Twój login:
witousek


Twój dostep jest nieaktywny. Możesz korzystać tylko z wyszukiwania.
Aby otwierać teksty - zamów dostep.

Dostęp jednorazowy

wpisz kod dostepu:



Co zrobić gdy kod nie działa


Usługi
Środa, 14 maja 2008




 
Lista absolwentów studiów stacjonarnych w roku akademickim 1995/96
ABSOLWENCI UW nr 0 dodatek do Gazety Stołecznej nr 269, wydanie waw z dnia 19/11/1996 , str. 1

Obronieni do 30 września, wytłuszczone dyplomy z wyróźnieniem

WYDZIAŁ BIOLOGII

Magdalena Chechłacz

Renata Dębowska

Magdalena Kawalec

Anna Kiersztan

Ewa Konopka

Wiktor Kotowski

Piotr Mędrzycki

Damian Pukacki

Tomasz Świgut

Anna Bajer

Agnieszka Baranowska

Agnieszka Bednarska

Anna Bezpiańska

Piotr Bębas

Iwona Binduga

Agnieszka Brzezińska

Tomasz Bykowski

Monika Chmielewska

Marek Chromicki

Agnieszka Cozel

Małgorzata Cyrkler

Michał Erbel

Piotr Fordymacki

Ewa Głowacka

Jakub Godlewski

Mikołaj Golachowski

Dorota Gołębiewska

Maja Góras

Beata Grygalewicz

Agnieszka Jadczak

Adam Jagielski

Joanna Jankiewicz

Jacek Jaworski

Anna Jaźwińska

Beata Junczyk

Izabela Juszczuk

Szymon Kaczanowski

Abdul Kamara

Krzysztof Kardyś

Agnieszka Karkucińska

Zakieh Rostamzadeh Khameneh

Agnieszka Klimek

Agnieszka Kołodziejska

Joanna Konopka

Piotr Koprowski

Krystyna Kowalska

Anna Kraszewska

Anna Krzywicka

Dorota Kuczyńska

Joanna Kunstler

Piotr Kunstler

Elżbieta Lenarcik

Agnieszka Leśkiewicz

Szymon Lorenc

Magdalena Machała

Joanna Matyszczyk

Izabela Michniak

Iwona Migdalska

Andrzej Mikulski

Małgorzata Moczulska

Joanna Morga

Bożena Murawska

Joanna Mycielska

Ewa Nowosielska

Anna Orłowska

Maria Pabijańska

Małgorzata Paklepa

Małgorzata Palczewska

Małgorzata Pawlicka-Yamazaki

Grażyna Pazura

Edyta Pietrusińska

Beata Pięta

Joanna Poroś

Katarzyna Ptaszyńska

Agnieszka Pyzel

Waldemar Racki

Aleksandra Rojek

Agnieszka Romanowska

Katarzyna Rozwód

Joanna Rybka

Katarzyna Salwicka

Izabela Sitkiewicz

Tomasz Slaski

Mariusz Smoliński

Magdalena Stankiewicz

Dmitrij Strelnikoff

Danuta Szczurko

Monika Szydłowska

Mariola Szylberg

Jolanta Szymańska

Małgorzata Wanke

Przemysław Waręski

Krzysztof Wereszka

Jolanta Wiejak

Katarzyna Wosińska

Agnieszka Woźnicka

Małgorzata Zimowska

Wioleta Zubel

WYDZIAŁ CHEMII

Piotr Bernatowicz

Wojciech Dzwolak

Wojciech Grochala

Mariusz Pietrzak

Katarzyna Andrzejewska

Anna Arciszewska

Małgorzata Bednarek

Agnieszka Bolesta

Monika Brysiak

Katarzyna Chajewska

Artur Chajewski

Lidia Duracz

Michał Grdeń

Jacek Jakowski

Jan Kazimirski

Ewa Kur

Małgorzata Kwiatkowska

Krzysztof Miecznikowski

Magdalena Milczarska

Ewa Napiórkowska-Pawlak

Aneta Ostrowska

Sebastian Pawlak

Bartosz Rasiński

Brunon Sagan

Roman Schmidt

Grażyna Studzińska

Maciej Studziński

Beata Szczyglińska

Jan Urbaś

Marcin Wisiorowski

Anna Wółkiewicz

˛ WYDZIAŁ DZIENNIKARSTWA I NAUK POLITYCZNYCH

* Instytut Dziennikarstwa

Artur Andrus

Dorota Bogucka

Waldemar Chorościan

Olga Dyżakowska

Gladys Teresa Bojarczuk-Malinowski

Edyta Gnojewska

Beata Grabarczyk

Jamila Hindi

Beata Jarosz

Grzegorz Kaźmierczak

Joanna Koczaj

Sonia Agnieszka Kosiecka

Aleksij Kozulin

Joanna Linczuk

Piotr Lubaczewski

Lech Mazurczyk

Zbigniew Miller

Izabela Młodawska

Katarzyna Orgelbrand

Sylwia Pacholec

Anna Palacz

Monika Pałuszyńska

Beata Piechota

Dorota Piotrowska

Wojciech Płażalski

Małgorzata Polak

Ewa Połońska

Justyna Reisner

Jarosław Rozbicki

Grzegorz Sajór

Marek Skalski

Andrzej Słodownik

Maciej Sołdan

Tomasz Sommer

Agnieszka Sowińska

Agata Szostkowska

Anna Twardowska

Krzysztof Zbytniewski

Eugenija Zudina

* Instytut Nauk Politycznych

Rafał Bieniada

Robert Fekete

Monika Gruk

Leszek Grzeszczyk

Hubert Kostrzyński

Marcin Ochman

Adam Pietrasik

Robert Rykowski

Tomasz Słomka

Robert Staniszewski

Adam Wielomski

Jacek Wojnicki

Grzegorz Wolff

Laila Benhamou

Agnieszka Bonecka

Monika Brenner

Rafał Brudziński

Silva Jose Eleuterio Diaz

Jacek Emmel

Łukasz Gędek

Cezary Gołoś

Joanna Grochowska

Radosław Gruk

Jarosław Gruza

Andrzej Haupt

Hubert Gościniak

Andrzej Iwanowski

Leszek Jarosz

Piotr Kędzierski

Leszek Kochanek

Ilona Kowalik

Marta Kozakowska

Michał Kozieradzki

Mirosław Kozłowski

Monika Krzyżanowska

Tomasz Kubis

Beata Kukiel

Krzysztof Kumoś

Piotr Leśnik

Krzysztof Łaptaszyński

Michał Łuczycki

Dariusz Łukawski

Małgorzata Łyłko

Marcin Malewicz

Lidia Malinowska

Mariola Malinowska

Wiktor Malinowski

Grzegorz Mankiewicz

Joanna Minczewska

Katarzyna Ociepka

Bartosz Okólski

Marcin Palade

Tadeusz Pawlak

Renata Piłaszewicz

Piotr Poznański

Roman Sałek

Piotr Seklecki

Paweł Stefańczuk

Gabriela Stuczyńska

Marcin Szemraj

Jacek Szewczyk

Paweł Śliwiński

Cezary Świerczyński

Dariusz Turek

Vijay Tyagi

Bartosz Zadura

Maciej Zwierzchowski

Adam Żukowski

Andriusz Żulis

* Instytut Polityki Społecznej

Krzysztof Kanton

Ewa Bąk

Jan Bondar

Grzegorz Bułhak

Anna Czajka

Grzegorz Gajek

Paweł Głogowski

Agnieszka Janecka

Klaudia Kalita

Izabella Kruszewska

Wojciech Krzyżanowski

Paweł Łepkowski

Oliwia Małecka

Wiesława Miecznikowska

Michał Nowek

Marcin Pęszko

Robert Radzik

Tomasz Siedlecki

Witold Stanisławski

Witold Trzciński

Bogusław Wacławek

Robert Wojtas

Artur Zalas

Piotr Zalega

Agnieszka Zych

* Instytut Stosunków Międzynarodowych

