. Wachowicz Magdalena 125. Wybór Katarzyna 126. Proga Magdalena 127. Paszkowska Marta Rok 1997 1. Andrzejewska Agnieszka 2. Andrzejewska Anna 3. Bald Jakub 4. Bartkowiak Justyna 5. Barylski Arkadiusz 6. Bąkowicz Marta 7. Bednarczyk Katarzyna 8. Bednarski Paweł 9. Borkowska Katarzyna 10. Burwicz Piotr 11. Byczuk Marcin 12. Cebula Barbara 13. Chruściany Jacek 14. Ciechańska Monika 15. Czerniuk Hubert 16. Czub Anna 17. Dems Maciej 18. Dobrzycki Mateusz 19. Duraj Joanna 20. Fabicka Małgorzata 21. Falkowski Michał 22. Fiszer Tomasz 23. Folcholc Michał 24. Frankowska Ewa 25. Gajdowska Agnieszka 26. Garbalińska Małgorzata 27. Garus Anna 28. Gawot Estera 29. Goczał Agata 30. Goczał Andrzej 31. Gogolczyk Michał 32. Graczyk Piotr 33. Grudziński Michał 34. Gryglik Wojciech 35. Hebdowska Magdalena 36. Hrynkiewicz Ewa 37. Jamsheer Aleksander 38. Janiszewska Joanna 39. Juśkiewicz Tomasz 40. Kacerka Jarosław 41. Kacprzak Tomasz 42. Kaczanowski Paweł 43. Kaczmarek Krzysztof 44. Kamiński Marek 45. Kariozen Michał 46. Kaźmierczak Piotr 47. Kenig Filip 48. Knobloch Zbigniew 49. Kobyłecka Ewa 50. Kołaciński Michał 51. Kołodziejczyk Monika 52. Komijarski Marek 53. Konecki Tomasz 54. Kordysiewicz Małgorzata 55. Koszmider Tomasz 56. Kośka Joanna 57. Kowalik Ewa 58. Koziróg Marzena 59. Kozłowska Katarzyna 60. Krajewska Marta 61. Kraszkiewicz Jakub 62. Kubiak Michał 63. Kubik Aleksandra 64. Kuryłło Magdalena 65. Lasota Marta 66. Lebioda Martyna 67. Lemańska Emilia 68. Lewandowicz Michał 69. Maciak Krzysztof 70. Madalińska Małgorzata 71. Majcher Michał 72. Makowska Magdalena 73. Marchewa Tomasz 74. Matula Michał 75. Mazur Ewelina 76. Mazurek Aleksandra 77. Mazurek Krzysztof 78. Michałowska Emilia 79. Miller Maciej 80. Mystkowska Aleksandra 81. Nicpan Magdalena 82. Nowacka Katarzyna 83. Nowakowski Dominik 84. Okoński Igor 85. Olczak Barbara 86. Olejniczak Klaudia 87. Olkusz Piotr 88. Otulski Piotr 89. Pajor Katarzyna 90. Palacz Maja 91. Pardyka Paweł 92. Pawlak Monika 93. Piaskowska Magdalena 94. Pindych Jakub 95. Poliszkiewicz Michał 96. Prociów Agnieszka 97. Pustelnik Jan 98. Pycio Joanna 99. Raziewicz Agata 100. Rosa Tatiana 101. Rożniakowska Małgorzata 102. Ryszewski Leszek 103. Rzeźnicki Radosław 104. Salagierski Maciej 105. Sapieja Jacek 106. Sęk Agnieszka 107. Skowrońska Karolina 108. Sławińska Joanna 109. Sochacka Magdalena 110. Solecki Dawid 111. Sotirion Stawros 112. Stachowiak Marta 113. Stańczyk Adam 114. Staszelis Katarzyna 115. Suchodolski Łukasz 116. Sujka Marcin 117. Syta Mariusz 118. Szablewski Witold 119. Sztajnic Katarzyna 120. Szurgot Wojciech 121. Szymański Jakub 122. Świątczak Łukasz 123. Świderski Bartosz 124. Tomasik Katarzyna 125. Topczewski Bartłomiej 126. Wandachowicz Celina 127. Wartołowska Karolina 128. Wewióra Artur 129. Wieczorek Joanna 130. Wiktorowicz Rafał 131. Wiśniewska Magdalena 132. Wojciechowski Krzysztof 133. Wojciechowski Michał 134. Wojtas Olgierd 135. Wójcicki Przemysław 136. Wróblewski Wiktor 137. Zajączkowski Marcin 138. Zambrzycka Renata 139. Zaryski Witold 140. Zwolska Anna 141. Żarkowska Alicja Rok 1998 1. Adamczewska Katarzyna 2. Baran Ewa 3. Bartczak Wiktor 4. Bazylak Karolina 5. Białas Tomasz 6. Biczyński Tomasz 7. Bobka Mikołaj 8. Boczkowska Agata 9. Bogdan Justyna 10. Bołbot Krzysztof 11. Bryła Izabela 12. Brzozowska Małgorzata 13. Burzyńska Justyna 14. Chwiałkiewicz Dominik 15. Cylke Aleksandra 16. Czkwianianc Małgorzata 17. Danielewicz Zuzanna 18. Dąbrowicz Magdalena 19. Drabik Adam 20. Draus Krzysztof 21. Dylik Eliza 22. Falkowska Justyna 23. Felsztukier Łukasz 24. Fiks Dominika 25. Frątczak Iwona 26. Gajewski Marcin 27. Galczak Jacek 28. Gałecki Maciej 29. Gałęska Patrycja 30. Gąsior Artur 31. Gębicka