Olga Barburska

Bohdan Białorucki

Agnieszka Bógdał-Brzezińska

Ewa Chowicka

Małgorzata Hejduk

Katarzyna Kołodziejczyk

Maciej Mołdawa

Rafał Trzaskowski

Krzysztof Trzciński

Katarzyna Zielska

Artur Adamczyk

Maciej Antes

Wojciech Bocianowski

Christine Jadwiga Caillot

Magdalena Dembińska

Jacek Dobiszewski

Grzegorz Gajewski

Witold Glib

Maciej Górski

Tomasz Gromek

Naser Abdul Hamid

Dariusz Idźkowski

Małgorzata Kosiura

Małgorzata Krakowiak

Luiza Łuniewska

Grzegorz Mateuszczyk

Piotr Migdalski

Iwona Nowak

Anh Tuyet Ngo

Sławczo Sawow

Tomasz Stemplewski

Paweł Szewczyk

Robert Trzaska

Ewa Wójtowicz

˛ WYDZIAŁ FILOZOFII I SOCJOLOGII

* Instytut Filozofii

Jarosław Banaszczyk

Katarzyna Gałysz

Joanna Bierzanek

Magdalena Bogdańska

Agnieszka Czajkowska

Grzegorz Czarnecki

Robert Draba

Anastazja Dwulit

Michał Jankowski

Edyta Jeleszuk

Dariusz Jęda

Marcin Jurek

Katarzyna Kazimierska

Marek Kądzielski

Agata Kosmal

Stanisław Królikowski

Mateusz Kwaterko

Joanna Magrel

Emil Marat

Tomasz Mazur

Magdalena Mikołajczuk

Sylwia Milewska

Ewa Przybylska

Ewa Puchalska

Arkadiusz Rączka

Monika Stożek

Anna Straus-Pawłowska

Klaudiusz Suczyński

Paweł Sulik

Joanna Szulińska

Małgorzata Szyszkowska

Joanna Wysokińska

* Instytut Socjologii

Katarzyna Bobrowik

Agnieszka Bogdańska

Elżbieta Borzymek

Wanda Brzozowska

Jacek Chrzanowski

Paweł Ciacek

Marcin Ciechomski

Jacek Dec

Ewa Hawrylik

Jolanta Jakubowska

Robert Kalisiewicz

Anita Kawecka

Jowita Kuryłek

Małgorzata Liszewska

Małgorzata Michalska

Dieudonne Mpika

Renata Niecikowska

Paweł Olbryś

Sławomir Peszkowski

Piotr Piestrzyński

Artur Polit

Mikołaj Rakusa-Suszczewski

Joanna Sadowska

Marcin Sendecki

Marcin Sińczuch

Anna Swat

Agata Swoboda

Wiesław Szewczyk

Anna Święcka

Dariusz Tuzimek

Michał Weseliński

Agnieszka Wojsz

Dorota Ziółkowska

Danuta Życzyńska

˛ WYDZIAŁ FIZYKI

Mariusz Białecki

Michał Herbich

Rafał Księżyk

Jarosław Romanowski

Arkadiusz Skierski

Jacek Szczytko

Cezary Śliwa

Przemysław Woźniak

Daniel Wójcik

Mirosław Andrejczuk

Michał Augsburg

Edyta Cienkowska

Ewa Gnatowska

Blanka Gruszyńska

Agnieszka Jaroń

Joanna Kiryluk

Piotr Kochański

Zbigniew Kowal

Andrzej Kraszewski

Tomasz Krzyt

Piotr Łomiak

Adam Ługowski

Mirosław Należyty

Hung Nguyen Quang

Agnieszka Osiadacz

Bartłomiej Pawlak

Radosław Pawlak

Tomasz Pietrzak

Piotr Poncyljusz

Andrzej Szczech

Artur Szymański

Dariusz Turkiewicz

Iwona Wolak-Miklaszewska

Andrzej Wyszogrodzki

Rafał Wysocki

Anna Zygmuntowicz-Piętka

* Nauczycielskie Kolegium Fizyki

Wojciech Koślacz

Katarzyna Kowalik

Anna Baran

Piotr Bojarski

Marcin Bujalski

Tomasz Chojecki

Agnieszka Dąbrowska

Jarosław Dąbrowski

Małgorzata Dróżdż

Izabela Fijał

Agnieszka Gadomska

Mariusz Gołaszewski

Barbara Grabowska

Wojciech Jackowski

Renata Kazi

Beata Lasecka

Joanna Lasocka

Włodzimierz Małecki

Izabela Mikołajczak

Grzegorz Mikołajczyk

Zbigniew Milewski

Agnieszka Morawska

Mirosław Nazarewicz

Agnieszka Olszewska

Agnieszka Palmowska

Edyta Palmowska

Izabela Perkowska

Wojciech Roliński

Małgorzata Rzążewska

Agnieszka Sędzikowska

Adam Soborowski

Bożena Solecka

Paweł Sosiński

Stefan Sowiński

Agata Stypuła

Wioletta Szymborska

Jarosław Tabor

Agnieszka Tkaczyk

Izabela Trzmiel

Katarzyna Turzyk

Ewa Wasiluk

Ewa Wiśniewska

Aneta Zdunik

˛ WYDZIAŁ GEOGRAFII I STUDIÓW REGIONALNYCH

Klara Balcerek

Agnieszka Balcerzak

Paweł Bareja

Paweł Bujanowski

Małgorzata Butkiewicz

Agnieszka Byliniak

Aleksandra Chajn

Beata Daniluk

Wojciech Ducki

Emilia Gawińska

Joanna Gawryło

Joanna Gołębowska

Piotr Gonerka

Eliza Grabowska

Dorota Grudzińska

Agnieszka Grzeszczuk

Katarzyna Iwan

Luiza Jamont

Piotr Kapla

Maria Kapsiak

Jolanta Korycka

Joanna Kotlarska

Tomasz Kowalczuk

Magdalena Kuśmierska

Mirosław Maj

Edyta Miedzińska

Lilla Milczarek

Joanna Obidzińska

Katarzyna Peńsko

Witold Pietrusiewicz

Hubert Piórkowski

Jolanta Postrzygacz

Anna Przesmycka

Wojciech Roszkowski

Marek Rycharski

Karol Sadowski

Bartosz Skoczylas

Beata Skopek

Małgorzata Sołowicz

Katarzyna Sołtyk

Monika Stoczewska

Jarosław Suchożebrski

Elżbieta Szczepańska

Piotr Szymański

Marcin Świderski

Iwona Świercz

Maciej Warzywoda

Sebastian Wawszczak

Małgorzata Zaniewska

Krzysztof Zieliński

WYDZIAŁ GEOLOGII

Robert Bachliński

Katarzyna Delura

Radosław Mieszkowski

Michał Młynarczyk

Marcin Barski

Przemysław Baszkiewicz

Anna Chabiera

Paweł Chorzempa

Cezary Ciszewski

Ewa Czarnik

Agnieszka Dzieduszycka

Aleksander Frankiewicz

Mirosław Gadomski

Bogumiła Górska

Marcin Grabiec

Anna Gryczko

Marzena Jarmułowicz

Paweł Jaskóła

Agnieszka Jaszczuk

Ewa Kietlińska

Maria Kolenda

Iwona Litwin

Wit Łabaszewski

Robert Łężak

Piotr Perkowski

Agnieszka Postolka

Alina Prokopiuk

Zbigniew Przewłocki

Maciej Rossa

Izabela Sarnocińska

Piotr Siekiera

Magdalena Skowronek

Wojciech Szczygielski

Honorata Szostakowska

Rafał Szwarc

Elżbieta Szygiel

Justyna Śliwa

Violetta Tarnicka

Marcin Tarnicki

Jacek Tarwacki

Renata Tosik

Piotr Wawrzyńczyk

Wojciech Wicik

Ewa Zalewska

Michał Zieliński

WYDZIAŁ HISTORYCZNY

* Instytut Archeologii

Bartosz Kontny

Sławomir Rzepka

Robert Barański

Katarzyna Bączyk

Michał Bieniada

Renata Ciołek

Monika Hajduk