Katarzyna 32. Giller Tomasz 33. Głowacki Marcin 34. Goliat Karolina 35. Grabka Krzysztof 36. Grębosz Magdalena 37. Grotek Emilia 38. Guzińska Joanna 39. Iljin Jacek 40. Jabłoński Tomasz 41. Janecka Alicja 42. Jeske Tomasz 43. Jeżewski Michał 44. Jóźwiak Agnieszka 45. Justyna Agnieszka 46. Kacprzyk Bogumiła 47. Kaczewiak Monika 48. Kaczmarek Monika 49. Kaczyński Stefan 50. Kawiorska Karolina 51. Kmieciak Marta 52. Kobalczyk Anna 53. Kobalczyk Monika 54. Koper Marta 55. Kowalczyk Piotr 56. Koziarkiewicz Maria 57. Kozłowski Adam 58. Kozłowski Michał 59. Kozłowski Wojciech 60. Krajewska Kinga 61. Krajewska Magdalena 62. Krakowska Karolina 63. Krupski Michał 64. Kryś Jakub 65. Kubiak Agata 66. Kubiak Michał 67. Kubiak Wojciech 68. Kucharska Renata 69. Kulik Artur 70. Kulik Renata 71. Kun Jarosław 72. Later Anna 73. Ledakowicz Anna 74. Legędź Gabriela 75. Leśniewska Agnieszka 76. Libiszowska Anna 77. Lipnicki Krzysztof 78. Lizak Dominika 79. Lorenc Anna 80. Łatecka Dominika 81. Łęgocka Anna 82. Łuczak Adam 83. Łudzik Maja 84. Łukasiewicz Jacek 85. Maciaszek Michał 86. Malesa Piotr 87. Marchel Katarzyna 88. Marcińska Ewelina 89. Marszałek Mariusz 90. Mech Katarzyna 91. Meksa Dagmara 92. Michalak Andrzej 93. Michalak Anna 94. Mielcarz Ewa 95. Miller Agata 96. Miodek Tomasz 97. Monik Kamila 98. Mordawski Paweł 99. Niedzielska Anna 100. Nita Radosław 101. Nosko Justyna 102. Oleksiewicz Sylwia 103. Orłowska Elżbieta 104. Pawlicki Julian 105. Piórkowski Marek 106. Piskorz Lucyna 107. Podkrólewicz Magdalena 108. Pokorska Ewa 109. Polewski Cezary 110. Pomorski Krzysztof 111. Pyszke Joanna 112. Redzynia Katarzyna 113. Rutkowska Magdalena 114. Rycel Magdalena 115. Sadza Paulina 116. Salewicz Andżela 117. Siadura Agata 118. Siekierski Piotr 119. Sikora Jakub 120. Sipa Katarzyna 121. Skibińska Iwona 122. Skoczylas Małgorzata 123. Skonieczna Daniela 124. Skórka Magdalena 125. Skulimowski Piotr 126. Slawski Michał 127. Słowiński Piotr 128. Sokalska Dominika 129. Spiczak Michał 130. Spychalski Łukasz 131. Stankiewicz Piotr 132. Stefańczyk Łukasz 133. Stencel Ilona 134. Stolecka Małgorzata 135. Stręk Bartosz 136. Strzelec Dariusz 137. Studniarek Dominika 138. Szczepaniak Paweł 139. Szewczyk Marcin 140. Szmidt Anna 141. Szołtysek Katarzyna 142. Szulc Marcin 143. Szyburski Emilian 144. Szychowska Katarzyna 145. Tietz Jakub 146. Urysiak Izabela 147. Wachowska Dorota 148. Więcko Michał 149. Włodarczyk Marta 150. Wojciechowski Michał 151. Wojdasiewicz Agata 152. Wysokińska Patrycja 153. Zalewicz Hanna 154. Zarzycka Anna Rok 1999 1. Adamski Rafał 2. Antczak Michał 3. Antosik Bartłomiej 4. Biernat Justyna 5. Bogdanowicz Anna 6. Cichosz Maciej 7. Ciesek Magdalena 8. Ciołkowski Michał 9. Cybula Anna 10. Cybulski Dominik 11. Drabek Agata 12. Dynel Marta 13. Feith Kalina 14. Gajewski Wojciech 15. Gawlik Kacper 16. Gębicka Barbara 17. Iwasiński Łukasz 18. Jabłkowska Magdalena 19. Jabłońska Joanna 20. Janiszewska Magdalena 21. Jaszczyński Konrad 22. Józwik Agata 23. Jóźwiak Bartłomiej 24. Jóźwiak Michał 25. Justyna Wojciech 26. Kaczmarek Barbara 27. Kaczmarek Grzegorz 28. Kaczmarek Jan 29. Kampinowski Przemysław 30. Kasprzak Maria 31. Kępczyński Łukasz 32. Kiedrzyńska Katarzyna 33. Kolasińska Marta 34. Kołodrubiec Jacek 35. Kowalski Tomasz 36. Kowski Jerzy 37. Koziołek Ewa 38. Koziróg Katarzyna 39. Król Magdalena 40. Kubiak Julita 41. Kubiak Przemysław 42. Kuczyńska Małgorzata 43. Kujawska Karolina 44. Kupska Anna 45. Kurczewska Agnieszka 46. Kurek Agnieszka 47. Laube Michał 48. Lebuda Jakub 49. Leder Katarzyna 50. Łazińska Małgorzata 51. Łącka Agnieszka 52. Marciniak Wojciech 53. Marczewski Władysław 54. Matuszak Magdalena 55. Michalak Joanna 56. Milczarek Jakub 57. Mockałło Dorota 58. Mokrus Joanna 59. Nadgórski Piotr 60. Nawrocka Zofia 61. Nowak Agata 62. Ogonowska Magdalena 63. Olszewski Jan 64. Oralle-Correa Wiktor 65. Ostrowski Bartosz 66. Owczarek Emilia 67. Ozimska Joanna 68. Pabich Marta 69. Pabiniak Joanna 70. Paliwoda Joanna 71. Piwowarski Michał 72. Poprawska Olga 73. Rakoczy Aleksandra 74. Raniszewski Marcin 75. Rek Agnieszka 76. Różycka Monika 77. Rymaszewski Michał 78. Sankowski Wojciech 79. Sęk Maciej 80. Siekierski Piotr 81. Skalska Olga 82. Sokalska Katarzyna 83. Spychalski Michał 84. Stefańczyk Paweł 85. Stobiński Rafał 86. Szczęsna Kinga 87. Szewczyk Matylda 88. Szymańska Justyna 89. Szymańska Małgorzata 90. Trenda Maciej 91. Tworek Damian 92. Wieszczek Aleksandra 93. Wirowski Artur 94. Wiśniewska Kamila 95. Witkowska Anna 96. Witkowski Konrad 97. Włodarczyk Maciej 98. Wolszczak Adam 99. Zatorska Anna 100. Zdziechowski Adam Rok 2000 1. Adamusiak Tomasz 2. Bałczewski Łukasz 3. Białas Marcin 4. Bogusiewicz Krzysztof 5. Bogusz Arkadiusz 6. Borowska Joanna 7. Bryszewski Bartosz 8. Bujakowska Karolina 9. Cent Mieszko 10. Ciesielski Bartłomiej 11. Cieślak Agata 12. Czarnecka Joanna 13. Czarnecka Karolina 14. Czarnota Kamila 15. Czerniawska Aleksandra 16. Dałek Inga 17. Dąbrowska Anna 18. Depta Marta 19. Domaracka Magdalena 20. Dutka Filip 21. Dylik Ewa 22. Gauer Milena 23. Golczyński Rafał 24. Gołubiewska Marta 25. Grancow Bartosz 26. Grzejszczak Agnieszka 27. Han Michał 28. Jacaszek Magdalena 29. Jagura Michał 30. Janeczek Sebastian 31. Janio Wojciech 32. Janiszewska Agnieszka 33. Jatczak Julia 34. Jerzewska Anna 35. Józwicka Marta 36. Jóźwiak Anna 37. Jóźwiak Łukasz 38. Kacprzak Anna 39. Kaczmarek Izabela 40. Kaczmarek Katarzyna 41. Kaczmarek Magdalena 42. Kamiński Wojciech 43. Kanclerski Łukasz 44. Karlikowska Maria 45. Kłyszejko Adriana 46. Kołacińska Marta 47. Kołodziejczyk Tomasz 48. Kosiński Marcin 49. Kozłowska Aleksandra 50. Kozłowska Katarzyna 51. Krupiński Piotr 52. Kruś Justyna 53. Kubiak Marcin 54. Libuda Magdalena 55. Lisewski Rafał 56. Loba Piotr 57. Makarski Rafał 58. Malanowska Agata 59. Marciniak Aleksandra 60. Marczak Agnieszka 61. Mardini Jakub 62. Matysiak Joanna 63. Mierzwińska Agata 64. Migut Małgorzata 65. Mirkiewicz Krzysztof 66. Młynarczyk Magdalena 67. Nosko Małgorzata 68. Okoń Andrzej 69. Olejniczak Diana 70. Ostoja-Świerczyński Dariusz 71. Otocka Karolina 72. Panek Michał 73. Paszkowski-Rogacz Maciej 74. Pawlak Michał 75. Pertyńska Julia 76. Piechota Tomasz 77. Pisalska Justyna 78. Pokorski Dominik 79. Ptasiński Wiktor 80. Rękawek Kacper 81. Roczek Aleksandra 82. Romanowski Łukasz 83. Rubacha Joanna 84. Rudzińska Monika 85. Sadza Arkadiusz 86. Scendo Łukasz 87. Sielski Piotr 88. Skowrońska Agnieszka 89. Sobańska Paulina 90. Solecka Katarzyna 91. Sopiński Jan 92. Stańczyk Emilia 93. Stawczyk Dominika 94. Stengert Bartosz 95. Strzelecki Piotr 96. Szachowałow Borys 97. Szymczak Rafał 98. Ślązak Krzysztof 99. Śmiechowicz Krzysztof 100. Śmigielski Marek 101. Tarka Jerzy 102. Tokarski Piotr 103. Tomasiewicz Magdalena 104. Tomczyk Justyna 105. Uglik Marta 106. Urbańczyk Bartosz 107. Uznańska Barbara 108. Wardzyński Mateusz 109. Widawska Katarzyna 110. Wieczorek Marcin 111. Wiśniewska Agata 112. Witczak Tomasz 113. Wojciechowski Marcin 114. Wojtera Michał 115. Wolniak Anna Maria 116. Wójcik Krzysztof 117. Wypych Katarzyna 118. Zagórski Ziemowit 119. Zajda Łukasz 120. Zgoda Łukasz 121. Zieliński Kacper 122. Żmudzińska Małgorzata Rok 2001 1. Antczak Marta 2. Banasiak Szymon 3. Bednarek Agata 4. Bienias Wojciech 5. Bierla Aleksandra 6. Bigos Ewelina 7. Błaszczyk Anna 8. Błędza Dorota 9. Bokowicz Marta 10. Cader Magdalena 11. Cegiełka Szymon 12. Chalczyński Marcin 