Krzysztof Jakubiak

Tomasz Kiss

Iwona Kowalczyk

Agnieszka Kowalska

Jarosław Krzewicki

Monika Kucharska

Marzena Łuszczewska

Tomasz Nowakiewicz

Urszula Osińska

Iwona Połóg

Monika Rudnicka

Katarzyna Smolińska

Ewa Swiniarska

Paweł Szymański

Dorota Witkowska

Piotr Włodarczyk

Zbigniew Żurek

* Instytut Bibliotekoznawstwa i Informacji Naukowej

Beata Adamczyk

Dariusz Anaszko

Agnieszka Balcerzak

Monika Barbasiewicz

Agata Brusewicz

Anna Chmielowiec

Aldona Golicka

Helena Kamińska

Anna Kamowicz

Andrzej Kawecki

Monika Koch

Maciej Kordelasiński

Anna Królak

Renata Jakoniuk

Anna Janicka

Dariusz Jaworski

Agnieszka Malec

Jolanta Masłowska

Justyna Mazurek

Alicja Orlikowska

Joanna Pańkowska

Katarzyna Pawoniak

Anna Primula

Renata Sambor

Katarzyna Siejka

Dorota Stasiak

Witold Sygocki

Anna Szymańska

Justyna Szymańska

Katarzyna Wasiak

Anna Wasilewska

Dorota Wojtyńska

Anna Zając

Katarzyna Zając

Anna Żarska

* Instytut Historyczny

Piotr Majewski

Barbara Baran

Dorota Bondkowska

Adam Buława

Marek Ciaś

Marek Cybulski

Krzysztof Czechowski

Jarosław Dąbrowski

Andrzej Dusiewicz

Marcin Dziubiński

Kamila Falkiewicz

Magdalena Frankiewicz

Andrzej Gnoiński

Monika Grabowska

Tomasz Grosse

Jarosław Iwaniuk

Artur Jagnieża

Marek Janicki

Marzena Jaroszewska

Piotr Juszczuk

Robert Karabin

Katarzyna Karaskiewicz

Rafał Kielmel

Grzegorz Korczyński

Robert Kostro

Piotr Kroll

Anna Kubik

Piotr Kurczak

Bogusław Kurek

Jakub Lesiński

Maciej Łubieński

Piotr Małyszko

Magdalena Marcinkowska

Grzegorz Mazek

Marek Niechciał

Piotr Niedziela

Justyna Piasecka

Ewa Piechotka

Małgorzata Pilaszek

Olga Przybyłowicz

Agnieszka Pytel

Robert Rohowicz

Andrzej Rosiński

Jacek Rybak

Jacek Rzepka

Marek Sitkowski

Dariusz Skorupa

Dionizy Smoleń

Aleksandra Sosnowska

Adam Sowiński

Sergiusz Stawicki

Jarosław Surdel

Igor Szczęsnowicz

Piotr Szlanta

Arkadiusz Szostak

Joanna Wilczyńska

Justyna Worek

Janusz Wójcik

Paweł Wypych

Agnieszka Żuberek

* Instytut Muzykologii

Ewa Czernek

Dorota Jancewicz

Monika Kowalska

Alicja Kozłowska

Marzena Pogorzelska

Anna Sepioł-Stolzenberg

Anna Szewczuk

* Instytut Historii Sztuki

Anna Małecka

Katarzyna Artzt

Marek Czapelski

Klaudia Głowacka

Marcin Gołąbek

Łukasz Gorczyca

Magdalena Górska

Magdalena Jankowska

Dorota Jurkiewicz

Magdalena Kozłowska

Bartosz Ordelewski

Walenty Sielwiesiuk

Iwona Szustakiewicz

Mariola Urban

Justyna Warchoł

Marcin Zgliński

Roman Żyła

* Katedra Etnologii i Antropologii Kulturowej

Magdalena Jaworska

Dorota Aleksa

Andrzej Czajkowski

Renata Dąbrowska

Krystyna Gieryszewska

Jacek Hawryluk

Krzysztof Jarosławski

Anna Kowalczyk

Bogusław Lipka

Paweł Ładykowski

Jacek Rzeszotarski

Bożena Siekierska

Dorota Więcko

WYDZIAŁ LINGWISTYKI STOSOWANEJ I FILOLOGII WSCHODNIO-SŁOWIAŃSKICH

* Instytut Lingwistyki Stosowanej

Magdalena Ostrowska

Monika Bogdańska

Agnieszka Ceglarz

Dorota Chodorek

Rafał Ciszewski

Joanna Czarnecka

Edyta Czerwonka

Katarzyna Czyrko

Małgorzata Dorawa

Małgorzata Durzyńska

Karolina Gajewska

Ewa Gizicka

Aneta Głowska

Grażyna Gołąbiowska

Renata Gołębiewska

Anna Guzowska

Renata Jachimek

Anita Jankowska

Martina Janowska

Krzysztofa Kiecana

Renata Lasek

Madgalena Lewkowicz

Dorota Lisiecka

Agnieszka Makowska

Katarzyna Malesa

Marcin Malinowski

Joanna Marynowicz

Agnieszka Miałkowska

Anna Molenda

Agnieszka Mordziak

Michał Mróz

Ewa Nowaczewska

Anna Olasik

Michał Owczarek

Magdalena Pałac

Anna Piwowarczyk

Joanna Prejs

Joanna Rojsza

Katarzyna Smorszczewska

Izabela Sobczak

Izabela Sokołowska

Marek Staszkiewicz

Hanna Stochniałek

Justyna Szopa

Joanna Tokarewicz

Katarzyna Trzewik

Agnieszka Uscinowicz

Agnieszka Witkowska

Joanna Wojciechowska

Magdalena Zalewska

Sonia Zbraniborska

Beata Zygmunt

Dorota Żmijewska

* Instytut Rusycystyki

Edyta Lichocka

Beata Buczkowska

Malwina Buszko

Izabela Ciura

Karolina Deptuła

Dorota Dziewulska

Anna Dzięgielewska

Guzel Grabińska

Jana Kazakowa

Katarzyna Kittel

Magdalena Kołodziejska

Kamila Kralczyńska

Magdalena Kuźniak

Agnieszka Langner

Ewa Lineburg

Edyta Lubawska

Iwona Łomnicka

Iwona Łopuć

Katarzyna Łukasiak

Iwona Machnowska-Ołubiec

Anna Majewska

Magdalena Makowska

Ines Martins

Teresa Michalik

Paweł Migdalski

Piotr Mirkowicz

Katarzyna Niedziałkowska

Marta Nikołajuk

Michał Orzechowski

Monika Ptaszyńska

Teresa Pyrzanowska

Edyta Rózik-Kowalska

Barbara Różyńska

Edyta Sadurska

Małgorzata Sakowska

Mariusz Salwerowicz

Marzena Siennicka

Justyna Smorongowicz

Elżbieta Sokolik

Dominik Stola

Marta Suchocka

Małgorzata Szubzda

Liliana Świderska

Agnieszka Witalec

* Katedra Filologii Białoruskiej

Adam Łobatiuk

Anna Nowocin

Grzegorz Seroczyński

Tamara Bielkiewicz

Maria Kasprzycka

Renata Miszczuk

Marzena Mocarska

Halina Plewa

Irena Teśluk

Olgierd Wernik

* Katedra Filologii Ukraińskiej

Wiktor Beń

Irena Czarna

Katarzyna Kraszewska

Andrzej Rybałt

Agnieszka Strzyżakowska

WYDZIAŁ MATEMATYKI, INFORMATYKI I MECHANIKI

* Kierunek: informatyka

Stefan Dziembowski

Maciej Puzio

Aleksy Schubert

Krzysztof Walasek

Joanna Bojanowska

Joanna Cendrowska

Paweł Ciborski

Rafał Dąbrowa

Andrzej Derlacki

Tomasz Dryjański

Przemysław Gamdzyk

Paweł Głowacki

Joanna Hubel

Tomasz Kaczmarek