13. Chlebowska Agnieszka 14. Ciarkowski Błażej 15. Cymerman Mariusz 16. Czarnecka Anna 17. Dendek Cezary 18. Dorontowicz Roksana 19. Drozd Karolina 20. Dróżdż Michał 21. Duszewski Piotr 22. Dykto Łukasz 23. Fendler Wojciech 24. Folcholc Paulina 25. Gajewska Elżbieta 26. Gamus Sylwia 27. Gaworzewski Jakub 28. Gogolewska Magdalena 29. Góreczna Magdalena 30. Grącka Joanna 31. Gromiec Zuzanna 32. Hanke Katarzyna 33. Horbaczewska Katarzyna 34. Ilińska Milena 35. Jankowska Małgorzata 36. Januszewicz Jacek 37. Jasińska Aleksandra 38. Jasiński Jakub 39. Jastrzębski Michał 40. Jaszczak Aleksandra 41. Jędrzejczyk Mariusz 42. Juszyński Michał 43. Kaczorowska Magdalena 44. Kaczuba Barbara 45. Kafa Aleksandra 46. Kalina Katarzyna 47. Kalman Marek 48. Kamińska Anna 49. Kicka Justyna 50. Kochanowski Bartłomiej 51. Kołodziej Justyna 52. Kopańska Anna 53. Korpecki Łukasz 54. Korzeniowska Dominika 55. Kowalczyk Magdalena 56. Kowski Marek 57. Kozłowska Marta 58. Kozłowski Paweł 59. Krupa Marcin 60. Krych Katarzyna 61. Krzemień Jakub 62. Książek Piotr 63. Kubicka Ewelina 64. Kubus Maciej 65. Kuczyńska Magdalena 66. Kujawski Ryszard 67. Laskowski Dominik 68. Leśnik Katarzyna 69. Lewandowska Anna 70. Libiszewska Maria 71. Łubis Maria 72. Łudzik Krzysztof 73. Malesa Lidia 74. Marciniak Joanna 75. Mazur Agnieszka 76. Mazurek Aleksandra 77. Mech Maria 78. Miało Anastazja 79. Michalska Maria 80. Milczarek Agnieszka 81. Milczarek Grzegorz 82. Milczarek Marcin 83. Moruś Joanna 84. Najman Maciej 85. Napieralski Andrzej 86. Nelepkowicz Michał 87. Nerling Marcin 88. Nowak Piotr 89. Nowotarski Michał 90. Obukowicz Natalia 91. Oczkowska Paulina 92. Olejniczak Przemysław 93. Opawska Anna 94. Opawska Olga 95. Osuchowski Michał 96. Papajak Ewa 97. Piątkowska Ewa 98. Pietrucha Michał 99. Pilarska Katarzyna 100. Pińkowska Paulina 101. Pruszyńska Emilia 102. Przybyłek Aleksandra 103. Pustelnik Adam 104. Pyziak Łukasz 105. Rogalska Magdalena 106. Rykała Marta 107. Sabela Bartłomiej 108. Sasin Dominika 109. Seraficka Aneta 110. Sielaczek Piotr 111. Siennicki Jakub 112. Skulimowski Tomasz 113. Snelewski Bartosz 114. Sobczak Łukasz 115. Socha Anna 116. Sosnowska Aleksandra 117. Strzelecka Edyta 118. Sukiennik Joanna 119. Szewczyk Łukasz 120. Szpoton Piotr 121. Szyburska Justyna 122. Szymańska Agata 123. Szymańska Katarzyna 124. Tarnawska Katarzyna 125. Trzeszczak Paulina 126. Urbaniak Marta 127. Urbański Marcin 128. Wilczak Jakub 129. Wilczyńska Anna 130. Włodarczyk Marianna 131. Wnuk Agnieszka 132. Wojciechowska Agnieszka 133. Wojtasik Katarzyna 134. Wolski Maciej 135. Wolski Paweł 136. Wosik Hanna 137. Wrońska Katarzyna 138. Zasada Michał 139. Ziemnicki Michał 140. Żbikowski Bartosz Rok 2002 1. Banasiak Marcin 2. Bara Agnieszka 3. Baraniak Łukasz 4. Biniaszczyk Katarzyna 5. Boczkowski Jędrzej 6. Borucki Maciej 7. Bruszewska Sylwia 8. Byzow Paweł 9. Chojnacka Marta 10. Chojnowska Magdalena 11. Ciastek Angelika 12. Ciołkiewicz Łukasz 13. Czajczyński Borysław 14. Dąbrowska Halszka 15. Dąbrowska Natalia 16. Dróżdż Agnieszka 17. Gajewska Katrzyna 18. Gamus Tomasz 19. Gephard Adam 20. Gębicki Marek 21. Golubiewska Barbara 22. Gołembowska Katarzyna 23. Grochulska Gabriela 24. Ignaczak Michał 25. Jabłońska Elwira 26. Jagiełło Kamila 27. Jankowski Marcin 28. Jaskulski Radosław 29. Jończyk Katarzyna 30. Kaczmarek Michał 31. Kaczmarek Żaklina 32. Karbownik Michał 33. Karczewski Dominik 34. Kaźmierczak Tomasz 35. Klimczak Agata 36. Klimek Andrzej 37. Klimek Michał 38. Klonowicz Piotr 39. Kmiecińska Aleksandra 40. Kołacz Mikołaj 41. Kołczyńska Marta 42. Koprek Ewa 43. Koryczan Wojciech 44. Kosiński Łukasz 45. Kosiński Marek 46. Koźlecka Nina 47. Krakowski Dawid 48. Krasiński Grzegorz 49. Krawczyk Piotr 50. Krawiec Małgorzata 51. Król Paweł 52. Kruszyński Maciej 53. Krych Anna 54. Kubiak Błażej 55. Kudaj Justyna 56. Kunecki Krzysztof 57. Kuskowska Beata 58. Kwiatkowska Katarzyna 59. Kwilman Anna 60. Leszczyński Robert 61. Libiszewski Paweł 62. Loch Leszek 63. Ławiński Tomasz 64. Łomnicka Dagmara 65. Łozińska Magdalena 66. Łubis Anna 67. Łukaszewski Maciej 68. Madej Michał 69. Maj Magdalena 70. Maj Marta 71. Malinowska Karolina 72. Malinowska Karolina 73. Marjańska Aleksandra 74. Matusiak Bartosz 75. Mazak Magdalena 76. Michałowicz Izabela 77. Midel Jakub 78. Miszczak Michał 79. Mroczkowski Wojciech 80. Nacewska Aleksandra 81. Nowacki Karol 82. Ojrzyńska Katarzyna 83. Oleksiak Monika 84. Opalska Małgorzata 85. Opawska Ewa 86. Opłatowska Michalina 87. Oszukowski Jacek 88. Pakulski Adam 89. Pawlak Monika 90. Pawlik Wioleta 91. Piątkowski Witold 92. Pigłowska Agnieszka 93. Pokrywa Piotr 94. Polit Aleksandra 95. Pongowski Bartosz 96. Potasiak Aneta 97. Radzikowska Ewa 98. Raj Piotr 99. Rędzikowski Maciej 100. Rogowska Agnieszka 101. Rudnicka Olga 102. Ruszkiewicz Paulina 103. Ruta Michał 104. Rymarek Andrzej 105. Sarba Anna 106. Sochacki Marcin 107. Soski Arkadiusz 108. Sosnowska Katarzyna 109. Stasiak Michał 110. Stawasz Katarzyna 111. Stempień Joanna 112. Stępka Konrad 113. Stobiecka Dominika 114. Strojecka Nina 115. Sumińska Karolina 116. Sykurski Piotr 117. Szklarczyk Justyna 118. Szlaga Michał 119. Szuflet Aleksandra 120. Ślusarski Piotr 121. Świtalski Adam 122. Toma Mateusz 123. Tomczyk Anna 124. Ulański Łukasz 125. Wąs Wojciech 126. Werner Marek 127. Włodarek Katarzyna 128. Wojdyła Łukasz 129. Wojtczak Karolina 130. Woźniak Ewa 131. Wójcicki Piotr 132. Wysocka Marta 133. Zajączkowska Magdalena 134. Zalega Monika 135. Zgit Barbara 136. Żebiałowicz Agnieszka 137. Żyliński Michał Rok 2003 1. Antkowiak Agnieszka 2. Balcerzak Marcin 3. Bański Maciej 4. Bednarska Katarzyna 5. Biadasiewicz Aneta 6. Bik Agnieszka 7. Binkowski Jakub 8. Błasiński Henryk 9. Bogusiak Katarzyna 10. Bromberkawska Ewa 11. Bużałek Tomasz 12. Cieński Piotr 13. Ciesielska-Pilch Magdalena 14. Ciszewska Katarzyna 15. Czernik Karolina 16. Czyż Maja 17. Dałek Światosław 18. Dębicka Małgorzata 19. Dominiak Marcin 20. Drożdż Philip 21. Dudek Anna 22. Dziworski Jacek 23. Fijałkowski Bartosz 24. Filipczak Joanna 25. Florczak Joanna 26. Gajek Natalia 27. Gałecka Ewa 28. Głowacki Michał 29. Głowacz Agata 30. Grabowska Matylda 31. Graczykowski Michał 32. Gusta Filip 33. Hamankiewicz Andrzej 34. Horbaczewska Monika 35. Janik Maciej 36. Janiszewski Jakub 37. Jeszke Anna 38. Kabziński Tomasz 39. Kaczmarek Piotr 40. Kapusta Dominik 41. Kasielski Bartosz 42. Kaźmierczak Igor 43. Kmiecik Tomasz 44. Kot Małgorzata 45. Kotynia Łukasz 46. Kowalczyk Dorota 47. Krajewski Kamil 48. Krakowska Magdalena 49. Kryczka Michał 50. Kubik Żaneta 51. Kujawa Maciej 52. Kulig Michał 53. Kuliś Marta 54. Kuna Eliza 55. Kusztal Maciej 56. Lange Michał 57. Latusek Robert 58. Leśniewska Julia 59. Liszewski Tomasz 60. Lus Katarzyna 61. Łuczyński Marcin 62. Machowicz Rafał 63. Makowski Mariusz 64. Marcinkowski Borys 65. Marczewski Piotr 66. Marczyk Mateusz 67. Markowska Agnieszka 68. Mazur Adam 69. Mejer Patrycja 70. Miało Uliana 71. Michalik Piotr 72. Mielczarek Waldemar 73. Miller Anna 74. Molska Jagoda 75. Namieciński Piotr 76. Napieralska Anna 77. Niewiarowski Wiktor 78. Nogajewski Karol 79. Nowacka Agata 80. Nowicki Mateusz 81. Olczyk Katarzyna 82. Osiecka Justyna 83. Osiniak Piotr 84. Pałka Marta 85. Paś Maciej 86. Piekarski Jarosław 87. Pilarski Jakub 88. Piotrowicz Michał 89. Piwoński Piotr 90. Pokrzewiński Marcin 91. Ptak Aneta 92. Pudełek Marcin 93. Roczek Agnieszka 94. Rogacki