Magdalena Kierych

Marek Koblowski

Wojciech Kopczuk

Agnieszka Kostuniak-Matuszewska

Jerzy Kretowicz

Katarzyna Kruszewska

Katarzyna Maksymiuk

Małgorzata Malik

Paweł Pietrusiński

Katarzyna Topolska

Marcin Zagdański

Mariusz Zawadzki

Iwona Ząbkowicz

* Kierunek: matematyka

Grzegorz Binczak

Marcin Braun

Marcin Chałupnik

Agnieszka Chądzyńska

Dorota Jarmołowicz

Andrzej Kondracki

Dariusz Kowalski

Anna Kuligowska

Małgorzata Marciniak

Janusz Olszewski

Joanna Rencławowicz

Tytus Suski

Janusz Arczewski

Izabela Banasiak

Paweł Bednarek

Maciej Bugaj

Agnieszka Chrobak

Jacek Czernuszenko

Aneta Czerska

Katarzyna Danielak

Joanna Daszczyńska

Jan Dziekański

Konrad Furmańczyk

Joanna Grochala

Piotr Jankowski

Rafał Kalinowski

Marek Kociński

Agnieszka Kołak

Agnieszka Korentz

Monika Kucińska

Beata Kupidura

Robert Maksymiuk

Karolina Mart

Barbara Mazur

Agnieszka Miazga

Agnieszka Michniewicz

Agnieszka Mierzwa

Wojciech Orszulak

Teresa Ozdarska

Monika Pesta

Iwona Piątek

Paweł Piekarczyk

Daniel Rabczenko

Michał Ramsza

Renata Rechnio

Ewa Rostkowska

Aneta Rozwora

Małgorzata Rzewuska

Agnieszka Skibińska

Magdalena Skrobek

Leszek Sołdan

Ewa Stróżyna

Dominik Ślęzak

Iwona Szkodzin

Jolanta Tubis

Agnieszka Trzpil

Anna Walczyńska

Ewa Wieńska

Sławomir Wiśniewski

Wioletta Włodawska

Paweł Wojtczak

Maria Wołowska

Jakub Wróblewski

Michał Zakroczymski

Krzysztof Żelechowski

* Studia Zawodowe Matematyki

Izabella Adamczyk

Agnieszka Będkowska

Małgorzata Czekalska

Małgorzata Dąbrowska

Wioletta Dębiec

Aneta Gałkowska

Bożena Gołaś

Mariusz Graff

Jolanta Grzybowska

Monika Jaborska

Justyna Jaśkiewicz

Monika Kalinowska

Paweł Kobiela

Beata Koszut

Izabela Lewartowska

Magdalena Madejek

Katarzyna Makówka

Katarzyna Matysiak

Agnieszka Muszyńska

Anna Narowska

Anna Neska

Elżbieta Nowacka

Monika Nyc

Agnieszka Piluch

Barbara Piotrowska

Urszula Rak

Michał Ratyński

Anna Ryczkowska

Tomasz Sabak

Agnieszka Sikorska

Daniel Staniszewski

Beata Stefaniak

Ewa Stych

Edyta Stępień

Mirosław Szlasa

Dominik Szotek

Andrzej Urbański

Hanna Walaszek

Anna Walewska

Ewa Wisińska

Katarzyna Wlaźnik

Katarzyna Wojciechowska

Agnieszka Wysocka

Małgorzata Zgiet

WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH

Alicja Dymitrowska

Agnieszka Fołta

Marcin Gruszczyński

Patrycja Komar

Krzysztof Kostro

Janusz Kudła

Danuta Modrak

Monika Rosińska

Maciej Swat

Piotr Woliński

Tomasz Adamski

Olga Biernacka

Marcin Błażejewski

Andrzej Bocheńczyk

Ewa Bogobowicz

Agnieszka Bolek

Edyta Bonifaciuk

Anna Brzostek

Agnieszka Bujak

Agnieszka Cackowska

Robert Chajczuk

Maciej Chmielewski

Mariusz Ciępka

Kinga Ciukta

Joanna Dębowska

Anna Dobieszewska

Magdalena Dobrowolska

Anna Dołowa

Anna Drewnowska

Andrzej Dwojak

Danuta Dybcio

Marcin Dybek

Marcin Dybowski

Piotr Ekes

Michał Fersten

Agnieszka Floryszczyk

Tamas Frankowski

Grzegorz Gałek

Monika Garbarska

Monika Gendek

Arkadiusz Gerot

Marek Godlewski

Elżbieta Góral

Bartłomiej Górny

Agnieszka Grabik-Osytek

Agnieszka Grabowska

Andrzej Grodner

Marzena Gwarnicka

Bogumił Hubert

Katarzyna Iwanowska

Izabela Jabłońska

Katarzyna Jabłońska

Iwona Jarosz

Olga Kiuiła

Marzena Kobylańska

Paweł Kołodziejczuk

Agnieszka Kosmowska

Mariusz Kośla

Andrzej Kośmider

Katarzyna Kott

Ewa Kowalewska

Małgorzata Kozaczyńska

Piotr Koźmiński

Anna Król

Marcin Kruk

Paweł Krzysztofik

Marek Krzyżanowski

Irmina Księżak

Jacek Kuligowski

Jacek Kusajda

Ewa Kwiatkowska

Agnieszka Lach

Sylwia Laudy

Monika Linczuk

Urszula Lisiecka

Izabella Litwin

Wojciech Lukowski

Michał Majewski

Renata Mamrot

Anna Manista

Dariusz Marcjarz

Thi Phuong Mai Nguyen

Małgorzata Nosal

Tomasz Obal

Paweł Oskędra

Elżbieta Pajączek

Michał Paschalis-Jakubowicz

Monika Pawlik

Konrad Polkowski

Wiesław Polkowski

Krzysztof Połomski

Magdalena Prusaczyk

Monika Rybak

Anna Rytelewska

Agnieszka Salamończyk

Paweł Serocki

Mariola Sidor

Ewa Siermińska

Agnieszka Sitek

Magdalena Skibińska

Olimpia Sobczak

Joanna Sochacka

Barbara Sołyga

Justyna Stawska

Agnieszka Stępniak

Piotr Stradowski

Katarzyna Stromecka

Krzysztof Szczepaniec

Edyta Szymczak

Monika Szymońska

Grzegorz Taraszkiewicz-Sirocki

Sebastian Tomala

Joanna Tomaszewska

Michał Traczyk

Mariusz Tudek

Małgorzata Urbaniak

Anna Wachnik

Magdalena Wanat

Bartłomiej Węgrzyniak

Anna Wieczorek

Grzegorz Więch

Ewa Wilk

Justyna Wiszniowska

Beata Włodarczyk

Marcin Wnuk

Iwona Woicka

Małgorzata Wojtuszko

Paweł Woźniak

Paweł Woźny

Sylwia Wożniak

Artur Wójcik

Tomasz Wróbel

Renata Zatchej

Marta Zawadzka

Klaudiusz Zemło

Bogdan Żukowski

WYDZIAŁ NEOFILOLOGII

* Instytut Anglistyki

Eliza Cicha

Dominika Materska

Ilona Zawadzka

Sławomir Bartosiak

Grażyna Bilińska

Wojciech Bobilewicz

Elżbieta Boniuk

Piotr Borkowski

Agnieszka Chromiec

Agnieszka Czernek

Katarzyna Dąbrowska

Rafał Duszczyk

Agata Figas

Joanna Gorajewska

Agnieszka Jelska

Izabela Kastek

Katarzyna Klimpel

Maciej Krajewski

Bartosz Liczbiński

Jakub Ligor

Magdalena Lueders

Małgorzata Łaska

Paulina Michalik

Klaudyna Michałowicz

Ewa Muzyczuk

Beata Oleszek

Marek Onopiuk

Agata Orkwiszewska

Dorota Pajdo

Magdalena Pawelczyk

Maria Perkowska

Monika Piechurowska

Katarzyna Pietrzyńska

Jerzy Podgórski

Dorota Pośnik

Anna Pryszczepko-Kosińska

Monika Puszczak

Katarzyna Radom

Iwona Rentflejsz

Iwona Stachnik

Andrzej Stolarczyk

Katarzyna Szafrańska-Blank

Olga Szczepanik

Katarzyna Szymańska

Anna Tomaszewska

Beata Wadowska

Anna Weiss

Anna Wiatrek

Małgorzata Wieczorek

Martyna Wierzbicka

Michał Wojnarowski

Karina Zielińska

* Instytut Germanistyki

Rafał Bułanowski

Katarzyna Grzywka

Magdalena Jaworowska

Olga Biedrzycka

Anna Borys-Markowska

Agnieszka Centkowska

Jacek Domitrz

Sylwia Gąsiorowska

Anna Grabowska

Małgorzata Jaszczuk

Katarzyna Kosylak

Monika Kremky

Krzysztofa Marzec

Anna Molenda

Joanna Niewiadomska

Małgorzata Opara

Kamila Oratowska

Agnieszka Piątek

Paweł Piszczatowski

Anna Potapowicz

Jacek Przybysz

Dorota Pszczółkowska

Magdalena Sieczko

Małgorzata Stanisławska

Magdalena Święcicka

Paulina Tyl

Ewa Tymińska-Nowak

Katarzyna Weigle

Małgorzata Woźny

Dorota Wójcik

Renata Zadrożna

* Instytut Orientalistyczny

Justyna Brzozowska

Joanna Gil-Siemińska

Donata Hartleb

Izabela Pelczarska

Małgorzata Piechno

Natalia Szczucka

Anna Włodarczyk

Hanna Abczyńska

Rafał Firas Al Jamous

Joanna Antczak

Karolina Bargiełowska-Gillert

Robert Bieniada

Katarzyna Błaszczyk

Marta Czechmańska

Ewa Gołębiowska

Małgorzata Grodzka

Agnieszka Gustowska

Katarzyna Herman

Anna Janczewska

Beata Jankowska

Gerard Jastrzębski

Sylwia Karmelitow

Maria Krzywania

Aniela Lemiesz

Aleksandra Łowicz

Iwona Mandrewicz

Magdalena Mirkowska

Małgorzata Nadolska

Ewa Orłowska

Magdalena Ostrowska

Michał Pędracki

Maciej Pindur

Joanna Polewska

Lucyna Pruska

Katarzyna Przeździecka

Małgorzata Sandowicz

Dorota Supruniuk

Barbara Walkowska

Dorota Wernik

Agnieszka Zając

Agata Zgliczyńska

* Instytut Romanistyki

Anna Niewiadomska

Maria Bielicka

Karolina Bober

Agnieszka Brudzińska

Katarzyna Dutkiewicz

Monika Dylik

Bożena Firmanty

Agnieszka Graczyk

Grzegorz Gregorczyk

Joanna Klonowska

Grażyna Kopacz

Magdalena Krawczyk

Barbara Kucharczyk

Katarzyna Lewicka

Małgorzata Łysik

Agnieszka Mikołajewska-Pająk

Ireneusz Momot

Katarzyna Murawska

Elżbieta Nobis

Agnieszka Olej

Dorota Pawłyszyn

Justyna Piątek

Renata Pindor

Dorota Raniszewska

Dorota Rusiecka

Ewa Rybarczyk

Sylwia Sawicka

Beata Smolak

Beata Spruch

Anna Sudolska

Anna Szostak

Agata Tomaszewska

Monika Wyszomierska

Tamara Zwierzyńska

* Katedra Iberystyki

Monika Żukowska

Agnieszka Biernacka

Joanna Czarnecka

Ina Kaczyńska

Edyta Kęska

Magdalena Kot

Dominika Koziczyńska

Ewa Miękina

Paweł Monserrat-Bara

Joanna Osuch-Biernacka

Agnieszka Radoszewska

Danuta Rostworowska

Joanna Wilk

Monika Winiarek

Katarzyna Zielska

* Katedra Italianistyki

Małgorzata Bachurska

Beata Bober

Agnieszka Faszyńska

Dorota Jaśkiewicz

Monika Kirczuk

Jolanta Kobylińska

Monika Kopyra

Magdalena Korycka

Agnieszka Korzeniewska

Agnieszka Podbielska

Iwona Sobocińska

Monika Sokalska

Marta Strzyżewska

Marta Żylonis

* Katedra Filologii Węgierskiej

Dominika Łubczyk

Artur Nojszewski

WYDZIAŁ PEDAGOGICZNY

* Specjalność: pedagogika ogólna

Katarzyna Szantyr

Małgorzata Berus

Agnieszka Bieńkowska

Bernadetta Bieszczanin

Monika Bochińska

Rafał Bodarski

Katarzyna Chrzanowska

Anna Czekalska

Justyna Dąbrowska

Elżbieta Dmuchowska

Dorota Dubińska

Anna Dziedziczak

Paweł Gajewski

Urszula Gawryś

Anna Głowacka-Grzelak

Ewa Gontarska

Ewa Gorajewska

Magdalena Grudkowska

Małgorzata Jankowska

Dorota Janowska

Kamila Jędrach

Joanna Jodełko

Anna Kacpura

Anna Kalinowska

Marzena Karwowska-Wilk

Joanna Kirsten

Marta Kochanek

Grzegorz Kocyk

Dorota Kozyra

Iwona Krieger

Agnieszka Kulina

Magdalena Lićwinko

Jarosław Luboiński

Ewa Łazarska

Elżbieta Michalik

Anna Migała

Anna Mikos

Monika Mrozowska

Teresa Muranowicz

Andrzej Niski

Jolanta Nojszewska

Agnieszka Olesik

Katarzyna Osowska

Anna Ostrowska

Katarzyna Oziębło

Małgorzata Piechal

Marta Prządka

Małgorzata Rozwadowska

Monika Rumińska

Anna Rutkowska

Agnieszka Rzepkowska

Ewa Sadłowska

Beata Sadowska

Joanna Sekutowicz

Urszula Siemińska

Beata Sobolewska

Jolanta Stasiak

Ewa Suchecka

Violetta Sychowicz

Teresa Tarczyńska

Karolina Wasilewska

Renata Waśkiewicz

Anna Więch

Barbara Willy

Renata Wiśniewska

Katarzyna Wołosz

Agnieszka Woroniecka

Agnieszka Wróbel

Magdalena Wrzal

Marcin Wysmułek

Marta Zawisza

Joanna Zuchniak

Anna Żeleźnik

Agnieszka Żmijko

Maciej Żurek

* Specjalność: edukacja początkowa

Agnieszka Bartkowiak

Katarzyna Bastkowska

Sylwia Bobrowska

Agnieszka Borowska

Zofia Chodkowska

Lucyna Chuda

Renata Cichecka

Anna Ciok

Joanna Dmoch

Katarzyna Dulska

Barbara Januszko

Anna Kondracka

Iwona Krop

Magdalena Kruszewska

Katarzyna Lejman

Dorota Łakomska

Małgorzata Łukaszyk

Katarzyna Malinowska

Justyna Małecka

Justyna Mierzwa

Dorota Mockałło

Agnieszka Nowicka

Elżbieta Przychodzka

Beata Sokołowska

Dorota Soroczyńska

Agnieszka Sójko

Agnieszka Suska

Teresa Usiądek

Karolina Wysocka

Katarzyna Zielińska

Katarzyna Zienkiewicz

Anna Żelazek

Iwona Żełaniec

* Specjalność: nauczanie początkowe

Izabela Chreścionko

Anna Gruszczyńska

Agata Hejnar

Beata Kosiec

Joanna Kułakowska

Małgorzata Major-Machnacka

Agnieszka Nowicka

Urszula Odziemczyk

Elwira Radziszewska

Małgorzata Walczewska

Wioletta Wrzesińska