Maciej 95. Sasin Szymon 96. Skucha Katarzyna 97. Sobczyk Maria 98. Sokół Mariusz 99. Stelmachowska Marta 100. Strojecki Marcin 101. Studzian Maciej 102. Szajdzińska Zofia 103. Szczepaniec Piotr 104. Szymański Piotr 105. Szymański Wojciech 106. Szymor Piotr 107. Szypuła Marta 108. Telega Łukasz 109. Tomaszewska Agnieszka 110. Wagner Joanna 111. Wardaszko Piotr 112. Wasiluk Agata 113. Węgierski Maciej 114. Wężyk Agata 115. Wiłkowska Anna 116. Witońska Agnieszka 117. Wnuk Małgorzata 118. Wolska Ewa 119. Woźniak Andrzej 120. Zając Sylwia 121. Zapała Marta 122. Zawidzki Michał 123. Zelga Piotr 124. Ziemecka Iwona 125. Żabicka Anna Rok 2004 1. Agdan Marcin 2. Ambroziak Grzegorz 3. Badowska Anna 4. Balcerski Łukasz 5. Bartosik Anna 6. Bederska Magdalena 7. Białecka Agnieszka 8. Bieliński Łukasz 9. Binek Michał 10. Bińczyk Michał 11. Bolanowski Jan 12. Bryszewska Paulina 13. Burwicz Ewa 14. Ciepielowski Łukasz 15. Cieplucha Krzysztof 16. Cymerman Arkadiusz 17. Cysek Jaromir 18. Czerwińska Maja 19. Dębińska Sylwia 20. Dominiak Katarzyna 21. Dyl Anna 22. Fortuna Katarzyna 23. Fortuniak Łukasz 24. Frączak Katarzyna 25. Garda Maria 26. Gawron Martyna 27. Głuszak Krzysztof 28. Górski Michał 29. Grabczyk Barbara 30. Grzejszczak Tomasz 31. Guenther Anna 32. Janus Marcin 33. Jaśkiewicz Marta 34. Juszyński Piotr 35. Kacprzak Jarosław 36. Kaczmarek Małgorzata 37. Kamińska Beata 38. Kamińska Ewa 39. Kazimierska Katarzyna 40. Kempko Dorota 41. Kiliś Maciej 42. Klimek Magdalena 43. Kniczek Milena 44. Kołodziejczyk Marcel 45. Korońska Dorota 46. Kowalczyk Justyna 47. Kowalska Maria 48. Kozak Tomasz 49. Krajewski Krzysztof 50. Krakowski Jakub 51. Krasińska Magdalena 52. Król Magdalena 53. Krysiak Jakub 54. Kubiak Katarzyna 55. Kuczyńska Xymena 56. Kuliś Tomasz 57. Kupis Karolina 58. Kusiak Joanna 59. Kuś Milena 60. Lewandowski Jacek 61. Libiszewska Anna 62. Lipiński Radosław 63. Madej Bartłomiej 64. Maj Joanna 65. Maj Tomasz 66. Malicka Magdalena 67. Malinowska Natalia 68. Marciniak Joanna 69. Markiewicz Zuzanna 70. Mateja Rafał 71. Militowski Dawid 72. Moruś Małgorzata 73. Najdecka Anna 74. Nąckiewicz Dominika 75. Niewiadomska Anna 76. Niewiarowski Andrzej 77. Nowaczyk Mateusz 78. Nowak Ewelina 79. Nowicka Anna 80. Osmulska Anna 81. Ottaviano Tiziana 82. Paczesny Jacek 83. Pel Marta 84. Piasecki Rafał 85. Piotrowska Dominika 86. Pluciński Marek 87. Płońska Bogna 88. Popławska Ewa 89. Prusisz Weronika 90. Redlicki Marcin 91. Rejniak Weronika 92. Rosenfeld Ryszard 93. Rosiński Tomasz 94. Rostkowski Piotr 95. Rucińska Monika 96. Rybak Łukasz 97. Rychlik Michał 98. Sagan Ewelina 99. Sak Agnieszka 100. Sikorski Julian 101. Sikorski Mariusz 102. Sobczak Piotr 103. Sokołowski Łukasz 104. Sowińska Joanna 105. Stachowicz Kamil 106. Stankiewicz Michał 107. Stelmach Radosław 108. Stępińska Anna 109. Stępka Paulina 110. Stobiecka Ewelina 111. Strycharska Karolina 112. Sukiennik Tomasz 113. Syska Piotr 114. Szachowałow Sergiusz 115. Szewczyk Magdalena 116. Szulc Dominika 117. Szymański Rafał 118. Szymczak Krzysztof 119. Świąder Michał 120. Tęcza Piotr 121. Tomczak Karolina 122. Tracz Ada 123. Tulińska Tina 124. Ulacha Michał 125. Walczak Agnieszka 126. Walczak Aleksandra 127. Wądołowski Łukasz 128. Witczak Kamila 129. Włodarczyk Michał 130. Wojda Michał 131. Wróblewska Agnieszka 132. Wróblewski Grzegorz 133. Zakrzewski Piotr 134. Zaremba Dominika 135. Zarychta Agnieszka 136. Zawada Katarzyna 137. Zawisza Marta 138. Zimnicka Katarzyna Rok 2005 1. Adamowicz Paweł 2. Araczewska Katarzyna 3. Armata Oskar 4. Bartyzel Jacek 5. Bernatek Katarzyna 6. Bogacz Paweł 7. Boguszewska Marta 8. Budzyńska Małgorzata 9. Byzov Grigorij 10. Chojnacka Marta 11. Chwiałkowska Monika 