Irena Zając

* Specjalność: wychowanie przedszkolne

Aneta Kańska

Monika Wawrzyńczak

WYDZIAŁ POLONISTYKI

Wioletta Długosz

Maria Koper

Tomasz Korpysz

Iwona Kurz

Magdalena Lipiec

Aneta Wiatr

Aneta Adamiak

Agnieszka Antoniak

Beata Balińska

Michał Barkas

Marzena Bączek

Jolanta Berent

Dorota Budziszewska

Arkadiusz Chodkowski

Agnieszka Choromańska

Iwona Chrostowska-Jaworska

Anna Demidziuk

Katarzyna Dębiec

Izabela Duraj

Anetta Gałązka

Grażyna Gocłowska

Anna Hebensreit

Joanna Kaczmarczyk

Radosław Kaczyński

Sławomir Kiepiel

Katarzyna Kłoczko-Tobolska

Monika Kłosińska

Joanna Kolebacz

Magdalena Koperska-Leszin

Dorota Kotowska

Krzysztof Kouyoumdjian

Hanna Kowalska

Dariusz Kozyra

Jolanta Królikowska

Urszula Kubiak-Smietana

Beata Kubok

Jacek Lewinson

Agnieszka Łapuć

Marzanna Matysiak

Beata Męczyńska

Grzegorz Mędykowski

Elżbieta Milej

Bożena Mucha

Małgorzata Mularska

Iga Niewiadomska

Dorota Nosowska

Iwona Omelan

Beata Pesta

Joanna Piszcz

Krystyna Pruszkowska

Agnieszka Przybysz

Iwona Pulnar

Małgorzata Pulnar

Agnieszka Reszczyńska

Roland Rogala

Barbara Ropel

Magdalena Rud

Kinga Sałaj

Janusz Sarna

Anna Sarzyńska

Barbara Sasin

Elwira Sawicz-Bakuła

Marek Sielski

Małgorzata Skoczylas

Benita Skorupska

Mikołaj Sokołowski

Aleksandra Snejda

Artur Stepnowski

Kinga Szymańska

Iwona Śpiewak

Anna Tokarska

Agnieszka Ulicka

Magdalena Utlińska

Marcin Wieczorek

Katarzyna Wocial

Sylwester Wocial

Alina Woźniakowska

Iwona Wójcik

Piotr Zachara

Ewa Zakrzewska

Katarzyna Zawadzka

Krystyna Zera

Jolanta Zgoda

Marta Zimniak

Joanna Zioło

* Instytut Filologii Klasycznej

Wojciech Dzięcioł

Julita Gredecka

Urszula Janicka

Ewa Kruk

Elżbieta Kwapiszewska

Marcin Sokalski

* Instytut Filologii Słowiańskiej

Beata Kubok

Lucyna Bogdan

Katarzyna Czortek-Górecka

Joanna Grauman

Tamara Krętkowska-Melon

Joanna Laskowska

Aleksandra Roszkowska

Ilona Suchocka

Julita Świerczewska

WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI

Anna Bartosiewicz-Zarębska

Michał Błeszyński

Jakub Brożyniak

Konrad Buczkowski

Piotr Dulewicz

Agata Gburzyńska

Robert Jastrzębski

Piotr Karwat

Joanna Kosińska

Marek Małecki

Joanna Milewska

Bartosz Moczydłowski

Iwona Pawlukowska

Marta Preiss

Beata Rosół

Zbigniew Roszewski

Rafał Stroiński

Magdalena Ścibor

Jacek Wierciński

Joanna Wiśniewska

Andrzej Wysokiński

Beata Adamska

Veronica Afewu

Agnieszka Ambroziak

Adam Ambroziewicz

Paweł Aninowski

Agnieszka Antoniak

Tomasz Bala

Maciej Balcerzak

Piotr Banasiak

Joanna Bartczak

Joanna Bartosiewicz

Michał Bartoszewicz

Tomasz Bauman

Ewa Bednarek

Radosław Biedecki

Jacek Bieniak

Michał Bień

Piotr Blachowski

Łukasz Blikle

Magdalena Błońska

Bożena Boguszewska

Robert Brandt

Beata Bukowska

Joanna Bytów

Martinho Seco Saliu Camara

Katarzyna Capałowska

Katarzyna Cendrowicz

Ewa Chmielewska

Dorota Chojnacka

Małgorzata Cichosz

Marcin Ciepliński

Marcin Cieśliński

Aleksandra Ciszewska

Ewa Cubała

Marcin Czępiński

Paweł Czubik

Przemysław Czyż

Mirosława Dawidziuk

Katarzyna Dąbrowska

Małgorzata Dąbrowska

Mariusz Dąbrowski

Katarzyna Dobrzańska

Ewa Domagalska

Agnieszka Domańska

Michał Domański

Jadwiga Dorocińska

Krzysztof Dorywalski

Agnieszka Drzymała

Anna Duriasz

Magdalena Dziamska

Beata Dzienis

Krzysztof Falkiewicz

Grzegorz Fedorczuk

Kazimierz Frąckiewicz

Robert Gago

Agnieszka Garlicka

Maria Gdula-Matyjasik

Nguyen Thank Giang

Marta Gietka

Krzysztof Glibowski

Agnieszka Glińska

Monika Golat

Irena Gołubowicz

Marcin Gomoła

Anna Gościniak

Agnieszka Goździk

Agnieszka Goźlińska

Andrzej Góraj

Marcin Grabowski

Anna Gutkowska

Anita Gwarek

Aneta Haczykowska

Dorota Hajduk

Silvia Hristova

Zbigniew Huszcz

Magdalena Iwaniecka

Tomasz Iwańczuk

Sławomir Izdebski

Ghassan Jabir

Rafał Janiszowski-Downarowicz

Urszula Jankowska

Bartłomiej Jankowski

Agnieszka Janowska

Agnieszka Januszewska

Wojciech Jaworski

Anna Jończyk

Grzegorz Jukiel

Wojciech Kaczorowski

Krzysztof Kalbarczyk

Sławomir Kamiński

Renata Kargol

Agata Karwowska

Winicjusz Karwowski

Michał Kęsik

Paulina Kieszkowska

Małgorzata Klapczyńska

Paweł Kloc

Bogusław Kłosiewicz

Anna Kmita

Edmund Knyspel

Paweł Kokieć

Jarosław Kołacz

Monika Kołodzińska

Radosław Konca

Justyna Kondaszewska

Mariusz Kondrusiewicz

Dariusz Korona

Bartosz Kosmowski

Monika Kosnowska

Paweł Kostro

Irena Koszewicz-Wiąckowska

Antonina Kotlińska

Ewa Kowalczyk

Beata Kowalska

Magdalena Kowalska

Alicja Kozaczewska

Marek Kozaczuk

Wiesława Kozera

Joanna Kozłowska

Bożena Krakówka

Monika Maria Krawczyk

Jolanta Kremser

Beata Kruk

Monika Kruk

Paweł Krupa

Anna Kryniecka

Anna Kryńska

Magdalena Krzewska

Piotr Kubiak

Joanna Kubińska

Marta Kulińska

Katarzyna Kur

Katarzyna Kwiatkowska

Piotr Kwiecień

Anna Lamentowicz

Monika Latarska

Aneta Lemiesz

Maciej Lerman

Aneta Leszczyńska

Anna Lewicka

Piotr Liberek

Andrzej Lipiak

Elżbieta Lipińska

Marcin Lis

Marta Lissowska

Agnieszka Listwan-Lewińska

Tomasz Lorek

Ewa Lubowicz-Paradowska

Jacek Łazarowicz

Aleksandra Łączyńska

Marcin Łochowski

Monika Machnicka

Tomasz Majchrzak

Katarzyna Majewska

Grzegorz Majewski

Dominika Makowska

Marcin Malinowski

Joanna Mańk

Marian Marcinkowski

Katarzyna Markowska

Agnieszka Masalska

Dorota Mastalerczuk

Bronisława Maślanka

Agata Matulka

Agnieszka Matusiak

Jacek Matusik

Andrzej Mazurowski

Piotr Mazuś

Katarzyna Michalak

Marta Michałek

Jarosław Mikusek

Karol Miłkowski

Zbigniew Minda

Bartosz Miszkurka

Alicja Modzelewska

Elżbieta Modzelewska

Bogusława Mokosa

Monika Motas

Maria Mrówka

Anna Mróz

Beata Mucha

Artur Muranowicz

Michał Mysłowski

Paulina Nahorecka

Beata Najmec

Monika Nalewajk

Marcin Namaczyński

Anna Niedźwiecka

Małgorzata Niedźwiecka

Aneta Niesłuchowska

Jan Nowotniak

Marcin Ogłoziński

Beata Ogrodowicz

Krzysztof Olczyk

Marcin Olechowski

Marcin Olejnik

Katarzyna Olędzka

Katarzyna Ołdziej

Tomasz Osiej

Ewa Owczarczyk

Paweł Oziębło

Anna Paciorek

Agnieszka Pajer

Mirosław Parzych

Krzysztof Paszkiewicz

Krzysztof Paszkowski

Wojciech Paszkowski

Marcin Patro

Anna Pawilcz

Bartosz Pawłowski

Wojciech Peterek

Maciej Piela

Katarzyna Piotrowska

Joanna Pisarczyk

Hubert Plater-Zyberk

Katarzyna Pogodzińska

Cezary Pokorski

Anna Pompe

Anna Popiel

Anna Procka

Mariusz Prus

Radosław Radowski

Adam Radziszewski

Maciej Rajski

Dorota Rakowska

Iwona Rakowska

Przemysław Ratajczak

Dorota Rębacz

Roland Rogala

Marcin Roguski

Jan Roliński

Zbigniew Romaniuk

Mikołaj Romanowski

Bogusława Roszko

Robert Rozwałka

Anna Rutkowska

Katarzyna Rutkowska

Paweł Rybaczyk

Paweł Rybiński

Małgorzata Rychlińska

Justyna Sadlińska

Jacek Sadomski

Monika Sadurska

Fabiao Cristovao Salvador

Mariusz Sasak

Iwona Sawicka

Maciej Schonthaler

Małgorzata Sęktas

Agata Sienkiewicz

Zbigniew Sienkiewicz

Renata Sierpińska

Agata Skłodowska

Maja Smoderek

Paweł Smoręda

Damian Smyk

Mariusz Solarz

Leszek Solecki

Aleksandra Sołtysińska

Maciej Sota

Michał Sowiński

Bogumił Sójka

Kirił Sprostranow

Artur Stachyra

Agnieszka Stanikowska

Mirosław Staniszewski

Katarzyna Stasiów

Ewa Steć

Dobiesław Stefaniak

Ewa Stefańska

Anita Steller

Maciej Stelmaszewski

Seweryn Suwała

Robert Suwiński

Anna Swędrowska

Krzysztof Szadurski

Tomasz Szarek

Lidia Szczęsna

Marek Szczygieł

Bożena Szepietowska

Ida Szopińska

Dariusz Szybowski

Arkadiusz Szydłowski

Anna Szymańska

Iwona Śliwocka-Pavesi

Dorota Świder

Filip Świtała

Artur Tadrzak

Dariusz Tarczyński

Małgorzata Terlikowska

Joanna Tędziagolska

Dorota Tkaczyk

Luiza Trepte

Paweł Trybuszewski

Piotr Trzaska

Dorota Tumielewicz

Piotr Turowicz

Maciej Tuszyński

Grzegorz Tyliński

Krzysztof Typa

Agnieszka Wajzner

Piotr Warfołomiejew

Beata Wasilewska

Andrzej Wasilewski

Michał Wawrykiewicz

Ewa Wiater

Krzysztof Wic

Marcin Wicherkiewicz

Aleksandra Wielocha

Anna Wieremiejuk

Paweł Więcek

Ewa Windyga

Ewa Wiśniewska

Aleksander Wiśniewski

Dorota Witczak

Tomasz Witczak

Dorota Wocial

Piotr Wocial

Andrzej Wojdalski

Katarzyna Wojewoda

Marcin Woźniak

Jarosław Wójcik

Robert Wójcik

Dorota Wójtowicz

Pawel Wudarkiewicz

Grzegorz Wykowski

Anna Wypchło

Wiesław Wyrzykowski

Andrzej Wysmułek

Agnieszka Wyszomirska

Anna Zakrzewska

Tomasz Zakrzewski

Elżbieta Zalewska

Krzysztof Zarębski

Paweł Zatorski

Piotr Zawadzki

Katarzyna Zawistowska

Józef Zgoda

Kinga Zych

Jakub Żak

Piotr Żarski

Monika Żoch

Grażyna Żórawska

Magdalena Żukowska

Maciej Żurawski

WYDZIAŁ PSYCHOLOGII

Bożena Ayomo

Marek Bac

Michał Barański

Ewa Bąk

Irena Bąk

Barbara Bieżuńska

Katarzyna Bińczyk

Anna Błażejczyk

Beata Bojarska

Mirosław Borek

Agnieszka Ciborowska

Grzegorz Cielecki

Marzena Czuba

Anna Monika Dałek

Marlena Dałek

Wojciech Dmitiew

Katarzyna Domańska

Andrzej Downarowicz

Joanna Dulińska

Alicja Firsowicz

Dorota Gabruś

Teresa Gens

Anna Gieruszczak

Ilona Grygiel

Agnieszka Guzik

Małgorzata Haratym

Agnieszka Hintz

Beata Hintze

Agnieszka Hinz

Janina Jakowska

Anna Jankowska-Zdral

Joanna Jaroszewicz

Marta Jaworowska

Paweł Kacprzak

Ewa Karpowicz

Piotr Kiembłowski

Małgorzata Kocher

Marzena Kokoszka

Romuald Korach

Mariola Kordas

Joanna Kotlicka

Grzegorz Król

Katarzyna Krzywiec

Sylwia Lewandowska

Małgorzata Liśkiewicz

Dorota Lubańska

Dominika Ludwiczak

Michał Łakomski

Magdalena Łukaszewicz

Aleksandra Łuszczyńska-Cieślak

Liliana Major-Machnacka

Bożena Malinowska

Jacek Marszałek

Marzena Mazur

Stanisław Mencwel

Bogusław Milerski

Joanna Miron

Izabela Misiarczyk

Urszula Modzelewska

Iwona Naumowicz

Brygida Nieborowska

Sławomir Nowak

Małgorzata Olszewska

Magdalena Pac

Kinga Padzik

Anna Pająk

Agnieszka Pajórek

Anna Pikor

Renata Pikuła

Iwona Pisarska

Katarzyna Proga

Barbara Puczyłowska

Magdalena Pułtorak

Piotr Radkiewicz

Katarzyna Rejchel

Agnieszka Ryczko

Sylwia Siniarska

Katarzyna Sobczak

Iwona Sobol

Adam Sobolewski

Beata Sosnowska

Krzysztof Srebny

Milena Stefańska

Anna Szaro

Dorota Szkałuba

Joanna Świderska

Małgorzata Tłuchowska

Rafał Tomicki

Mariusz Toniszewski

Maciej Trojan

Justyna Tyborowska

Katarzyna Waszkiewicz

Artur Wójcik

Małgorzata Wrzeszcz

Edyta Zając

Anna Zalewska

Leszek Zdrodowski

Jolanta Zieleniewska

Irena Zinserling

WYDZIAŁ STOSOWANYCH NAUK SPOŁECZNYCH I RESOCJALIZACJI

* Instytut Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji

Paulina Baziak

Iwona Błach

Marzena Kuriata

Anna Bałdyga

Andrzej Bąk

Wioletta Białobrzewska

Olga Bieńkowska

Arkadiusz Borowy

Marzena Brześniowska

Katarzyna Dardzińska