12. Ciarkowska Anna 13. Cichowicz Tomasz 14. Cysek Monika 15. Ćwikliński Mateusz 16. Dłużniewska Anna 17. Domańska Anna 18. Dośpiał Adrian 19. Draga Ewa 20. Dziuba Joanna 21. Dzwonkowska Paulina 22. Filipiak Dominika 23. Filipowicz Maciej 24. Fudała Marta 25. Fulmańska Marta 26. Gacki Filip 27. Gałązka Karol 28. Gnejszczak Marcin 29. Gołębiowski Piotr 30. Grabarczyk Maciej 31. Grabowicz Agata 32. Gradowska Liliana 33. Grotek Mateusz 34. Grzelak Łukasz 35. Gudaj Karolina 36. Guzicka Joanna 37. Hanczak Michał 38. Hrabska Justyna 39. Ignasiak Katarzyna 40. Izdebski Witold 41. Jachim Julia 42. Jagiełło Paulina 43. Janiak Marta 44. Januszewska Anna 45. Jaworowska Dorota 46. Jednoralska Adrianna 47. Jeske Aleksandra 48. Jeziorski Kamil 49. Jędrasiak Łukasz 50. Jędrzycka Katarzyna 51. Kaczorowski Maciej 52. Kaczorowski Paweł 53. Kamara Robert 54. Kamińska Anna 55. Karasek Małgorzata 56. Karniewska Małgorzata 57. Kasielski Piotr 58. Kaszubska Edyta 59. Kata Monika 60. Kawecka Kamila 61. Kazimierczak Karolina 62. Kaźmierczak Aniela 63. Kępczyński Witold 64. Kępińska Jagoda 65. Kępka Karolina 66. Kisielewska Agnieszka 67. Kmiecik Grzegorz 68. Kniczek Kamil 69. Koktysz Michał 70. Koliński Tomasz 71. Kopycka Katarzyna 72. Kosowski Witold 73. Kostrzewa Bartosz 74. Kott Katarzyna 75. Kowalczyk Agata 76. Kowalczyk Michał 77. Kowalska Ewa 78. Kowalski Hubert 79. Koza Dariusz 80. Kozłowski Marcin 81. Krajewski Piotr 82. Krajewski Tomasz 83. Krawczyk Rafał 84. Krężel Maria 85. Krogulski Jacek 86. Kujawa Aleksandra 87. Kuncman Łukasz 88. Kupczyński Krzysztof 89. Kwaśny Dorota 90. Kwiatkowski Marcin 91. Lach Krzysztof 92. Langer Jakub 93. Lasota Natalia 94. Ledakowicz Joanna 95. Lenarczyk Anna 96. Lewa Anna 97. Ludwik Katarzyna 98. Łukomska Marlena 99. Magin Dawid 100. Malinowska Nina 101. Małkowski Bartłomiej 102. Marcinkowski Michał 103. Matusiak Monika 104. Mazurek Małgorzata 105. Michalak Maciej 106. Mikołajczyk Marta 107. Mikołajczyk Zuzanna 108. Miśkiewicz Magda 109. Muszyńska Barbara 110. Nasiłowski Paweł 111. Nawrocka Paulina 112. Nowacki Kacper 113. Nowakowski Maciej 114. Oczkowska Marta 115. Olczak Karolina 116. Omiecińska Anna 117. Owczarek Justyna 118. Pacholczyk Anna 119. Pajor Magdalena 120. Pakalski Michał 121. Papis Marta 122. Pawlak Joanna 123. Pawlak Marta 124. Pawlikowska Ewelina 125. Pawłowska Natalia 126. Piąstka Marta 127. Pietrzykowska Malwina 128. Plich Anna 129. Płocka Anna 130. Remblewska Olga 131. Rodak Juliusz 132. Rondio Jacek 133. Różycka Anna 134. Rudnicka Marta 135. Rulka Marta 136. Rybczyńska Agata 137. Rychlik Franciszek 138. Rysiewska Mirosława 139. Saciuk Małgorzata 140. Sarnecki Marcin 141. Sażała Ewa 142. Siech Aleksandra 143. Skoblewski Paweł 144. Skupieński Tomasz 145. Słota Ewa 146. Słychań Krzysztof 147. Snelewska Zofia 148. Sobczyńska Anastazja 149. Solicki Piotr 150. Stepowicz Anna 151. Strzecki Adrian 152. Szafarzyński Mariusz 153. Szczepaniak Kamil 154. Szczepanik Damian 155. Szkurłat Adam 156. Szwarcbach Paweł 157. Szymonik Emilia 158. Świątczak Martyna 159. Świątek Natalia 160. Świderska Aleksandra 161. Świetlicka Marta 162. Terepeta Michał 163. Tomaszewska Justyna 164. Tomczak Łukasz 165. Tomikowski Borys 166. Toszek Michał 167. Trębacz Przemysław 168. Trocha Barbara 169. Trzos Katarzyna 170. Urbańska Anna 171. Walczak Sylwia 172. Wasiak Artur 173. Wawrzyk Magdalena 174. Wawrzyńczak Jakub 175. Wieczorek Iga 176. Wieczorek Piotr 177. Wielgosz Tomasz 178. Wiktorski Piotr 179. Włodarczyk Ewa 180. Wojcieszak Jakub 181. Wojtczak Kinga 182. Wójciak Joanna 183. Wójcicka Kamila 184. Wrońska Karolina 185. Zabelska Agata 186. Zadrożna Anna 187. Zakrzewska Katarzyna 188. Zaleśna Izabela 189. Załęska-Nguyen Kaja 190. Zarzycki