Ewa Drożdżewska

Maria Gil

Monika Grudzień

Roman Grzejszczak

Aneta Izdebska-Chadaj

Wojciech Jarząbek

Edyta Kasprzak

Aleksandra Kłusek

Iwona Konarska-Bartos

Katarzyna Konochowicz

Małgorzata Kowalska

Agnieszka Leszko

Jolanta Milczarczyk

Renata Morzyńska

Albena Nikołow

Anna Osińska

Krystyna Pilewska-Jarząbek

Piotr Roguski

Agnieszka Safiańska

Michał Słomczyński

Lidia Sobocińska

Izabela Styś

Małgorzata Węgrzyn

Edyta Więckowska

Dorota Zaron

Beata Zielińska

* Instytut Stosowanych Nauk Społecznych

Dariusz Gimziński

Iwona Jabłońska

Krzysztof Kowalczyk

Katarzyna Kurza

Janusz Kierlandczyk

Marta Latek

Joanna Figura

Agnieszka Jakubowska

Anna Karaszewska

Joanna Kotańska

Dorota Krakowska

Izabela Kwiatkowska

Aleksandra Luboińska

Agnieszka Łozińska

Agnieszka Marzec

Paweł Możdżyński

Katarzyna Niewiarowska

Magdalena Olędzka

Piotr Onopa

Paweł Osetek

Przemysław Rybarczyk

Ewa Sawicka

Joanna Telus

Leszek Zakrzewski

˛ WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA

Grzegorz Bielowicki

Jacek Dytwald

Beata Glinka

Urszula Świerczyńska

Katarzyna Szczepkowska

Adrian Szumski

Ewa Adach

Anna Antczak-Brodowicz

Stanisław Atanasow

Paweł Baniak

Przemysław Bielawski

Katarzyna Bieńkowska

Krzysztof Borowski

Jarosław Bronowski

Beata Brzózka

Marcin Budzewski

Piotr Bzdak

Magdalena Chojnacka

Mariana Christowa

Jarosław Czech

Dorota Dąbrowska

Mpika Dieudonne

Paweł Doktór

Dorota Domalewska

Renata Dominiak

Anna Duranowska

Katarzyna Fabisiak

Katarzyna Faliszewska

Adam Feluś

Ewa Furmańska

Renata Gasik

Grażyna Gaździńska

Grzegorz Gebler

Małgorzata Gierula

Beata Giluk

Artur Gniadzik

Krzysztof Górski

Robert Grysiński

Beata Ignaczuk

Piotr Janowski

Katarzyna Jasik

Anna Jasińska

Maciej Jaszczuk

Luiza Hubel

Izabela Karczewska

Lidia Karubin

Andrzej Kiciński

Robert Kierebiński

Tomasz Klukowski

Sylwia Kosińska

Krzysztof Kożuchowski

Paweł Król

Krzysztof Kryla

Marek Krysiak

Magdalena Kubiczek

Andrzej Kublik

Dariusz Kucel

Robert Kuczyński

Paweł Kukulski

Agnieszka Kultys

Małgorzata Kułakowska

Dariusz Lipowski

Marcelina Lizis

Przemysław Łopatniuk

Barbara Maciejowska

Ewa Maśluch

Artur Młynarz

Tomasz Mogielnicki

Artur Niewiada

Monika Niewiadomska

Joanna Nowak

Paweł Oleksak

Agnieszka Okrzeja

Tomasz Parys

Teresa Pietrzak

Marcin Plewka

Robert Pogłód

Joanna Polańska

Leszek Prawucki

Witold Przedpełski

Joanna Raszkowska

Joanna Rogowska

Joanna Rybska

Norbert Treider

Robert Trejda

Agnieszka Trzcińska

Marta Tymicka

Paweł Salwowski

Jarosław Sawicki

Michaił Smirnov

Piotr Sobczyński

Rafał Sołtan

Anna Stankiewicz

Anna Stenszke

Katarzyna Stygińska

Artur Sulejewski

Anita Szczęśniak

Bernadeta Szybińska

Kinga Szymańska

Izabella Śliwowska

Joanna Świerczyńska

Katarzyna Więckowska

Katarzyna Witkiewicz

Arkadiusz Wleklak

Zbigniew Włodarczyk

Beata Wojciechowska

Matylda Wolska

Robert Wójcik

Robert Wtulich

Ewa Zalewska

Piotr Ziencik

Małgorzata Żuczek

Marcin Żuk

Marek Żukowski

˛ MIĘDZYWYDZIAŁOWE INDYWIDUALNE STUDIA MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZE

Tomasz Jaskólski

˛ NAUCZYCIELSKIE KOLEGIUM JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Bogna Jasińska

Krzysztof Ambroziewicz

Katarzyna Bielawska

Dorota Brylińska

Wioletta Buczek

Piotr Chrząszcz

Ratih Damajanti

Dorota Dziekońska

Dorota Dżugan

Izabella Gładkowska

Edyta Godlewska

Katarzyna Grodzka

Anna Grzybowska

Joanna Hilgier

Renata Jędrzejewska

Anna Kuklińska

Adam Linka

Anna Lis

Dariusz Łagowski

Katarzyna Łukasiewicz

Joanna Marszałek-Radziun

Anna Milczewska

Jacek Mireński

Magdalena Orlewicz

Tatiana Partyka

Małgorzata Piekarczyk

Zuzanna Piotrowska

Ewa Płąza

Krystyna Pytlarz

Katarzyna Skolimowska

Witold Skoniecki

Katarzyna Sperkowska

Joanna Stęporowska

Małgorzata Szumańska

Marta Śliwińska

Anna Tarczyńska

Agnieszka Wypychowicz

Izabella Zadurowicz

˛ NAUCZYCIELSKIE KOLEGIUM JĘZYKA FRANCUSKIEGO

Anna Bieńka

Dorota Boratyńska-Roman

Zofia Buyno

Ewa Chojnowska

Dorota Cichoń

Joanna Dylejko

Małgorzata Fangrat

Hanna Konarzewska

Justyna Koziak

Marcin Warmus

Natalia Weremowicz

Katarzyna Woźniak

Maria Woźniakowska

Andrzej Wójcik

Ilona Wróblewska

˛ NAUCZYCIELSKIE KOLEGIUM JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Anna Banasiak

Mirosław Bojanowski

Zofia Karpiniuk

Katarzyna Karwowska

Beata Linke

Rafał Męczyński

Marcin Misaczek

Anna Mossakowska

Izabela Odolczyk

Anna Sokołowska

Agnieszka Sokól

Olga Strubczewska

Karina Szymańska

Marta Torenc

Anna Włoszkiewicz

Edyta Zdral

Przemysław Zieliński

Adam Ziętala

Piotr Żurawski

˛ OŚRODEK STUDIÓW AMERYKAŃSKICH

Aneta Gawkowska

Monika Florek

Agnieszka Gryc

Joanna Hajs

Joanna Hetman

Agnieszka Hoffman

Wojciech Litwin

Karolina Łudzińska

Katarzyna Matuszewska

Maciej Misztak

Joanna Osiak

Katarzyna Rogowska

Anna Maria Sikorska

Anna Szymańska

Beata Wadowska

Maciej Zaworski

Marta Zwierzyńska

Ewa Zygnerska

Uniwersytet Warszawski; studia wyższe; absolwenci
WAW
Tekst pochodzi z Internetowego Archiwum Gazety Wyborczej. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie bez odrębnej zgody Wydawcy zabronione.

© Archiwum GW 1998,2002,2004
 

Copyright © Agora SA˙•˙O nas˙•˙Reklama˙•˙Ochrona prywatności Poleć stronę  |  Zgłoś problem