Maciej 191. Zbiciński Przemysław 192. Zdanowicz Hanna 193. Zielińska Renata 194. Żelasko Justyna 195. Żęcin Anna Rok 2006 1. Adamowicz Anna 2. Andrzejewski Adam 3. Antczak Aleksandra 4. Arazińska Agata 5. Bajor Jacek 6. Baranowska Ewa 7. Barczuch Agnieszka 8. Bartniak Karol 9. Bartosik Marta 10. Baryła Agnieszka 11. Biernaciak Artur 12. Bitner Jan 13. Bobeff Diana 14. Bocheńska Magda 15. Bocheński Tomasz 16. Borkowski Robert 17. Borowski Adam 18. Calak Błażej 19. Cent Magdalena 20. Chećko Aleksandra 21. Chmielewski Piotr 22. Chojnacka Anna 23. Chudzicka Monika 24. Chudzik Karolina 25. Cichecki Marek 26. Ciesielski Piotr 27. Cieślak Anna 28. Cieślak Jakub 29. Cieślak Renata 30. Cnotalski Artur 31. Czuszke Patryk 32. Dendek Piotr 33. Domagalska Elżbieta 34. Domaradzka Zofia 35. Dyczka Aleksandra 36. Dylis Anna 37. Dylis Piotr 38. Fabiś Anna 39. Fornal Grzegorz 40. Gadzicki Paweł 41. Galanciak Roland 42. Górska Magdalena 43. Grętkiewicz Maria 44. Grzymska Agnieszka 45. Hołodok Arkadiusz 46. Hrynduła Małgorzata 47. Jachymski Krzysztof 48. Jakubowski Piotr 49. Janiak Bartosz 50. Jankowski Krzysztof 51. Jankowski Michał 52. Jardzioch Tomasz 53. Jaroch Jan 54. Jedlińska Dominika 55. Jóźwik Dorota 56. Kaczmarek Damian 57. Kariozen Wojciech 58. Katolik Krzysztof 59. Kaźmierczak Damian 60. Kaźmierczak Krzysztof 61. Kłosińska Katarzyna 62. Kochowicz Piotr 63. Kocik Michał 64. Korczyk Karolina 65. Kowalczyk Emilia 66. Kowalski Wojciech 67. Krawczyk Wojciech 68. Krokowska Joanna 69. Królikowska Marta 70. Kryczyński Paweł 71. Kubacki Marcin 72. Kubiak Beata 73. Kucejko Tomasz 74. Kujawski Maciej 75. Kuligiewicz Artur 76. Kupis Katarzyna 77. Kurzyk Katarzyna 78. Lechańska Joanna 79. Leśniak Kinga 80. Lipińska Joanna 81. Ławniczak Karol 82. Łuczak Kamil 83. Łukaszewski Wojciech 84. Maj Aleksander 85. Majewska Aleksandra 86. Majewski Mateusz 87. Marcinkowski Mateusz 88. Margielewski Daniel 89. Marszal Michał 90. Maślanka Anna 91. Maślanka Paweł 92. Mielczarek Maciej 93. Mikołajczyk Agnieszka 94. Miśkiewicz Agata 95. Mitrie Matija 96. Nagórski Jacek 97. Nowacka Natalia 98. Olczyk Agnieszka 99. Olejniczak Magdalena 100. Olejnik Aleksandra 101. Olszewska Katarzyna 102. Opara Nadia 103. Orzeszek Dorota 104. Osiecka Paulina 105. Ostrowska Agnieszka 106. Owczarek Adam 107. Paluch Piotr 108. Pawlak Agnieszka 109. Pawłowska Anna 110. Pietrzak Natalia 111. Pietrzak Wojciech 112. Pietrzykowska Justyna 113. Pokoca Małgorzata 114. Potentas Przemysław 115. Puzio Tomasz 116. Rechciński Marcin 117. Rembowska Aleksandra 118. Rutkowska Karolina 119. Sałuda Szymon 120. Santy Agata 121. Siuta Patryk 122. Siwiec Iwona 123. Skrobiszewski Piotr 124. Smoleń Piotr 125. Sosnowska Anna 126. Sowińska Marta 127. Sowiński Andrzej 128. Stepowicz Dorota 129. Sulkowska Aleksandra 130. Surma Paulina 131. Suskiewicz Marcin 132. Sygut Dagmara 133. Szafarczyk Izabela 134. Sznajder Maria 135. Szram Oskar 136. Szymańska Barbara 137. Szymczak Artur 138. Śmigielski Przemysław 139. Śniady Aleksander 140. Śniady Dorota 141. Tracz Paweł 142. Trzepizur Magdalena 143. Turkowska Ewelina 144. Turska Anna 145. Twarda Aleksandra 146. Walas Piotr 147. Wartołowski Daniel 148. Wieczorek Katarzyna 149. Wilczyński Miłosz 150. Wilżak Aleksandra 151. Wlazło Eliza 152. Wojciechowska Dominika 153. Wojtczak Justyna 154. Wojtera Agnieszka 155. Wojtysiak Krzysztof 156. Woźniak Iga 157. Ziółkowska Ewelina 158. Zwoliński Wojciech

LOL
Tekst pochodzi z Internetowego Archiwum Gazety Wyborczej. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie bez odrębnej zgody Wydawcy zabronione.

© Archiwum GW 1998,2002,2004
 

Copyright © Agora SA˙•˙O nas˙•˙Reklama˙•˙Ochrona prywatności Poleć stronę  |  Zgłoś problem